Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Voting_barЯки далавери ф Канада !!! - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Яки далавери ф Канада !!!

+7
Странджата
Petar Krastev
Вода
Mr800Days
stimi
kill_u
Marginal
11 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 07:16

https://www.youtube.com/watch?v=Aj5H5prSZiw&feature=related

Mr800Days
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 07:17

https://www.youtube.com/watch?v=n0SepNOWE3k&feature=related

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by myhata II Нед 19 Дек 2010, 07:21

Га им казваш истината сички та плюят,не така бе трябва с тънкия брус Голямкеф
Аз батка се изтарикатих ,докато простаците се редат по опашки аз спинкам сладко и като стана направя си едно капучино от чисто новата италианска машина за еспресо,взема си едено душче,седна си на новата холова гарнитура запаля си една цигарка ,прочета из нета новините,и чак тогава влизам ОНЛАЙН в Магазина :) Ти си господаря Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 07:22

https://www.youtube.com/watch?v=4N7wrS40MxY&feature=related

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by myhata II Нед 19 Дек 2010, 07:26

А забравих да ти кажа и след като се изсера Лайнар Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 07:30

https://www.youtube.com/watch?v=6HR-EQYTjfc&feature=related

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by myhata II Нед 19 Дек 2010, 07:33


Ф очакфане на мангустите .... :) Голямкеф Смях Ти си господаря Аплодиране
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Linko Нед 19 Дек 2010, 09:26

Ами то от клипчетата друго излиза. Чакат си културно хората, няма блъскане, ритане, чупене на ребра, вадене на нокти и др. подобни апокалиптични картини, описвани от Иванушка Лъжеца.
Като гледам това са все млади хора, явно били на бар и решили да минат на връщане да си купят и някоя електронна играчка на изгодна цена. Тъкмо докато чакат ще им позаветрее и алкохола в главите. Wink
Е, само при отварянето на магазина на едно от клипчетата се вижда някакво забързване, ама то е от младостта. Тя си е напориста по принцип. :)
Очаквах да видя мръсни мангали и социаладжии, които си прегризват вратовете в битка за евтина храна (пр. банани), ама нищо такова не видях. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by myhata II Нед 19 Дек 2010, 09:34

Айде Линко пак ослепя,Линко пусни си пак клипчетата бе Голямкеф Аплодиране
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 10:17

за линко това може да си е леко подтичване,а за мен си е чисто юруш на маслините.шамар да е ,ама аванта да е

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Нед 19 Дек 2010, 10:19

Ole,Ole, Ole, Ole....Yes,Yes,Yes!!!! :)
80% китайци Линкоооо и няколко пенсионера
А боксинг дей дните са тея между Коледа и Нова година, когато магазините са се обрали и са останали 5 телевизора на промоция, които често и са връщани-връщани!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Нед 19 Дек 2010, 10:21

Mr800Days написа:https://www.youtube.com/watch?v=4N7wrS40MxY&feature=related
Е това е яко! Голямкеф :)
Ако бяха свалили и прашките- още по-добре! Радостен Голямкеф
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by myhata II Нед 19 Дек 2010, 10:25

На 26 дъртаците ще станат младоци,или както обажда Линката случайно връщайки се от бар ще се нареди в 4 ч сутринта Голямкеф

Наифници фече няма Линкооо lol! Голямкеф Аплодиране
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Linko Нед 19 Дек 2010, 10:34

Ако за теб тези с прашките са дъртаци, то ти трябва да си на 10-на годинки бе, Мух. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by myhata II Нед 19 Дек 2010, 10:40

Голямкеф
Линко ти редил ли си се по опашки на боксинг дей ,или викаш га беше млад се реди за олио в бгто lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Нед 19 Дек 2010, 10:43

Ама те тия с прашките се присмиват на боксинг дея бе Линко! Тук подаръците за Коледа се купуват ноември месец, ако не знаеш. Сега вече са заредили летните стоки в повечето магазини (говоря за дрехи главно).
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 10:55

линко нормален млад младеж след като бара затвори е нормално да се гушне до топлото дупе на гаджето си в леглото,а не да кеси на километрични опашки до обяд за някоя дребна играчка.за мен тия дето висят по тези опашки не са нормални,виж за тебе може да са нормални.имаш право,въпрос на ценности и тяхното тълкуване.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Marginal Нед 19 Дек 2010, 11:27

Бате, ми ти кфо ше гушнеш кат немаш гадже? Некоя циганка от $20 ли ???
Иначе, кежи ми Бате, ако съдбата ти беше отредила да си спортист - спринтьор и ти се налагаше да тичаш още по яко от тия на Бохинг Дей-я до некой още по смръдлиф (но бегащ по бързо от тебе щот е черен) "циганин" кфо щеше да правиш?
Да откажеш да се състезафаш ли ???
Или да страдаш една година след тфа?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 11:38

ти тука бъркаш лакомията и човешката простотия със спортния хъс,така ,че ми е трудно да ти отговоря.
за моите гаджета не ме мисли,тука жените са като шума и подтливи на всякакви изкушения стига насреща си да открият подходящ партньор.по тоз ъпрос да му мисли пешо майката и другите канатски ергени щото не е лесно да си ерген във феминистко кънтри,то да си женен мъж също не е лесно,ако решиш да кръшнеш,щото нали знаеш ония с полите и мъжките прически имат уши и очи навсякъде.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 14:23

...аз и жена ми бяхме след 300 далавераджии и влязохме след... и направихме яка далавера...за 160 долара.
линко е от тук знам колко хора са се тъпкали на опашка,написал го е маргинал малко по нагоре.така ,че мога да получа информация как е без да ми се налага лично да присъствам
и следващия път когато ме наричаш лъжец и ми приписваш небивалици не го прави,защото аз когато казвам нещо не си го смуча от пръстите,а се позовавам на факти

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 14:24

Аз и жена ми например бехме зад около 300 далавераджии и чакахме около 40 минути за да флезнеме и фъпреки тфа, зехме далавери за около 160$, ма да не ти обаждам колко яки..

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Linko Нед 19 Дек 2010, 14:48

Aми лъжец си Иванушка, иначе би трябвало да си глупак.
Защото Маргинал ти казва за "300 далавераджии", които са чакали 40 мин. А ти започна да си измисляш за "мръсни мангали", чакане от няколко часа от 4 ч. сутринта и т.н. и т.н.
Нито Маргинал е казал, нито пък от клипчетата се вижда нещо подобно на ръгане в ребрата, чупене на кости, вадене на нокти и др. подобни твои измислици. А нещо което не отговаря на истината не е нищо друго освен Лъжа, Иванушка. Който не го знае е Глупак.
Налага се и извода, че не си никакъв далавераджия, за какъвто се опитваш да се представяш постоянно.
Защото ако беше тскъв, щеше да знаеш, че за тях си е нормално да правят подобни неща. Познавах далавераджия, който продаваше запалки на по ниска от покупната цена с единственият мотив "абе далавера да става". Това си е девиз, това е начин на живот.
Маргинала си има от всяко нещо по няколко броя, каза го жена му, но пак ще иде да се нареди и да си вземе същото нещо само защото е решил, че е на далавера.
Та ти си избери сега, глупак ли си или лъжец.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 15:44

виж сеа бай линко,аз може да съм иван натейрибъл,ма чак такъв загубеняк какъвто се опитваш да ме изкараш не съм.пуснах ти клипчетата да се увериш ,че опашките са километрични и се вият от полунощ до отварянето на магазините.вода даде обеснение ,че не е била на опашката от 4 часа сутринта ,а от 7 и е успяла да влезе в магазина 40 минути след отварянето му.след като магазина отваря в 10 значи тя е спендвала 3 часа и 40 минути за да се докопа до рафта.
всъщност съм бил свидетел на боксинг дей.една година давах дежурство на бест бая на ангриньон с камиона,найт тайм.задачата ми беше да събирам стари ел уреди които опашката носеше,издавах им едни билетчета с които те ползваха намаление.платиха ми 300 долара за тази работа ,но сцените на които станах свидетел тая нощ останаха незабравими в моето съзнание.
кво да ти кажа братчед,чакащите 99% бяха лоу клас нейтив пийпъл местни социалджии плюс оръфани черни далавераджии,латино американци и южно азиатци.бял човек не видях,явно бай смит от бейкънсфийлд по това време си пиеше уискито и не го ебеше далаверата.да го еба у загубеняка.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Нед 19 Дек 2010, 15:55

Аз имам един въпрос извън темата към Линко.
Линко, виждам, че си голям адвокат на Маргинала, това е много похвално между другото...Ама защо?
Той не е ли един от изгонените т.е. един от сганта, както ти сам се изразяваш?
Много е странна тая твоя загриженост не намираш ли, както и еднаквото мислене със Странджата (ама за него е разбираемо..той му е приятел).
Някакси се включвате и двамата като по сигнал по едно и също време...само Пешо липсва. Смяхвзалата
Има нещо гнило в Дания...не мислиш ли?..Wink
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 16:15

аз не мисля ,че маргинала и линко са дупе и гащи,даже на опаки.по скоро линко стреля с/у мен и като един дребен интригант иска да ме противопостави мен с/у боса.
обаче маргинал взема достойна позиция като зачита чуждото мнение макар и противно на неговото с което блъска на бай линко яко шамарите показвайки му негласно колко несъстоятелен е като личност.ако мога да се изразя така малко по грубо ,но по разбираемо-убий простака с мълчание.
аз пък хапейки боса по този начин провокирам линко,не съм виновен и нямам лоши чувства ,ма кво да направя като си падам малко усулчекиджия и се кефя когато дребните вдигайки си ръцете на високо си мислят,че са порастнали.
бос извинявай ,че те използвам ,ма сам виждаш ,че си е заслужавало.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Linko Нед 19 Дек 2010, 17:12

Оказва се значи, Иванушка, че си и Лъжец и Глупак. Аз мислех да е само едно от двете, ама съм се бъркал.
А и за това, че си усулчекиджия съм съгласен. :)
Та не знам дали има смисъл да обяснявам на един Глупак, че не е дребен интригант този, който разобличава лъжците, а този който си измисля небивалици и лъже на дребно. Уж с цел да провокира, а всъщност за да се почувства значим в собствените си очи.
Щото ако не са измислените ти истории да печелиш популярност във виртуала, в реала е трагично положението.
Горкият!
Давай по-нататък. Новата измислица с нощното дежурство на боксинг дея и картончетата ми хареса. Wink

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 17:33

бай линко то ми е ясно че за клийн нейчър не си чувал ,ама мога да ти разесня.по по големите молове и в даун таун по време на боксинг дея се провежда тази кампания.изтъпанчват един камион по средата на плаца и всеки желаещ си изхвърля там ненужните боклуци-тел.комп.и друга малка техника.аз съм участвал в тази кампания като ;доброволец; ,надника ми беше 300 кинта за нощ.на дневните им плащаха 200.
те на теб и много други нещане са ти ясни,ама няма как да ги научиш докато по цял ден кесиш из форумите и дърпаш социала.трябва малко да се поразтропаш насам натам за да ти се отворят очите.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Нед 19 Дек 2010, 18:27

Искам да добавя нещо за да допълня Батето.Линко, разбрал си вероятно от ненужните лекции на имиграционните, които знам че всички посещавате, че да работите успешно в екип трябва да сте "заедно"... Wink
Ама, има нещо, което ти убягва здраво,ами...че този който е начело трябва да си разбира от работата! Смяхвзалата
Ако е гола-вода няма да остави никаква следа...даже напротив, напротив...би повел и останалите надолу!...Wink
Надявам се, че разбираш какво искам да ти кажа! :)

stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Marginal Нед 19 Дек 2010, 22:09

Бате, днеска кат се редих на опашка за безплатна пробна хапка ф Костко се сетих за тая тема и за тебе.
Пред мене имаше точно дфе цфетни деца (смръдливи мангали както им викаш) ...
Аз обикнофено не зимам от тия хапки, ма днес реших че ше зема колкото може повече.
Супер измекярско беше, ма голем купон Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 177455 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Linko Нед 19 Дек 2010, 22:14

Иванушка Лъжеца, измислиците ти са занимателни и правдиво изглеждащи само за празни чутури, които си нямат никакво понятие от това кое и как става в Канада по регламент.
Може много неща да не са ми ясни, човек се учи докато е жив, но съм достатъчно време тук и достатъчно съм чел, чул и видял за да съм начсно, че нощното ти дежурство е сапунен мехур. И то не от най-големите.
Противоречията в историята са очеизбождащи за всеки, който има поне малка представа за начините за събиране и рециклиране на отпадъци и ненужни вещи.
Да не говорим, че наскоро писах и есе (за пред социаладжиите) на тема "Montréal, une ville verte".
Да не говорим, че това "доброволец" и след това - "ми платиха 300 долара" не се връзват ама хич.
Никога и за нищо не си бил доброволец, това също ми стана ясно. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Вода Нед 19 Дек 2010, 22:59

Бате, къде ти отиде достойнството и здравето в тая нощ, дето вися за 300 сребърника? Нали уж за "нищо на света" не би си нарушил покоя и ставането от топлото легло?
Аз ти казах, че съм станала в 7 часа, а не че съм висяла от 7, можеш да го намериш и да го прочетеш пак, не е толкова дълга темата. А кой изобщо ти каза, че сме били на боксинг дей или в Сиърс или Уол Март, както беше писал предния път? Не беше магазин, а склад и го отваряха в 8 часа, ние бяхме там около 7.50 и влязохме около 8.30. Също така да имаш тема за домашно ние редовно ходим и по гаражни разпродажби, жалко, че зимата няма, но от друга страна е добре, защото вече нямаме място за нищо.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! - Page 2 Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите