Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Емигрантски проблеми в Канада

+7
myhata II
kralimarko
Mr800Days
Вода
FenderGaida
Marginal
7george
11 posters

Страница 3 от 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by GaidaF Чет 26 Юли 2012, 23:50

Виж тряа да се трие и по телефона се говори че сме зле. Плашаме големи данъци големи разходи голямо чудо. Ся снимки от ваканции си ги пазим у компа.
Преди време непозната пита дали имам екстра 4000 евро да и дам че са спешни за сериозен проблем отивала в затвора иначе. Скайп игнор.

Отивам за 2 седмици в Бгто след месец и направо се чудя де да се криа от изроди.
Са сетиш.

GaidaF
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by 7george Пет 27 Юли 2012, 01:15

кризата йе хубуу нещо;
Падат цените на островите Радостен

В света има над 600 частни острова, които се продават, казва Крис Корлоу от Private Islands Inc. Броят на непродадените острови е нараснал с една трета в сравнение с преди рецесията. Слабото търсене и нарастващият брой непродадени острови доведоха до падане на цените им с между 20 и 80%, съобщи CNBC, цитиран от profit.bg. Човек вече не трябва да е милионер, за да има свой собствен рай. Има десетки острови с цена под 500 000 долара (но не очаквайте вила и пясъчни плажове като в Бахамите за тази цена). Остров Буенависта в Панама, който има над 200 метра плаж, се продава за 750 000 долара.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Пет 27 Юли 2012, 01:41

А нек обеснява!
Той сичко знае!
Ма требваше по деветото септември да го фанат партизаните и да го счупят от бой, щото знае англииски - т.е. не е наш(не вземе да учи руски или даже китайски -все хубави езици, а той -англииски), а след туй на санаториум в Богданов дол. И после ще го питам за нерепресивната същност на комунизма. А също за основните икономически грешки.
Тогава е такива ентелегенти, като него, зеха да управляват и се наложи да оставят старите управители и собствениците, а те се дръпнаха като партиини секретар, щот за друго не стават, а само за стратегическо ръководство, дето резултатите се видят след като се пенсионират.
Провалили се заради липсата на информация и лош менъджмент. Ха-ха-ха!
За сведение на Гайдите информация си имаше много, а и мениджмънт не липсваше и отначало като отминаха големите простотии държавицата здраво дръпна, обаче после на народа му умря трудовия ентусиязъм. Щото туй ентусиязъмъ е могъщо нещо, но не може се на него да се кара. А после измряха и дядовците дето работеха и като остана на гайдарите да работят те надуха гайдите и тва беше. И почнаха комунистите да измислят постановления и икономически механизми, щото власт не се изпуска лесно. Но пък беха измрели старите сталинисти, дето щеха да излезат с пушките на улицата и на 99 години и беха останали комунистите ню уейв. Таквиз дет карат Харлита и свирят на фендери. А комунист дет кара Харли го пиши декомунизиран. Истинския комунист кара Урал с кош!
lol!
В заключение искам да благодаря на анонимната ГайдаФ, че толкова добре показва проблемите на емигрантите пишейки тук.
Аплодиране

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Пет 27 Юли 2012, 11:45

7george написа:кризата йе хубуу нещо;
Падат цените на островите Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 584178

В света има над 600 частни острова, които се продават, казва Крис Корлоу от Private Islands Inc. Броят на непродадените острови е нараснал с една трета в сравнение с преди рецесията. Слабото търсене и нарастващият брой непродадени острови доведоха до падане на цените им с между 20 и 80%, съобщи CNBC, цитиран от profit.bg. Човек вече не трябва да е милионер, за да има свой собствен рай. Има десетки острови с цена под 500 000 долара (но не очаквайте вила и пясъчни плажове като в Бахамите за тази цена). Остров Буенависта в Панама, който има над 200 метра плаж, се продава за 750 000 долара.
Тия цени ше ги забраят, за тех си има други хора ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by FenderGR Пет 27 Юли 2012, 21:59

Дедо ти не си ф час. Земи чети и стига глупости. Ено време вземах в колежа история. икономика, едно дет му викат комуникация. Докат в България ни даваха притурки по история щот я пренаписваха постоянно онез ни преподаваха кое по света как е за кво така стана и бла бла.
Значи имах една карта и пулвах таквиз материяли дет не са без пари от нета. Имах 30 минутен спееч на тема за студената война. Аз тъпия Българин пред 30 хамериканеца , даскала беше капитан бил в Виетнам сега режисьор на филми с собствен бизнес.
Ти за комунизма знаеш толкоз колкото на простия българин сяко правителство му е виновно той никога.
Ква информация къв менаджмент ха ха ха...

FenderGR
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Съб 28 Юли 2012, 00:26

Подозирах аз, 4е ти за комунизма знаеш от американския колеж, ма се си мислех, че и нещо си спомняш от БГ.
Аз пък съм учил за американския колеж в Бг, гат беха комунистите на власт.
На нас ни преподаваха учители, а не капитани от Виетнам.А да... и немаха никакъв друг бизнес. И се научих на разни неща. Щото даскала показва пътя и поправя, ма всеки се учи сам. Например се научих, че не сички българи са тъпи, а само някои.
Ма то и не сички монголци са кат Чингис Хан.А и не сички китайци са кат Джет Ли, де.
Между двама умни хора, единият от които е българин има много повече общо, отколкото между двама българи единия от които е умен.Туй не е само за българите, ми и за комунистите се отнася. Чувствам, че трябва да поясня.
Голямкеф
Хубаво е дето имаш самочусвие, ма е добре да е с покритие, все пак. Щото не мислиш ли, че американски колеж е странно място да разбереш що е туй комунизъм. А да спориш по този въпрос с хора като мен ... прави весело на четящите.
Голямкеф
Когато туриш един тъпанар да управлява кремиковци нямаш проблем с мениджмънта и липсата на информация, а имаш проблем с него. Имаше един партизански командир дето върна два полка войници на фронта. Просто застреля трима души. Впрочем това е блестящ мениджърски похват, който твоя учител без съмнение ти е обяснил. Той и Сталин ги разбираше тез мениджерлъци:

Есть человек — есть проблема, нет человека — нет проблемы

Ошибочно приписывается И. В. Сталину: свидетельств, что он когда-либо говорил или писал нечто подобное, нет.
Эта фраза из романа «Дети Арбата» (1987) Анатолия Наумовича Рыбакова (1911 — 1998). Так И. В. Сталин говорит о расстреле военспецов в Царицыне в 1918 г.: «Смерть решает все проблемы. Нет человека, и нет проблемы». Позднее, в своем «Романе-воспоминании» (1997), сам А. Рыбаков писал, что эту фразу он, «возможно, от кого-то услышал, возможно, сам придумал». Таков был сталинский принцип. Я просто, коротко его сформулировал».
Голямкеф
Това за нерепресивната същност на комунизма, де.
Голямкеф
А то иначе и Садам имаше същите проблеми. Липса на информация и лош мениджмънт. А и Наполеон, де. Бе изобщо всички паднали имат този проблем.
Голямкеф
Ха-ха-ха
Как ли в Американския колеж биха коментирали Ботев и Радецки? А Левски?
Голямкеф Голямкеф Голямкеф
Имал 30 минутен спиич за студената война! Уауууу! Ма ние сме израстнали в нея!
Трябвало да чета! Ми кво да чета? Туй дето такива като теб са написали за комунизма ли?
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo GT Съб 28 Юли 2012, 00:44

Като пишеш изречения като следното:
"Ти за комунизма знаеш толкоз колкото на простия българин сяко правителство му е виновно той никога."
ме навяваш на мисълта, че и български си учил на същото високопресижно място.
Голямкеф
Или си употребил замъгляващи ясното съзнание средства.
Голямкеф

Dedo GT
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo GT Съб 28 Юли 2012, 00:55

Maleiiiiiiiiiii!
Ма ти си много лют бе!
Глей кво си написал, ако не си спомняш, де.
"Имиграционна реформа и до един ши ви изгоня да си достроите останалите 90% Линко минко"
Нищо лично ма и тук показваш инфантилизъм. Май сички тук сме канадци и имигрантските закони немат много общо с нас.
Вместо да пишеш за неща дето не си компетентен земи кажи как е животът с небългарка.
Голямкеф

Dedo GT
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by NightFog Съб 28 Юли 2012, 03:08

Нищо лично ма и тук показваш инфантилизъм.
нали за тва са форумите. зрялост - у вас ф мазето показваш.. :)
Май сички тук сме канадци и имигрантските закони немат много общо с нас.
имат - още 1 път кат гласуваме за харпър и миграцията са я спряли, гайдите обратно..

Вместо да пишеш за неща дето не си компетентен земи кажи как е животът с небългарка.
Ми тоя език дето не мой се тренира ф нея, се тренира у форума. Ама след 10 г. мозъка съфсем промит, ако е още наоколо оная.. Смях

NightFog
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Вода Съб 28 Юли 2012, 14:01

Дедо М написа:Тва, начи, за поливането сами е много примамливо за секи мързелив, имам предвид, умен човек. Обаче има много проблеми. Най лесно се прави в тревни площи, щото просто наводняваш терена. Ама поливането е по-друго нещо. То е част от гледането на растения. Та е важно колко, кога, къде и как го правиш. Иначе Граф Фенринг нямаше да си зима китайски градинари, а щеше да си тури напоителна система.
Голямкеф
Не му обръщай внимание на Маргинала кви ги приказва относно градините. Нямаше ме няколко седмици и е успял да ми умори доматите, тревата и да отгледа гора от бодили в задния двор. За поливане - никога не е поливал :-)
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by FenderG Съб 28 Юли 2012, 15:47

Я кажи дедо ти от кво не си доволен и къв ти е проблема. Кво рабориш сега къв беше в София кат го завърши Американския там?
Аз съм тук да се дразня с таквиз кат теб. В софията правихте добри пари , апаратаменти подарени имахте. Ся къв си тука градинар? Те само нелегални Мексиканци са за тъз работа. Кво напрай с тъз диплома?
Квот си научил в България квит новини си гледал нищо не си разбрал. Живяхте нереален живот и си мислихте че щом там бях там някой, в Канада ши ги разбия а то само доказахте че за никъф чеп не стаате.

FenderG
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by FenderG Съб 28 Юли 2012, 15:59

Кви фронтове те гонят, кви военни кви войни. Тук кат си военен ходиш на война а не да лежиш по цял ден и да крадеш из казармите.
Даскалите там бяха хора с опит, не някви замазани бащатковци Софиянчета с връзки и те знаели и преподавали.
Как да преподава икономика кат никога не е работил кат такъв.
На 33 съм и съм видял простотиите ви. Не ме учи кво е България.

FenderG
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Съб 28 Юли 2012, 23:27

Здравей Вода!
Подозирах аз ,че не си на линия, щото не взе отношение по таквиз важни въпроси кат чушките и доматите.
Доматите са вода и слънце. Слава богу и от двете има. И серизетата раждат, та раждат, а и са вкусни. Ама с големите домати се изложих таз година. Бучнах едни дет на снимката беха кат на СанБернар главата, а ся са кат яйца, не мойте, за съжеление, а тез дет ги продават по магазините на дузини.
От тях досега съм скъсал 3-4 свежи са, ма нищо изключително.
А чушките са манечки още, според мен. Ма аз съм търпелив.
Поливам и чакам.
Ако не таз година догодина!
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo GT Нед 29 Юли 2012, 00:13

Гайда!
Земи се стегни и спри пиенето, че не вървиш на добре!
Тук всички ме познават (нищо, че съм анонимен). Аз съм кротък човечец, който и в БГ си живееше добре, а и тук също, впрочем.
Мисля, че съм умен, щото отдавна съм прозрял истината за живота, която така добре формулира Илия Павлов, лека му пръст: "Какво му трябва на човек? Една пържола и една кола!"
Ако се наложи и без кола мога да мина! т.е. съм и скромен.
Бе въобще аз съм пълен с положителни качества.Доволен съм от живота си и немам проблеми. Е! Ся, доматите не вървят, както ми се иска , баш, ма ще го преживеем някак си.
А и париците ми се виждат малко, ма играя на лото.И исках да си купя таз година едно барбекю (Наполеон Лежънд), ма скъпо, мамка му и остава за догодина.Казвал ли съм ти, че аз винаги имам по две барбекюта. И си купувам ново през година, щото аз готвя и предпочитам да го правя навън, независимо от погодата. А барбекютата тук са направени да ги ползваш два пъти годишно, кат ти дойде тъщата на гости с идеята така да я посрещнеш, та вече да не идва, щото, който готви два пъти годишно на барбекю нема да постигне кулинарни висоти, де.
Както виждаш съм засипан с проблеми. Един от друг по-големи и затуй вися по цел ден по форуми или влизам кат пия едно (неколко пъти и затуй съм малко неадекватен, та ще прощаваш) и се налага да изпусна парата, та белким падне налягането и произлизат шумове от туй. Затуй не сфащам много добре кво пишеш и ти отговарям ей така. Обаче туй е разликата между туризма и емиграцията, значи.
Голямкеф Голямкеф

Dedo GT
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Fendera Нед 29 Юли 2012, 02:13

румнито или обамата туй е въпроса. На де отиваме. давай искажи са.

Fendera
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by 7george Нед 29 Юли 2012, 09:05

Вода написа: За поливане - никога не е поливал :-)
И аз поливам само храстите, чакам тревата да исъхне, ама тя зелена като #00FF00 / rgb(0,255,0) щот вали .

Хора - не си създавайте проблеми, нали дойдохме на спокойно тука... Плезене
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Нед 29 Юли 2012, 09:19

Тука имаше дълга суша, ма напоследък вална ячко 2 пъти.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Вода Нед 29 Юли 2012, 09:49

Ми, Дедо, доматите са ми големия проблем и затова вземам отношение по тази тема. Ако съм в насторение вземам отношение и по други теми. Маргинала взема отношение за цялото семейство, аз изцяло го поддържам, независимо дали съм съгласна с мненията му и така живея в хармония с канадската природа, да си дойдем на темата за емиграцияата :-)
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Нед 29 Юли 2012, 10:20

Вода написа:Ми, Дедо, доматите са ми големия проблем и затова вземам отношение по тази тема. Ако съм в насторение вземам отношение и по други теми. Маргинала взема отношение за цялото семейство, аз изцяло го поддържам, независимо дали съм съгласна с мненията му и така живея в хармония с канадската природа, да си дойдем на темата за емиграцияата Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 177455
ЕЕЕЕЕЕЕЕ, ти не си никва феминистка Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 829594 , срам за Канада Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 928538 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty х

Писане by Mr800Days Нед 29 Юли 2012, 15:22

FenderG написа:Я кажи дедо ти от кво не си доволен и къв ти е проблема. Кво рабориш сега къв беше в София кат го завърши Американския там?
Аз съм тук да се дразня с таквиз кат теб. В софията правихте добри пари , апаратаменти подарени имахте. Ся къв си тука градинар? Те само нелегални Мексиканци са за тъз работа. Кво напрай с тъз диплома?
Квот си научил в България квит новини си гледал нищо не си разбрал. Живяхте нереален живот и си мислихте че щом там бях там някой, в Канада ши ги разбия а то само доказахте че за никъф чеп не стаате.

ми къв беше. в софето компютърджия,сеа в канатско компотаджия

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Нед 29 Юли 2012, 15:54

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 1322
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by ???? ? Пон 30 Юли 2012, 00:17

Ако мъжът иска , жена му да го слуша внимателно, да се вслушва за да не изпусне нещо и да гледа да разбере точно кво казва той ... трябва да говори насън.
Голямкеф

???? ?
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Пон 30 Юли 2012, 00:29

OOOO bate, здравей бе!
Голямкеф
На кво дължим туй мило посещение? Мастиката ли поскъпна или спести за компютър. Щото ми писна да пишеш анонимно от фискалната си каса.
Голямкеф
Компоти ли ?
Кво е тва?
Ааааааа туй е дето през летото си го правят в БГ за зимата та да имат кво да ядат!
Аз сега се стегам и ще прая лютеница тука. Е ся! Нема да излезе повече от един-два буркана, ма не разчитам на туй за да оцелея зимъска.
Голямкеф
Но вече съм направил нещо, като кетчуп, Със фета като го размесиш и пасираш е много вкусно. Свършва бързо!
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Пон 30 Юли 2012, 00:39

Това сирене с домати е много вкусно, ако са истински двете.
Но пък и сирене с диня е нещо много добро, ама резултата е като от бира, даже по-силен.
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Сря 01 Авг 2012, 00:00

Много и тежки са проблемите, които седят пред емигранта!
Безспорно не е лесно, като идеш да живееш в една страна, в която не си роден и отраснал. Обаче не по-малко трудно е след туй да се върнеш в страната, в която си се родил и отраснал.Щото си заминал един, а се връща друг.
Добре е за да смекчиш цивилизационния удар да си закараш колата, която си карал напоследък, та да не ти се налага да свикваш пак на Деу със скорости, зер. То не че е проблем, ма все пак.
Но пък нема си много данни за това, щото кой се е върнал в БГ не пише.
В този смисъл можем да направим заключението, че ако некой не пише, значи е в БГ!
Изключение е само Хъл-а, който пише отвсякъде и не пише отвсякъде.
Но това е така, щото навсякъде има дипломати и девици. Е напоследък вторите намаляват за сметка на първите, ма кво да се прави? Такъв е живота, щото ако не си девица е трудно да станеш(така де), а за дипломатите туй не е проблем.
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Попрафка №1 ...

Писане by Marginal Сря 01 Авг 2012, 00:24

Dedo M написа:Обаче не по-малко трудно е след туй да се върнеш в страната, в която си се родил и отраснал.Щото си заминал един, а се връща друг.
По скоро е добафка, ма и за попрафка стаа:
Бая бая и страната - ф която си се родил се е променила, та се е променила ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Сря 01 Авг 2012, 00:27

Hmmm!
Ми то и туй си е верно!
А и освен туй, вече нямаш място там, щото природата не търпи празно и трябва ново да си правиш.
Нова емиграция един вид.
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Попрафка №2 ...

Писане by Marginal Сря 01 Авг 2012, 00:33

Dedo M написа:Но пък нема си много данни за това, щото кой се е върнал в БГ не пише.
В този смисъл можем да направим заключението, че ако некой не пише, значи е в БГ!
Пак е добафка, ма нема смисъл (= нема значение по циганско-български) ...
Та, както вече беше споменато тука, а и ф други форуми: "Фъф форумите не пишат бизнесмените и милионерите.".
Защо? Така и не разбрах ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Попрафка №2 ...

Писане by Marginal Сря 01 Авг 2012, 00:39

Dedo M написа:Такъв е живота, щото ако не си девица е трудно да станеш(така де), а за дипломатите туй не е проблем.
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 1322
А тва си е направо попрафка (то и фторото беше, ма както и да е) ...
Шият химени-мимени и подобни яко: Hymenorrhaphy
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Сря 01 Авг 2012, 00:40

Dedo M написа:Hmmm!
Ми то и туй си е верно!
А и освен туй, вече нямаш място там, щото природата не търпи празно и трябва ново да си правиш.
Нова емиграция един вид.
Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 1322
Абсолютли ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Сря 01 Авг 2012, 22:15

Голямкеф Голямкеф Голямкеф
Хе-хе-хе!
Мома - девица е едно понятие, което само на пръв поглед може да се регенерира.
Това е все едно да се регенерира чест. Или достойнство. Или приятелство. Или трудовия ентусиязъм на българина и неговото родолюбие.
Това са все едни понятия, които отразяват неща, които са страшно силни за хората, които вярват в тях и са нищо за хората, които не ги признават, което е нормално, де.
Голямкеф
А както, като излезеш от една река, нито можеш да се върнеш в същата вода/река, нито ти ще си същия, така е и с връщането в БГ.
Няма връщане назад във времето все още.
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 3 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 13 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите