Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Similar topics
Top posters
Marginal (16898)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 
stimi (4915)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 
7george (3967)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 
danielle (2594)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 
Вода (2380)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 
fluid (2183)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

+7
danielle
7george
lonly wolf
Вода
myhata II
Mr800Days
Marginal
11 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Според вас, Мухата2 богаташ ли е?

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcap11%Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcap11%Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcap22%Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 22% 
[ 2 ]
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_lcap56%Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Vote_rcap 56% 
[ 5 ]
 
Общо гласове : 9
 
 

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 12:34

На теб не ти трябват батка, ти уроците на живота ги цениш повече. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by myhata II Пон 27 Юли 2009, 12:52

Linko написа:Незнаещият езици дюлгерин завърши щабното училище в Компиен (Франция) през 2002 г. с оценка А т.е. с отличие, дипломата от гимназията му е отличен 5,97, дипломата от военното училище е отличен 5,69, а от държавните изпити отличен 6,00, дипломата от военната академия е 5,43, а на защитата на дипломната работа е отличен 6,00. И то по времето дето не се купуваха оценки и дипломи. Ти колко дипломи имаш и колко даде за всяка една от тях? :)
А, във Франция се говори изключително и само на български ако не знаеш. :)

А ник-а Ivet е наказан с предупреждение за бан на 06.12.2006 в 09 ч. 13 мин, а ник-а Ivetka бе баннат завинаги. Това е безсмислено да ти се казва, защото няма да спре пеенето на една и съща песен вече няколко години.

Що се отнася до процедурата аз съм основен кандидат и на първото интервю г-н Ла Рю ми даде 15 т. от 16 възможни за френския език, а на второто интервю мадам Орне не ми каза точките, но ми направи комплимент за френския и ме пита къде съм го учил. За кой какъв кандидат е бил има документи и може да се види от всеки когато пожелае.

Ха сега отговори не си ли лъжец и манипулатор, който си смуче от пръстите и говори измислици за хората? Докато аз само те цитирам теб самият, всичките неща ти или си ги написал по форумите или си ги казвал в лични разговори на хора, които са живи и могат да го потвърдят.

И аз имам Диплома от Армията,Линко за нея ми дадоха 2 точки на Интервюто,и какво от това,да не вземеш диплома от Армията требва да си бавноразвиващ :-)
Пьк и досега не сьм чул или видял некой да не е вземал Диплома от Академията на Добри Джуров !! :-) lol!
Пьк и какво искаше да кажеш ,че имаш Диплома от там ?!? scratch
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Вода Пон 27 Юли 2009, 12:55

Linko написа:
И дори се стига до абсурди като този да обиждаш и говориш с презрение за сервитьорките, а в същото време да отиваш на гости от Отава в Монреал в къщата именно на сервитьорка. :-)
Чакай малко, Линко, нещо пак не си разбрал. Когато Хъла беше тук аз вече не работех като сервитьорка, а това че съм била за няколко месеца сервитьорка, не ти дава основание да го определяш като основната ми професия. Няма да пиша отново, за да не досаждам, за професиите, които съм сменила тук, нито за дипломите, които имам, но ако искаш да ме наричаш по професия, а не по име или ник , имаш само един вариант и то е звукорежисьорка, защото само това е професията, в която съм наистина професионалист и съм работила над 20 години (за сега).
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 12:59

Академията я карах 97-99 г., муха, какъв Добри Джуров по това време. По Джурово време удостояваха послуничетата да кандидатстват а аз не бях от тях и не ми даваха и да си помисля за нея. :)
Някакви други спомени за армейското ми минало да имаш?

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by myhata II Пон 27 Юли 2009, 13:01

Linko написа:Академията я карах 97-99 г., муха, какъв Добри Джуров по това време. По Джурово време удостояваха послуничетата да кандидатстват а аз не бях от тях и не ми даваха и да си помисля за нея. :)
Някакви други спомени за армейското ми минало да имаш?

Ооо Линко ,не сьм питал, не сьм разбрал :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Mr800Days Пон 27 Юли 2009, 13:03

Хи,хи,Линко далечната 1984 г. като се е изпъвал като младо ленче пред началството,аз участвах като уволнявка в довършителните работи/предимно почистването де/ на вилата на Бай Добри в Драгалевци.Кво знаете вий бре ,направо с най голямото началство си говорех,даже един път почерпи с каса бира.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 13:06

Аз съм последният човек който ще те определя като каквато и да било, Вода. Ти самата се определи като такава и то подразнена от приказките на Хълката за сервитьорките. За мен е важно преди всичко човекът да е Човек, а не какви са му дипломите, длъжностите, титлите и т.н.
И когато използвам номерата на Хъл при заяжданията си с него, моля те да не приемаш нещата лично и да си мислиш, че това ми е стилът и в живота. Просто с него няма как по друг начин да се разговаря когато му е влязъл бръмбар в главата. Може би ще го изпиташ и ти един ден ако ти или Маргинала нещо не му угодите.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 13:09

Питай, Муха, митай и разпитвай, нямам проблеми с армейското си минало. Само измислици не ми се слушат и истории съшити с бели конци.
А що се отнася до теб, то се видя, че май още животец ми остава след като не смяташ да ме заслепяваш с блясъка на собстваната си личност и успехите си. Wink

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Mr800Days Пон 27 Юли 2009, 13:09

Линко ,като направих една сметка ше излезе ,че сте се уволнили от артилерийското в Шумен заедно с лейт.Камен Николков разпределен есента на 1983 г. като зводен командир в МХБ в гвардейския полк във Врана.
Познаваш ли такъв човек.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 13:10

В една батарея бяхме с него, батка.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Вода Пон 27 Юли 2009, 13:15

Linko написа:Аз съм последният човек който ще те определя като каквато и да било, Вода. Ти самата се определи като такава и то подразнена от приказките на Хълката за сервитьорките. За мен е важно преди всичко човекът да е Човек, а не какви са му дипломите, длъжностите, титлите и т.н.
И когато използвам номерата на Хъл при заяжданията си с него, моля те да не приемаш нещата лично и да си мислиш, че това ми е стилът и в живота. Просто с него няма как по друг начин да се разговаря когато му е влязъл бръмбар в главата. Може би ще го изпиташ и ти един ден ако ти или Маргинала нещо не му угодите.
Не мога да не приемам нещата лично, щом някой споменава именно за мен, а да си мисля, че става въпрос за съседа. А за отношенията ни с Хъла значи няма страшно, ние сме мазняри с Маргинала, така че ще сме в добри отношения во веки веков. Гот
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Mr800Days Пон 27 Юли 2009, 13:23

един от малкото свестни дето познавам.аз му бях лявата ръка и квото му кажех това ставаше,щото тъкмо се учеше човека

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 13:34

Батка, я кажи сега на вилата на бай Добри не успя ли да го срещнеш и да му кажеш в очите всичките истини за комунизма, за управлението на армията, за краденето от родителите ти и т.н. Давай, измисли някоя история да се представиш за пръв дисидент от новото време. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Mr800Days Пон 27 Юли 2009, 13:42

на мен тогава Димитър Стоянов ми беше началник,Бай Добри ми се явяваше точно никакъв.пратиха ни на вилата на Стоянов за няколко дни,ама после Бай Добри ни дръпна на неговата,от там и Огнян Дойнов,Ал Лилов ,Велко Палин и още двама ,трима по неизвестно и така откарахме над месец.от всичките само бай добри почерпи каса бира ,а огнян дойнов направо ни даде банкет със слънчев бряг,много бира и агнешки главички задушени в телешко шкембе да направи сефте на новата си тухленна фурна.
ма как да му се опъна на човека,аз тъкмо се канех да му ги кажа тия работи,а той взе ,че почерпи и му се размина,направо си беше корупционна сделка тогава и не е много за хвалене ,ама нейсе след толкова години трябва да е загубила давност.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Hullboy Пон 27 Юли 2009, 13:59

Линко написа:
А ник-а Ivet е наказан с предупреждение за бан на 06.12.2006 в 09 ч. 13 мин, а ник-а Ivetka бе баннат завинаги.
Разправията с Ивет и моя бан стана на 5.9 2007.
Коко по това време е беше в БГ.

За какво си наказвал Ивет на 6.12.2006 близо година по рано не знам.
Става още по зле за теб Линко. Значи Ивет имала предупреждение за бан през 2006 ама в деня на гоненето на Хълбой се гони само Хълбой и то без предупреждение а за Ивет няма никакво наказание въпреки че и тя бе участни в спора и ме предизвика .
Видя ли се сега колко си справедлив, обективн и коректен Линко?
Запомни това добре преди да търсиш сметка от Маргинала.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by myhata II Пон 27 Юли 2009, 14:07

Hullboy написа:Линко написа:
А ник-а Ivet е наказан с предупреждение за бан на 06.12.2006 в 09 ч. 13 мин, а ник-а Ivetka бе баннат завинаги.
Разправията с Ивет и моя бан стана на 5.9 2007.
Коко по това време е беше в БГ.

За какво си наказвал Ивет на 6.12.2006 близо година по рано не знам.
Става още по зле за теб Линко. Значи Ивет имала предупреждение за бан през 2006 ама в деня на гоненето на Хълбой се гони само Хълбой и то без предупреждение а за Ивет няма никакво наказание въпреки че и тя бе участни в спора и ме предизвика .
Видя ли се сега колко си справедлив, обективн и коректен Линко?
Запомни това добре преди да търсиш сметка от Маргинала.

ДАА ,аз това си го спомням,така е...
И Странджата ,наскоро ме псува там и нищо... Смяхвзалата
Значи имаме си дружки... lol! Смях
Линко кажи бе,кажи да ти пратя една 1000рка и аз да сера там .... Смяхвзалата
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by myhata II Пон 27 Юли 2009, 15:10

Linko написа:Хълка, през 2007 г. аз права да банвам нямах, мой човек. Коко и да е отсъствал ми е делегирал права само да утвърждавам регистрацията на нови потребители но решенията за бан си ги взима лично той откакто е главен админ. Аз знам, че ти ще вадиш от девет дерета вода за да окаляш и очерниш човек и няма смисъл да те убеждавам в каквото и да било, ама все пак заради самата истина го правя.

Нищо не каза за познанията ми по френски и кой бил основен кандидат в моята процедура, признаваш ли се за лъжец и манипулатор или не? Нека видим има ли останало някакво чувство за мъжка чест у теб или занаята те е направил изпечен негодяй без изгледи за промяна към по-добро?
И как искаш да ти давам отчет и да ти доказвам каквото и да било на теб - изпечения лъжец и клюкар-манипулатор не ми е ясно.

Всичкото това го пиша не заради теб а за тези които четат. И дано мухата наистина ми качва постовете някъде та да останат и за идните поколения. Да разберат всички що за птица си.

СТРАШНО !! lol! lol! Смяхвзалата
Такива лафове ей ,ще си направя пуканки...
Аре ве, слез от камиона гледай човека какви определения праска,ще те надмине да знаеш... lol! lol! lol! Смяхвзалата
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Mr800Days Пон 27 Юли 2009, 15:23

а ,аз как мога да псувам като каруцар ша знаиш

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Hullboy Пон 27 Юли 2009, 15:53

Linko kazi zasto njamashe nakazanie za Ivet po tova vreme Septemvri 2007 godina.
Samo 1- 2 stanici nazad napisa lichno che ti si me izgonil i pak ste me gonish.
Da se vrastam li da ti go kopiram predi da si go iztril. V tazi tema e.
Tova e osnovnia vapros.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 15:58

Защото за мен тя не е виновна и каквото и да ти каже ще е малко и няма да е обида, Хълка. Как да ти го обясня вече не знам. Аз съм тоя който решава кой е виновен и кой не и толкоз. Тя е невинната а ти си виновният и такъв щв си останеш завинаги каквито и да ги редиш и на какъвто да се правиш.

Сега ще отговориш ли дали се признаваш за лъжец или пак врътки ще има?

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by myhata II Пон 27 Юли 2009, 16:04

Tи много взе да се врьзваш за това интервю в Сф,човек вече ще си рече ,че е истина...
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Hullboy Пон 27 Юли 2009, 16:36

Abe na Linko ne mu se iska da e istina ama da pita zasto vsichki na sbirkatite v Sofia na darvenoto taka govorjat za nego.
Che go vrastali njakolko pati, za vazrast, za voenen shpionin, za ezik.
Ne razbiram kato chovek ima tolkova diplomi, ezici znae, zasto go vrastat i otnema godini nared dokato drug bez takiva kachestva minava za 9 meseca.

Ti Ivet da pitash i tja ste kaze che znae ezici, diplomi ima, sama stjala da vzeme intervjuto.
Abe sasta pesen kato Linko pee.
Te dovlechenite kufari si se podkrepjat. Za tova za neja njama nakazania stoto edinia kufar taka reshil za drugia ama Linko darzi smetka na Marginala.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 17:16

Ето това е Хълката, няма значение, че имаш документи които доказват противното, той една си песен знае и все нея си пее. :)
Лъжец и разпространител на измислици си Хълка, как да ти вярва и как да не те изхвърля човек от всяко едно общество, в което не се толерират сплетните, лъжите и измислиците?

Всико е лъжа и измама при теб, сам се убеждавам ежедневно в течение на години вече.

Та продължавай с измислиците по мой адрес, а аз ще показвам на хората документи и ще ги убеждавам какъв лъжец и измамник си. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Вода Пон 27 Юли 2009, 17:37

Линко, ти кво задълбаваш и въртиш нещата около себе си? Хъла говори предмно за Ивет, за теб рядко е казвл нещо, а сега е щото ти го предизвикваш. В крайна сметка тази жена може да дойде и да каже каква е била работата, ако толкова много се е трогнала. А в крайна сметка се получава, че откакто Хъла спомена за първи път за нея и се появиха едни защитници и после уж тя помоли да и махнат снимката, а се оказа, че е някой друг, а после пак тя се появи, но всичко ставаше някакси потайно, объркано и без много, много да се знае кое точно и какво и как. И аз не съм се нрвирала на Хъла, като е казал, че е келнерка, а исках да кажа, че ето и аз в момента работя като келнерка, ама това няма никакжо значение и никой не може да ме обиди, като ме нарече по този начин. А тази токова важна персона се обидила, че трябваше цял форум да се съобразява. Аз знам, че един казус винаги има 2 страни и докато не изслушаш и двете страни не можеш да вземаш отношение. Да, но тук се получи нещо странно. Появи се една страна - обвинител, а обвинения, хем чете, хем не идва да се защити, хем се появяват разни защитници, които се крият или влизат под други никове и така всеки прави съответните изводи. Както видяхме, ако не се раздухва от трети лица цялата история, Хъла си каза, каквото си каза и спря. Никой не отрече, че тя е откраднала шоколада, а се почнаха едни:"голяма работа, за един шоколад, много си дребнав...и тем подобни"
За мен това означава само, че тя е откраднала шоколада, а дали е нещо за 5стотинки или за 5 000 лева си е кражба. Ако беше изтъкнала причината или се беше извинила или изобщо не беше казвал дума някой да се замисли човек дали е така. Да, ама не. За мен това, че я защитавате говори, че или имате нещо лично против Хъла и това е един идеален повод да се заядете с него или че имате нещо с нея, което ви свързва и се чувствате задължени да застанете на нейна страна или защото е жена, а тук е "женска държава"...
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Hullboy Пон 27 Юли 2009, 17:39

I az pokazvam dokumenti za mopedkata, za biznesa, za polucheni transferi ot BG a ne ( kakto ti kazvash ot socialadzii v Ottawa - tova e varha na idiotizma )

Za noseni pari na dasteria, chanti s avtochsti, rabotno mjasto na rodnina, razhodi za taksi i nito stotiinka poveche za da gi zanesa do rabotnoto mjasto.
Razpiski za pravene na biznes sas sobstvenika na restoranta mogo predi da dojde Ivet v Kanada i drugi dokumenti.
Ama ti si znaesh tvojata pesen.

Njama problemi Linko
Zastitavaj ja Ivet, nakazvaj Hullboy s naj strogo nakazanie a az ste kazvam istinata ako trjbva i po drugi forumi. Te horata si chetat kakto vizdash.


Последната промяна е направена от Hullboy на Пон 27 Юли 2009, 17:46; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by myhata II Пон 27 Юли 2009, 17:39

Може да му е ЛИБОВНИЦА ,бе ВОДА,отде да знаем .... Смяхвзалата lol! lol! Смях



На диета
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Вода Пон 27 Юли 2009, 17:42

Ми не знам, той се стресна, като казах, че може тя да се премести тук и я прати при Маргинала... lol!
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 17:48

Вода, тя темата се нищи и раздухва с месеци и година дори в другия форум, на жената й е писнало отвсякъде. Хълката си ги реди едни и същи от години и нема спиране. Луд умора нема, както знаеш. Не очаквай да се включва всеки път, във всеки нов форум и тема, в която Хълката започва да пее своята си песен. Ето ти темата, която предизвика Хълката да нападне Ивет и кажи какво има в нея срещу наш Хълчо?
Българите в чужбина или опит да се пребори един мит

Тази тема бе причина да му избият балансите на Хълката и да започне с изнасяне на лични данни за потребителката.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 17:49

Мухата, може и да си наистина пъпчив чикиджия а, де да знаем? :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Hullboy Пон 27 Юли 2009, 18:26

Ma tja Ivet e olicetvorenie na Balgarte v chuzbina osobeno na izpolzvachite, neznaesti ezici, neblagodarnite.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Вода Пон 27 Юли 2009, 18:28

Linko написа:Вода, тя темата се нищи и раздухва с месеци и година дори в другия форум, на жената й е писнало отвсякъде. Хълката си ги реди едни и същи от години и нема спиране. Луд умора нема, както знаеш. Не очаквай да се включва всеки път, във всеки нов форум и тема, в която Хълката започва да пее своята си песен. Ето ти темата, която предизвика Хълката да нападне Ивет и кажи какво има в нея срещу наш Хълчо?
Българите в чужбина или опит да се пребори един мит

Тази тема бе причина да му избият балансите на Хълката и да започне с изнасяне на лични данни за потребителката.
Леле, Линко, ти си велик! Как ме накара да изчета подобна лиготия и превъзнасянията на разни съфорумници. Ако ще правим анализ най ми хареса мисленето на Стони и аз мисля като него (да ти кажа виждала съм го на живо на последното гласуване в Монреал, но не сме се запознавали официално и не сме разговаряли). Та като видях на Ивет аватара, направо паднах, прелъстителна нимфа небесна Смях lol! . Сега разбирам защо съм съм влизала там само няколко пъти и после съм се отказала. В заключение така и не разбрах с какво я е нападнал Хъла, то по-скоро я нападна Стони, но за него никой нищо не говори...странна работа. Ама такива сдухани патриотични речи има право да държи чист човек, който с поведението и примерите си е показал, че е такъв, а тази реч ми заприлича, като на човек, който преследва някакви цели и си постила по-отрано, защото си има вече готов план. Голямкеф
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 4 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите