Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_lcapПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Voting_barПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

+11
nikolatirol
paparazzo
Странджата
Вода
7george
IFF
myhata II
lonly wolf
Petar Krastev
Mr800Days
Marginal
15 posters

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Mr800Days Вто 14 Сеп 2010, 11:49

риболова.големите риби.тука само таранки и каракуди.
друго не се сещам,всичко което го има там го има и тук.специално храната и пиенето тук са по евтини и по качественни.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by myhata II Вто 14 Сеп 2010, 11:54

Машалааа :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Вто 14 Сеп 2010, 12:07

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 1322
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Mr800Days Вто 14 Сеп 2010, 12:17

кво смешно има.сега за да угодя на някой трябва да си измислям,че нещо от канада ми липсва ли.нищо не ми липсва

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Вто 14 Сеп 2010, 12:25

Mr800Days написа:риболова.големите риби.тука само таранки и каракуди.
друго не се сещам,всичко което го има там го има и тук.специално храната и пиенето тук са по евтини и по качественни.
Е ти го смешното, иначе, да ти липсфа кфото иска.
Сфета ше се сфърши, ма балъците нема да се сфършат.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by myhata II Вто 14 Сеп 2010, 12:29

Ти щом 20 години ни си си одил,нямаш прафо на мнение,както и Фалентин ако го помниш,не бил тука а ги разпрафяше кфи ли не Гот
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Mr800Days Вто 14 Сеп 2010, 12:56

тя вода нали е там да му дириджира

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by myhata II Вто 14 Сеп 2010, 14:04

Там нещо обаждат за Коско,моско карти Троа Ривиер-Бекантояжка -Байкунур,абе напрао чичо Том
Голямкеф Голямкеф Голямкеф lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Вто 14 Сеп 2010, 14:11

myhata II написа:Ти щом 20 години ни си си одил,нямаш прафо на мнение,както и Фалентин ако го помниш,не бил тука а ги разпрафяше кфи ли не Гот
Тфа от кой го научи, от Батето ли ???
Е, вие дфамцата си се информирате заимно Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 1322 ...
Продължафайте Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 60276 , тъкмо ше информирате и раята която чете тука, така, секи ше знае сичко Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 177599 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by myhata II Вто 14 Сеп 2010, 14:14

scratch Незнам
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Mr800Days Вто 14 Сеп 2010, 14:26

аз не чувствам нищо от канада да ми липсва ,защото никога не съм прекъсвал пъпната си връв с родината ми ,където са близките ми и всичко от тази страна ми е скъпо.бил съм за известно време в канада ,но аз и в казармата съм бил,но после пак там съм се върнал откъдето съм излязал.
на босса е трудно да проумее това,след 20 год. имиграция и усещането за невъзвратимост.20 години са достатъчни мозакът да атрофира до такава степен и да започнеш да изпитваш страхове,добре де ами аз ,ако сега се върна какво ще правя.точно тези страхове оформят мирогледа или както аз бих казал примирението от съдбата си.някои хора наистина са невъзвращенци и аз ги разбирам и оправдавам тяхното поведение,даже приемам и неразбирането им към успялите да се съхранят от тази имигрантска болест.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Вто 14 Сеп 2010, 14:34

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 1322 умрех от страх Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 161507 ...
Целия треперя Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Icon_rolleyes ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Mr800Days Вто 14 Сеп 2010, 14:41

от кво ве.нали си невъзвръщенец,кво ти пука.ний ше се мъчим.нали можеш да си купуваш разни евтини нещеца от канатската гума и коско.кво друго му трябва на човек

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by IFF Вто 14 Сеп 2010, 14:52

Mr800Days написа:...20 години са достатъчни мозакът да атрофира до такава степен и да започнеш да изпитваш страхове,добре де ами аз ,ако сега се върна какво ще правя.точно тези страхове оформят мирогледа или както аз бих казал примирението от съдбата си.някои хора наистина са невъзвращенци и аз ги разбирам и оправдавам тяхното поведение,даже приемам и неразбирането им към успялите да се съхранят от тази имигрантска болест.
Аз мисля че по-скоро хората свикват,създават контакти,приятели,спомени....и в един момент като са си отишли във ваканция до Бг-то си казват:Кога ще свърши отпуската,че да се прибера в къщи.

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Mr800Days Вто 14 Сеп 2010, 14:59

в кое къщи,при майки ,бащи,сестри,племенници и внуци или в къщи при новите контакти

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Вто 14 Сеп 2010, 14:59

Mr800Days написа:от кво ве.нали си невъзвръщенец,кво ти пука.ний ше се мъчим.нали можеш да си купуваш разни евтини нещеца от канатската гума и коско.кво друго му трябва на човек
Пак си се напил и забрави кфо си писал преди 15 мминути ...
Ето: "на босса е трудно да проумее това,след 20 год. имиграция и усещането за невъзвратимост.20 години са достатъчни мозакът да атрофира до такава степен и да започнеш да изпитваш страхове,добре де ами аз ,ако сега се върна какво ще правя.точно тези страхове оформят мирогледа или както аз бих казал примирението от съдбата си.някои хора наистина са невъзвращенци и аз ги разбирам и оправдавам тяхното поведение,даже приемам и неразбирането им към успялите да се съхранят от тази имигрантска болест."
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Вто 14 Сеп 2010, 15:01

IFF написа:
Mr800Days написа:...20 години са достатъчни мозакът да атрофира до такава степен и да започнеш да изпитваш страхове,добре де ами аз ,ако сега се върна какво ще правя.точно тези страхове оформят мирогледа или както аз бих казал примирението от съдбата си.някои хора наистина са невъзвращенци и аз ги разбирам и оправдавам тяхното поведение,даже приемам и неразбирането им към успялите да се съхранят от тази имигрантска болест.
Аз мисля че по-скоро хората свикват,създават контакти,приятели,спомени....и в един момент като са си отишли във ваканция до Бг-то си казват:Кога ще свърши отпуската,че да се прибера в къщи.
Тва важи за много хора (жена ми е една от тях), ма за мене не, тъй като не ходя там ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Вто 14 Сеп 2010, 15:02

Mr800Days написа:в кое къщи,при майки ,бащи,сестри,племенници и внуци или в къщи при новите контакти
Ф къщи бе Бате, ти ччак българския ли забрави, за мене ф къщи е комарения остроф, за ИФФ е някъде другаде предполагам, за кфи майки и бащи си баеш?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by IFF Вто 14 Сеп 2010, 15:06

Mr800Days написа:в кое къщи,при майки ,бащи,сестри,племенници и внуци или в къщи при новите контакти
Бате,аз от много отдавна не живея с майка си,женен съм.Моето семейство са жена ми и децата ми.Един ден те ще пораснат(децата) и ще си хванат пътя,и аз ще съм последния човек,който би им казал къде да живеят.

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Mr800Days Вто 14 Сеп 2010, 15:28

ти още си пресен,имаш нямаш 2 години експириънс и имаш шанс.но батковците ти с по над 20 според мен са неспасяем случай.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Странджата Вто 14 Сеп 2010, 18:44

Бате ,напълно те подкрепям и твърдо заставам зад тебе!Какво да ти липсва от Канада?Самотните,мразовити нощи в камиона, или набързо претоплената промоционална консерва в едностайката,или парцуцата от ракиените дилъри,или миризливите индиански цигари,или непродаваемия фокус....е няма такова нещо,което може да ти липсва от Канада!

Странджата
Писачко
Писачко

Брой мнения : 673
Дата на регистрация : 15.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Вто 14 Сеп 2010, 19:24

Липсфат му кожите които са по 20 лева, тука са по 40 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Mr800Days Сря 15 Сеп 2010, 03:58

добро утро странджата.пак я подкарахте с небивалиците си.ма аз съм по добър готвач от жена ти бре,кви консерви,ква копърка.единственно за цигарите от горе изложеното си прав.доста време дърпах индиански миризливки,ама ми свиди да давам по 10 д. за утрова.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Сря 15 Сеп 2010, 11:32

Ти па от къде знаеш жена къф готфач е?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Mr800Days Сря 15 Сеп 2010, 11:58

странджата па от къде знае за консервите и пърцуцата

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Сря 15 Сеп 2010, 12:12

От тука ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by paparazzo Сря 15 Сеп 2010, 19:04

ТАКИ СЕ ЖЕНИ

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 20100915.fqutvlgpoo

Сватбата ще бъде в Рио де Жанейро, определят тайна дата в рамките на месец
Христофорос Аманатидис-Таки най-после е решил да мине под венчилото с приятелката си Боряна Шехтова. Гангстерът, който от две години е в неизвестност, има връзка с известната манекенка още преди да му се наложи да напусне България, пише столичен седмичник.

Гъркът, който се прослави с пословичната си параноичност, известно време сам пускаше слуха, че Боряна има връзка не с него, а с най-добрия му приятел Красимир Каменов-Къро. От съображения за сигурност Таки правеше резервации в хотелите в страната на името на най-близкия си авер.

Преди аферата с Боряна Шехтова наркобос номер 1 успял да прекара през леглото си голяма част от най-известните родни манекенки и красавици, сред които моделката Диляна Попова. Таки избягваше да се появява на публични места с нея. След няколко месеца двамата се разделиха, като почти веднага след това мъжът с противобойно одеяло се оказа жертва на чара на Боряна Шехтова.

Известно време Таки обърквал любимата си с нейната близначка Ана, разказват хора от ъндърграунда. За разлика от бъдещата съпруга на Таки Боряна, сестра й е в София и често може да бъде видяна по заведения и клубове. Русата дама живее в квартал “Лозенец” и обича някои местните ресторантчета, в които често се събира на раздумка с приятелки.

Близки на Ана разказват, че тя често споменавала, че сестра й обикаля света заедно със своя бъдещ съпруг. Ана твърдяла, че сватбата на Боряна и Таки ще бъде в Рио де Жанейро след около месец. За тържеството били поканени само най-доверени хора. Дискретността на Таки се налага, защото той умирал от ужас, че представители на властта или враговете му могат да достигнат до него чрез жената, която обича. Пък и гъркът не бил привърженик на шумните и големи веселби.

Двама души обаче със сигурност ще присъстват на церемонията. Това са сестрата на Боряна – Ана, и най-добрият другар на Таки – Къро.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by myhata II Сря 15 Сеп 2010, 21:35

Няма ли да одиш от Милано до Рио да му крепиш тояжкаъ :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Mr800Days Съб 18 Сеп 2010, 02:44

http://news.ibox.bg/news/id_16490686

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Marginal Съб 18 Сеп 2010, 09:55

Ми ше се разиграе та, като дават огнестерлно оръжие на сички идиоти.
В България, Канада и сички останали държави се разиграва също, ма с ножове Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 1322 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by paparazzo Съб 18 Сеп 2010, 13:50

„МИС ЛОШО МОМИЧЕ – 2010”: НЯМАМ НИЩО ПРОТИВ БЕЛЕЗНИЦИТЕ В СПАЛНЯТА! коментари/3
17 септември 2010, 18:27
СТРАСТИ
СВЕТЛАНА ТЕРЗИЕВА-СЕСИЛ
изпрати на приятел



"Мис лошо момиче 2010" - Силвия Димитрова - Бахати
Мъжете харесват мръснишкото държание в леглото
Силвия Димитрова - Бахати е зодия Овен, на 23 г., от град Велико Търново. Работи като фотомодел от две години, снимала се е за реклами, календари, списания и други - предимно в Европа. Отскоро снима и в България и за нула време спечели две титли – втора подгласничка на „Мис Силикон – 2010”, с рекордните 600 кубика, а това лято се окичи с короната на „Мис Лошо момиче – 2010”.

- Как Силвия Димитрова стана Силвия Бахати, фамилията от каква националност е?
- Това не е фамилия, идва от суахили и означава „щастлива”. Преди две години бях на почивка в Танзания и там един местен ми викаше така и впоследствие се превърна в мой псевдоним.

- Като чуем „Мис Лошо момиче”, веднага в съзнанието ни изниква правенето на садо-мазо секс!... Имаш ли опит в това отношение досега и под каква форма, или поне със снимки от такъв род?
- Предпочитам стандартния секс. Но нямам нищо против използване на белезници в спалнята.

- Макар че си само на 23 години, забелязала ли си досега дали мъжете се възбуждат, ако мацките с тях се държат по-грубо и мръснишки например?
- Много мъже се комплексират от по-настъпателни жени, но определено харесват мръснишкото държание в леглото.

В днешно време жените стават все по разкрепостени...

- На самия контояжкас девет финалистки се състезавахте, превъплъщавайки се в палавници - медицинска сестра, камериерка, полицайка и кроманьонка. Ти с коя роля изкуши „сърцата” и спечели членовете на журито?
- Аз бях облечена като бандитка, избрах си този костюм, защото мисля, че ми подхождаше най-много. Под „лошо момиче” аз разбирам не мръсница в леглото, а просто едно по-хард поведение като цяло, по-мъжко поведение. Момиче, което си пада по високите скорости, по оръжията и т.н.

- Най-модерната конфигурация напоследък е миска и футболист... Имала ли си любовна афера с някой известен футболист или поне флирт с такъв?
- Не съм имала връзка с футболист. Не знам защо повечето модели се насочват към такива.

- Имала ли си недвусмислени предложения за секс за пари досега?
- Имала съм всякакви предложения, на които обаче не обръщам внимание.

- А от известни и богати мъже?
- Дори да съм имала предложение от някой медийно известен мъж, не съм имала нищо общо с такива. А кои, не бих могла да кажа, все пак не искам името ми да се свързва с хора, с които така или иначе нямам общо.

- А с женени мъже?
- Не излизам с женени мъже!...

- Имаш 600 кубика силикон – не ти ли тежи много това голямо количество или с радост и гордост си го носиш без проблем?

- Чувствам се добре с размера на гърдите си,

не мисля, че количеството е чак толкова голямо. В Америка жените си слагат много повече!

- Бюстът ли е най-харесваната част от тялото ти от мъжете – какво са ти споделяли най-вече по въпроса?
- Естествено бюстът привлича веднага погледите на мъжете. Но без излъчване няма как да задържиш мъжкия интерес. Правят ми много комплименти за гърдите, но аз съм съвкупност от качества, така че не залагам само на тях.

- Би ли признала, ако се самозадоволяваш понякога и при какви обстоятелства го правиш?
- Всеки го прави, това е естествена нужда като всяка друга...

- Колко време можеш да издържиш без секс или това не е проблем за теб?
- Бих издържала колкото е нужно, щом се налага, докато обектът на желанията ми се появи. Не бих се хвърлила на първия срещнат, за да задоволя нагона си, защото когато правиш секс без чувства и страст, не е същото.



Светлана ТЕРЗИЕВА – СЕСИЛПа те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 20100917.exzbpicnyk
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Па те големи пичове в България, както казва Батето ... - Page 2 Empty Re: Па те големи пичове в България, както казва Батето ...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите