Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Яки далавери ф Канада !!!

+7
Странджата
Petar Krastev
Вода
Mr800Days
stimi
kill_u
Marginal
11 posters

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Вода Нед 19 Дек 2010, 22:59

Бате, къде ти отиде достойнството и здравето в тая нощ, дето вися за 300 сребърника? Нали уж за "нищо на света" не би си нарушил покоя и ставането от топлото легло?
Аз ти казах, че съм станала в 7 часа, а не че съм висяла от 7, можеш да го намериш и да го прочетеш пак, не е толкова дълга темата. А кой изобщо ти каза, че сме били на боксинг дей или в Сиърс или Уол Март, както беше писал предния път? Не беше магазин, а склад и го отваряха в 8 часа, ние бяхме там около 7.50 и влязохме около 8.30. Също така да имаш тема за домашно ние редовно ходим и по гаражни разпродажби, жалко, че зимата няма, но от друга страна е добре, защото вече нямаме място за нищо.

Вода
Писачко
Писачко

Брой мнения : 2380
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Пон 20 Дек 2010, 02:26

вода и аз обичам да ходя на флея маркета за забавление,това си е един вид разходка за разтоварване и става мохабет,ама е нещо съвсем различно от да се редиш в полунощ с 1000 обезумели лумпена и да се блъскаш по вратите на магазините само и само да направиш далаверата.
линко това е акция направете града чист която се извършва от една неправителственна организация в която участват доброволци,не е фирма за рециклиране.тази организация не взема пари от правителството и не извършва търговска дейност ,а се издържа от дарения.тя не заплаща на доброволците участващи в акцията.за да си извърши акцията тази организация се оказва ,че и трябва камион и се обаждат на шефа да им рентне един за 24 часа за който те заплащат на нашата фирма 1000 д.,от тези 1000 шефа ми заплаща за извършения труд 300,а за колегата през деня 200.точно заради това сложих доброволец в кавички,защото съм участвал в доброволническа акция ,но съм бил платен.
до тук линко спора ми с теб линко спира ,щото с КОМУНИСТ не се спори,особенно с дърт.
вода за мен ношната смяна се оказа едно голямо забавление,нагледах се на много обезумели идиоти ,което наистина ме забавляваше,но не ми бе отделена някаква специална чест за да присъствам на това събитие,а си беше чист късмет макар и в началото против моята воля,но в последствие всичко като свърши се почувствах щаслив.просто изтеглих късата клечка,италианеца преди мен изтегли дългата,теглихме жребий м/у 6 човека във фирмата кой да излезе на тази работа щото никой не искаше.
не мога да разбера какво толкова сложно има да си изкарал един път в годината нощна смяна ,това си е работа и няма нищо общо с малоумниците които се редят по цели нощи пред магазините за евтини стоки да направят далаверата.вода нали видя какви опашки се вият в ноща пред боксинг дея от клпчетата или може би тези клипчета са режисирани и снимани от мен с наети 1000 статисти само и само да ти докажа ,че истините които ти ги казвам не са изсмукани от пръстите ми

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Petar Krastev Пон 20 Дек 2010, 12:19

Момата пак е бил надрусан и си е мислил,че раздава талончета за намаления от неправителсвени организации,че и шефа м му давал отчет колко печели и кви са му разходите.
Моме,ти да не си бил данъчен без да знаеш ве?
едно пиле ми каза,че си се напушвал яко в Канада,че и на твърдо си посягал от време на време,много не му повярвах тогава,ама сега де да знам...Кво ще кажеш а Моме.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Пон 20 Дек 2010, 16:19

ето още двама усверипели скота в поредица един след друг се явиха на манежа.
маргинал вземай мерки докато форумът ти не е заприличал на онова посмешище бгтралала

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Marginal Пон 20 Дек 2010, 16:28

Кфи мерки да зема Бате?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Пон 20 Дек 2010, 16:37

ами обиждат ме.няма ли наказание за такива като тях

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Marginal Пон 20 Дек 2010, 16:40

ОК, трия ги ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Пон 20 Дек 2010, 16:41

не бе ,майтапя се.не ги трий,тях господ ги е затрил.остави ги да се забавляват и те .все пак и те са хора.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Пон 20 Дек 2010, 16:49

То па едно забавление - избиването на комплекси! Аз бих го оприличила по-скоро на натоварване, ама както и да е.:-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Linko Пон 20 Дек 2010, 16:50

E, сега вече излагацията е пълна.
Големата работа, гяволето и усулчекиджията Иванушка Глупака се разрева на рамото на батко Маргинал, щот някой си му казал нещо обидно.
Не стига че лъжльо, ами излезе че и лигльо.
Пфу...гадост!!!
Продължавай да се правиш на интересен пред Стимката и оня педофил от Хъл. Загубих всякакъв интерес към жалката ти персона.
Можеш да си плямпаш каквото си искаш от тук насетне.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Пон 20 Дек 2010, 16:59

бай линко с простак не се спори.ма аз съм инат и мога да продължа,макар искренно да предпочитам някой друг да се заеме с тази функция .обаче ми дай малко време да си помисля дали си заслужава ,може би чак толкова не съм иглупял,ама може и да съм.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Petar Krastev Пон 20 Дек 2010, 17:00

Момата се разрева и ходи да се моли на админа да му помага-колко трогателно.Моме ставаш за смях на новобранците вече.
Стойне можеш ли да ми обясниш на мене какво значи това -избиване на комплекси.Ти комплекс сигурно го свързваш с Люлин,там където си живяла и гордо си се хвалила,че живееш на запад.
Нали си чела цели 10 броя на списание Блясък и се мислиш за много начетена.Айде кажи ми кво е тва комплекс,че аз не мога да се сетя какво избивам толкова време,пък може и да съм ги изтрепал вече тези комплекси.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Petar Krastev Пон 20 Дек 2010, 17:07

Mr800Days написа:бай линко с простак не се спори.ма аз съм инат и мога да продължа,макар искренно да предпочитам някой друг да се заеме с тази функция .обаче ми дай малко време да си помисля дали си заслужава ,може би чак толкова не съм иглупял,ама може и да съм.

Моме,много шамари отнесе напоследък и разбирам решението ти да се оттеглиш малко в размисъл.Аз понеже вече съм в отпуска и отивам от утре на място където няма интернет,пък и не искам да си развалям празниците четяйки твоите и на стойна елементарни расъждения върху нещата от живота и живота от нещата,ви пожелавам на двамата поне да поумнеете малко през 2011,да спрете да се излагате и да имате малко повече самоуважение,т.е. да спрете да си показвате гениталите в глобалната мрежа,щото вече ви е минало времето безвъзвратно.


Последната промяна е направена от Petar Krastev на Пон 20 Дек 2010, 17:10; мнението е било променяно общо 1 път

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Пон 20 Дек 2010, 17:08

разревал се дядовия ти.давам само малко храна на плитките ви мозъци

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Пон 20 Дек 2010, 17:10

босс да считам ли ,че като не взе мерки с/у тия двамата самозабравили се юзъри ми даваш карт бланш да започвам и аз да ги правя на мармалад.
пешо,ако ще и на майка си в косматия задник да отидеш ще си останеш все същия простак.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Пон 20 Дек 2010, 17:26

Пеше, виждам че си чул туй-онуй оттук оттам, ама ти е мно-оого остаряла информацията брат!
Баща ми верно имаше там апартамент, ама не мога да преброя отколко години вече го няма..та така е като черпиш сведенията си само от форуми, показваш още веднъж колко си жалък!
А "дребния" както го наричаш ми купи друг имот в доста по-престижен квартал на София и то със съвсем собствени средства и без помощ от никого, щото съдбата го е прекарала сам да се оправя.Ама какво ли обяснявам на такова мизерно същество като теб! silent
Селянин си се родил и такъв ще си умреш!Ай весели празници!
P.S.Във всички хотели в които отсядам има винаги Интернет...Не мога да си помисля на какво ли забутано място отиваш ама нямам намерение и да се напрягам особено. Голямкеф
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Пон 20 Дек 2010, 17:34

селянин с поялник

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Пон 20 Дек 2010, 18:11

Остави майтапа настрана ама само като си помисля и ме напушва смях
как ще виси и ще следи дали сме online...Щото те социаладжиите никъде не ходят.Като си помисля само какви мизерни средства взимат чак ме заболява главата. А аз никъде няма да ходя тая година по празниците, защото средствата ми трябват за друго начинание, за което няма да давам отчетност на сульо и пульо.Живот и здраве през Новата година, когато сме в пълен състав и по-свободни ще се радваме на повече ваканции далеч от дома. :-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Marginal Пон 20 Дек 2010, 18:28

Бате, кажи кфо ти пречи, та да го изтрия ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by 7george Пон 20 Дек 2010, 20:31

На темата.....

Определено не се поддавам на коледни настроения за пазаруване и лъже-далавери. Далаверите ще са после, януари фефруари, когато набуталите се със заеми се снишават и стикат гъза, за да си изплатят картите...

Освен това, пазаруването изнервя, досадно ми е да ходя по молове и плази, да се бутам в тълпи. Все съфпада с обяда, а аз обичам - първо, второ, трето и малко спанак следобеда. Така че ми разваля режима и размерения живот. Виж, онлайн, по-може, ако знаеш какво точно купуваш. Успехи на всички и не се карайте.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Marginal Пон 20 Дек 2010, 20:50

И мене ме кефи пазаруването онлайн бая повече ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Вто 21 Дек 2010, 03:20

нищо не ми пречи босс,не трий.само исках тия двама малоумните да се поизнервят малко и да прочетеш какви ги пишат,че като аз взема да ги редя както си знам да не вземеш мене да ме триеш едностранно

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by слонIII Сря 22 Дек 2010, 02:50

stimi написа:М-Дааа всичко друго може да се напазарува, ама култура и възпитание, Не за съжаление! silent
м-да. много си права стими. изглежда обаче, че много се "забавляват" някои потребители на "възпитанието и културата" на други такива. особено и ако рашат да пишат в електронни романи Незнам

слонIII
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 178
Дата на регистрация : 08.09.2010

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 3 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 3 Previous  1, 2, 3

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите