Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_rcap 
stimi (4915)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_rcap 
7george (3967)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_rcap 
danielle (2594)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_rcap 
Вода (2380)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_rcap 
fluid (2183)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада - Page 13 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Емигрантски проблеми в Канада

+7
myhata II
kralimarko
Mr800Days
Вода
FenderGaida
Marginal
7george
11 posters

Страница 13 от 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by FenderGaida Чет 15 Ное 2012, 21:11

Dedo GT написа:За сведение на интересуващите се, дънковата ми риза за 19.99 кад не била от известния бутик Уол-Март, а от по-неизвестния, но много по-реномиран бутик за мъжка мода Зелерс.
Пък аз се чудя що не моа да я намеря в УолМарт!
Извинете, за грешката.Ма аз от толко бутици пазарувам, та кои да ги помни.
Голямкеф
далаверата е ф канедиън таяр; там дават долари кат си купуваш нещо. Кат събереш стотина кинта се връщаш и си купуваш дъфка. Голямкеф

FenderGaida
Писачко
Писачко

Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Вода Пет 16 Ное 2012, 09:42

Маргинала ризи не носи (само в краен случай), ама аз купих 2 от доларамата, че само толкова имаше, бяха ги изкупили. Все ще ги дам на някого, но са 100% памук, много приятни като десен и не изглеждат лоши като качество. За качеството мога да се изкажа след няколко пранета. На мен изобщо не ми пука да си купувам неща от доларамата. Като знам, че мога да си купя каквото си поискам, съм спокойна и не ми дреме.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Sgan Пет 16 Ное 2012, 18:35

Амиии тук хубавите дрехи са масовите дрехи.
Господства минималната цена и минимално дпустимото качество.Ако нещо не се продаде му се намалява цената, докато се продаде и след туй се продава за парцали. Там ги перат, режат и туй то.
Най-качествените тишърти, които съм си купувал, бяха по 2 кад в един център за рециклаж. Купих си 35. Ма вече свършиа и не мога да си намеря други.
От фирмата, дето работя ни раздават едни с лого ГИЛДАН преди 10 години бяха с добро качество, ма сега са с повече от псредствено. Почти са си запазили качествто на тез ... ъъъ, дето са като ватени.
Каскетите, бейзболните шапки и те се изкилиферчиха.
Аз съм фен, на дрехи,от естествени матряли, лен, памук, вълна, може с малко примес, дето са приятни за тялото и изглеждат добре, а и качествто им си го бива. Все по-трудно ми е да ги намирам.
Аз се бъзикам с таз дънкова риза. Тя верно е от зелерс и ако не ме домързи, ша зема да я снимам. Ма ми е страшно удобна. Джобовете й са точно квито трябва. Двата са различни и в единия ми влиза портфейла, а в другия - телефона. Ма съвсем се окъса. Ама няма с кво да я заменя. Жената се стресна от вида й ми предложи да ми ушие. Ма тва не ми се нрави някак.
Въобще - проблеми!
Голямкеф
Sgan
Sgan
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 211
Дата на регистрация : 08.08.2011

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by FenderGaida Пет 16 Ное 2012, 23:40

Вода написа:
Все ще ги дам на някого, но са 100% памук, много приятни като десен и не изглеждат лоши като качество.
качество мачество. И да е истинксо демек да идва от природата нищо не значи. Виж ся се едно да имаш мебели от естествен чам;; или естествен бук, махагон африканско твърдо дърво и бразилски незнам си кфи? има разлика
Ризи мизи съща работа. Памука има милиони качества.
Аз признавам не купвам дрехи жената го прави носи ги ф къщи ако не станат ретърн. Имам армани и тряа ти кажа нямат износване и изпиране. То цвят то материя си ибали мамата.
Кат си купя бира някви ми дават рекламни 100% памук и след незнам 3-4 пранета не мязат на нищо. За спане стаат.
Накрая кат погледеш кат цена или без цена са замисляш.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Вода Съб 17 Ное 2012, 14:58

Не ми пука за марки и цени на дрехи. Ако примра за нещо си го купувам, ама все по-рядко ми се случва подобно нещо с дрехите. Харесва ми да ходя по магазините и да меря разни дрехи, ако нещо ми стои изключително добре си го купувам, ама вече нямам място в гардероба. По магазини за дрехи и обувки се разхождам по 1-2 пъти в месеца. После гледам да замъкна максимално количество дрехи и обувки в България, където ги разподарявам. Всички до сега са се радвали. И тези ризи ще намерят приложение.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by FenderGaida Съб 17 Ное 2012, 15:24

Вода написа:Не ми пука за марки и цени на дрехи. Ако примра за нещо си го купувам, ама все по-рядко ми се случва подобно нещо с дрехите. Харесва ми да ходя по магазините и да меря разни дрехи, ако нещо ми стои изключително добре си го купувам, ама вече нямам място в гардероба. По магазини за дрехи и обувки се разхождам по 1-2 пъти в месеца. После гледам да замъкна максимално количество дрехи и обувки в България, където ги разподарявам. Всички до сега са се радвали. И тези ризи ще намерят приложение.
Може не знам. За dress shirts -ризи стаа въпрос там разликата е голяма. Две еднакви на външен вид 100% памук и напълно различно качество.
Ако не тряа да се глади значи е направена добре.Броят им Thread не го знам на български как е и не ме интересува толкоз.
Иначе на морето по сиргиите продават рекламни тез дет идват с продукта без пари. Смайли с българското
Бизнес да стаа.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by 7george Съб 17 Ное 2012, 22:40

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 67k6901s1
The Irish Grandfather Shirt - Мене тва мъ искефи оня ден в ЛииВали-то.
http://www.leevalley.com/en/garden/page.aspx?p=58278&cat=2,42407,58278
:)
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo GT Нед 18 Ное 2012, 13:47

Аз Лии Вали много си ги харесвам. а таз ношница, я има от около 3 години.
От тях си купувам Японски триони, Рендета и др. хубавинки. Не са баш ефтини, ма са с добро качество.
За мое най-голямо съжеление нямат магазин в Монреал.
Обаче от едно известно време са почнали да си обръщат сайта и каталозите и на френски и рано или късно ще имаме и магазин според мен.
Това, което тук изпълнява таз функция са тез :wwwlangevinforestcom.
На мен за друго не ми трябва магазин, ма за дърветата си ми трябва.
Проблемът ми е, че е точно от обратната страна на центъра на острова и трябва да мина през даунтаун-а, че да ида т.е. по 40, която се е в ремонт перманентен и т.н. и се ме мързи.
Се се заканвам да фана околен маршрут и се ме домързява. Щото то на отиване е проблем, като ходиш на изток, иначе на запад си е ОК по ред причини.
Освен туй е на страшно крипи място. Ако тръгнеш да си отиваш завивайки на ляво можеш да откараш едно 15-20 мин докато минеш, а ако си с ремарке просто влизаш в трафика, пък който може да спира.

Dedo GT
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Sgan Нед 18 Ное 2012, 17:18

Баси, 7Джордж!
Откъде го знайш ЛиВали-то ти?
Нит си дърварин, нито имаш градина, а и шкафове май не си прайш, та да им ползваш хардуера.
Ма то ти знаеш сичко!
Голямкеф
Sgan
Sgan
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 211
Дата на регистрация : 08.08.2011

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Sgan Нед 18 Ное 2012, 17:26

Обаче, напоследък, май аз се префърлих в графата на тез дет купуват инструменти, а не ги ползват много, много, ма ся съм се заканил, щото на мен ми прави удоволствие. Аз взимам едно твърдо дърво за горене и го рендосвам и като му изкарам ... ъъ.. грена цвилвам от кеф и след туй, я го намажа с нещо, я го отрежа и тъй научавам за дървото много неща. Аз мога да проектирам тутакси сложен шкаф и мога да го покажа с Кад или с лист и молив на ръка, но има сума неща от финисьона, дет ми бягат и правя по 100 проби преди да уцеля нещо.
Аз знам отлично какво искам, а сега търся прекия път дотам.
Sgan
Sgan
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 211
Дата на регистрация : 08.08.2011

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by FenderG Нед 18 Ное 2012, 17:57

С КАД не се стаа дърводелец . Тряа да се порежиш. То кат готвенето само рецепти да четеш не стаа.
Направи си стол, тва е цял раздел в дърводелството столарството. Да има облегалка и да е удобен и да издържа тежки хора.
А да усещаш дървото си купи сет длета. и дялай. Ши виждаш и разбираш жилите на секи тип дърво. кое на къде върви.
Бук малки жили става в сички посоки. Чам труден само в една посока. Махагон труден чуплив в някои посоки. Бреза бяла красива мека кат чам.
И не ги плескай с мазутни бои. Събирай корите от орехите сушиш ги мелиш на машина вариш и имаш байц с натурален цвят.
Качествените инструменти са задължителни.

FenderG
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Sgan Нед 18 Ное 2012, 18:31

С туй за дялането и резането съм съгласен. Аз туй правя, ма има неизброими продукти за ... байцване/ тейнтюриране/ стейнване, а има и масла и лакове за след туй и секи е една идея по различен.
Аз туй, което се опитах да кажа, че горе долу нямам проблеми с правенето на шкаф и стол. Проблема ми е в крайния етап.
Аз не ща да ставам дърводелец. Просто са ми приятни оппределени неща. Примерно, да си направя приклад на пушката. Много тривиално .... ме тва е.
Ся с туй се шегувам. Режеш с едно ренде, което на френски се нарича вастрейнг, това е са дръжки за двете ръце и по средата острие. Аз имам местен професьоналист, който се опитва да ми бъде Учител, Гуру или нещо такова, ма аз го пращам да пасе по тъч линията , щото аз си искам нещо и ще си го направя, а той ми вика, че не е правилно. Та на него му развивам теорията за българския път. Викам му: Ти отде знаеш, кое е правилно? Некакъв даскал ти го е казал и туй то! А истинския българин проверява всички пътища, докато намери правилния, подпиивайки и псувайки, докато се заглежда по момите.
Смяхвзалата
Sgan
Sgan
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 211
Дата на регистрация : 08.08.2011

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Sgan Нед 18 Ное 2012, 18:45

А и аз си мисля, че тоз занаят почва с остренето на инструментите.
Sgan
Sgan
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 211
Дата на регистрация : 08.08.2011

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by FenderG Нед 18 Ное 2012, 18:47

Туй с прекладите ма хфана. НЕ само прикладите прайхме. На струга найш кфи пушки стааха. Лош приклад ми са е чупил ф ръцете по време на тест да сe каже. Ся тука ги праскат от пластмаса ама стаа да убиеш в хай тек някъф араб. За лов и маса тряа да видя някво дръвце с жилки.
Неска готвя стю от елен ли е мус ли е. някъф го донесе. мирише добре. Тука пласмаси няа в готвенето.

FenderG
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Канелия Сря 28 Ное 2012, 21:26

Охооо, те тука бг кандците налазили отдавна. Жалко и от тука ще се банва скоро време. Тея Вода ако не е Бистрето пък на. Бистре, Бистре ти освен по форуми да пишеш друго праш ли ве джанъм.

Канелия
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 28.11.2012

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Странник Сря 28 Ное 2012, 21:35

Малейййй!
Ти виждаш ли сини слонове, да летят наоколо?
А Маргинала според теб, кой е?
Коко или Гейца?
Голямкеф Голямкеф Голямкеф
Странник
Странник
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 69
Дата на регистрация : 27.11.2012

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Странник Сря 28 Ное 2012, 21:39

А мен познаваш ли?
Вгледай се внимателно в снимката!
А Водата дефинитивно не се казва Бистра.
Странник
Странник
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 69
Дата на регистрация : 27.11.2012

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Чет 29 Ное 2012, 01:48

Канелия написа:Охооо, те тука бг кандците налазили отдавна. Жалко и от тука ще се банва скоро време. Тея Вода ако не е Бистрето пък на. Бистре, Бистре ти освен по форуми да пишеш друго праш ли ве джанъм.
Кфо Бистре душа?
Тва е Алина - жена ми ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Вода Чет 29 Ное 2012, 13:01

Ха-ха-ха. Бистра водица - срам за майстора! lol!
Не съм Бистра! Ама не съм и мътна!
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Странник Чет 29 Ное 2012, 20:41

Е ся вече стана сапунката!
Маргинале, бе!
Що викаш на пич-а "душа"?
Там у профила има едно сперматозоидче.
Той си мисли, че Фодата е Бистра. Ся ще научим много работи.
Голямкеф
Странник
Странник
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 69
Дата на регистрация : 27.11.2012

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Вода Чет 29 Ное 2012, 21:38

Много странно име Канелия. Звучи малко женски. Маргинала вече ми издаде името, макар и да не е голяма тайна. Т.е. две трети от съфорумниците го знаеха така или иначе.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Странник Чет 29 Ное 2012, 21:58

Ми аз не го знам.
Ма това не е лошо.
Ако иска да каже, ще каже. Преди малко се логна, ма не счете за нужно май да напише нещо.
То и аз съм си сменял ника доста пъти. Нито се крия, нито се афиширам. Просто съм си аз.
Голямкеф
Странник
Странник
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 69
Дата на регистрация : 27.11.2012

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Канелия Пет 30 Ное 2012, 08:06

Опи, тука съм. Спосвам малко, да не ме забрайте.

Канелия
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 28.11.2012

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Канелия Пет 30 Ное 2012, 08:07

списвам де

Канелия
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 4
Дата на регистрация : 28.11.2012

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Пет 30 Ное 2012, 12:10

Канелия, да не си хомо-сехуалистка?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада - Page 13 Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 13 от 13 Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите