Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

+11
nikolatirol
paparazzo
Странджата
Вода
7george
IFF
myhata II
lonly wolf
Petar Krastev
Mr800Days
Marginal
15 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by paparazzo Съб 18 Сеп 2010, 13:50

„МИС ЛОШО МОМИЧЕ – 2010”: НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ БЕЛЕЗНИЦИТЕ В СПАЛНЯТА! коментари/3
17 септември 2010, 18:27
СТРАСТИ
СВЕТЛАНА ТЕРЗИЕВА-СЕСИЛ
изпрати на приятел



"Мис лошо момиче 2010" - Силвия Димитрова - Бахати
Мъжете харесват мръснишкото държание в леглото
Силвия Димитрова - Бахати е зодия Овен, на 23 г., от град Велико Търново. Работи като фотомодел от две години, снимала се е за реклами, календари, списания и други - предимно в Европа. Отскоро снима и в България и за нула време спечели две титли – втора подгласничка на „Мис Силикон – 2010”, с рекордните 600 кубика, а това лято се окичи с короната на „Мис Лошо момиче – 2010”.

- Как Силвия Димитрова стана Силвия Бахати, фамилията от каква националност е?
- Това не е фамилия, идва от суахили и означава „щастлива”. Преди две години бях на почивка в Танзания и там един местен ми викаше така и впоследствие се превърна в мой псевдоним.

- Като чуем „Мис Лошо момиче”, веднага в съзнанието ни изниква правенето на садо-мазо секс!... Имаш ли опит в това отношение досега и под каква форма, или поне със снимки от такъв род?
- Предпочитам стандартния секс. Но нямам нищо против използване на белезници в спалнята.

- Макар че си само на 23 години, забелязала ли си досега дали мъжете се възбуждат, ако мацките с тях се държат по-грубо и мръснишки например?
- Много мъже се комплексират от по-настъпателни жени, но определено харесват мръснишкото държание в леглото.

В днешно време жените стават все по разкрепостени...

- На самия контояжкас девет финалистки се състезавахте, превъплъщавайки се в палавници - медицинска сестра, камериерка, полицайка и кроманьонка. Ти с коя роля изкуши „сърцата” и спечели членовете на журито?
- Аз бях облечена като бандитка, избрах си този костюм, защото мисля, че ми подхождаше най-много. Под „лошо момиче” аз разбирам не мръсница в леглото, а просто едно по-хард поведение като цяло, по-мъжко поведение. Момиче, което си пада по високите скорости, по оръжията и т.н.

- Най-модерната конфигурация напоследък е миска и футболист... Имала ли си любовна афера с някой известен футболист или поне флирт с такъв?
- Не съм имала връзка с футболист. Не знам защо повечето модели се насочват към такива.

- Имала ли си недвусмислени предложения за секс за пари досега?
- Имала съм всякакви предложения, на които обаче не обръщам внимание.

- А от известни и богати мъже?
- Дори да съм имала предложение от някой медийно известен мъж, не съм имала нищо общо с такива. А кои, не бих могла да кажа, все пак не искам името ми да се свързва с хора, с които така или иначе нямам общо.

- А с женени мъже?
- Не излизам с женени мъже!...

- Имаш 600 кубика силикон – не ти ли тежи много това голямо количество или с радост и гордост си го носиш без проблем?

- Чувствам се добре с размера на гърдите си,

не мисля, че количеството е чак толкова голямо. В Америка жените си слагат много повече!

- Бюстът ли е най-харесваната част от тялото ти от мъжете – какво са ти споделяли най-вече по въпроса?
- Естествено бюстът привлича веднага погледите на мъжете. Но без излъчване няма как да задържиш мъжкия интерес. Правят ми много комплименти за гърдите, но аз съм съвкупност от качества, така че не залагам само на тях.

- Би ли признала, ако се самозадоволяваш понякога и при какви обстоятелства го правиш?
- Всеки го прави, това е естествена нужда като всяка друга...

- Колко време можеш да издържиш без секс или това не е проблем за теб?
- Бих издържала колкото е нужно, щом се налага, докато обектът на желанията ми се появи. Не бих се хвърлила на първия срещнат, за да задоволя нагона си, защото когато правиш секс без чувства и страст, не е същото.



Светлана ТЕРЗИЕВА – СЕСИЛПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 20100917.exzbpicnyk

paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Съб 18 Сеп 2010, 20:07

Яка кожа ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by myhata II Съб 18 Сеп 2010, 21:52

Страшно.Толкоа много писане за една розичка ,баси смеха Голямкеф :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Съб 18 Сеп 2010, 22:11

И кфо, не е ли интересно?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by 7george Нед 19 Сеп 2010, 00:18

Не си предствям така а лошото момиче, ма карай. Там сичко се купува, и се дава с цел. За мене тая - нищо особено.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by paparazzo Нед 24 Окт 2010, 04:38

Българинът - секс машинаПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 618x346

Българските мъже много обичат да се хвалят какви велики любовници са. Хубаво е, че си вярват, но жените им стоят незадоволени...

Позволете да ви се представя – разведен, на средна възраст, не съм много красив, нито много богат, въртя малък бизнес, спортувам от време на време – най-вече футбол с приятели в събота и неделя, пийвам по малко червено вино в компания, не пуша. Сега ще разберете защо не мога да ви кажа името си.

Аз съм мъжът, който задоволява жена ви, когато вас ви няма. Един от онези 10 процента български мъже, които спят с 90 процента от жените. И не спирам да благодаря на Бог, че прословутият български надарен и потентен любовник се оказа пълен мит, защото благодарение на това аз имам толкова разнообразен сексуален живот.
http://www.webcafe.bg/id_726855585_Balgarinat_-_seks_mashina
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by nikolatirol Сря 17 Окт 2012, 07:41

Престъпления и престъпници има навсякъде по света. Проблема не е дали има или няма. Проблема е: какво става после? В нашата кочина намираш комумпиран съдия, ловък адвокат - който знае къде да пусне пачката и в съда ще докажат, че жената сама се е хвърлила под колата. И това е системата. Онзи ден на държавен път настигам една кола която се движи с около 85 км/ч при ограничение от 100. Покарах малко зад нея и гледам отпред онези (мъж и жена) си приказват. И сърце българско не изтрая. Изпреварих. Обче те се обаждат в централата на полицията и на следващото населено място ме спират. Полицая съвсем вежливо ми обясни, че съм изпреварил на забранено и при това опасно. Платих 70 евро и сега внимавам дали линията е непрекъсната...В България това нямаше да се случи.

nikolatirol
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 3
Дата на регистрация : 16.10.2012

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Сря 17 Окт 2012, 11:20

nikolatirol написа:Престъпления и престъпници има навсякъде по света. Проблема не е дали има или няма. Проблема е: какво става после? В нашата кочина намираш комумпиран съдия, ловък адвокат - който знае къде да пусне пачката и в съда ще докажат, че жената сама се е хвърлила под колата. И това е системата. Онзи ден на държавен път настигам една кола която се движи с около 85 км/ч при ограничение от 100. Покарах малко зад нея и гледам отпред онези (мъж и жена) си приказват. И сърце българско не изтрая. Изпреварих. Обче те се обаждат в централата на полицията и на следващото населено място ме спират. Полицая съвсем вежливо ми обясни, че съм изпреварил на забранено и при това опасно. Платих 70 евро и сега внимавам дали линията е непрекъсната...В България това нямаше да се случи.
Да де, ма някъде има много повече такива, а другаде много по малко. Освен това, някъде правителството е по-големия престъпник, а другаде не.
За останалото съм напълно съгласен с тебе ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by FenderGaida Сря 17 Окт 2012, 22:40

Marginal написа:
nikolatirol написа:Престъпления и престъпници има навсякъде по света. Проблема не е дали има или няма. Проблема е: какво става после? В нашата кочина намираш комумпиран съдия, ловък адвокат - който знае къде да пусне пачката и в съда ще докажат, че жената сама се е хвърлила под колата. И това е системата. Онзи ден на държавен път настигам една кола която се движи с около 85 км/ч при ограничение от 100. Покарах малко зад нея и гледам отпред онези (мъж и жена) си приказват. И сърце българско не изтрая. Изпреварих. Обче те се обаждат в централата на полицията и на следващото населено място ме спират. Полицая съвсем вежливо ми обясни, че съм изпреварил на забранено и при това опасно. Платих 70 евро и сега внимавам дали линията е непрекъсната...В България това нямаше да се случи.
Да де, ма някъде има много повече такива, а другаде много по малко. Освен това, някъде правителството е по-големия престъпник, а другаде не.
За останалото съм напълно съгласен с тебе ...
Ще дойде един момент незнам кога ,секи ще разбере че БГ никога няма да е добре.
Аз вече съм спрял да ги сравнявам, няма смисъл. И там народа ми изглежда доста променен. Едно време да си в чужбина раждаше няква завист , тоз са е оправил онзи незнам си кви пари донесъл. Сега ми изглежда друго.
по ченч бюрата опашки, чалгата я няма по морето. Секи те третира като турист българин в България. Кат мексико ще си останем.

Имаше едни смешници набиваха в главите на хората че ако излизат от БГто били някви продажници анти българи... Ся и тях ги няма щот е абсудрно.

Най са зле тез дето бяха едно време добре на тогавашната база за сравнение, а ся тук са някви стандартни и им тряа време да се опомнят. Ама ще им мине. Трябва да се крият зад оплакванията иначе кво ще излезе че са некадърни ли.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Чет 18 Окт 2012, 00:35

FenderGaida написа:Ще дойде един момент незнам кога ,секи ще разбере че БГ никога няма да е добре.
Аз па съм сигурен ф обратното, предсказала го е Баба ти Ванга, а тя бая ги разбираше тия работи.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Sgan Чет 18 Окт 2012, 00:47

Ха-ха-ха!
В момента, в който искаш да се оправиш, значи се смяташ за зле.
Хората, които са зле дигат бунтове, а не се веселят скачайки по площадите. На такива, като им увеличаваш 10 години тока и другите неща с по 4.5% на година и им стиснеш топките т.е. доходите и те престават да протестират и почват да бачкат за тока, а и кат си платят тока смятат, че са се оправили.
Тез дет не са така фащат гората. т.е. емигрират и също не ти бъркат играта. Така, че там вече сичко е оправено.
И такива, кат теб дето викат, че нема да се оправи ги гледат кат извънземни, щото те си плащат тока, парното и за храна им остава даже.
Така, че БГ се е оправила вече. Какво значи туй е друг въпрос.
Голямкеф
Sgan
Sgan
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 211
Дата на регистрация : 08.08.2011

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by nikolatirol Чет 18 Окт 2012, 14:14

Sgan написа:Ха-ха-ха!
В момента, в който искаш да се оправиш, значи се смяташ за зле.
Хората, които са зле дигат бунтове, а не се веселят скачайки по площадите. На такива, като им увеличаваш 10 години тока и другите неща с по 4.5% на година и им стиснеш топките т.е. доходите и те престават да протестират и почват да бачкат за тока, а и кат си платят тока смятат, че са се оправили.
Тез дет не са така фащат гората. т.е. емигрират и също не ти бъркат играта. Така, че там вече сичко е оправено.
И такива, кат теб дето викат, че нема да се оправи ги гледат кат извънземни, щото те си плащат тока, парното и за храна им остава даже.
Така, че БГ се е оправила вече. Какво значи туй е друг въпрос.
Голямкеф
Абсолютно съм съгласен!!! И понеже не можах да понеса атмосферата в кочината, наречена кой знае защо "държава" България я напуснах.

nikolatirol
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 3
Дата на регистрация : 16.10.2012

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by nikolatirol Чет 18 Окт 2012, 14:17

[quote="paparazzo"]Българинът - секс машинаПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 618x346

Българските мъже много обичат да се хвалят какви велики любовници са. Хубаво е, че си вярват, но жените им стоят незадоволени...

Позволете да ви се представя – разведен, на средна възраст, не съм много красив, нито много богат, въртя малък бизнес, спортувам от време на време – най-вече футбол с приятели в събота и неделя, пийвам по малко червено вино в компания, не пуша. Сега ще разберете защо не мога да ви кажа името си.

Аз съм мъжът, който задоволява жена ви, когато вас ви няма. Един от онези 10 процента български мъже, които спят с 90 процента от жените. И не спирам да благодаря на Бог, че прословутият български надарен и потентен любовник се оказа пълен мит, защото благодарение на това аз имам толкова разнообразен сексуален живот.

Пропуснал си по-голямата и по-съществена част от сексуалния ти живот: че българската държава ти го слага отзад всяка минута! Голямкеф

nikolatirol
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 3
Дата на регистрация : 16.10.2012

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by paparazzo Чет 18 Окт 2012, 14:44

[quote="nikolatirol"]
Пропуснал си по-голямата и по-съществена част от сексуалния ти живот: че българската държава ти го слага отзад всяка минута! [/quote]

само мисълта, че парацко седи някъде лежерно и си поръчва мешана скара с гарнитура 2-ри тур те докарва до агония....да добавя и пърленка с шарена сол.


Последната промяна е направена от paparazzo на Чет 18 Окт 2012, 19:36; мнението е било променяно общо 1 път
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by paparazzo Чет 18 Окт 2012, 14:47

след тази сълзлива реч, дето дръпнА е редно да се прекръстиш. разчуствАх се.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by paparazzo Чет 18 Окт 2012, 15:19

[quote="Marginal предсказала го е Баба ти Ванга, а тя бая ги разбираше тия работи.[/quote]


етти, Шефе нещо интересно

http://www.otizvora.com/2011/03/2516/
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Чет 18 Окт 2012, 19:00

Мноо яка, евала ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by paparazzo Чет 18 Окт 2012, 19:06

Wink
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by paparazzo Съб 20 Окт 2012, 06:46

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 486666_410846945649843_258338752_n
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by 7george Съб 20 Окт 2012, 11:09

Гледам - добре са постригани...
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by paparazzo Съб 20 Окт 2012, 14:14

така е Джорджа. щот това са тия с киселото грозде. за другите обяснявам:
тия дето, емигрейшана не им понесе.....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by FenderGaida Съб 20 Окт 2012, 14:17

Marginal написа:
FenderGaida написа:Ще дойде един момент незнам кога ,секи ще разбере че БГ никога няма да е добре.
Аз па съм сигурен ф обратното, предсказала го е Баба ти Ванга, а тя бая ги разбираше тия работи.
Даде кат Мексико. много богати много бедни много емигранти. Те са в НАФТА ний сме в Евросъюза.
Има много паразити, хле-барки там при нас. Няма оттърване освен да се изнесеш на чисто. А като се изнесеш на чистото внимаваш да не се навъдят.pest control му викат.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Съб 20 Окт 2012, 19:45

FenderGaida написа:
Marginal написа:
FenderGaida написа:Ще дойде един момент незнам кога ,секи ще разбере че БГ никога няма да е добре.
Аз па съм сигурен ф обратното, предсказала го е Баба ти Ванга, а тя бая ги разбираше тия работи.
Даде кат Мексико. много богати много бедни много емигранти. Те са в НАФТА ний сме в Евросъюза.
Има много паразити, хле-барки там при нас. Няма оттърване освен да се изнесеш на чисто. А като се изнесеш на чистото внимаваш да не се навъдят.pest control му викат.
За хллюбярките нищо не мога да ти обадя, ма знам че тя не обичаше да бърка ф предсказанията си ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by FenderGaida Съб 20 Окт 2012, 20:26

фърли една купчина българи на един необитаем остроф и глей кво става. И без правителство и политици ши са същата работа. Тук е друго ний внимаваме да няма издънки , а то има но ги контролираме щот са знайм кфо представляваме. Ний са знаем, китаеца знае неговите , индиеца знае неговите и тн...
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by 7george Съб 20 Окт 2012, 21:34

paparazzo написа:така е Джорджа. щот това са тия с киселото грозде. за другите обяснявам:
тия дето, емигрейшана не им понесе.....
Бира
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by 7george Съб 20 Окт 2012, 21:37

FenderGaida написа:
Ще дойде един момент незнам кога ,секи ще разбере че БГ никога няма да е добре.


Маргинала:
Аз па съм сигурен ф обратното, предсказала го е Баба ти Ванга, а тя бая ги разбираше тия работи.


Може, ама ние няма да сме живи...
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by FenderGaida Съб 20 Окт 2012, 21:50

Абе няма да стане не вярвам и ф инвестициите им вече. Един едно време унгарец кацнал в Маями и работил 6 месеца кат мияч на чинии. Писна му и са върна. С малкото английски дет научил се хвана с едни риъл естейт в Будапещ.
Те Европейците кат отварят магазин,банка, бизнес офис купуват земята. да я купят на далавера дават кеш на такива кат него да се пазарят за ефтино.
Преди две години си купи Ламборгини от ибей за 200К. Такива са инвесторите минвесторите.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by paparazzo Пон 07 Яну 2013, 11:27

http://pianews.eu/society/20130107/news-118280

Национален #маркетинг с нулев бюджет

07/01/2013 - 16:52
Владимир Каролев демонстрира как може да рекламираш БГ без да усвояваш милиони от държавата

Припомняме, че през лятото гръмна скандал със създаване на кухи и безсмислени профили на Програмата за развитие на селските райони (ПРСР). 100 хиляди лева бяха усвоени от PR-ките на земеделския министър Мирослав Найденов за създаването на нещо безсмислено.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by paparazzo Пон 07 Яну 2013, 17:48

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 64518_4111412944103_641003009_n
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Пон 07 Яну 2013, 23:04

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 1322
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by paparazzo Пет 18 Яну 2013, 11:23

На 09:30 водещият пита легендарният милиардер и инвеститор Джим Роджърс в кои държави има намерение да инвестира и на 10:40 той отговаря "България"!!!!


И казва, че си е отворил вече сметка. После добавя, че към момента не би инвестирал в никоя друга държава на Балканите освен България, тъй като единствено ние се променяме. Джим Роджърс е изключително екстравагантен бизнесмен и либертарианец, можете да в линка в Блуумбърг много негови интервюта. Ето на това му казвам изненада!
http://search1.bloomberg.com/search/?content_type=video&page=1&template=tv&q=jim+rogers

Investor.bg са отразили новината
http://www.investor.bg/ikonomika-i-politika/332/a/djim-rodjyrs-obmisliam-da-investiram-v-bylgariia,145596/#comment-newest

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 424149_4160178403209_2139636511_n
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 3 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите