Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Яки далавери ф Канада !!! Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Яки далавери ф Канада !!! Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Яки далавери ф Канада !!! Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Яки далавери ф Канада !!! Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Яки далавери ф Канада !!! Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Яки далавери ф Канада !!! Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Яки далавери ф Канада !!! Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Яки далавери ф Канада !!! Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Яки далавери ф Канада !!! Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Яки далавери ф Канада !!! Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Яки далавери ф Канада !!! Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Яки далавери ф Канада !!! Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Яки далавери ф Канада !!! Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! Voting_barЯки далавери ф Канада !!! Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Яки далавери ф Канада !!! Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! Voting_barЯки далавери ф Канада !!! Vote_rcap 
myhata II (6266)
Яки далавери ф Канада !!! Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! Voting_barЯки далавери ф Канада !!! Vote_rcap 
stimi (4915)
Яки далавери ф Канада !!! Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! Voting_barЯки далавери ф Канада !!! Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Яки далавери ф Канада !!! Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! Voting_barЯки далавери ф Канада !!! Vote_rcap 
7george (3967)
Яки далавери ф Канада !!! Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! Voting_barЯки далавери ф Канада !!! Vote_rcap 
danielle (2594)
Яки далавери ф Канада !!! Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! Voting_barЯки далавери ф Канада !!! Vote_rcap 
Вода (2380)
Яки далавери ф Канада !!! Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! Voting_barЯки далавери ф Канада !!! Vote_rcap 
fluid (2183)
Яки далавери ф Канада !!! Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! Voting_barЯки далавери ф Канада !!! Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Яки далавери ф Канада !!! Vote_lcapЯки далавери ф Канада !!! Voting_barЯки далавери ф Канада !!! Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Яки далавери ф Канада !!!

+7
Странджата
Petar Krastev
Вода
Mr800Days
stimi
kill_u
Marginal
11 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Marginal Пон 13 Дек 2010, 11:48

Яки далавери ф Канада !!! 648236 http://www.lesventes.ca/ Яки далавери ф Канада !!! 648236
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by kill_u Вто 14 Дек 2010, 13:31

Моеш ли дадеш нещо за боксинг days?
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Вто 14 Дек 2010, 13:45

Килка не се лъжи по боксинг дейc. Практиката доказва, че такива са всичките дни преди и малко след Коледа и Нова година...Само, ако отидеш на точно предначертания за тая цел ден ще се блъскаш многo и ще си скъсаш нервите, а икономията бих казала е нищожна.Аз например никога не съм се блъскала иначе съм си купувала неща около тоя период малко по-скъпо отколкото на нароченият за тази цел ден.
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Marginal Вто 14 Дек 2010, 13:49

kill_u написа:Моеш ли дадеш нещо за боксинг days?
Ба ли го, чети.
Аз на бохинг дей не ходя, прекалено много рая, за мене секи ден е бохинг дей.
Ако ти обадя кфи далавери зех от тия тука преди дфа дни, юи падне шапката ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Marginal Вто 14 Дек 2010, 13:53

stimi написа:Килка не се лъжи по боксинг дейc. Практиката доказва, че такива са всичките дни преди и малко след Коледа и Нова година...Само, ако отидеш на точно предначертания за тая цел ден ще се блъскаш многo и ще си скъсаш нервите, а икономията бих казала е нищожна.Аз например никога не съм се блъскала иначе съм си купувала неща около тоя период малко по-скъпо отколкото на нароченият за тази цел ден.
§ е така § не е точно така.
За първите на опашката има бая яки далавери, ма сфършфат прекалено бързо.
Така или иначе, ако знае чофек къде, кога и как да търси и ходи, ше земе далавери бая бая по яки от тия на бохинг дейя ...
Аз и жена ми например бехме зад около 300 далавераджии и чакахме около 40 минути за да флезнеме и фъпреки тфа, зехме далавери за около 160$, ма да не ти обаждам колко яки.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Вто 14 Дек 2010, 13:59

Е Да, ама я поясни от колко чаcа трябва да се заредиш на опашката, като преди това си и станал от топлото легло, деее....А, Мерси: Не е за мен!Немам нерви!Парите са за да се харчат...иначе се изкарват.
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by kill_u Сря 15 Дек 2010, 11:55

Бе вие лесно ги изкарвате, ама на мен ми се чини, че на боксинг дей се може да се докара нещо.
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Сря 15 Дек 2010, 13:30

зомбирани далавераджии.дет се вика шамар да е ,ама аванта да е.вие за това ли отидохте в канада да си правите сметката на стотинките и да се редите с 300 мангала на опашката ор ранни зори за да направите далаверата.
не,мерси.колкото и да е на далавера няма да го направя,няма да си разваля удоволствието на бял човек да си паркирам мерцедеса на паркинга на мола,да си сляза спокойно и да вляза в избрания от мен магазин без да се блъскам на входа с още 300 освирепели далавераджии пред присмехливия поглед на младата продавачка.предпочитам тя лично да ми се усмихне с неприкрита ведра усмивка ,да ме поздрави и да ми предложи услугите си и след като си избера там каквото ще купувам да си го платя като поп и същата тая млада и любезна продавачка да ми пожелае довиждане и до нови срещи изпращайки ме до изхода на магазина.
по някой път самоуважението струва повече пари,но аз не съм от хората които искат да го губят и околните да ме възприемат като озверял от поредното коледно намаление скот .
не ,че не обичам намаленията,ма не обичам да се меша с раята и да изпадам на нейното ниво.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Сря 15 Дек 2010, 13:47

Бате, взе ми думите от устата. Гот
За да направя икономия заради някаква материална придобивка...да си развалям спокойствието. No way!
Ето например вчера шибнах колата и строших страничното огледало...Естествено, че ще я закарам в сервиз, вместо да правя самодейности сама или да се осланям на наши сънародници самодейци.
Парите се печелят, ама загубените нерви и здраве - Не! silent
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Сря 15 Дек 2010, 14:00

то тук не става дума само до пари ,а за самоизлагане като се приравняваме за 2 гроша с обезумелите мангали по опашките.ами като човек се замисли аз мангал ли съм и имам ли достойнство тия 2 гроша на сел ще му загорчат.
що се отнася до огледалото на колата ми ,ако се счупи и мога сам да си го оправя ще си го сменя,а ако не мога ще се обърна към хора които разбират.
на мен думата ми е за далавераджиите които когато печелят някой грош от сел не знаят какво губят,щото пари се изкарват и харчат ,но достойнство похарчиш ли един път после няма от къде да си го напазаруваш

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Marginal Сря 15 Дек 2010, 18:57

Mr800Days написа:то тук не става дума само до пари ,а за самоизлагане като се приравняваме за 2 гроша с обезумелите мангали по опашките.ами като човек се замисли аз мангал ли съм и имам ли достойнство тия 2 гроша на сел ще му загорчат.
що се отнася до огледалото на колата ми ,ако се счупи и мога сам да си го оправя ще си го сменя,а ако не мога ще се обърна към хора които разбират.
на мен думата ми е за далавераджиите които когато печелят някой грош от сел не знаят какво губят,щото пари се изкарват и харчат ,но достойнство похарчиш ли един път после няма от къде да си го напазаруваш
Начи, ако достойнстфо за тебе значи кат се съберете ф кръчма секи да тресне ключофете на каруцата и тутурутката (за да покаже колко е "богат"), да ти се изЯки далавери ф Канада !!! 34302 на достойнстфото.
Кефи ме да гоня далаверите и дори и милиардер да стана, пак ше ги гоня и през топлия сезон ше ходя по гаражни разпродажби и ше се пазаря по 5-10 минути за 3-4 $$$ ...
Та, "достойнстфото" можеш да си зафреш ф Яки далавери ф Канада !!! 277247 ...
Тфа коет ме кефи го правя и имам намерение да го правя до кат пукна, данък общестфено мнение не плащам и немам и намерение да плащам ...
Който не му изнася, да го Яки далавери ф Канада !!! 965317 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Вода Чет 16 Дек 2010, 01:25

Леле, Бате, къде я намери тая продавачка в България, дето те изпраща и до вратата. Аз като бях там продавачките само ми се караха, недай си Боже ги попитам нещо. А в "моловете" се разхождах сама по "бутиците", защото едни боти на Алдо, които тук струват около 100$, там струваха 750лв. Как ти се струва, ако не ми вярваш ще помоля една приятелка да ти прати снимка с цената, а тук всеки може да провери колко струват. Та такава ми ти работи с далаверите и достоинството в България.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Чет 16 Дек 2010, 14:18

вода ти пак си я подкара както си знаеш.не съм казвал,че молът е в българия,също и продавачката ,а за съпоставки на дадена стока в българия и канада изобщо не съм отварял дума.
казах само,че ми е под достойнството за да си купя нещо на намаление като се редя на опашка с 300 диви циганина и да чакам 40 минути за да ми дойде реда за да направя далаверата.
не съм умрял нито от глад нито от жажда за да изпитвам нуждата да си купя например една плазма за 150 кинта отстъпка или някой друг боклук,щото тия 150 не могат да ми платят унижението да се блъскам като обезумял вмирисан на къри мангал в ранни зори по разните му там чийп гросери сторе.
ако съм умрял от глад и жажда бих се наредил на шелтера за топла храна и легло и в това няма нищо обидно,ма когато съм все още можещ тънките далавери винаги ще ми останат чужди.
така ,че вода тази моя позиция по никакъв начи не я възприемай като някаква форма на големеене,не случайно написах ,че достойнството ми е по ценно от някакви тънки далавери,достойнството да те обслужи млада усмихната продавачка навместо да бъдеш стъпкан от 300 обезумели далавераджии си има някаква цена и тя не е евтини покупки от канатската гума,а е заключена там някъде м/у собственното ти самоуважение и уважението на околните които са в състояние да го оценят.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Чет 16 Дек 2010, 14:38

:-)
P.S.....ослепителна усмивка....Wink
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Marginal Чет 16 Дек 2010, 15:06

scratch
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Petar Krastev Чет 16 Дек 2010, 16:22

Аве,селяндур,ти ли ми говориш за достойнсво ве,капут.
Ти който си пушил индиански качак тука,че и бензина не си си плащал ве педерас.
Мале как ща разпоря тва лято ако знаеш...и после ще сера в устата на оная от сен катрин.Да ва Еба у правежите

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Чет 16 Дек 2010, 16:39

М-Дааа всичко друго може да се напазарува, ама култура и възпитание, Не за съжаление! silent
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Чет 16 Дек 2010, 16:40

от един прост човек,казано за по кратко простак какво можеш да очакваш.аз лично от пешо майката нищо по вече от повод за забавление.майка навместо да ми се каниш действай.чакам те,даже съм ти нагласил и подарък-потник,цвета му ще оставя ти сам да си го избереш.
обаче като навра кухата ти тиква в проскубания ти задник да не тръгнеш да ми ревеш ,че си ми бил добре дошъл с добри намерения.компромис няма да има.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Вода Пет 17 Дек 2010, 01:28

Бате достоинството е нещо друго според мен, но не искам да споря, щом ти го рабираш така, така да е.
Аз мога да си купя и блок и пак да вися на опашка, мога да спя в хотел 5 звезди, мога да спя и в хостел, мога да ходя с джинси и фланелка от 5$, мога да ходя и с дрехи от бутик, мога да ям раци на най-големия платноход в света, мога да ям и баничка-мазнярка и се чувствам добре и щастлива, а ти си пази достоинството.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Пет 17 Дек 2010, 14:33

вода ,теб те номинирам за фурнаджийска лопата на годината .така ти отива ловко да я въртиш на всяка една от страната и взависимост от случая,че чак не мога да се въздържа от предложението си.
сеа,моля ти се внимавай и не чети между редовете ,а буквално и ако можеш ми отговори.малко като въведение не стаа дума за твойто достойнство в къв хотел спиш,ква ти е тениската и колко ти струват джапанките ,а с къв акъл стана рано сутринта в 4 часа в мразовития декемврийки ден да се наредиш на опашка с 300 вмирисани мангала пред затворените врати на вал мара в очакване на боксинг дея.какви са ти подбудите от цялата тази операция,да си купиш някое и друго несесерче с пиличка и нокторезачка за нокти на половин цена или заради самия екшън ,щото екстриймната ситуация да кесиш в ранна доба на минусови температури пред вратите на някакъв евтин магазин те кефи и преживените емоции си плащат цената за лишенията които си изтърпяла .
в/у този отговор ,ако обичаш се съсредоточи ,а после може да си отворим и тема за що е това достойнство и лично самоуважение.
ето ти и малко помощ от публиката,аз ако съм изпаднал на голям зор и умирам от глад няма да приема за недостойно да се наредя на опашка пред вратите на една църква да речем за да получа топла храна за да продължа да съществувам биологически,ма някак си да се ръчкам с раята за да си купя нещо на далавера,само и само щото е на далавера и да изтърпя тези лишения и унижения да ме тъпче всякаква обезумяла и осверипяла сган,сякаш глупоста която съм си намислил да си купя ще ми оправи живота никога няма да го направя.лишавам се от бленуваната вещ и не я купувам и по този начин си спестявам самоунижението и самоунищожението.
та конкретно на теб кво ти липсва от евтината битова домакинска техника която се продава на боксинг дея по тия евтини магазини,че кличите по цели нощи за да си го набавите,нямате нужните средства или такъв ви е манталитета за да не се минете.
честно казано и аз бих кличал пред някой магазин за ферарита дето на боксинг дея ги продават за 20 хилки парчето,ама за някоя прахосмукачка за20 кинтаникога,ше въртя метлата за 1 лев ама бай мангал няма да позволя да ме ръга в ребрата за простата прахосмукачка която и той си я е намислил.тя е негова,аз имам самоуважение и достойнство и ще продължа да си карам с простата метла,тя и прахосмукачката за която ще се настъпвм с 300 мангала поне да беше истинска ,а и тя китайска.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Вода Съб 18 Дек 2010, 01:25

[quote="Mr800Days"]вода ,теб те номинирам за фурнаджийска лопата на годината .така ти отива ловко да я въртиш на всяка една от страната и взависимост от случая,че чак не мога да се въздържа от предложението си.
Бате, аз като филолог мога да ти кажа какво означава израза, който си употребил. Отнася се за човек, който си променя мнението спрямо ситуацията. Така че до тук нещо не ми се вързва. сеа,моля ти се внимавай и не чети между редовете ,а буквално и ако можеш ми отговори. с къв акъл стана рано сутринта в 4 часа в мразовития декемврийки ден да се наредиш на опашка с 300 вмирисани мангала пред затворените врати на вал мара в очакване на боксинг дея.
Не съм ставала в 4, а в 7 часа, което си е съвсем нормално, не е имало 300 мангала, защото бяха предимно местни, но имаше и араби, и китайци, и ескимоси,и черни, но това, както би трябвало да знаеш е нормално за Канада. Не знам кой ти е казал, че това е боксинг дей. Беше разпродажба и нямаше нищо общо с "Уолмарт".какви са ти подбудите от цялата тази операция,да си купиш някое и друго несесерче с пиличка и нокторезачка за нокти на половин цена или заради самия екшън ,щото екстриймната ситуация да кесиш в ранна доба на минусови температури пред вратите на някакъв евтин магазин те кефи и преживените емоции си плащат цената за лишенията които си изтърпяла .
Ако толкова те интересува какво съм си купила мога да ти кажа, за да спиш спокойно: куфар Самсонайт, 3 рокли и един копринен шал. Лишения не съм търпяла, а студът, който съм брала в България по градския транспорт и по спирките не съм го брала тук за 8-те зими, които съм преживяла. в/у този отговор ,ако обичаш се съсредоточи ,а после може да си отворим и тема за що е това достойнство и лично самоуважение.
ето ти и малко помощ от публиката,аз ако съм изпаднал на голям зор и умирам от глад няма да приема за недостойно да се наредя на опашка пред вратите на една църква да речем за да получа топла храна за да продължа да съществувам биологически,ма някак си да се ръчкам с раята за да си купя нещо на далавера,само и само щото е на далавера и да изтърпя тези лишения и унижения да ме тъпче всякаква обезумяла и осверипяла сган,сякаш глупоста която съм си намислил да си купя ще ми оправи живота никога няма да го направя.лишавам се от бленуваната вещ и не я купувам и по този начин си спестявам самоунижението и самоунищожението.
Ти какво би направил и как би го направил изобщо не ме интересува и няма да го коментир, както ще си спестя и коментара за Ферарито и метлата, хахахаха, разсмя ме!
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Съб 18 Дек 2010, 14:43

ок вода,ма той сиърса отваря в 10 ,а ти отиде в 7.кво прави цели 3 часа на студа докато отворят дюкяна.кво толкоз те притесняваше да си там в 10 и 5.страх те беше ,че някой мангал преди теб щеше да ти купи куфарчето и шалчето ли.
ей за това ти говоря,бъди бял човек отиди в 10 и 5 когато тълпата се е изнизала и се възползвай от намаленията които предлага този ден,що ти трябва за да влезеш в магазина преди това 3 часа да се натискаш на опашка за едно куфарче и едно шалче цели 3 часа.
ама рабирам,ако случайно някой ме изпревари значи няма да участвам в далаверата ,а мисълта ,че съм извън играта ме прави аутсайдер в така наречения далавера лайф стайл и аз аванта на вмирисаните далавераджии дето висят по опашките за моето куфарче няма да пусна ,ако трябва ще се бия със зъби и нокти,но ще им докажа ,че те не са нищо по вече от мен,т.е. да не им минава през ума ,че може да са по големи далавераджии от мен.
и виж сеа кво праи батко ти.дреме си спокойно на топло в леглото и след като се разсъни отива в сиърса някъде към обед ,ранен следобед да си потърси куфарчето на сел,ма понеже гадовете от сиърса пуснали точно една бройка естественно,че някой вече го е изпреварил и за него далавераджийски куфарчета няма ,та толкова се ядосвам ,тегля едни звучни майни на нешастната си съдба и се заричам следващата година да съм на палатка най малко 2 дни пред сиърса за боксинг дея да не би някоя ранобудна лейди_перо_айлънда да ме изпревари и аз после цяла година да си скубя косите ,че пак изтървах далаверата.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Странджата Съб 18 Дек 2010, 22:57

Бай Иван 9години трака зъби по паркингите,по нощите,смука индиански фъшкии,сгъва диванчето в боксониерата и сега големо достойнство,голем баро!

Странджата
Писачко
Писачко

Брой мнения : 673
Дата на регистрация : 15.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Linko Съб 18 Дек 2010, 23:18

Явно е тракал зъби и пред вратите на "вал мара" заради някое намаление и са го мачкали 300 вмирисани мангала и всякаква друга сган.
Иначе не би могъл да описва така реалистично и цветно какво се прави и какви са усещанията рано сутрин на боксинг дея. Wink
Аз, примерно, нямам абсолютно никаква представа от тези работи. Дори и не знам кога е този ден. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by stimi Съб 18 Дек 2010, 23:57

Ама то Линко и на боксинг дея се плаща.
Някой ми каза, че социаладжиите взимали такси до Вал-Мара лъжейки, че отиват на доктор, ама то туй ще са сигурно от по-заможните дето го знаят кога е боксинг дея,деее.
А, иначе Батката е прав...За нещо материално и за радостта от далаверата да си съсипвам здравето...Никога! По-добре бих се лишила от джунджурийката, ама ще се чувствувам като бял човек и няма да се блъскам на опашка или на вас ви липсват опашките от социализма?...Сигурно!
Няма лошо!

stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 06:50

моля,моля така описаната от мен картинка е на база визуални наблюдения и написана информация по форумите относно събитиетоаз лично съм присъствал на такова мероприятие ,но косвенно от телевизионния екран където се вижда как след като отворят вратите 300 оскотяли и обезумяли мангала се бутат като животни та даже и се бият докато се докопат до така бленуваните цяла година щандове с наредена залежала и евтина стока.
всъщност броя 300 е символичен,може да са 500,може и 1000.
това вода може да го каже,тя е присъствала на такова мероприятие.всъщност тя е вторият ми източник след телевизията на информация относно събитието.информацията която тя по горе ми даде-чакахме само 40 минути да влезем след в магазина след като беше отворил и си напазарувахме някои неща на далаверка.в следващ пост тя обеснява ,как не е е чакала цяла нощ ,а е била в 7 часа сутринта.свързвайки тези детайли за мен се оформи следната картинка,отивате в 7 часа сутринта и се нареждате на опашка пред сиърса който отваря в 10/все пак това е магазин и е нормално да отвори в 10 ,а не баничарница която отваря в7/ и в 10 и 40 вече сте до желания щанд.е кажете ми как става този номер,какво се прави цели 3 часа и 40 минути,виждайки от телевизията за мен картинката е следната здраво чакане и блъскане с още 300 мангала,после яко блъскане с крака,лакти,гъзове,ребра и там всеки кой каквото има за да се докопаме до мечтаната далаверка,независимо от последствията изразяващи се в оттоци,проскубани коси,избити зъби,потрошени нокти и всякакъв вид охлузвания,но важното е то би хепи

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 07:00

https://www.youtube.com/watch?v=hRnmlF3MMqQ

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 07:11

https://www.youtube.com/watch?v=51h8Elnhbxc

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by myhata II Нед 19 Дек 2010, 07:16

Олее,оле,оле,олее :) Радостен Голямкеф
Дискутирана тема в БГканада ,Бате

http://www.bgcanada.com/phpBB2/viewtopic.php?f=22&t=40413&start=360
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Mr800Days Нед 19 Дек 2010, 07:16

https://www.youtube.com/watch?v=Aj5H5prSZiw&feature=related

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Яки далавери ф Канада !!! Empty Re: Яки далавери ф Канада !!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите