Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
В България...днес - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
В България...днес - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
В България...днес - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
В България...днес - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
В България...днес - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
В България...днес - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
В България...днес - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
В България...днес - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
В България...днес - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
В България...днес - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
В България...днес - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
В България...днес - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
В България...днес - Page 3 Vote_lcapВ България...днес - Page 3 Voting_barВ България...днес - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
В България...днес - Page 3 Vote_lcapВ България...днес - Page 3 Voting_barВ България...днес - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
В България...днес - Page 3 Vote_lcapВ България...днес - Page 3 Voting_barВ България...днес - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
В България...днес - Page 3 Vote_lcapВ България...днес - Page 3 Voting_barВ България...днес - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
В България...днес - Page 3 Vote_lcapВ България...днес - Page 3 Voting_barВ България...днес - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
В България...днес - Page 3 Vote_lcapВ България...днес - Page 3 Voting_barВ България...днес - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
В България...днес - Page 3 Vote_lcapВ България...днес - Page 3 Voting_barВ България...днес - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
В България...днес - Page 3 Vote_lcapВ България...днес - Page 3 Voting_barВ България...днес - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
В България...днес - Page 3 Vote_lcapВ България...днес - Page 3 Voting_barВ България...днес - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
В България...днес - Page 3 Vote_lcapВ България...днес - Page 3 Voting_barВ България...днес - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

В България...днес

+13
kill_u
слонIII
fluid
stimi
myhata II
danielle
vanelo
КПУ
Marginal
Вода
paparazzo
7george
ludgidiya
17 posters

Страница 3 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by stimi Чет 28 Яну 2010, 20:23

Ха, и ние снощи си подпийнахме. Чак на някои хора им се губеха важни моменти...
В България...днес - Page 3 221232

stimi
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4915
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by Marginal Чет 28 Яну 2010, 23:17

Аз секи ден си подпийвам, ма не ми се губят никви моменти В България...днес - Page 3 177455
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Нед 28 Фев 2010, 11:24

Румен Петков е масон, старата мома и бивш прокурор Татяна Дончева не може да направи нова партия, а Румен Овчаров я използва за активните си мероприятия, казва първият човек от ръководството на БСП, чиито нерви не издържаха – Илия Божинов, в интервю за “ШОУ”.
Той излезе с позиция, че партията му провежда не лява, а картелно-олигархична политика, и основа “Българската левица”. След като предрече краха на бившата си партия, в столетницата започнаха да текат странни процеси.


http://www.blitz.bg/news/article/71659
- Вярно, че оскуба доста финансови пера, особено в социалната сфера, но пък така осигурил стабилността на фиска?

- Дянков не плаща ДДС на фирмите износителки, не отпуска никакви пари за държавните плащания към фирмите, които са си свършили работата, а в същото време ги притиска – внасяйте си осигуровките, плащайте си ДДС-то към вносителите. Как тогава ще работят тези фирми? С какво? Той не гаси пожара, а го разпалва. Образно казано, неговата политика е все едно главата на едно семейство казва: спирам тока, спирам водата, няма да давам пари за лекарствата на майка ми, няма да дам пари на детето за училище, но пък имам хиляда лева спестени. Другите държави влязоха в дългове, но има какво да ядат и с какво да се лекуват, а политиката на Дянков е по схемата на ескимосите – старият човек го вадят навън на снега - да умре, за да не пречи на племето. Ние това правим сега. Ако два милиона пенсионери умрат, останалите плащат осигуровки и на никого не плащаме пенсии, икономиката ни ще цъфне, но няма да е хуманно. Бойко Борисов е много работлив човек, но няма добър екип. Самият той решава каквото му хрумне най-напред. Оттам идва цялата бъркотия. Затова така действа цялата партия. Всички се ослушват и не смеят да вземат самостоятелно решение, за да не ги бие утре Бойко, да не им се кара, да не ги изгони. Да, ама на Бойко и 48 часа да му беше денонощието, пак не може да реши сам всички проблеми на държавата. А само по телефона не става. Затова сега цялата държавна машина е блокирана. А

депутатите на ГЕРБ са пълни аматьори,

но са най-настървените от новото поколение политици, най-алчните за печалба
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Вто 22 Юни 2010, 10:24

Българинът е безпринципен педераст. БГ-гюбек за цял свят - лайф, от мола

Продължава от вчера. Виж първа част - България – гнусна страна в Европа. Ние, българите, сме радиоактивни и заразни
Б. р. - Следващите редове са скандални, писани от човек, който не е писател или журналист, а с инженерно образование. Възмущението му от деградацията на нравите у нас минава границата, но е полезно да се прочете, защото обществото някак безмълвно се примирява с диктата на безкултурието и простотията, и има нужда от някой отрезвяващ вик.

http://e-vestnik.bg/9343/balgarinat-e-bezprintsipen-pederast-bg-gyubek-za-tsyal-svyat-layf-ot-mola/В България...днес - Page 3 Zaglaviq_150809_2
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Пон 19 Юли 2010, 06:03

Нищо ново в страната на опашките
http://www.dariknews.bg/view_article.php?article_id=562440

В разгара на пролетта сред първите теми за медиите се изкачи трудният старт на издаването на новите документи за самоличност. В разгара на лятото темата е незаслужено пренебрегната, пише в анализа си Ясен Бояджиев:

"Край на опашките за нови паспорти и лични карти", написа възторжено тези дни един вестник. Мобилни групи, като "летящи отряди" тръгвали по заявка на големи фирми да снемат пръстови отпечатъци и да снимат хората на място, за да улеснят процеса.

Софтуерът - дежурният виновник

"Стотици хора стоят, бият се за една тетрадка и най-мекото беше да псуват правителството, а не Сименс", оплака се още през април премиерът, осведомил се за положението от телевизията. "Заради проблемите със софтуера в момента се чака с месеци за нови документи", повтаря стандартното обяснение вестникът три месеца по-късно.

Само няколко дни преди тази публикация обаче бях посветил два предиобеда подред на задачата да си получа новите документи. От видяното и чутото по опашките знам, че те няма да свършат скоро. Софтуерът на „Сименс" пък можеше донякъде да служи за оправдание само в първите две-три седмици.

Хаосът - предопределен

Всъщност, хаосът бе заложен далеч преди това - с безкрайното размотаване на процедурите за избор на изпълнител и отлагане на началото. За да се стигне до необходимостта, за броени месеци да бъдат подменени 2 милиона лични карти, 1 милион шофьорски книжки и около милион и 200 хиляди паспорти, като най-големият наплив все още предстои. До какво ще доведе това струпване бе ясно за всички, но никой не направи нищо, за да го избегне.

Мобилните "летящи отряди" можеше да имат ефект, ако бяха повече и ако бяха заработили от самото начало. Чак на третия месец пък се сетиха, че може да се работи и в събота и неделя. Всеки от хилядите, чакащи на опашките, знае какво още би могло да се направи, но не е направено.

Сега, четири месеца след началото, всичко си е същото. Само дето страстите и скандалите са поизместени от примирението. Като се изключат отделни припламвания. Пред моето районно управление, например, едва не се стигна до бой, когато една жена се опита да предреди опашката.

Българският хардуер

Стотици хора си стоят кротко на летния пек и си коментират как това може да се случи само в България. На единственото място в София, където се получават шофьорските книжки, например, често си припомнят как преди няколко години са чакали дни и нощи да си сменят номерата на колите и отбелязват, че тук нищо не се променя и не може да се промени. И все така псуват държавата, а за софтуера и за "Сименс" не се сеща никой.

Аз пък, докато чаках, си направих своята семейна равносметка: двама души, за общо 4 документа - над 300 лева и три работни дни по опашки. Нервите и унижението нямат цифрово изражение и затова не се броят.
Простото умножение показва, че пропиляното време се измерва с колосална величина. В страната на опашките обаче времето и достойнството на хората не струват нищо. И вината не е в софтуера на чуждестранните инвеститори, както е модерно да се твърди напоследък, а в хардуера на държавата.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Чет 22 Юли 2010, 09:19

http://www.afera.bg/index.php?option=com_content&task=view&id=12590&Itemid=1
Тодор Славков: Аз винаги мога да бъда келеш, но Дянков никога няма да бъде министър като хората!
Дата: 21-07-2010 16:52
Отдавна не съм се забавлявал така. Свалих си химна на МВР от интернет и се заливах от смях отново и отново. Не мога да си обясня как може да бъде сътворена такава идиотщина?! В момента правителството е съставено от хора без никакъв политически опит, което от ден на ден става все по-ясно за всички. Представям си към края на мандата, ако се стигне до там, какъв ще е рейтингът на сегашното правителство.





Тодор Славков отдели време, за да коментира пред afera.bg най-интересното от политическия и обществения живот у нас. В интервюто ще научите какво мисли Тошко за управлението на ГЕРБ, за Симеон Дянков, за полицейския химн на Веселин Маринов и за войната на Слави с Бойко Борисов.

-Скоро баща ти издаде своята биография. Прочете ли я вече, каква оценка би му дал?
- Да, прочетох я веднага щом излезе. На мен лично по-интерсна ми беше втората част, защото познавам повече от хората, за които става въпрос, а и съм присъствал на доста от събитията. Разбира се, давам й висока оценка, защото всичко е написано така, както е било и начина, по който е написано, като къси разкази.
- Мислил ли си един ден да напишеш и ти книга, в която да разкажеш за живота си?
- Имал съм предложения, но мисля, че е твърде рано.
-Мина почти година откакто ГЕРБ са на власт. Омръзнало е да ти задават този въпрос сигурно, но забелязваш ли вече повече прилики между Бойко Борисов и Тодор Живков.
-Честно казано, абсолютно никакви.
- Правителството се гордее с безкомпромисната си борба с организираната престъпност и корупцията по високите етажи на властта. Има обаче и противници, които критикуват агресията на тези акции...
- Всички казват, че това е единственото министерство, което работи. Наистина се прави повече за борбата с престъпността от преди, а що се отнася до агресията в акциите - не мисля, че това е правилният начин. Надали има друга държава в Европа, в която медиите да отделят толкова внимание на борбата с организираната престъпност и с такава показност.
- Какво мислиш за полицейския химн на Веселин Маринов?
- Отдавна не съм се забавлявал така. Свалих си го от интернет и се заливах от смях отново и отново. Не мога да си обясня как може да бъде сътворена такава идиотщина?!
- Много се говори за бъдещия политически проект на Георги Първанов. Мислиш ли, че той би имал успех и ще успее ли да разбие статутквото на ГЕРБ?
- Георги Първанов е политик от друга класа. Не знам нищо конкретно за неговия проект, но според мен със сигурност би се справил. В момента правителството е съставено от хора без никакъв политически опит, което от ден на ден става все по-ясно за всички. Представям си към края на мандата, ако се стигне до там, какъв ще е рейтингът на сегашното правителство.
- Преди два месеца имаше някаква закачка между теб и Симеон Дянков? Пред ученици в Ловеч той заяви, че е трябвало да отбие военната си служба по едно и също време с теб, но цитирам думите му: "Той обаче бе келеш." Как си обясняваш като цяло действията и изказванията на Симеон Дянков?
- Той най-вероятно е гледал "Шоуто на Иван и Андрей", в което аз участвах. Там си направих шега за картината на Цанко Лавренов, която Бойко върна на роднините на Лавренов. а тази картина всъщност е наша, защото Светлин Русев показа разписка, че картината е платена и след това подарена на дядо ми. Така че дядо ми си я е забравил просто. Шегата беше, че като го изритат утре Дянков, все едно, ако си забрави котката(нарочно в предаването казах кучето)в министерството, вдругиден да я подарят на чужд човек. И се опита да бъде оригинален, което страшно му отива. Аз винаги мога да бъда келеш, докато той никога няма да може да бъде финансов министър като хората.
- Скоро завърши семейния сезон на "Биг брадър". За малко ти отново бе част от "цирка", както сам се изрази. Какъв е коментара ти за шоуто? Това ли беше истината за българските семейства?
- Аз се шегувах, че нашият сезон е като върха на дарвиновата еволюция в сравнение с останалите, но този сезон надмина всичко. Аз не съм го гледал нонстоп, но от малкото, което видях бях потресен. Разбира се във всяко българско семейство има по нещо от всички семейства, които участваха. Не трябва да се подценява и факта, че продуцентите имат голям пръст в това, което стига до зрителя. но мисля, че отново си свършиха работата.
-От началото на годината една от най-обсъжданите теми е войната на Слави Трифонов с Бойко Борисов. Как си я обясняваш като страничен наблюдател?
-Познавам и двамата, а и двамата са ми симпатични. Със Слави дори преди около десет години бяхме много близки. Тримата сме присъствали заедно на вечери. Причините за войната са ми напълно неясни, но положителното от тази война е, че Слави може би е единственият човек, който си позволява открито да критикува Бойко Борисов.
-През изминалия тв сезон седна на два пъти на диванчето в "Шоуто на Иван и Андрей. Мислиш ли, че те имат ресурса да победят Слави Трифонов, който дълги години няма контояжкаенция?
-Като казваш това, искам да използвам случая да обясня за второто участие. Тогава заедно с Ивайла Бакалова и Милко Калайджиев се явихме в подкрепа на фондация "Деца с проблеми в развитието". Няма да изпадам в подробности, но тази акция продължава все още и всеки, който иска да помогне може да изпрати sms, с текст DMS DECA на номер 17777. А иначе Иван и Андрей са ми приятели и аз с удоволствие гледам тяхното предаване. Не знам каква е разликата в рейтинга между двете предавания, но мисля, че те двамата се справят доста добре.
-И накрая, какво се случва с теб? Как си в личен план? Къде ще почиваш през лятото?
-Благодаря за въпроса, при мен всичко е ОК. Остатъкът от лятото мисля да прекарам в Лозенец, на морето разбира се, с приятели.

Интервю на Георги Стоянов
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by fluid Чет 22 Юли 2010, 09:57

Бащичко! :) Е, доста по-сдържан...
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Чет 29 Юли 2010, 11:09

В България...днес - Page 3 A41b3cfca93d

Татяна Дончева: Тече преразпределение на бизнеса в полза на Борисов


"Какво може да е събрало през 1997 г. министъра на правосъдието при Жан Виденов Младен Червеняков, Славчо Христов, зад когото стоеше тогавашната управа на СДС и самият Костов, и Бойко Борисов, охраняващ Тодор Живков, царя и Генадий Зюганов?" Този въпрос задава лидерът на "Движение 21" Тятяна Дончева в интервю за в. ГЛАСОВЕ. И още: "НСБОП сега има развързани ръце. Ходят като башибозуци, трошат къщите на хората, влизат погрешка. Щом и много верните телевизии започнаха да вадят случки, в които най-обикновени граждани се оплакват от такива изцепки и безчинства, тази работа няма да остане без последици. На тези хора там колкото повече им даваш аванси и „морален стимул” да правят нещата така, както ги правят, тоест извън закона, толкова по-отвъд ще отиват. Проблемът на БОП и връзките на БОП с организираната престъпност е тежък. В момента БОП се ръководи от кумеца на Цецо Цветанов, физкултурника Флоров. Всичките им арести дотук са незаконни като техника на извършване – с нарушаване на правила и на задължения".


Какви ще са резултатите, след като заработи тази машинария?

Първо смятам, че тест за демократичността на страната ще бъде да не се допусне да заработи. Иначе има и по-прост вариант – да възстановим лагерите от 50-те години.


http://glasove.com/article-9239.php
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by vanelo Чет 29 Юли 2010, 12:50

Почнаха да си мечтаят пак за лагери "другарите"!! Защо ли Юрген Рот не посмя да дойде в БГ?
Юрген Рот: С Борисов е по-добре

Бойко Борисов донесе промяна в
България към по-добро, но все още има много области, в които политиката
куца, казва германският разследващ журналист Юрген Рот в интервю за
"Дойче веле".Рот посочва, че са постигнати редица успехи в
борбата с корупцията и организираната престъпност. Но отбелязва, че
например свободата на словото и пресата със сигурност не са спечелили от
управлението на Борисов. Това пък пречело на развитието на гражданското
общество.И в много други сфери на правителството му липсвала
политическа воля за промени, казва журналистът. По думите му в страната
има един корумпиран политически елит, който не е отстранен от властта
или е отстранен само частично
.Но все пак в сравнение с други балкански
страни - Хърватия, Косово, Черна гора, България, си е направо образцова
демократична държава, казва Рот.

vanelo
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 718
Дата на регистрация : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Сря 04 Авг 2010, 05:51

В България...днес - Page 3 38660_1514949201409_1464823897_31404863_3976486_n

имаше една стара поговорка, че ако един човек ти каже, че си свиня, това не е беда. но ако ти го кажат трима, значи е време да избягаш от кочината.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by fluid Сря 04 Авг 2010, 05:57

А това дали е въпрос на пребиваване?! Аз, например, искам да съм японска принцеса... :)
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Сря 04 Авг 2010, 06:08

а аз,Чапай..............
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by fluid Сря 04 Авг 2010, 06:28

Кой Чапай - от вицовете ли?
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Сря 04 Авг 2010, 13:07

да
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by stimi Сря 04 Авг 2010, 14:02

А аз Клеопатра... В България...днес - Page 3 Icon_wink
Ех да можеше да не правя нищо и само с едно плясване да ми докарват, който аз искам....Мечти, мечти...ех... В България...днес - Page 3 Icon_wink
Това горното е лишено от всякакъв смисъл, така че не ми се връзвайте!... В България...днес - Page 3 Icon_wink Ама вие вече сте ми свикнали, де...или не?... В България...днес - Page 3 Icon_cheers
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by 7george Пет 10 Сеп 2010, 20:12

"Земетресение или бомба. Земетресение!" Тези три думи изкараха вчера сутринта половин София на улицата. Точно в 10,11 ч в Геофизичния институт към БАН бе регистрирано земетресение с магнитуд 3,6 по Рихтер. За разлика от четвъртък, когато трусът бе със сила 2,6, то вчера почти всички столичани го усетиха. Мобилните телефони, както и тези на полицията и Гражданска защита, прегряха за броени минути. "Стените ми се напукаха, коминът ми падна, прозорците ми се изкривиха - ще паднат", гласяха само малка част от спешните обаждания на столичани.
Час по-късно офисите на застрахователните брокери се напълниха с хора, които искат експерт да опише щетите в дома им. Други пък бързаха да направят застраховка на дома си заради зачестилите в столицата трусове. Тя струва средно по 100 лв.
София не е България, ама има доста българи там...
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by Marginal Пет 10 Сеп 2010, 20:18

Жена ми ми обади за фъпросното земетресение.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Пет 24 Сеп 2010, 05:38

КАМЕН КОСТАДИНОВ: ДА СИ ПОЖЕЛАЕМ ПОВЕЧЕ ПОЛИТИЦИ КАТО Г-Н ДОГАН коментари/10
24 септември 2010, 08:40
София, България
изпрати на приятел


Ахмед Доган си е жив и здрав, радва се на отлично здраве, оповерга публикация в столичен вестник депутатът от ДПС Камен Костадинов. Той коментира в сутрешния блок на бТВ развитието на съдебното дирене около хонорарите на партийния лидер като консултант по хидроенергийни проекти. Апелативният съд вчера гледа делото и ще се произнесе до две седмици. Както и на предишното заседание, Ахмед Доган не се яви лично, а бе представен от адвокатите си.
Тези, които следят политическия живот, знаят, че г-н Доган всеки вторник присъства на заседанията на ръководните органи и остава в централата на ДПС през целия ден, отбеляза Костадинов. В този смисъл твърденията, че не бил добре със здравето, не заслужават внимание.

Процесът за конфликт на интереси според депутата върви към закономерния си изход - че няма такъв конфликт. Спекулациите, че Ахмед Доган няма компетентност да бъде консултант по енергийни проекти, не почиват на обективните обстоятелства по делото.

Ако протояжкаорът си беше направил труда да прочете преписката, нямаше вчера да говори нелепости - че "Горна Арда" е част от каскадата "Доспат - Въча", каза Камен Костадинов. В кои области е компетентен Ахмед Доган е ясно от първия ден на процеса, посочи той. Никога не се е твърдяло, че лидерът на ДПС е давал инженерни решения.

Разработките, които са били поръчани и по които Ахмед Доган е направил препоръки, са в областта на маркетинга, поясни Костадинов. Например идеята как да се прехвърлят водите на Места в каскадата "Доспат - Въча" и колко ще се спечели по този начин от зелените удостоверения; за язовир "Тунджа" - как да се използват тук водите, които изтичат в Турция и наводняват обширни терени там всяка пролет, колко би струвало това.

Съдът не би могъл да квалифицира тези разработки като конфликт на интереси, защото проектите не са реализирани и няма как да обвинят автора им, че е повлиял някой да се облагодетелства, посочи депутатът. Политическият съвет от предишното управление, в който той е участвал, не е взимал решения за инвеститор, който би спечелил облаги.

На обвиненията, които се коментират в медиите, Костадинов контрира със заложените в правото положения, че законът борави с ясни и легални отношения и бюрокрацията има процедури и правила, които определят кое е закононарушение.

Моралът се съдържа в закона, припомни депутатът. В заключение той отправи пожелание "да имаме повече политици като г-н Доган, който не е лицемерен с избирателите си" - за разлика от много действащи лица в управлението, които се водят от принципа "Не ме гледай какво правя, а ме слушай какво говоря"
.
http://www.blitz.bg/news/article/88350
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by Вода Пет 24 Сеп 2010, 09:39

Много ми е интересно какво ще е решението на съда. Това си е жива наглост и ако го оправдаят, а народът си замълчи , а той си остане народен представител, значи просто, че всеки си заслужава съдбата и българския преклонен народ ще продължава да си хрантути грабителите.
Вчера гледах едно предаване, в което казаха, че се борят с една председателка, която си е похарчила за хотели, храна и пазаруване 40 000лева или евро от служебна кредитна карта, която има за съвем други цели и може да я ползва само с решение на съвет. Но на нея не и пука и как ще и пука, като утре най-много да я уволнят, но не и осъдят да ги върне двойно.
Мухъ искаше да му кажа нещо хубаво, ама много трудно. Много беше хубаво в Албена, но магистралата по която пътувах си е все толкова от много години насам. Не може да ме убеди Батето, че за последните 4 години не може да се построи поне още 50км магистрала. Говоря за София-Варна. Единственото хубаво беше, че този път нямаше затворени тунели и толкова. Има 80км магистрала от Ябланица до София и 80 км от Шумен до Варна. Като между Варна и Шумен има едни 20км в кръпки, дупки и се люлееш като в лодка, при 5 бала вълнение. Явно те подготвят за морето... Спирам, защото Батето, Мухъ, а вече и Лонли не са много доволни от моите коментари.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Пет 24 Сеп 2010, 17:09

значи,Вода,Албена е единствения тояжкаорт който запазиха -там ново строителство има само върху разрушено такова/е почти,де/.....
радвам се че си била на едно от малкото останали готени/не че съм имал съмнения/ места....щот на всекъде е гмец дееееа....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Пет 24 Сеп 2010, 17:21

79-ГОДИШНА БАБА АСФАЛТИРА ХАСКОВО, ПЕЧЕЛИ ТЪРГ ЗА 10 МИЛИОНА коментари/4
24 септември 2010, 22:01
Пловдив, България
изпрати на приятел


Нищо не разбирам от строителство, заявява баба Мата, която е съсобственик на една от мощните хасковски фирми.. “Европът 2005” е част от консорциума, преборил се за парите по европейската програма “Регионално развитие”.
Хасковската фирма “Европът 2005” е една от четирите в “Дружество Хасково 2010”, което спечели търга за подобряване на парковата среда за 10 милиона лева по оперативна програма “Регионално развитие” на ЕС, пише "Марица".

Покрай този търг още в началото на тази година избухнаха много скандали. Първият бе през май, когато фирма “Монолит” протестира пред Комисията за защита на контояжкаенцията по повод някои от условията в поръчката - кандидатът да има бетонов възел на не повече от 20 км от Хасково и асфалтова база на не повече от 30 км. Спецове в строителния бранш също определиха тези условия като “подозрителни”. КЗК обаче отказа да спре процедурата.

“Монолит” закупи тръжната документация, но се отказа да участва в надпреварата. Когато на 31 май бяха отворени офертите на участниците, те се оказаха само двама - хасковското сдружение и един софийски консорциум - “ТИПС-А”.

Месец по-късно софиянци бяха отстранени от търга с мотива, че документацията им е непълна. Те пък обвиниха директно местната власт, че им е свила по криминален начин част от документите. От консорциума подадоха сигнал до ДАНС и Главна протояжкаатура, че от тръжната им документация липсва цял пакет “Анализни цени”.

В местното сдружение участват 4 фирми - “Водно строителство”, “АБ” АД, “Анико” и “Европът 2005”.
Цяло Хасково знае, че “Европът 2005” е на близкия до кмета Георги Иванов предприемач Златко Марчев. По документи обаче това не е така - собственици на “Европът 2005” според Търговския регистър са Александър Паскалев и баба Мата Папратилова от с. Бисер. Връзка все пак има, макар и далечна. Синът на бисерската баба е Кузман Тодоров Кузманов, който е под номер 8 в листата за общински съветници на “Българе за Хасково” за местните избори през 2007 г. Листата, а и партията, се оглавяват от Златко Марчев.

79-годишната баба Мата Янева Папратилова е съдружник с 50% собственост в една от най-мощните хасковски строителни фирми - “Европът”, която асфалтира много улици в града, както и междуселски пътища през последните години.

Баба Мата живее в харманлийското село Бисер. Къщата є се намира на ул. “Охрид” №12. Съдружник на бабата и управител на дружеството според Търговския регистър е Александър Ангелов Паскалев, а адресът за кореспонденция, посочен в регистъра, е в апартамент на ул. “Васил Друмев” в Хасково.

“Нищо не разбирам от строителство, нито от фирми. Дават ми да подписвам разни работи и аз подписвам”, каза баба Мата, открита от репортери в къщата си в с. Бисер. От думите й става ясно, че всъщност с фирмените дела се занимава синът є Кузман Кузманов.

Съпругът на баба Мата починал преди години. Той бил текстилен бояджия. Бабата пък цял живот работила на полето, гледала и тютюн. Попитана как е финансовото й положение, баба Мата гордо отговаря, че е сравнително заможна, защото пенсията й била цели 370 лева.

Къщата, която обитава старицата, е доста добре поддържана. Помагал й синът й. Защо обаче той не е съдружник във фирмата, а е вписал майка си, остава загадка. Отговор за мотивите в тази врътка би следвало да потърсят от НАП и протояжкаатурата.

Аналогично

“Модата” да се вписват или прехвърлят дялове във фирми на възрастни родители не е от вчера. Безспорно най-известната родителка в републиката по този параграф е майката на Вальо Топлото - Цеца Димитрова. 86-годишната старица отговаря със сина си по дело за пране на пари чрез фирмата “Банско пропъртис”, както и за сейфовете му в Пощенска банка, в които са открити близо 2 млн. евро, увити в найлонови пликчета.
http://www.blitz.bg/news/article/88424
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Съб 25 Сеп 2010, 05:26

ДА СЕ ПОКЛОНИМ НА ПРЕЗИДЕНТСКИЯ КОРТЕЖ коментари/15
24 септември 2010, 21:30
София, България

Кой колкото може. Доземи, с реверанс, със свеждане на поглед. Смирено и раболепно. Защото ни дава повод да осъзнаем в каква държава живеем 20 години след идването на уж демокрацията.
Най-скандалното не е, че президентският кортеж е предизвикал пътен инцидент. Както се казва - случва се и в най-добрите семейства. Но последващото развитие на събитията ни показва, че в 2010 година в България нищо не се е променило. Колите на властимащите хвърчат на крилете на своето безнаказано надзаконие точно както преди 10 ноември. И пътят, и цялата държава са техни. Така са научени още от старата школа. А простолюдието овчедушно се свива по ъглите, скача в канавките, блъска се в мантинелите и дава път на богоизбраните, които самото то е облякло във власт.

Също както преди демокрацията, властта никога не е виновна. И кортежът на президента никога не може да предизвика инцидент. Опроверженията, кое от кое по-противоречиви, заваляха както се казва още преди да е изтекла информацията за катастрофата на пътя Севлиево-София. От шефа на НСО през полицията в Ловеч до пресцентъра на президентството скандално отричат за каквото и да е произшествие.

В същото време очевидци с неподправена искреност разказват за арогантното поведение на пътя на президентските коли, предизвикали катастрофата. А смачканият човечец със смачканата кола, набеден за инцидента, разказва пред „Блиц” с подтискащо примирение и покорство, че той е малък и дребен и не може да се бори с големците. Затова и нямало да обжалва съставения му акт. И за пореден път в тази история доказва, че у нас за 20 години нищо не се е променило.

Срамно и тъжно, нали? Но и обидно, и цинично, защото същият този провинциален дребен собственик на фирма за поправка на мебели е обвинен от чевръстата полиция, че е карал с несъобразена скорост въпреки, че е бил в колона! Толкова виновен, колкото агнето от баснята на Лафонтен, което мътело водата на вълка, въпреки че било по-надолу по реката.

Изобщо, вълците и тяхната свита винаги са прави. И преди, и след 10 ноември. В България.

Затова да се поклоним доземи на президентския кортеж и съпътстващите го институции за професионалната работа, да благодарим за бързата и адекватната реакция на полицията, да отчетем поредния инцидент на пътя заради несъобразена скорост, да поставим на съответния пътен участък поредното ограничение на скоростта и да се молим да не ни среща кортежът на властта.

И, ако е рекъл Господ, да си извадим главите от задника. В името на смачкания човечец със смачканата душа.

Евгени Петров

П.П. Най-ми хареса един от коментарите във форума: „Сигурността за едни е заплаха за други”. Знаем ги и едните, и другите.

paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by Marginal Съб 25 Сеп 2010, 08:15

Фълците и тяхната свита винаги са прави насякъде ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Нед 26 Сеп 2010, 11:32

МУТРИ ЗАПОЧНАХА ДА РАЗПРОДАВАТ ЛАНЦИТЕ СИ


26 септември 2010
София, България



Бижутерите ги изкупуват рекордно - по 30 лева на грам
Поблазнени от високите изкупни цени на златните накити и налегнати от финансовата криза, мутрите започнаха да продават ланци, пише столичен ежедневник. След като бижутерските ателиета обявиха по над 30 лева за грам от благородния метал, десетки от бившия ъндърграунд се решиха да се разделят с гордостта си и да припечелят по някой лев. Цената е с близо 10 лева по-висока от миналогодишната.

„Вчера при нас дойде мъж, който се представи като Митко. Беше облечен със син анцуг и кожено яке. Не бяхме виждали подобен типаж поне от десет години. Той влезе в магазина, свали си ланеца от дебелия врат и попита дали наистина изкупуваме златото за 32 лева, както пише на табелката отпред, или е някаква шашма. След като се спазарихме за цената, около 1500 лева, стиснахме си ръцете и той излезе с наведена глава, не беше същият човек”, разказа продавач от бижутериен магазин на търговската улица „Граф Игнатиев”.

Той е категоричен, че седмично напоследък идвали поне по две-три подобни персони, които си продавали накитите. Освен ланците те с лека ръка се разделяли и с масивни гривни големи пръстени с емблемата на „Мерцедес”, както и с развалени златни часовници.

В повечето ателиета с радост вземали украшенията заради по-голямата печалба, която по-късно реализирали от тях. Ювелирите ги претопявали, тъй като голяма част от моделите били доста остарели. След като превръщали старите ланци в изящни накити, майсторите можели да вземат над 70 лева за грам.

В някой от магазините обаче собствениците отказвали да изкупуват старото злато, понеже се страхували, че цената му рязко ще падне
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Пон 27 Сеп 2010, 07:01

СОЦЕЛЕКТОРАТЪТ ВСЕ ОЩЕ Е ПОДВЛАСТЕН НА ПЛЕМЕННИ МАГИИ И РИТУАЛИ
27 септември 2010, 08:02
София, България


Защо Станишев да си ходи, след като за редовите социалисти разделението на "наши" и "ваши" е по-важно от принципите и истината?
Сергей Станишев има право да се чувства успешен лидер на БСП. А цялото ръководство на партията няма никакъв повод да търси вини и промяна. Защо? Ами защото те ръководят едни щастливи социалисти, които с радост и песен споделят делника на партията. Не е ли така?

Миналия месец бе съборът на Бузлуджа. Към 30 000 социалисти отидоха не просто да почетат дядо Благоев и идеята, а празнично да тържествуват край лидерите си. Станишев бе лично натискан, ръкостискан и целуван, а ентусиазмът на трудовите маси обля и Николай Банев.


Партийната му книжка се оказа по-ценна от боновата,


а пари да бе поискал от множеството, то щеше да му даде. Защо? Защото е другар, защото е с тях, защото... Кражбите, Батко, спрените еврофондове, далаверите с Доган не бяха причина 30 000 социалисти да не пеят, танцуват и да окъпят в традиционните бурни аплодисменти всеки, който се появи на трибуната.

Този месец тържеството се премести в местността "Копривките". И там песни и танци, този път редом с любезния домакин Георги Гергов. Някои от редовите социалисти да се притесни от неговото присъствие? Не, пък и защо, след като човекът си е легитимен лидер на пловдивската структура. И там щастието извираше на килограм, вино се ля, клюбяпчета цвърчаха. Но празникът не бе гастрономически. Празникът бе социалистически, тъй като всички тези хора искрено се радваха на партията и лидерите си.

Безкрайният купон не подмина и Варна. Там с илюминации бе срещнат пуснатият под гаранция Борислав Гуцанов. Съд, следствие, сделки, автобуси - това очевидно няма значение.

Подозирам къде ще е следващият празник. Най-вероятно в Стара Загора, където клетата социалистка Емилия Масларова ще има проблеми с правосъдието. И там социалистът ще я брани, макар да знае за нея много повече от протояжкаорите. А най-добре ръководството да продължи традицията и всеки месец да организира пищен събор.


Каква е каузата,


как точно се търси, не е ли предадена, няма значение.

Затова не са прави онези, които обвиняват Станишев, че не чува гласа на хората. Напротив - чува го. Слиза сред хората и вижда безкраен празник. И това не е "Приказка за стълбата", а самата истина. Празнуващите не са клиентелата, обръчите, партийният апарат, а редовите хиляди социалисти. На тях партията им носи щастие и май единственото, което не могат да преглътнат, е загубата на изборите. Заменките, Батко... - вече са ги преглътнали. Та нали, ако не бяха, преди да събарят Бойко Борисов, щяха да възроптаят срещу клиентелата от "Позитано".

На един от Бузлуджанските събори по времето на тройната коалиция имаше хора, които издигнаха плакати срещу "червените тъпчигушковци". Разни интелигенти недоволстват в интернет и търсят промяна. На партийните събрания се случва някой да разобличи лъжците, но общата картина е точно обратната. Вярно е, че голяма част от традиционния електорат се отдръпна, но нека не се лъжем, това не бе наказание срещу корупцията и погазения морал. Не бе заради олигарсите. Това бе несъгласие на електората в далаверата да участва и Доган - елементарна етническа непоносимост. Ако утре, някак си, БСП успее да внуши, че се е еманципирала от ДПС, загубените гласове ще се върнат отново към Станишев, Румен Петков, Румен Овчаров, Гагаузов, Масларова. Без изключение.


Тогава защо БСП да се променя?


За кого? В редиците си тя отгледа криминален капитализъм, но той е срещнат тържествено от хиляди социалисти, на чийто гръб процъфтява. Ясно е, че сопите не могат да грабнат, алтернативи липсват, но поне елементарно недоволство да заявят - да не се продават за постове и клюбяпчета, да не пируват по време на чума, да помнят, да освиркат корумпираните. Чак да почувстват лична отговорност за 20-годишните безобразия на партията си, след като й подаряват гласове - това едва ли може да се очаква. Но поне един път да протестират.

Всички тези хора много добре знаят що за стока са водачите им. Знаят откъде идват бедите. И може би нямат нищо против да видят съпартийци в затвора, защото им е ясно, че заслужават. Те са против застрояването, обръчите, комисионите, искат справедлив реванш за ограбения преход. Но разумът няма никакъв шанс пред обредните думи "партия" и "враг", олицетворяван в момента от Бойко Борисов. Да ги питаш защо - не могат да обяснят. Знаят, че не са прави, но да се преборят със себе си не могат.

Между другото, няма нищо необичайно в червената България. Тъй както първобитното чувство за принадлежност побеждава разума и ритуалът с поляната и знамената им действа магически, така въздейства на поддръжниците си и Бойко Борисов. Там магията е в появата на телевизионния екран.


И те никога няма да почувстват лична отговорност


Между другото - хайде на бас, че ако житейският път на Борисов бе продължил в нормалното си русло и след възпитаник на Симеоново и член на БКП някак бе станал лидер на БСП, същите хиляди социалисти, които днес го мразят, щяха да му се кланят. Щяха да обясняват, че е смел, справедлив, дългоочакваният лидер, спасител...

В ерата на технологиите и комуникациите, на "информирания избор", когато уж всеки знае всичко, електоратът е подвластен на племенни магии и ритуали. Стадното разделение на "наши" и "ваши" е по-важно от принципите и истината. Той не е единствено виновен за това, но докато не го проумее, ни чакат още много празници и обредни церемонии.

Диян Божидаров, в. "Сега"

http://www.blitz.bg/news/article/88527
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Вто 28 Сеп 2010, 10:21

Хората започнаха да се притесняват от управлението на ГЕРБ
НЦИОМ: Със 17% за година нарастват притеснените от работата на кабинета "Борисов"

http://society.actualno.com/news_317332.html
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by Marginal Вто 28 Сеп 2010, 10:25

Ше нарастфат оше повече притеснените - мръсни комунисти Напалм !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Вто 28 Сеп 2010, 10:38

май-май,Шефе с Дончева ще влизаме във власта.......
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by paparazzo Вто 28 Сеп 2010, 10:44

Кризата ще се задълбочи, пророкува Масларова
28.09.2010 15:00

"Модерна икономика не се прави от болни и необразовани"

http://www.dnes.bg/politika/2010/09/28/krizata-shte-se-zadylbochi-prorokuva-maslarova.99855
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by fluid Вто 28 Сеп 2010, 11:02

Масларова сигурно вече се е успокоила, че няма да й търсят сметка за пропилените милиони в Стара Загора и затова е започнала да пророкува за кризата... Какво да кажа - или тя, или журналистът не знае, че здравеопазването и образованието не са структуроопределящи отрасли... Иначе ДПС щяха ли да вземат толкова присърце образованието в последните д е б а т и в Парламента?! В БГ те най-много разбират и са най-загрижени за образованието! Може да внесат нов законопроект на Закона за българския език! Wink
И още - Папа, остави ги тия пролетарски поети! Дай нещо от Байрон! :))
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by fluid Вто 28 Сеп 2010, 14:42

Николай Колев-Босия: Алексей Петров няма да излезе жив от ареста
28 септември 2010, 18:45

Спецагентът държи компромати срещу цялата политическа класа
http://www.blitz.bg/news/article/88432
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

В България...днес - Page 3 Empty Re: В България...днес

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите