Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
България - страната на чудесата - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
България - страната на чудесата - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
България - страната на чудесата - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
България - страната на чудесата - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
България - страната на чудесата - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
България - страната на чудесата - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
България - страната на чудесата - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
България - страната на чудесата - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
България - страната на чудесата - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
България - страната на чудесата - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
България - страната на чудесата - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
България - страната на чудесата - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
България - страната на чудесата - Page 3 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 3 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
България - страната на чудесата - Page 3 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 3 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
България - страната на чудесата - Page 3 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 3 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
България - страната на чудесата - Page 3 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 3 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
България - страната на чудесата - Page 3 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 3 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
България - страната на чудесата - Page 3 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 3 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
България - страната на чудесата - Page 3 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 3 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
България - страната на чудесата - Page 3 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 3 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
България - страната на чудесата - Page 3 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 3 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
България - страната на чудесата - Page 3 Vote_lcapБългария - страната на чудесата - Page 3 Voting_barБългария - страната на чудесата - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

България - страната на чудесата

+13
myhata II
7george
lonly wolf
fluid
paparazzo
Ardemina
Mr800Days
Странджата
Marginal
IFF
vanelo
valioiko
Вода
17 posters

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Вто 31 Авг 2010, 16:17

може да не ти е господар ,но ако те гепне ще те разпори като шаран на никулден докато вода маа джапанки по приятелки във варна.
абе ти на кьорава ли се правиш,не виждаш ли ,че човека ти има мерак.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by myhata II Вто 31 Авг 2010, 16:22

И не само той... :) Голямкеф
Опашка за олио от 3 лв е станала Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Вто 31 Авг 2010, 16:39

stimi написа:
Marginal написа:Не обаждай, че спора на госпофаря е идиотски, че ще шокам пак ...
Само исках да кажа, че не е време, нито място да го превъзпитаваш! Нито пък ви подхожда на възрастта!... silent
Извинявам се за грубия израз!(че спорът е идиотски, дее.)...Споко
Моите извинения, Бос, но не си ми Господар, а и няма да ми и бъдеш при цялото ми уважение!... :-)
Кфо си искала да кажеш не е важно, фнимавай много, щот се държиш на косъм тука ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by myhata II Вто 31 Авг 2010, 16:40

Що толкоа си я намразил брадчет ? scratch
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Вто 31 Авг 2010, 16:41

Не съм я намразил, избягвам да мразя който и да е, иначе, що питаш, ми кьораф ли си?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by myhata II Вто 31 Авг 2010, 16:45

Tряа като се върне Водата да си напраите едно семейно гости и да се опраите,че така кофти Гот
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by stimi Вто 31 Авг 2010, 16:56

Мухи, не си познал!Аз нямам нищо против никого, но 2 неща не обичам:
1. Да ми говорят зад гърба след като са ми яли на масата.
2. Да ме поставят на място и превъзпитават.
Значи, ако не се занимаваш с горепосочените 2 дейности...всичко е цветя и рози, ако ли не...Не съм от тия дето си мълчат...Съжалявам! Както казва Папа не съм хитра...Ами аз не искам и да съм, щото нищо не ми зависи от това!...:-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Сря 01 Сеп 2010, 14:56

ей сега се връщам от халите от пазар.халите са най скъпарския магазин,не са кооппазара или кауфланд.
ще готвя пилешки гювеч:
-половин кило пилешко-2,11
-зелен пипер-0,79ст кг
-патладжан- 0,79 ст кг
-картофи пресни-0,69ст кг
-лук -0,59ст кг
-магданоз-50ст връзката
-моркови-60ст кг
за 6 лв ще направя гювеч за 6 човка да се наядат като прасета и това от халите ,а не от пазара,ако бях минал през пазара 4 кинта щяха да са ми много
купих още 2 бут по 1,5лт. загорка по 2,39 парчето,в канада едната струва около 10
верно олиото е поскъпнало на 2,59 за литър ,ама както казах и преди олио не пия ,а манджата ми да дръпне има няма 50-60млл.тука вода е права,олиото е скъпо.
да не забравя и един ръчен хляб -79ст-700гр,като оня от пейн дьора дето си го купувате за 4 пиаса
айде наздраве сега с помороийската отлежала за 7лв. литъра.
а и едно малко сомче килце за 7,50 ама него ще го пръжна утре.тук това е нашата деликатесна риба ,както оная вашата ред фиш от умирисания китайски магазин дето я купувате за 18 д. килото.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Сря 01 Сеп 2010, 15:02

пропуснах да споделя ,че преди това минах през автомивката да ми измият МЛа.за 6 кинта го излъскаха като нов,това спрейове за кожа,за табло,за гуми,за стъкла изобщо не ги жалят.спомням си как миналата година по това време на жан талонна мивката а ла ме за 25 ми го омазаха,омазаха ,че чак не му познах цвета после

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Сря 01 Сеп 2010, 15:07

а и да ви се похваля.днес отивам да плащам нета -20 лв. за високоскоростен,широколентов,неограничен и момичето ми вика-господине за 9 месеца сте натрупали тук едни точки и тоя месец ви е фор фри,а след нова година цената ни ще падне на 10 лв. за мсец защото на пазара навлиза един нов оператор,казват се blizoo и нали знаете контояжкаенция,ще обичате ли да останете при нас,ние много ви ценим.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Сря 01 Сеп 2010, 15:15

а тия от технополис направо ме разплакаха.обаждат ми се вчера и ми викат елате при нас да се видим.преди 10 месеца бях взел на кредит от тях една плазма за 1000 лв,ей така да ми тръгне кредитната история и с оскъпяването им изплатих 1100лв.миналата седмица направих последната вноска и тия като ми звъннаха си викам ,тука явно има някакво недоразумение и отидох до магазина да видя какъв е проблема.
а той се оказа много голям,едно младо усмихнато момиче ме посреща и ми вика,господине на вас като наш изряден платец трябва да ви направим подарък,изберете си един отези кристални сервизи за шмпанско,вино и ракия.предполагам,че се сещате кой си избрах ,като фен на поморийската гроздова.
нещо ме жегна да не са ми набутали някое китайско менте за 1 лев от леворамата и отидох да чекна в единмагазин каква му е цената -60 кинта.викам си на тия от техномаркета къде им е далаверата ,платих им 100лв. интерес ,а те ми върнаха 60 под формата на един прекрасен кристален сервиз за ракия.
е сега си пия поморийската отлежала за 7 лв. килото в тази кристална чашка и ви казвам наздраве и на вас.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Сря 01 Сеп 2010, 15:16

аре приключвам с ;абсурдите;,че току виж някой изморен,облъскан и отруден българоканатец би ми завидял

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by myhata II Сря 01 Сеп 2010, 16:46

Да преключфай че ми писна :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Сря 01 Сеп 2010, 16:58

България - страната на чудесата - Page 3 1322
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by myhata II Сря 01 Сеп 2010, 16:59

Бозз четеш ли,къф либяч и сфаляч та изкараха деаа ,зафидях ти напрао :) Радостен
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Сря 01 Сеп 2010, 18:05

гарабет и_бенарет

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by myhata II Сря 01 Сеп 2010, 20:02

Гарабед морабед оди да спиш ,че мноо цени мноо нящо,накрая земеш отфориш един магазин или сергия за чорапи и бикини Гот
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Вода Чет 02 Сеп 2010, 03:07

Начи не знам как 6 дущи ще хапнат и ще се наядат с половин кило пилешко и сигурно на село са такива цените. Аз говоря за София, където пипера е 2-3 лева килото, както и няма нищо под левче за килограм. Доматите също са 2-3лв в зависимост от сорта. Не ми се разказва какви проблеми имам с хората тук, защото си купих климатик или защото живея в Канада. То яд, то злоба, то гледане в торбите ми какво съм си купила, то следене и подслушване, клюки и интриги. Дано не ми се налага да събирам армия, че имам други проблеми и изобщо не ми се занимава с глупости. Масово тук хората са бедни, изнервени и искат скандали и ако видят, че някой може да си позволи нещо искат да го скапят.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by danielle Чет 02 Сеп 2010, 03:31

Мога само да вметна в темата, че тук ( в БГ) си е доста скъпичко за този социален стандарт; но въпреки "УЖ недоимъка на хората", нямам обяснение защо кръчмите са пълни и хората са се изтупали като от фешън списание. Или имат скрити $$$ под дюшека и се правим на бедни гяволи или незнам - изглежда близо 5 годишния ми престой в Канада ме е повредил scratch
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Чет 02 Сеп 2010, 05:27

danielle написа:Мога само да вметна в темата, че тук ( в БГ) си е доста скъпичко за този социален стандарт; но въпреки "УЖ недоимъка на хората", нямам обяснение защо кръчмите са пълни и хората са се изтупали като от фешън списание. Или имат скрити $$$ под дюшека и се правим на бедни гяволи или незнам - изглежда близо 5 годишния ми престой в Канада ме е повредил scratch
И на мене тва никога не можа да ми стане ясно ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Чет 02 Сеп 2010, 13:03

в моята кооперация от 11 апарт. пък никой не ми гледа торбите и климатика,щото всеки си има такъв.още по вече някой да ми завижда например заради колата.той и моят МЛ-2007год. е най простата кола,щото комшията с петролни фирми в румъния и молдова кара бентли,синът му оустин мартин,снаха му нова цетка,а служителите няколко мла и а4ворки.другия комшия пък с бирената борса е на x6,а жена му на лексус кабрио.от другата страна съседа е с S500 amg.е има един митничяр и един граничен полиц. дето карат барутници,но те се вардят от комисията кушлев иначе са способни и по един самолет да паркират на ярда пред блока.
ето ви и www.metro.bg да видите колко струват чушките и доматите в момента.ако не ви мързи да отскочите до близкото пазарче ще ги намерите на половин цена
така,че някой като започне да ми разправя ,че цените в българия са по високи от тия в канада да има да взема.живял съм и на двете места и мога да сравня.

сега ,ако ми кажете ,че заплатите в канада са по големи от тия в българия съм съгласен.
ако ще измерваме съотношение заплати- цени в българия и в канада,в българия е по скъпо.
но ако имаш собствена барака в българия и собственна ламарина,а в канада за бараката и ламарината си се огъзил с моргидж и лоан,май май цените ще дойдат на едно дередже в съотношението заплати-цени.
е става дума за квалифицирана работна ръка,а не за шивачки,метачки и продавачки с 600лв.заплата.те същите и в канада са много зле.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Чет 02 Сеп 2010, 13:12

вода от по горе посочения линк можеш да видиш актуалната цена на така омразното ти олио
-1,69 без ддс
-2,03 с ддс
какви са тия 3 кинта с които замайваш народа
а относно завиждането май само ти така си мислиш очаквайки някой да те забележи,ама май не си била удостоена с нужното внимание което се полага на един ;преуспял; българоканатец за което той има самочувствието ,че му се полага по право

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Чет 02 Сеп 2010, 13:17

ето какво излъчи в момента БТВ:
-през май спестяванията на частни лица в българските банки са нарастнали с 260 милиона
-през юни-216 мил
-през юли-137 мил
маргинал,не се чуди как народа в бг има пари да яде и пие по кръчмите и да се издокарва като манекен.това да не ти е канада дето на всеки 10 9 са задлъжнели на банките до гуша и единственният им ресторант е макдоналдс или бюфет ла станца

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Marginal Чет 02 Сеп 2010, 13:20

Пак смешки България - страната на чудесата - Page 3 1322 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Mr800Days Чет 02 Сеп 2010, 13:31

добре ве вода,сложих в гювеча кило картофи,кило патладжан,кило пипер,кило моркови,кило лук и половин кило пиле.всичко това на цена 6лв.
понеже гювечът ми ти се стори постен прибавям още едно кило пилешко за 4лв.
така рекапетулацията за цената на гювеча ми стана 10 лева за 6,5 кг продукти в суров вид на които рандемана им след зготвяне е 4,5кг гювеч.
като разделим 4,5кг на 6 човека на човек се пада 750 гр. гювеч,това нормално ли е.
ако вие с боса на сядане изяждате по 750гр манджа и за вас това може да е нормално за нормалноядящите хора това обаче не е нормално,това са си цели 2 порции.
така ,че смятай:
6,5кг сурови продукти=4,5кг гювеч за 10лв:6 души=1,60 за 2 порции или 80ст за 1.
сега ,ако не ми целунеш ръка и не кажеш бате прав си,гювечът вече не е постен ,но за сметка на това е безумно евтин,щото аз за тия пари в канада половин мъфин не мога да си купя ще те обявя за йезуитка,освен ако в часовете по математика си си чоплила носа и ти е трудно сега да направиш сметката.тогава ти е простено,като на безнадежден случай

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Вода Чет 02 Сеп 2010, 13:52

Pyrwo w metro ne pzaruwam плодове и зеленчуци, защото са с неустановен произход, т.е. на повече от половината пише турски, а другите са или оранжерийни или ненормално големи, за да повярвам, че са градиски - български. Та за най-сигурно си ги вземам от пазара до нас, обиколих и други пазари (говора само за София) и цените са горе - долу същите. Двойно по-високи от обявените от теб. Освен това, за да отидеш до метро ти трябва кола или такси и като сложиш и цената на превоза до там и обратно цените пак стават други. Моите съседи тук явно са бедни, защото не ходят да пазаруват наедро. А заплатите ще забравиш. Едната ми позната е преводачка, завършила филология със френски и английски и получава 800лв заплата, от които около 650 чисти, както казват тук. Другата ми приятелка е с 450лв заплата, защото е на 50 години и не искат да я вземат да работи по специалността. Бившите ми колеги вземат по колко 600лв чисти и евентуално, не сигурно по около 150-200лв хонорари. Та ти не ми говори за хора с образование, защото май смао си минал покрай образованието. Хората без образование май печелят тук доста повече. Повечето от младите хора се готвят да изчезват и казват, че тук оправия няма. Писна ми да ти давам примери. Няма ден, в който да не съм се сблъскала с някакъв проблем, какъвто не съществува в Канада. И спирам до тук с хубостите на нашата Родина. Надявам се само да не ми се налага да се връщам повече. Сега ме чакат и страхотни проблеми, защото имам ужасно много земя в различни краища на страната и се оказва, че я крадат и си я обработват и ако няма кой да провери лъжат, че никой не я обработва.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Petar Krastev Чет 02 Сеп 2010, 14:09

Бате виждам,че си он лине,и искам да ти обясня нещо което се вижда отстрани.
За твоята ценностна цистема БГ е номер едно.Тебе те интересува цената на ракията,мастиката,зеления арпаджик и на младата къдрава маруля-т.е. всичко свързано с ядене и пиене.
Що не предположим,че има хора които ги интересува нещо повече от това-примерно има ли переспектива да се развия в страна като Бг,където няма никакво производсво или ако има е сведено до потребителския минимум на вътрешния пазар.Ти като си там ми кажи наскоро да има някоя компания да е отворила завод в БГ,или май само търговски центрове???
Всичко май се върти около едната далавера,кой да гепи повече манги от европейския съюз,докато онези не се осетят и ги спрат.
Ще ми кажеш ли колко време вече строят магистралата???
До там я докараха,че да спират камионите през август,щото магистралата не била довършена.Ми то тука 30 магистрала ще я построят по-бързо бе,макар хилядите проблеми идващи от малоумното население на Сен Катрин и Сен Констан

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by stimi Чет 02 Сеп 2010, 14:12

Абе незнам, ама аз това което видях миналата година е следното...Най-добрите ни приятели:Той архитект, Тя - строителен инженер...Сега изброявам за какво става въпрос да не остане някои с погрешни впечатления...За 6-те години откакто не се бяхме виждали: 2 чисто нови коли-изплатени; 2 нови апартамента-също (в престижни квартали), имот включващ няколко декара земя + училище купен в провинцията с цел бизнес...Двете дъщери са студентки и не работят т.е. са изцяло на тяхна издръжка, едната от които учи и в момента в Австрия...Ходят по 2 пъти годишно на почивка, едната от които в чужбина...Абе, Вода, те в София живеят и са обикновени хора...
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Petar Krastev Чет 02 Сеп 2010, 14:17

Ми земи са върни с твоя,глей кво праят хората,кво дремиш тука и чакаш баща ти да се пенсионира да ти остави блокчетата?

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by stimi Чет 02 Сеп 2010, 14:33

Не, Съкровище, чакам да изуча децата си и да им сложа в ръцете диплома, която ще се признава в цял свят...После ще се оттегля някъде на юг да си карам спокойно старините, а блокчетата ако още ги има ще ги оставя на тях...Доволен ли си?...Не ми се живее в България, макар че имам сума ти и недвижими имоти там...Даже нямам желание дори да се връщам за да ги продам...На мен ми харесва тук за разлика от някои хора, които живеят тук без да им харесва това... :-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by stimi Чет 02 Сеп 2010, 14:58

danielle написа:Мога само да вметна в темата, че тук ( в БГ) си е доста скъпичко за този социален стандарт; но въпреки "УЖ недоимъка на хората", нямам обяснение защо кръчмите са пълни и хората са се изтупали като от фешън списание. Или имат скрити $$$ под дюшека и се правим на бедни гяволи или незнам - изглежда близо 5 годишния ми престой в Канада ме е повредил scratch
А, аз имам и обяснението се крие в една единствена дума: "Данъци"
Такива на практика в България и до ден днешен: Не се плащат!:-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

България - страната на чудесата - Page 3 Empty Re: България - страната на чудесата

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите