Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Емигрантски проблеми в Канада Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Емигрантски проблеми в Канада Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Емигрантски проблеми в Канада Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Емигрантски проблеми в Канада Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Емигрантски проблеми в Канада Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Емигрантски проблеми в Канада Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Емигрантски проблеми в Канада Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Емигрантски проблеми в Канада Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Емигрантски проблеми в Канада Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Емигрантски проблеми в Канада Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Емигрантски проблеми в Канада Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Емигрантски проблеми в Канада Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Емигрантски проблеми в Канада Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Емигрантски проблеми в Канада Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада Vote_rcap 
myhata II (6266)
Емигрантски проблеми в Канада Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада Vote_rcap 
stimi (4915)
Емигрантски проблеми в Канада Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Емигрантски проблеми в Канада Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада Vote_rcap 
7george (3967)
Емигрантски проблеми в Канада Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада Vote_rcap 
danielle (2594)
Емигрантски проблеми в Канада Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада Vote_rcap 
Вода (2380)
Емигрантски проблеми в Канада Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада Vote_rcap 
fluid (2183)
Емигрантски проблеми в Канада Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Емигрантски проблеми в Канада Vote_lcapЕмигрантски проблеми в Канада Voting_barЕмигрантски проблеми в Канада Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Емигрантски проблеми в Канада

+7
myhata II
kralimarko
Mr800Days
Вода
FenderGaida
Marginal
7george
11 posters

Страница 1 от 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Емигрантски проблеми в Канада

Писане by ???? ? Пон 09 Юли 2012, 23:34

Реалната и ясна идентификация на проблемите е първата стъпка към разрешаването им.
Проблемите които се забелязват във всички български форуми в Канада последните 75 години са едни и същи. Изследванията и задълбочените проучвани сочат едно: Българина нема кого да оножда! И ако в татковината тези проблеми се тушират като претаковаш колегата си или съседа, то в Канада лъсват като полицейската лампа на пилотната кола на кортежа на Бойко Б. т.е. като слънце насред пустиня!
Да земем за пример, нашия духовен вожд, бащицата на форума Маргинала!
Той след многогодишни напразни търсения по всички провинции и територии прибягна до високи технологии, като Интернет и ходи 3 пъти до БГ, което не му се беше случвало преди туй, за да открие Топлата Вода (Хот Водата т.е.).
Разбира се, ние останалите тънем в сексуален глад и полова диета и само го караме на заместители. Тука Стимката ни беше като един сексуален бушон ама Вожда я разлюби и ние пак минахме на снимки на канатки , тъй да се рече.
А некой от мъка се гмурнаха за последно и вече не пишат.
Та ето и моя съвет!
Ако ще идвате в Канада водете си нещо с вас да озари вашия сексуален мрак и да даде семеен смисъл на ваште терзания, щото после трябва да го търсите по интернет и да си ходите до БГ, което е скъпо и бавно макар, че си струва, де!
Голямкеф Голямкеф Голямкеф

???? ?
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by 7george Вто 10 Юли 2012, 16:29

То вече като невяста са дойдеш у Канада шанса е по-голям. Затягат се всички кранчета 1 по 1..

Federal Skilled Worker applications

Cap on the number of applications to be processed per year

A maximum of 10,000 new Federal Skilled Worker applications, without an offer of arranged employment, will be considered for processing each year.
http://www.gazette.gc.ca/rp-pr/p1/2011/2011-06-25/html/notice-avis-eng.html#d119
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty bitch

Писане by Fgaida Сря 11 Юли 2012, 19:58

фейсбуци и мейсбуци нямам нищо , само един професионален профил с малко инфо имам.
Гоше добре е да си лузьр . Не сьм банка, а те банките си зимат заемите поне.
Третирахама кат нищожество арогонатите копелета а сега излизат незнайни рода от канала.
Минаам по кантски не ма питай колко прая и кво прая щот не ти е бизнес да знаеш, това между мен и жената само.
Ай сиктир
Земи си тошибата АТ 100.

Fgaida
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by ??????-? Сря 11 Юли 2012, 22:41

Какво имаме тук?
Пак някой е пропуснал хапчепиенето, а го е ударил на пиене.
Тц-тц-тц!
Недейте така, че розовите слонове и сините мишки хей ги там зад ъгъла.
Ей таквиз са емигрантските проблеми в Канада.
Кат те натисне живота и 7Гошо го отнася във форума, а също и банките и фейсбук-мейсбук и прочие салати.Ма туй е във форума, де. Обаче кво е хубавото? Че на 7Гошо му не дреме. Банките още по-малко, а фейсбук-мейсбук ти праща имейл че им липсваш.
Чакай ти 7Гошо да се стресне, да си изтрие писанията и да пропише анонимно в изповедалнята.
Голямкеф
Той е до ушите в сладоледа от години и още даяни.
Голямкеф

??????-?
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by ???? ? Сря 11 Юли 2012, 23:03

Здравейте мили деца!
Живота дали го живееш в БГ или в Канада е се тая, ама лично аз предпочитам Канада по серия причини.
Въпроса е да ти е високо качеството на живота и да си щастлив.
Примерно туй, за един афроканадец или хаитянски кебекар значи да яде често и да има кабелна телевизия. За един китайски канадец значи да има японски автомобил и да пуши тютюн. А за българите значи да пишат по форумите как са се реализирали. Каквото и да значи това.
Следващия етап е да пишат кви са бизнесмени. За тях бизнесмен е следващото стъпало в еволюцията на човека.
А последния и най-висш етап е да се приберат в БГ и да отворят бузинес там. Защо отиват да отварят бизнес в БГ след като са били бизнесмени в Канада историята мълчи? След туй престават да пишат и така затварят спиралата на еволюцията.
Голямкеф

???? ?
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by 7george Сря 11 Юли 2012, 23:18

cheers
Както кажете. Тая седмица все е петък, щот съм в отпуска, вънка е 30 гр., стампида и магнума се арчи кат топъл ляп, и колегите ме псуват по цял ден. Дядо им да не е емигрирал толкова необмислено преди 100 г. Бира Голямкеф
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Сря 11 Юли 2012, 23:54

Бе то един ден пра-пра-правнуците ти и те ще са така. Аз се надявам, че моите ще фанат я за Марс, я за Солания и най сетне некой от родата да се реализира, а може и бизнес да отвори. Щото с времето хората се променят. Примерно гледате ли кви са били спартанците едно време и познавате ли спартанци тук, в Канада. Или примерно потомците на славните римски легионери как са се променили сега и тук.
Еволюция!
Кат казах еволюция и се сетих за 7георгии. А ве твойто Мицубиши Ево 2 ли беше?
Изфукай се един път и ти !
Кажи и за камьона, а и за шеда, който ще си сложиш в задния двор и дето е по-голям от НДК-то!
Голямкеф
А тук си е се 30 и + градуса, ама е сухо та се не брои.
Аз излизам след десетина дни във ваканция.
Как е онуй дръвче дет го ядоха зайците?
Аз таз година си сложих 9 корена големи домати и 12 корена малки, но малките сега са колкото мен, а големите ми стигат до гъза. (мислех да кажа че са ми до оная работа, ама ще си помислят някои, че са станали много високи и стана обърквация) Мислех да турна снимки, но ме е страх за здравето на завистливците. А първите ягодки си ги изядохме и сега чакаме втора реколта.
Мравките ги отблъснах до дъното на двора, което е далеч, но комарите, паяци и друга летяща гад - колкото щеш. В къщи няма, щото сме се защитили.Като излизаме навън се пръскаме или взимаме други мерки. Голем проблем е нощното осветление, щото ако запаля до вратата лампите не може да се мине, а понеже съм пръскал там сутрин смитам по едно каче гадове от терасата.
Та така! Кажи ти как я караш? И не се стискай! Оди си купи един сладолед от магазина!
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by 7george Чет 12 Юли 2012, 10:12

Ти сега искаш сичко да знайш наведнъж..

Черешката оцелява с ей такваз протекция, за реколта не питай. На съседа зайците обаче му изтризъха ябълката и той я махна. Пикапа зася движи, тряа само едни по-толеми гуми да му сложа, да му скачам като Брус Уилис на излитащ въртолет на степенката.. Мицото не е Ево, щото няма да мога да си чуя песента, докато ида на работа.
Емигрантски проблеми в Канада Img9306z

Викаш - отблъснал си мравките далеч назад, значи си от легионерско потекло, нямай съмнение. Голямкеф

Цъфнаха ми и 7 + вида цветя без да броя кактусите, повета успешно катери оградите, лозата и малините вървят също.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Пет 13 Юли 2012, 01:47

Хмммм !
И аз имам лози!
Таз история е дълга. Начи преди 2 години Посъборих малко дървета и храсти в дъното на двора и то оголя. Почнах да виждам оградата, което не ми харесва. Та отидох в най-старата и най-голяма пепиниера, разсадник тук. Туй са едно семейство, което е започнало със изложението в Монреал навремето и досега са перфектни.То аз отидох с развлекателна цел, но там загледах пълзящи, увивни растения и спецялно едни дето пише, че са неунищожими. Купих си две и ги посадих на две огради.Там е винаги сянка щото имам едно огромно дърво - сребърен мейпъл. та и досега си растат. Аз после ги разпознах като лози. Щото ми заприличаха листата. А те си растат и само техните листа са надупчени, изядени май от мравките, но не увяхват. На третата ограда отзад имам едни растения, които ни някой ги е садил ни някой ги полива, но те си растат буйно и се опитват да ми влезнат в двора. То аз ги режа яко, но те се неспират. Точно отдругата старана на двора срещу сребърния ерабъл съм бучнал каталпата. Детето го отгледа от шушулка. и сега е дърво към 2м и 50. Преди 3-4 месеца почнаха да кацат по него пилци и аз го признах за дърво. Разбира се, че имам цветя. То в същност май най-много цветя имам отзад, а отпред имам само цветя. Ма то жената ги сади тях и само гледа как да ме прекара да ги поливам. То на мен ми е приятно но смятам, че който си сади цветя трябва да си ги полива. Въпрос на принцип. Аз съм опитвал да садя бири, главно през зимата. Излеза и посадя 3-4 бири в снега и докато направя барбекюто ги изконсомирам. Замръзне ли една бира пиши я бегала. А тук туй е лесно. Та не им давам възможност. Ма досега не са поникнали бири в задния двор. А би следвало.
А на снимката дето си показал твойто камьонче е и мойто камьонче.
Айде утре е петък и има още една седмица до ваканцията.

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Пет 13 Юли 2012, 11:30

Що па не направите цфетята да се поливат сами?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by 7george Пет 13 Юли 2012, 16:40

Викаш - Каталпа, тва е южно растение. Тука само колд-харди неща виреят навън. Лозата е такава, прериен сорт, мислех че е отишла след зимата, тя пък покара отвсякъде и цъфна даже. Ментата също се оказа удачна, пълзи и завладява терена на съседните цветя.

Поливам ги ръчно от принципни съображения, едно че водата тука е с пари, и пък да мога да им спра полифката когато реша аз. Тревата никога не поливам, няма нужда да расте толко.

Имам и няколко миризливи върби (Russian olive) oще в саксии, както и едни други интересни храсти, Hippophae rhamnoides , и те от мен сяти, ама да видим кога и къде ще ги садя.


Последната промяна е направена от 7george на Съб 14 Юли 2012, 01:16; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : you are the man, Dedo!)
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by ???? ? Пет 13 Юли 2012, 23:59

Hippophae rhamnoides.
Гошо, бре! Да си лъснеш латинския, че съвсем е ръждясал в таз Канада, значи. А храстите ми харесват.
А каталпата е била южно растение едно време. Сега по Монреал ги има на улицата, а и у Лондон се намират, а ти май ми каза, че ги садят и у Софето. Водата при мен е без пари. Така де. А тревата си я поливам, но по един начин се полива трева, по втори - домати, а по трети - цветя.
Аз обичам рози ма са много капризни.
Ма са много красиви.
За 8 март, по традиция, подарявам рози в саксия, които след това пресаждаме навън. Те са най-красиви. Е! И други има, ма водя пуническа война с гъсениците. Това гъсениците за малко да ми развалят семейството. Щото аз ги бия с инсектициден сапун, а жената предпочита хуманния начин - храни ги с БТК и те умират в страшни мъки след няколко дни, като го ядат. И досега продължаваме всеки да си пръска с неговото си.
Абе това е пример за непримирими противоречия в едно семейство, които не го разрушават ама .... бе ще си зема аз една кабекарка, а най-добре нещо азиатско. Да отговаря "Yes sir!". А туй българките, кат станат канатки и почват да съчиняват изречения, значи.
Едно време беше прозряла, че аз съм винаги прав!
Кво и стана тук?
Изглежда е от възраста, а и изтече и гаранцията.
То винаги тъй става, ма съм си свикнал и ще си я вардя.
Голямкеф Голямкеф Голямкеф

???? ?
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by ???? ? Съб 14 Юли 2012, 00:15

Тва, начи, за поливането сами е много примамливо за секи мързелив, имам предвид, умен човек. Обаче има много проблеми. Най лесно се прави в тревни площи, щото просто наводняваш терена. Ама поливането е по-друго нещо. То е част от гледането на растения. Та е важно колко, кога, къде и как го правиш. Иначе Граф Фенринг нямаше да си зима китайски градинари, а щеше да си тури напоителна система.
Голямкеф

???? ?
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Съб 14 Юли 2012, 00:44

Небрежно да ви подсетя, че сега се мисли за дърва за зимата. Сега почват да докарват хубави и все още са на добра цена.
Ма то си зависи, де!
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Съб 14 Юли 2012, 00:51

Що па плащаш?
Има много дърва без пари ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Съб 14 Юли 2012, 01:07

Be то и туй е верно.
Ама има разлики. Аз за не плащам за голямата част от дървата, но си купувам по малко щото е различно.
Ся да обесня, щото много налудничево звучи горенаписаното.
Аз имам достъп до палети от твърдо дърво, които разковавам и режа на 16 пуса/инча и си ги горя с преголямо удоволствие, щото ем са ми без пари, хем са квадратни и лесно се редят, хем ми е приятно. Обаче техниката на горене предполага големи и дебели дървета. затуй си купувам изкуствени пънове, които слагам последни та дълго да горят докато спинкам, а си купувам и пънове от бреза, основно, щото ми е приятна миризмата и лук-а. Бе сложно е с дървата в Канада.
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Съб 14 Юли 2012, 01:14

Има пънове, та пънове без пари, ако ти е зор, аз лично щи дам неколко ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by ???? ? Съб 14 Юли 2012, 01:23

Благодаря!
Ма за момента имам повече отколкото са ми необходими за следващата зима. А и не искам да си задръствам двора. Направил съм три ...ъъъ... фреима, в които се побират 3 и половина корди,а и в къщата имам половин корда, а на година горя нормално по около 2-2.5 корди, благодарение на любимия ти Дайкин, де. Помагам му серьозно кат паднат под -15 температурите, а то туй е все по-рядко тук.
Бе ставаме като едно Майами туканка.
Голямкеф
Ма благодаря, де! Ако свърша дървата през зимата ша дода тутакси.
Голямкеф

???? ?
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Съб 14 Юли 2012, 01:25

Дайкин-Майкин не знам, ма напоследък си купих 1-2 обезфлажнителя, не ме кефи кат пусна обезфлажнителя на Дайкиня и да ми студи, по некога е гот, ма по некога не е.
И напоследък бая не ме кефи да ми е флажно ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Съб 14 Юли 2012, 01:37

Аз съм си тъй отдавна, ма първо си купих обезвлажнителите за лятото и овлажнителите за зимата и те си работят ся заедно с дайкиня. технологията е базирана на туй, че влагата пада долу и там са обезвлажнителите, а Дайкина горе само студи или топли. Много рядко като ми трябва нещо ударно го пускам да обезвлажнява.
Аз винаги съм мислил, че за реално управление трябва да имаш много възможности.
Иначе Дайкина суши и студи добре, ма не двете едновременно.
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Вто 17 Юли 2012, 21:51

Основен емигрантски проблем е еденето!
Имам предвид, не че няма какво да се яде, а обратното.
Щото нормален БГ човек кат доди тук направо са ошашавя! Това дето има реклами за ядене е нищо! Ми има и реклами за отслабване! Само си помислете следната реклама в България: "ЕнерджиКардио!Гарантирано намаляване на теглото с 1/4 (25%) за 1 месец! За пенсионери - големи отстъпки!". В БГ туй ти го осигурява правителството. Та тук требва да си плащаш и за това. Канадското и спецялно Кебекарското правителство са направили множество механизми за да те докарът до там, та после да трябва да отслабваш.
Да се разберем правилно!
Аз не съм срещу хората с наднормено тегло!
Всеки да я кара както му харесва, а за фкусове тук не се спори!
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Вто 17 Юли 2012, 23:47

Dedo M написа:Всеки да я кара както му харесва, а за фкусове тук не се спори!
Емигрантски проблеми в Канада 1322
Спори, спори, юнак балкански ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Вто 17 Юли 2012, 23:58

OK!
Аз, например, обичам пържоли Голямкеф -свински, които печа на ББКюто с пържени картофи или картофено пюре със салата- домати,краставици и чушки и бира-тюборг.
Кой не го харесва е комунист!
Голямкеф Голямкеф Голямкеф Голямкеф Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Сря 18 Юли 2012, 00:30

Комунистите па кво общо имат с харесването, не знам ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Сря 18 Юли 2012, 00:33

Емчи те и със скачането немаха нищо общо ама викаха: Кой не скача е червен!
А и нали става въпрос за фкус и спор!
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Сря 18 Юли 2012, 00:40

Чакай са, тва че са скачали или правили еди кво си, показва че са малоумни.
А, относно фкуса, малоумни или не, може да имат абсолютно еднакъф фкус с некой гений (кат Айнщайн например) ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Dedo M Сря 18 Юли 2012, 00:53

Ама то комунистите не са скачали, а демократите, доколкото тез две групи се различават у БГ, де. И тъй викаха: Кой не скача е червен!
Голямкеф
Изобщо в БГ демократите най-демократично искаха да екстерминират комунистите.
А комунистите -също де!
Голямкеф
То затуй ся у в БГ нема комунисти, освен онзи там Яне, дето май са го отвличали извънземните.
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Сря 18 Юли 2012, 18:54

Dedo M написа:Изобщо в БГ демократите най-демократично искаха да екстерминират комунистите.
А комунистите -също де!
Комунистите също кво?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by FenderGaida Сря 18 Юли 2012, 21:32

Dedo M написа:Основен емигрантски проблем е еденето!
Имам предвид, не че няма какво да се яде, а обратното.
Щото нормален БГ човек кат доди тук направо са ошашавя! Това дето има реклами за ядене е нищо! Ми има и реклами за отслабване! Само си помислете следната реклама в България: "ЕнерджиКардио!Гарантирано намаляване на теглото с 1/4 (25%) за 1 месец! За пенсионери - големи отстъпки!". В БГ туй ти го осигурява правителството. Та тук требва да си плащаш и за това. Канадското и спецялно Кебекарското правителство са направили множество механизми за да те докарът до там, та после да трябва да отслабваш.
Да се разберем правилно!
Аз не съм срещу хората с наднормено тегло!
Всеки да я кара както му харесва, а за фкусове тук не се спори!
Голямкеф

Това за храната че е буклук е вярно, но то важи за всичко произведено в днешно време. Колите например стават все по-зле и по-зле като качество, естествено цените не им растьт според инфлацията та за да запазят качество а ги определят от джоба на потребителя и разходите си. Една от истините за Америкаските коли е че 2000 кинта от колата е за пенсия на работника. Е тез две хилки тряа да се избият от някьде.Та затова са само пластмаса. Кьщите и тях ги праскат от пласмаса ,найлон, рядко вече се вижда дьрвения и тухла . А мола буквално се е превърнал на цигански битак само ментета уж на сейл.

Гледах един нов Лексьс и ми се видя като качество като старата ми хонда Акорд 95 а те едно време ги водеха средна класа не лукс.
А бе мамата си трака.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Marginal Чет 19 Юли 2012, 00:17

Споко, остава още малко до потопа, тогава ше ни уредят екстра Емигрантски проблеми в Канада 580894 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Емигрантски проблеми в Канада Empty Re: Емигрантски проблеми в Канада

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 13 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите