Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_lcapПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Voting_barПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_lcapПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Voting_barПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_lcapПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Voting_barПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_rcap 
stimi (4915)
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_lcapПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Voting_barПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_lcapПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Voting_barПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_rcap 
7george (3967)
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_lcapПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Voting_barПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_rcap 
danielle (2594)
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_lcapПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Voting_barПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_rcap 
Вода (2380)
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_lcapПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Voting_barПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_rcap 
fluid (2183)
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_lcapПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Voting_barПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_lcapПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Voting_barПапа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

+10
Brakma
Вода
kill_u
fluid
stimi
myhata II
vanelo
7george
paparazzo
Marginal
14 posters

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by Petar Krastev Нед 07 Ное 2010, 20:55

Brakma,ти да не си Щеря бе???
Да целунеш ръка на дядо си,че като гледам женка ти къф интелект я гони,още щеше да буташ колички в Реното.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by stimi Нед 07 Ное 2010, 21:02

:-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by Brakma Нед 07 Ное 2010, 22:01

хехе...не, комсомолски секретар не съм бил, и пионерче не съм бил, а сега познай как става тази работа.

Ама съм бил партиен отговорник на студентите от факултета - основната ми работа беше да се карам с доцентите, ама надали ще разберете как и защо щото за вас всички сме били в кюпа и т.н.
А преди това бях и ЗКПЧ - тогава пък личния ми пример беше редом с другите да прекарвам 20 тона на ден (това е нормата за 1 човек - горе долу е теглото товар на един двуосен вагон) . Ама и това няма как да разберете щото всички сме били в кюпа и т.н.
И между двете - тогава видях как ме измести безпартиен за следване във Франция, с изискване минимум 5.70 диплома от френска гимназия, която диплома нито имаше нито беше карал френска.
Ама и това няма как да разберете щото всички сме били в кюпа и т.н.

Кво да обяснявам - отдавна съм разбрал, че от обяснения няма смисъл. Който е умен ще схване, който е тъп не, ама тъпия ми е безразличен.
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by Brakma Нед 07 Ное 2010, 22:04

И разбира се, от години вече между приятели съм споделял, че ако някой ме върне преди 89та, със сегашния ми мироглед, след 2 часа ще съм отвъд границата.

Така че, драги ми смехурковци, няма никакво значение кой какъв е бил, а какъв е, което в крайна сметка е резултат от култура и възпитание.
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by Linko Нед 07 Ное 2010, 22:07

Глей сега как разбирачи за оня строй, в който даже и не са живяли, ще скочат да ти обясняват как не е могло да станеш партиен отговорник без да си бил комсомолец.
С други думи всички от онова време лъжем. Щото всички сме били в кюпа и т.н. :)

Ааа, не...не всички. Наш Хълю не е бил. Той и по онова време си е бил капиталист и бузинесман. Wink

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by stimi Нед 07 Ное 2010, 22:11

Brakma написа:Кво да обяснявам - отдавна съм разбрал, че от обяснения няма смисъл. Който е умен ще схване, който е тъп не, ама тъпия ми е безразличен.
Ама недей така, щото батко IFF е бил комсомолския си в кой клас беше, Бре? lol! Голямкеф
P.S.Ууупс забравих, че аз му бях леля... Гот lol!


Последната промяна е направена от stimi на Нед 07 Ное 2010, 22:13; мнението е било променяно общо 1 път
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by IFF Нед 07 Ное 2010, 22:11

Brakma написа:И разбира се, от години вече между приятели съм споделял, че ако някой ме върне преди 89та, със сегашния ми мироглед, след 2 часа ще съм отвъд границата.

Така че, драги ми смехурковци, няма никакво значение кой какъв е бил, а какъв е, което в крайна сметка е резултат от култура и възпитание.
Верно,само че тогава не си знаел че комунизма ще падне и си подложил задник да станеш от другарите.

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by Brakma Нед 07 Ное 2010, 22:12

Права е Флуид, ("научих се че мога да не отговарям"), ама само да си кажа -
Пешо и IFF, наистина сте много смешни отстрани, верно като стари клюкарки, жадни да им изпадне някак си нов детаил от житието и битието на някой - може да е снимка, може да е запетайка, но го попивате с кеф и почвате да си предете глупостите. Абе вие да не сте братя ?
Наистина беше впечатляващо колко глупости може да се съчинят по една снимка от аватар....
И т.к. рядко контактувам с образи от вашия тип, ще продължавам да ви чета с интерес. Мога и снимка да пусна, ако форума нещо замре.
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by Linko Нед 07 Ное 2010, 22:15

Бркма, ама и ти ли по чорапогащник ще ни се явиш? Wink


Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by IFF Нед 07 Ное 2010, 22:16

Linko написа:Глей сега как разбирачи за оня строй, в който даже и не са живяли, ще скочат да ти обясняват как не е могло да станеш партиен отговорник без да си бил комсомолец.
С други думи всички от онова време лъжем. Щото всички сме били в кюпа и т.н. :)

Ааа, не...не всички. Наш Хълю не е бил. Той и по онова време си е бил капиталист и бузинесман. Wink
Имам приятели,които са били карани насила да стават партийни членове,това го разбирам,но заемането на некъв пост в йерархията на Партията предполага желание за участие в разпределението на облагите.

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by IFF Нед 07 Ное 2010, 22:17

Brakma написа:Права е Флуид, ("научих се че мога да не отговарям"), ама само да си кажа -
Пешо и IFF, наистина сте много смешни отстрани, верно като стари клюкарки, жадни да им изпадне някак си нов детаил от житието и битието на някой - може да е снимка, може да е запетайка, но го попивате с кеф и почвате да си предете глупостите. Абе вие да не сте братя ?
Наистина беше впечатляващо колко глупости може да се съчинят по една снимка от аватар....
И т.к. рядко контактувам с образи от вашия тип, ще продължавам да ви чета с интерес. Мога и снимка да пусна, ако форума нещо замре.
За човек,който не ще да контактува си много общителен lol!

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by stimi Нед 07 Ное 2010, 22:17

Brakma написа:Мога и снимка да пусна, ако форума нещо замре.
Нидей, ша ма изместиш! Ша станеш хита на програмата... lol! :)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by Brakma Нед 07 Ное 2010, 22:20

Последно за IFF-чо щото ми е по-любим от Пешо.

Та значи, само да те светна па ти ако щеш вярвай. Убеждение и само това, никакви задни сметки.

(похвално усилие да спретнеш културен отговор, получило се е на 90%, но в крайна сметка не се е получило, щото отговора може да е или културен или некултурен, какъвто в крайна сметка се е получил споменавайки задник.
Между другото, като се замисля, Пешо ти влияе много зле - виждаш ли как каквото и да се добре като детайл и до теб, бива извъртяно и преподнесено негативно)

Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by stimi Нед 07 Ное 2010, 22:26

IFF написа:Имам приятели,които са били карани насила да стават партийни членове,това го разбирам,но заемането на некъв пост в йерархията на Партията предполага желание за участие в разпределението на облагите.
Абе, IFF,дядо ми беше комунист-идеалист и като такъв си умря в затънтената провинция. Като млад е бил ятак и е помагал на партизаните, но след това не е станал активен борец и се пенсионира като обикновен чиновник в отдел работна сила към общината. Какъв глупак, Нали? Да ама ми беше дядо и аз го обичах и много плаках след като умря. :(
Една скоба: Линко извинявай, че те заяждах заради партизаните...Просто го правех от любов към спора. Wink
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by IFF Нед 07 Ное 2010, 22:30

Brakma написа:Последно за IFF-чо щото ми е по-любим от Пешо.

Та значи, само да те светна па ти ако щеш вярвай. Убеждение и само това, никакви задни сметки.

(похвално усилие да спретнеш културен отговор, получило се е на 90%, но в крайна сметка не се е получило, щото отговора може да е или културен или некултурен, какъвто в крайна сметка се е получил споменавайки задник.
Между другото, като се замисля, Пешо ти влияе много зле - виждаш ли как каквото и да се добре като детайл и до теб, бива извъртяно и преподнесено негативно)

Не те знам колко изкъсо следиш на юлианка подвизите по форумите,ама каквото пиша съм го чул от нея.А имам невероятна памет.За ренодепо тя беше споменала някога.Много и е голяма устата ша знайш.

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by IFF Нед 07 Ное 2010, 22:31

Ако ша спорим семейно,тогава да одя да извикам жената,да са включи и тя.

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by stimi Нед 07 Ное 2010, 22:36

IFF написа:Не те знам колко изкъсо следиш на юлианка подвизите по форумите,ама каквото пиша съм го чул от нея.А имам невероятна памет.За ренодепо тя беше споменала някога.Много и е голяма устата ша знайш.
Да точно така съпругът ми работи там 1 месец и после абсолютно сам си намери работа по специалността...
ни дедо, ни кyм, ни сват му е помагал, Шери! Wink Голямкеф lol!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by stimi Нед 07 Ное 2010, 22:38

IFF написа:Ако ша спорим семейно,тогава да одя да извикам жената,да са включи и тя.
Давай викай, Я! Да стане навалица... :)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by IFF Нед 07 Ное 2010, 22:44

stimi написа:
IFF написа:Не те знам колко изкъсо следиш на юлианка подвизите по форумите,ама каквото пиша съм го чул от нея.А имам невероятна памет.За ренодепо тя беше споменала някога.Много и е голяма устата ша знайш.
Да точно така съпругът ми работи там 1 месец и после абсолютно сам си намери работа по специалността...
ни дедо, ни кyм, ни сват му е помагал, Шери! Wink Голямкеф lol!
Не ти вярвам на нищо,което пишеш.Вече започваш да се уплиташ в лъжите си.Един път според теб ти си почнала работа и след това си уредила щерю,другия път той бил почнал и издърпал тебе,бил комсолски секретар,щото майка му го накарала,сега пък не бил бил,ма бил бил комунист,че и то по убеждения.И т.н и т.н....Вече се уморих да ви чета измишльотините.Айде викай градинаря и Щерю,че ваната ще истине!

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by Linko Нед 07 Ное 2010, 22:52

IFF, не ти е ясен организационният строев на бившата БКП и затова така говориш. Както междувпрочем и на всички с насадени предубеждения твои съмишленици.
Та едно време имаше един принцип за изграждане на партията наречен териториално-производствен. Това ще рече, че във всяко населено място и административна едниница (село, квартал, район, град, окръг, държава) и всеки работен колектив (звено, група, бригада, цех, завод, катедра, факултет, институт и т.н.) задължително се изграждаше партийно ядро, група, ППО (първична партийна организация) или партийна организация.
А сега си помисли и се сети сам на кои звена в цялата тая верига "постовете" са били примамливи поради реална власт и възможност за облаги и на кои не.
Номенклатурата беше от председател на градски комитет на партията и нагоре. Надолу всичкото беше безгласна буква и буфер между номенклатурата и исканията на редовите членове. Без всякакви възможности за облаги и с много задължения и хабене на нерви.
Ама сега всички сме в кюпа, всички сме виновни и т.н.
С изключение на хамелеоните и разни други бързосменящи цветовете си твари. Wink

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by stimi Нед 07 Ное 2010, 22:55

IFF написа:Вече се уморих да ви чета измишльотините.
Щерю почна 1 година преди мен работа. После и аз почнах по случайност в същата компания без той да ме изтегля. Уф, разочароваш ме, Скъпи, не ме четеш внимателно. Е, и Гусин Админа ще потвърди. Wink
А това, че беше комсомолски секретар също е вярно. Партиен член не е бил щото дойде демокрацията и ходехме заедно по митингите на СДС.
Няма лъжа и измама това е! lol!


stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by stimi Нед 07 Ное 2010, 23:01

Linko написа:С изключение на хамелеоните и разни други бързосменящи цветовете си твари.
А, Гусин Админ, ако ме слагате мен при хамелеоните сте в дълбока заблуда, щото макар, че тъст му беше комунист-идеалист, баща ми е върл антикомунист,...така че ме възпита от малко момиценце да не ги обичам, Сори!... Смяхвзалата
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by Marginal Нед 07 Ное 2010, 23:34

Brakma написа:И разбира се, от години вече между приятели съм споделял, че ако някой ме върне преди 89та, със сегашния ми мироглед, след 2 часа ще съм отвъд границата.

Така че, драги ми смехурковци, няма никакво значение кой какъв е бил, а какъв е, което в крайна сметка е резултат от култура и възпитание.
Как, с офчарски скок ли ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by paparazzo Пон 26 Сеп 2011, 14:24

Поглед над днешна България
Двете Българии


http://vbox7.com/play:a54b051523
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by paparazzo Съб 08 Окт 2011, 10:51

Защо няма сблъсък между 20- и 40-годишните

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1068626

Значителна част от 40-годишните сте стадо измамени камилчета, на които основната ценност е антикомунизмът! Какво гоните в живота и вие не знаете! 20-годишните проглеждат през лъжата, омотала света и не виждат нито идеали, нито жизнени цели, нито отправни точки! Пари, кризи, политика! Отврат! И се бунтуват! Ако сте толкова умен, че да четете лекции, посочете им алтернатива на настоящето! Но мозъците ви са промити и не могат да измислят такава извън сдъвкания им отвън буламач! Четете тогава класиците!

P.S
ей тоя комент под статията ми ареца...

paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by paparazzo Нед 09 Окт 2011, 12:13

ЗАВЕЩАНИЕТО

НА ТОДОР ЖИВКОВ


На народа - да не рита, ангария до насита.

На Дража от секс-антуража, за спомен от моето президентство - поне едно министерство.

На зетя – Комитетя.

На дъщерята – Секретариата и палата.

На Владко – престола на татко и един съвет –

за да има дълга служба, да скандира “Вечна дружба”.

А на внуците на Мара – да не слизат от самара,

който дядо им изплете за тях за през вековете.

Да ядат, да пият, сладко за народа да нехаят,

той е свикнал на робия – нека тегли ангария!

Но за дядо си да знаят,

как в тази болна ера, той направи кариера.

Как за три дни в гората, сложи всички на софрата.

Как от селски прост кравар, стана Първи секретар.

С власт могъща обгради ги, Раят земен им дари.

/по ми арецва- правешкия мускетар/.

paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by paparazzo Нед 09 Окт 2011, 13:02

Изключително важна е ролята на
вестник „Комунистическо дело“.След като през пролетта на 1990 г. управляващата БКП приема след референдум името БСП, Партията на трудовия народ се пререгистрира като Българска комунистическа партия. Печатен орган е вестник „Комунистическо дело“

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 31022524101600594563610
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by Marginal Нед 09 Окт 2011, 13:23

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 34302
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by kill_u Нед 09 Окт 2011, 13:47

Папа поне си смени подписа човече!!!
Какви комунисти и какъв Господ?
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by Marginal Нед 09 Окт 2011, 15:47

Мани мани Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 1322 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by paparazzo Пон 10 Окт 2011, 09:07

kill_u написа:Папа поне си смени подписа човече!!!
Какви комунисти и какъв Господ?

принципно си прав, kill_u.обаче в 21век дори и аз требе да свиквам с некой иновации.наеш на времето колко беше лесно- станеш сутрин, земеш едно кафе, купиш си работническо дело.....,те ти......, абе сичко беше простичко и ясно..., а сеа интернет, селфон.........
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ... - Page 4 Empty Re: Папа, ский кви хубави "хора" сте :D ...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите