Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
България - страната на чудесата - Page 4 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
България - страната на чудесата - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
България - страната на чудесата - Page 4 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
България - страната на чудесата - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
България - страната на чудесата - Page 4 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
България - страната на чудесата - Page 4 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
България - страната на чудесата - Page 4 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
България - страната на чудесата - Page 4 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
България - страната на чудесата - Page 4 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
България - страната на чудесата - Page 4 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
България - страната на чудесата - Page 4 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
България - страната на чудесата - Page 4 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
България - страната на чудесата - Page 4 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 4 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 4 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
България - страната на чудесата - Page 4 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 4 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 4 Vote_rcap 
myhata II (6266)
България - страната на чудесата - Page 4 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 4 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 4 Vote_rcap 
stimi (4915)
България - страната на чудесата - Page 4 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 4 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 4 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
България - страната на чудесата - Page 4 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 4 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 4 Vote_rcap 
7george (3967)
България - страната на чудесата - Page 4 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 4 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 4 Vote_rcap 
danielle (2594)
България - страната на чудесата - Page 4 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 4 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 4 Vote_rcap 
Вода (2380)
България - страната на чудесата - Page 4 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 4 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 4 Vote_rcap 
fluid (2183)
България - страната на чудесата - Page 4 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 4 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 4 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
България - страната на чудесата - Page 4 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 4 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 4 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

България - страната на чудесата

+13
myhata II
7george
lonly wolf
fluid
paparazzo
Ardemina
Mr800Days
Странджата
Marginal
IFF
vanelo
valioiko
Вода
17 posters

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by stimi Чет 02 Сеп 2010, 14:58

danielle написа:Мога само да вметна в темата, че тук ( в БГ) си е доста скъпичко за този социален стандарт; но въпреки "УЖ недоимъка на хората", нямам обяснение защо кръчмите са пълни и хората са се изтупали като от фешън списание. Или имат скрити $$$ под дюшека и се правим на бедни гяволи или незнам - изглежда близо 5 годишния ми престой в Канада ме е повредил scratch
А, аз имам и обяснението се крие в една единствена дума: "Данъци"
Такива на практика в България и до ден днешен: Не се плащат!:-)

stimi
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4915
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Чет 02 Сеп 2010, 15:02

вода,самото образование по себе си нищо не значи.всички сме образовани,но не всеки с образование може да върши работа и от там да докарва пари.кел файда ,че си завършил музейно дело ,когато в българия има 5 музея.любчо цигането е с основно образование ,но е голям майстор на улуци,няма тайни в занаята и всеки го търси.любчо цигането прави яки кинти,а не като твоите образовани приятелки от които никой няма нужда,улуци всеки прави.ти поне живееш в канада и трябва да си светната що е това капитализъм и пазарна икономика.не мога да си отворя фирма за преводи която да изкарва 1000 лева и да плащам на твоята приятелка преводачка 1500 и ще и платя 500.ако не и изнася да си отваря тя бизнес и да печели колкото тя може.
а я ми кажи ти като си обраована,що ходи да разнасяш пици на реднеците в ресторанта и що се цани за склададжийка нощна смяна.за тия работи образование не се иска,но като не можеш да правиш нищо си оставаш в склада с едно голо образование.
мислех те за умна жена ,но явно съм грешил,образование разбери помага ,но само по себе си къща не храни,иска се и можене.
пешо прав си ,в българия бачкане много няма освен това което ти спомена.за това бачкане заплатите са мизерни,в канада в мола продавачките са на същия хал.
вода ,ако искаш да продаваш земи в българия ми се обади,веднага ще ти намеря куповачи,които ще ти ги купят на пазарни цени ,а не на такива на които на теб ти се иска.ако не ти изнася не продавай,никой не те кара насила.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by stimi Чет 02 Сеп 2010, 15:21

Вода написа: Не ми се разказва какви проблеми имам с хората тук, защото си купих климатик или защото живея в Канада. То яд, то злоба, то гледане в торбите ми какво съм си купила, то следене и подслушване, клюки и интриги. Дано не ми се налага да събирам армия, че имам други проблеми и изобщо не ми се занимава с глупости. Масово тук хората са бедни, изнервени и искат скандали и ако видят, че някой може да си позволи нещо искат да го скапят.
Ай, Я да видим това на какво прилича?... Wink bounce
Cамо да сменим декора с Канада...
Блокът му бил такъв-онакъв, той бил крадец, лъжец, мошенник...и накрая дъщеря му била хахахахахаaaax... Смяхвзалата ,щото ни е направила на маймуни в Интернет...Смяхвзалата
Винаги съм казвала, че: "Най-добре се смее този, който се смее последен!"
:) :) :)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Чет 02 Сеп 2010, 15:34

аре отнесохме още една седмица без стими

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Petar Krastev Чет 02 Сеп 2010, 15:45

https://www.youtube.com/watch?v=PWPTqdT79Rs&feature=related

Ей за тва бих се върнал и ако болшинсвото беше такова не бих мръднал никъде,ама като ги гледам кви са се навъдили,такива дето папарака ги показва,коя от коя по-се прави на важна,не мога да ги трая.Аз и оная от малоумното село трудно изтрайвам и по някога трудно се въздържам да отида и да и поприказвам малко на каската и да има късмет ситния да ми се отвори-тогава става страшно.

Айде стига за неска,че отивам до залата да се нагледам поне на естествени женки,дето не се надуват,ако върже нещо върже,ако не-поне ще съм събрал достатъчно материал за една бърза.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by stimi Чет 02 Сеп 2010, 15:51

Абе, Бате, има нещо много сбъркано в цялата система!...Много се извинявам, че ще захапя сега БГ-Канада щото нямам против никого лично от хората там...Ама не е нормално първото нещо, което трябва да научават новите имигранти там да е как да вземат social и да си дадат време за адаптация най-малко 2 години...Аз ако ги бях чела тия глупости по-рано щях да се откажа да емигрирам честно да ти кажа! Имаше едно момче зъболекарче, което говореше, че и през ноща е работило, ама това май е нещо неприемливо за нашего брата българин...Българин звучи гордо...Нема начин!
Пеше, не съм се адаптирала 2 години, Шери. Първо на първо дойдох с пачка равняваща се на 2 апарта, без да съм продала нищо...Щерю започна работа 2-рия месец от пристигането ни, като едновременно с това бачкаше и с баща ми.
Аз си стоях 1 година в къщи понеже синът ми имаше здравословни проблеми, след което започнах работа направо като техничка (никога не съм твърдяла че съм архитект...Как не ти е съвестно да твърдиш небивалици!) Живяхме заедно с баща ми 2 години, след което си купихме къща и не виждам нищо лошо в това, защото той ни помагаше, но ние му помагахме също...
Е-ееех, Пеше, в чужбина здравото семейство струва много повече от здравите мишци...Ама какво ли знаеш ти?!?
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Чет 02 Сеп 2010, 15:52

абе ще удариш ти стими ,ако ти застане ,ама само се правиш

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by stimi Чет 02 Сеп 2010, 16:00

Mr800Days написа:аре отнесохме още една седмица без стими
Що обидих ли някой?... scratch
Ape, дa не правя аз списък каква бях с цитати, срещу кажи-речи почти нищо от моя страна...Е-еех, показала съм била туй-онуй...Wink
Ами показвам! Имам какво да показвам и го показвам...Аз и в други форуми съм се показвала и то доста повече, щото ми е кеф да ме гледат...Нещо лошо да съм направила?....Люлка
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by stimi Чет 02 Сеп 2010, 16:06

Petar Krastev написа:Аз и оная от малоумното село трудно изтрайвам и по някога трудно се въздържам да отида и да и поприказвам малко на каската и да има късмет ситния да ми се отвори-тогава става страшно.
Набрал е нещо много на мъжа ми....и аз не знам защо? scratch
Той дотолкова не се интересува от Форуми, че просто не мога да го опиша...
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Petar Krastev Чет 02 Сеп 2010, 16:16

stimi написа:
Аз си стоях 1 година в къщи понеже синът ми имаше здравословни проблеми

Да тва наистина е кофти.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Чет 02 Сеп 2010, 16:25

бе ше станете вие на кълбо,ама да видим кога

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Чет 02 Сеп 2010, 17:30

Petar Krastev написа:Бате виждам,че си он лине,и искам да ти обясня нещо което се вижда отстрани.
За твоята ценностна цистема БГ е номер едно.Тебе те интересува цената на ракията,мастиката,зеления арпаджик и на младата къдрава маруля-т.е. всичко свързано с ядене и пиене.
Що не предположим,че има хора които ги интересува нещо повече от това-примерно има ли переспектива да се развия в страна като Бг,където няма никакво производсво или ако има е сведено до потребителския минимум на вътрешния пазар.Ти като си там ми кажи наскоро да има някоя компания да е отворила завод в БГ,или май само търговски центрове???
Всичко май се върти около едната далавера,кой да гепи повече манги от европейския съюз,докато онези не се осетят и ги спрат.
Ще ми кажеш ли колко време вече строят магистралата???
До там я докараха,че да спират камионите през август,щото магистралата не била довършена.Ми то тука 30 магистрала ще я построят по-бързо бе,макар хилядите проблеми идващи от малоумното население на Сен Катрин и Сен Констан
И да имаше производстфото на Канада България, пак немаше да се развиеш, щото, само малко да си покажеш главата и ше се намерят 100 души да почнат да те мачкат.
Родителите на жена ми си купили и инсталирали нищо и никфа термо-помпа от 1 300 лв. и на първия ден идват да ги заплашват и юркат, та камо ли да се опиташ да захапеш некой по-голем кокъл ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Чет 02 Сеп 2010, 17:35

Mr800Days написа:аре отнесохме още една седмица без стими
Тоя път е за баяаааааааааааа по дълго Бате ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Petar Krastev Чет 02 Сеп 2010, 20:05

Батка,по едно време те гледам пишеш за Бг бизнесмените кви коли карат и т.н.
Ама вземи ги сравнявай с месните бизнесмени бе,кво ги сравняваш с канадската средна класа.Ся трябва ли да ти обяснявам кво карат месните бизнеси-оня с бирената борса ако го сравня с фамилия Молсон,ми те си напазаруваха хокеен отбор бе,където минималната заплата е 800К по синдикална конвенция,кво да говорим,ами онзи дето разцъква нафта и бензин,да вземем да го сравним с Олко в Кебек,дето напазаруваха за 6 млн резервоари само.
Тъй,че сравнявай ябълки с ябълки.Месната средна класа живее в къщи(къде басеин,къде джакузи),с две коли отпред(2-3 годишни).Говорим средна класа-тия дето са изкарали един ПУЦ след секондера,а тея дето са се старали по университети и подобни,те май нямат стигане а?

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Чет 02 Сеп 2010, 21:16

Ф България може да немат кфо да ядат, ма ше карат Мерцедес ...
Та, не знам.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by myhata II Чет 02 Сеп 2010, 21:56

Kак не се наяди деаа
Не сичко е едене и мерцедеси, Маргич cheers
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Чет 02 Сеп 2010, 22:19

Па точно тва обаждах Мухи ...
Между другото, да не отфарям тема само за тфа, да не си се кръстил на филма с Jeff Goldblum ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Пет 03 Сеп 2010, 01:44

абе байно една бирена борса/склад на едро/ дето дистрибутира на територия с 200 000 души народ кво общо има с молсон или фабриката загорка
с примера за моята кооперация исках да покажа на вода ,че нейния случай със завиждането заради две дисаги пипер е по вече изключение отколкото правило.ма кво се учудвам като действието се развива в софия,където напоследък се насъбраха всички диви селяни на страната и всичко е възможно.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by danielle Пет 03 Сеп 2010, 04:29

Чипът в паспорта ми не се чете в чужбина

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=584716

Смяхвзалата Смяхвзалата Смяхвзалата Смяхвзалата
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Пет 03 Сеп 2010, 08:04

България - страната на чудесата - Page 4 714860
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by danielle Пет 03 Сеп 2010, 09:36

Нещата вървят все по-надобре в България

http://dnevnik.bg/analizi/2010/08/19/948755_neshtata_vurviat_vse_po-nadobre_v_bulgariia/

Незнам
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Вода Пет 03 Сеп 2010, 10:42

Mr800Days написа:вода,самото образование по себе си нищо не значи.всички сме образовани,но не всеки с образование може да върши работа и от там да докарва пари.
а я ми кажи ти като си обраована,що ходи да разнасяш пици на реднеците в ресторанта и що се цани за склададжийка нощна смяна.за тия работи образование не се иска,но като не можеш да правиш нищо си оставаш в склада с едно голо образование.
мислех те за умна жена ,но явно съм грешил,образование разбери помага ,но само по себе си къща не храни,иска се и можене.
вода ,ако искаш да продаваш земи в българия ми се обади,веднага ще ти намеря куповачи,които ще ти ги купят на пазарни цени ,а не на такива на които на теб ти се иска.ако не ти изнася не продавай,никой не те кара насила.
Значи, Бате, всеки път ти повтарям, преди да ми отговориш се върни и си прочети поста, на който съм ти отговорила. Ти ми пишеш за образование и аз ти давам пример, за да те опровергая. Ти пръв спомена за образование.
Второ, никога не съм работила като разносвач на пици, не мога да разбера защо ти се иска много по някакъв начин да ме унижиш. Както и сега не съм склададжийка, а като заплата и то начална получавам толкова, колкото ти си получалавал с много труд, въртене на геврек, потене и друсане. И изобщо не ми пука отдавна какво работя, а колко работя и колко получавам. И в сегашната ми работа се случва да седя и да дремя и за 22 и за 30$ на час, в зависимост от деня на седмицата. Имам супер социални осигуровки, включително и безплатни масажи, както и много добра пенсия от фирмата, което тук са го виждали само по филмите и им се струва, че става въпрос за друга планета.Работното ми време с от 15 до 23 часа, по мое желание. Не искам да ставам рано. Ходих и нощни смени по време на отпуските, защото си заслужаваше, но свърши за съжаление. Имам 3 дипломи за различни професии, едната от които с английски, а другите 2 с френски. Говорим само за Канада. Имам и призната диплома от министерство на образованието в Кебек - бакалавър, а от България магистър. Никога не съм си търсила работа по-дълго от месец-два. Не работя много, защото мъжът ми е богат. Случват се и превратности, но се надяваме да са за кратко. Както виждаш и в момента съм в любимата ти страна и не се знае за колко и съм без собствени доходи.
Трето земи не продавам, по-скоро бих купила, ако нещо ми се види доходоносно. Имам земи, които не са контролирани,защото съм далече, а използвани от крадци и аз трябва да си потърся правата.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Вода Пет 03 Сеп 2010, 10:57

stimi написа:Ай, Я да видим това на какво прилича?... Wink bounce
Cамо да сменим декора с Канада...
Блокът му бил такъв-онакъв, той бил крадец, лъжец, мошенник...и накрая дъщеря му била хахахахахаaaax... Смяхвзалата ,щото ни е направила на маймуни в Интернет...Смяхвзалата
Винаги съм казвала, че: "Най-добре се смее този, който се смее последен!"
:) :) :)
Дано се смееш искрено, че смехът е здраве, няма по-хубаво нещо от това. А за това какъв е баща ти го повтаряш само ти. До сега не съм видяла или чула някой да каже нещо по негов адрес, освен теб самата. Виж за дъщеря му всички знаем каква е, тя сама се постави по този начин. И всички виждаме кой е маймуната.
А, щях да забравя, чети и ти по-внимателно и не се бутай навсякъде. Понякога хората си говорт без дори да се сещат, че съществуваш и не е необходимо да се натрапваш нахално и невъзпитано. Научи думичката "такт". Тя има няколко значения и да видим дали ще познаеш за кое, от тях ти говоря.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Пет 03 Сеп 2010, 11:54

вода ти май забрави миналата година кой разнасяше/сервираше/ пици на клиентите в малкото ресторантче на ил перо.аз или ти Голямкеф
е и аз въртях геврека известно време,но явно е имало защо шом сега по цял ден си въртя синджирчето за същите кинти дето ти ги бачкаш от 15 до 23.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by myhata II Пет 03 Сеп 2010, 12:00

И ко тана ся,сички мизерни работи бачкат,а ушким тестове,еспирианси и тинтири минтири Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Пет 03 Сеп 2010, 12:03

Коя работа е мизерна Мухи ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by myhata II Пет 03 Сеп 2010, 12:05

Сички дето не иска образофание бе Маргиналчооо ! :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Пет 03 Сеп 2010, 12:09

България - страната на чудесата - Page 4 1322
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Пет 03 Сеп 2010, 12:10

Да ти се изакам на образованието ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by myhata II Пет 03 Сеп 2010, 12:11

Така ще е, ша съ смееш ,като си закърмен със салама с чесънъ lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Пет 03 Сеп 2010, 12:38

А, начи салама с чесън е нещо като анти - образование, така ли?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 4 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите