Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Similar topics
Top posters
Marginal (16898)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcapМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Voting_barМуха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

+7
danielle
7george
lonly wolf
Вода
myhata II
Mr800Days
Marginal
11 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Според вас, Мухата2 богаташ ли е?

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcap11%Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcap11%Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 11% 
[ 1 ]
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcap22%Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 22% 
[ 2 ]
Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_lcap56%Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Vote_rcap 56% 
[ 5 ]
 
Общо гласове : 9
 
 

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Нед 26 Юли 2009, 23:27

Вода, някак си приемах досега, че не си от жените клюкарки и сплетници, да не би да съм в грешка?
С въпросната Ивет нито се познаваме, нито ме интересува къде е и какво прави. Не виждам защо трябва да я пращаш при мен, защо не я пратиш при мъжът ти?

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Marginal Нед 26 Юли 2009, 23:29

Linko написа:Вода, някак си приемах досега, че не си от жените клюкарки и сплетници, да не би да съм в грешка?
С въпросната Ивет нито се познаваме, нито ме интересува къде е и какво прави. Не виждам защо трябва да я пращаш при мен, защо не я пратиш при мъжът ти?
Ми тя там я праща, не скиваш ли?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Нед 26 Юли 2009, 23:32

Не скивам Маргинал, явно пак е от старостта ми. Видях, че пише " при ЛИНКО", това ти ли си? :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Marginal Нед 26 Юли 2009, 23:35

Linko написа:Не скивам Маргинал, явно пак е от старостта ми. Видях, че пише " при ЛИНКО", това ти ли си? :)
Не, обаче Линко е при мене.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Вода Нед 26 Юли 2009, 23:42

Linko написа:Вода, някак си приемах досега, че не си от жените клюкарки и сплетници, да не би да съм в грешка?
С въпросната Ивет нито се познаваме, нито ме интересува къде е и какво прави. Не виждам защо трябва да я пращаш при мен, защо не я пратиш при мъжът ти?
Извини ме, Линко, това моето е професионално изкривяване. Не си ли чел или чувал по средствата за масова информация, че казват примерно "Белият дом каза:..." или "София е потресена от случилото се", та и аз така реших да го кажа по експресивно, а само имах предвид Монреал, че и даже ти направих комплимент, че живееш в по-голям град от Хъла, ама останах неразбрана.
Но какво общо има това с клюкарка не ми стана ясно.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Нед 26 Юли 2009, 23:45

Няма нищо общо естествено, просто двете качества си вървят неразделни, ръка за ръка дето се вика.
Но и някой ако иска да ходи в големият град, то това няма нишо общо с това къде живее ЛИНКО.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Hullboy Пон 27 Юли 2009, 00:07

Много правилно я праща Водата сервитьорката при теб Линко .
Имам е-маил лично от Коко в който той твърди че ти лично си ме изгонил първия път от БгКанада. Коко си е бил в БГ тогава.

Да ти припомня ако не помниш събитята.
Ивет написа че майката на Хълбой била луда, без никога да я е виждала защото я излъга, не се видя с нея и не и предаде подаръка който бях пратил независимо че преди това аз носих пари и подаръци на дъщеря и на нейното семейство на работното им място. Също така ме изнудваше във форума да кажа за Норвежката щото иначе тя щяла да каже във форума за да засегне приятелката на Хълбой която също пише и чете форума.
Написа още куп глупости за бизнеса на Хълбой, за някакви наркотици.
А ти какво направи Линко? Изгони Хълбой без никакво предупреждение и без никакви последствия за сервитьорката която се беше провинила точно толкова колкото и Хълбой.
Защитата ми бе равна на нападението.

Това ли ти е справедливостта Линко че чак имаш наглостта да държиш сметка на други модератори преди да погледнеш себе си.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Вода Пон 27 Юли 2009, 00:12

Linko написа:Няма нищо общо естествено, просто двете качества си вървят неразделни, ръка за ръка дето се вика.
Но и някой ако иска да ходи в големият град, то това няма нишо общо с това къде живее ЛИНКО.
Аз не разбрах нещо кои две качества, ама няма да питам, да не кажеш после, че не си ми симпатичен :-)
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 00:15

Хълка, ти не можеш нищо да ми припомниш, архивите са живи. Нападна Ивет в тема, която беше пуснала за взаимопощта между българите, използвайки лична информация от вашите лични отношения и воден само от яда и злобата си срещу нея. Лични неща които никой друг не касаят и ти се каза това, но ти си маниакално обзет от тази тема и не спря, не спираш и до днес. Писна им на всички от теб и те изгоних след настояване от съфорумници и след съгласуване с мненията на останалите от модераторския екип. Какво ти е писал Коко си е ваша работа и не ме интересува изобщо. Аз ти казвам, че заради дребнавостта ти, злобата, хулите и измизлиците които си позволяваш ще те гоня до дупка от всяко място, в което има тази власт. А на останалите места просто ще казвам как стоят нещата наистина, а не да се чуват само твоите измислици.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Hullboy Пон 27 Юли 2009, 00:22

Каква взаимопомощ Линко.?
Нека един човек от форума да каже че е получил помощ от Ивет.
Какви измислици Линко?
Ивет е развеждана, третираше лошо заварените деца на мъжа и. Идвахa при мен в офиса да ми се оплакват от нея.
Зарязала е дъщеря си в Бг на 16 години на която лично носих пари.
Няма завършено висше образование ( вече почвам да се съмнявам дали има и средно) работила е единственно и само като сервитьорка и в БГ и в Канада, не знае език, придружителка е на мъжа си щото никога не може да събере точките за Канада.
Кажи кое от това са измислици?
Ти по добре кажи що не наказа нея дори и с бан за 3 или 7 дни да не говорим за гонене от форума.


Последната промяна е направена от Hullboy на Пон 27 Юли 2009, 00:25; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Marginal Пон 27 Юли 2009, 00:25

Аре стига сте я обсъждали Ивет ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 00:29

Ето това си ти, Хълка, дори и на Маргинала почва да му писва от теб и глупостите ти.
Не ме интересува каква е Ивет в реалния живот и какво ти е направила в него. Във форума тя е един ник който говореше за взаимопомощта и то съвсем нормални неща а ти се нахвърли с подобни примери както и сега. Няма оправия с теб осен триене гонене, за сетен път се убеждавам.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Hullboy Пон 27 Юли 2009, 00:32

Абе ти пак на каза защо никакви последствия нямаше за нея. Ей така от кумова срама.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by myhata II Пон 27 Юли 2009, 00:43

Мъж четящ вестник Що бе Линко ?
Нещо гнило има.... На диета
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Вода Пон 27 Юли 2009, 00:47

myhata II написа:Мъж четящ вестник Що бе Линко ?
Нещо гнило има.... На диета
Ей, Мухъ, къде си бе, никакъв те няма, виж кво сатва тук! Късно дойде и на мен вече ми се доспа, ама понеже съм клюкарка, както каза Линко, може и да поостана, ако се поразвихри нещо интересно Голямкеф
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Mr800Days Пон 27 Юли 2009, 00:52

Да загърбим интригите,то е ясно ,че след като не се познаваме лично всеки е в състояние да гадае за другия и да изказва предположения,но аз тука слагам си ръка на сърцето Линко и ти казвам ,че Хълбой го познавам доста от давна.Контактите ни са били споредични и последните 2 год. не сме се виждали,но въпреки това съм си изградил лично мнение за него и то е ,че на него може да му се има доверие.Мнението ми не е оформено,само заради факта ,че ми е помогнал в дадени ситуации безрезервно,това за мен не е критерий по който мога да оценя един човек.
И това ,че теб те дразни неговият изказ и неговата позиция си е твой личен проблем,но моля те никога,ама никога не си позволявай да ме вразумяваш ,че на Хълбой му вървя по петите защото това ме обижда,твоите халюцинации и предположения нямат нищо общо с действителноста.
Може би ,ако се познаваше с Хълбой лично щеше да си на друго мнение ,но факта ,че не се не ти дава право да си правиш някакви измислени изводи особенно в анонимното пространство.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Вода Пон 27 Юли 2009, 00:57

Бате, думите ти останаха сами в анонимното пространство. ЛИнко си легна без да ни каже "лека нощ". И аз също си лягам, а ако стане нещо, ще чета утре Сън
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Mr800Days Пон 27 Юли 2009, 01:03

лека нощ и на теб,аз правя опити да не си легна въпреки ,че ми се спи вече за да мога да спя утре поне до обед ,щото по изключение понеделник вечерта пак съм на секс парти.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Hullboy Пон 27 Юли 2009, 01:46

Като попита човек Линко защо за едни има максимални наказания без предупреждение а за други никакви за едно и също провинение Линко се покрива и мълчи.

Айде като е станало дума за взаимопомоща да ти кажа как помага сервитьорката и то на роднини.
Питай я сервитьорката дали днес е в добри отношения с първия братовчед и жена му на мъжа и.

Не е в дорби. Защо не е в добри ще разбереш сега.
Първо сервитьорката накара хората да дойдат в Канада към края на месеца за да стоят в нейния дом възможно най кратко време.
На първо число трябваше да се изнесат но апартамента в който отиваха миришеше на боя и мокета беше мокър щото го бяха чистили с някакв парна машина на 30-то число на мсеца.
Преди това в този ап. живееха други хора.
Роднните на мъжа и помолиха ако може да останат още ден два докато изсъхне мокета и се отмирише боята. Сервитьорката не им говори, муси се, цупи се за двата дни екстра пребиваване.
Ето това е взаимопомоща за нея и то към роднини на мъжа и да не говорим за чужди хора.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by myhata II Пон 27 Юли 2009, 02:41

Прави впечетлени че Линко ,както той самия казва не познава никого,а пьк сьщевременно знае много неща, и какво излиза сега ,че льже и то много ,сьбрали са те една шайка там и заговорничат та заговорничат ,ама номера немь да мине нали Хьли,бьркаш им отзад яко.... :) :-)
Линко,много странно ти е поведението ,значи да ме видиш на улицата,да знаеш кой сьм и да не ме поздравиш,това на гузен негонен мяса, що ли... ?!?! scratch Объркан :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 08:29

Хълка, не мога да ти го обясня по-ясно, братчед, не знам как се разговаря с маниакално обзети личности.
Казах ти, че за мен и останалите модератори ти си виновният, защото се нахвърли срещу ник от форума с лични нападки изнасяйки неща от личния живот на човека, стоящ зад ника, и то без да си предизвикан с нищо. Само заради злобата и неприязънта си, породени от действията или бездействията на реалната личност спрямо теб и майка ти в реалният живот. Нещо което никой друг не касае. Тя беше просто предизвикана, ти да не искаш да стои безучастна и да ти слуша глупостите?
Но въпреки това и тя беше наказвана заради използваният език и лични обиди към теб. Това е истината. Останалото е заслепяващата те омраза и ненавист към тази личност, стигнали до маниакалност вече.
И дори се стига до абсурди като този да обиждаш и говориш с презрение за сервитьорките, а в същото време да отиваш на гости от Отава в Монреал в къщата именно на сервитьорка. :-)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 08:31

Мух, на теб също е излишно да ти се обяснява каквото и да е, а напъните да ме уязвиш и предизвикаш са напразни, пич.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Hullboy Пон 27 Юли 2009, 08:55

Линко престани да си измисляш.
Никога не е имало наказание за Ивет. Сега се чудиш как да замажеш положението.
Е какво да напиша в тема за взаимопомоща за човек който само използва?
На тоя човек му намираш квартира, работа, ходиш да ми превеждаш по банки, институции, звъниш по тел за да му пуснат ток, тел, интернет помагаш с каквото можеш. Излизаш и отсъстваш от работа за да му търсите мебели на старо и кола като обикаляте целя град.
Носиш в БГ пари, подаръци, чанти пълни с авточасти вторa употреба за да прави амбулантна търговия и печели от това а като дойде време за взаимопомоща един подарак на стара майна не ще да занесе и ти изяжда подаръка за теб.
Това ли взаимопомоща?

На гости ме е канил Маргинала а не жена му
А за Водата ( на Маргинала жената ) ще ти кажа че език си знае момичето, работа сама си е намерила и то не в БГ ресторант щото друг език не знае
за разлика от друга личност която вие защитавате.
Все ми се струва че е по престижно да си намериш сам работа във френски ресторант с френски език отколото ратбота като строителен дюлгерин при българин с български език който не може да ви осигури една малка стая за обяд и като идват клиентите ви гледат как мляскате на обяд.
Ходи в няйой френски ресторант или в друга строителна фирма да видиш дали клиентите виждат персонала как яде.

Кажи кога и за колко верме бе наказаниетo на Ивет щото таква никога не е имало а иначе държиш сметка и критикуваш други модератори.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 10:24

Хълка, бита карта си за мен пич, нямам какво повече да ти обяснявам. За лекар си, директоре, аз не мога да ти помогна.
А за житето-битието ми се радвам, че мога да ти доставя и аз малкото удоволствие да се дуеш и величаеш. Не си и помислям да правя каквоти да е в живота си за да впечатля когото и да било, а най-малкото пък теб.
Ако ми е кеф мога да си вземам социала и пенсията до края на живота си и да не работя, или да прося на улицата и т.н., това си е лично моя работа. Това няма нищо общо с твоя снобизъм, с надувките ти, съз злобноата ти душица, с комплексите ти и всико останало.
Много добре извъртя нещата за сервитьорките, евала! Аплодиране
Значи на гости си бил на Маргинала, а жена ми е някакво допълнение към картинката...нещо като масата в хол, а?
А я кажи ти как привлече Илиана в отава и я взе в къщата си да ти готви и чисти, че така ти излизало по-евтино та да не плащаш за чистачка? Това също би било от полза на новите имигранти, на които ти също се правиш на пример за подражание. Или как уж си караш новата лимузина из Отава и измисляш нови начини за правене на бизнес, а в същото време мотопедката ти е опряна отзад в офиса. Или пък как прелъгваш всички черноработници и социаладжии в Отава да ти дават недекларираните си пари срещу 6 % лихва, или как става номера с пощенските кутии и все други такива полезни неща за желаещите да правят бизнес тук. Тя моята е ясна - неудачник и нещастник, който е щастлив защото е идиот. Голямкеф

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Hullboy Пон 27 Юли 2009, 11:11

Линко.
Говориме за наказанието на Ивет. За 3-ти пат не казваш кога беше и за колко време беше. Аз твърдя че такова никога не е имало за едно и също провинение.
Ми така става Линко.
Маргинала е модератор, прави купон и кани хора. С жена му не съм имал никакви контакти до преди да стъпя в тях съответно нито знам какво работи нито дали изобщо има жена или приятелка.

Гледам че доста от инфото ти е грешно и ще те поправя.
Илиана е пратньор в бизнеса. Баща и има пари, тя обяснила за какво и трябват и човека и ги дал. След това ги инвестира и стана пратньор.
Илиана нито ми готви и чисти нито ми пере а е собственичка на съседния до моя апартамент. Мопедката е регистрирана на нейно име ( хващам се на бас и показвам документи за собственост и застраховка.) защото навремето нямаше Канадска книжка за кола когато я купи. Хълбой кара единствено чисто нов мотор и чисто нова кола.
Хълбой има богати приятели от Бг които са му пратили пари с трансфер през банката ( показвам получени трансфери от Бг за над 300 000 $ ) и плюс неговоя капитал ( собствен и заем ) прави бизнес.

Да ти припомня.
Основния въпрос бе кога и какво бе наказанието на Ивет.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by myhata II Пон 27 Юли 2009, 11:19

Добре де Хьли тези хора от обкрьжението на Линко ,завиждат ли ти сега ?!? :-)
Ако е така,значи са много зле... :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 11:26

Информацията си я давал ти лично и на живо, Хълка. Какво съм виновен, че публично говориш едно и то е за хвърляне на прах в очите на хората, а реално правиш друго. Значи и парите на баща й успя да гушнеш, а? Ами евала, значи! Ето още един ценен съвет за новите имигранти - да се оглеждат за богаташки щерки, които да излъжат и им вземат парите. :)
Нещо не го броиш партньора си и за слива, след като е все "аз", "аз" и никога "ние". И на кого си директор тогава е интересно да разберем? А, и за да се пукаме от завист де, да не забравя. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Hullboy Пон 27 Юли 2009, 11:35

В бизнеса е така Линко.
Привличат се пратньори с качества и пари а не строителни дюлгери незнаещи езици домъкнали сe покарай младите им можещи и знаеще езици жени.
Ако едния пратньор има повече от 51 % да не кажа 70- 80 кой тогава командва парада.

Ти пак не каза за наказанието на Ивет?
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 12:23

Незнаещият езици дюлгерин завърши щабното училище в Компиен (Франция) през 2002 г. с оценка А т.е. с отличие, дипломата от гимназията му е отличен 5,97, дипломата от военното училище е отличен 5,69, а от държавните изпити отличен 6,00, дипломата от военната академия е 5,43, а на защитата на дипломната работа е отличен 6,00. И то по времето дето не се купуваха оценки и дипломи. Ти колко дипломи имаш и колко даде за всяка една от тях? :)
А, във Франция се говори изключително и само на български ако не знаеш. :)

А ник-а Ivet е наказан с предупреждение за бан на 06.12.2006 в 09 ч. 13 мин, а ник-а Ivetka бе баннат завинаги. Това е безсмислено да ти се казва, защото няма да спре пеенето на една и съща песен вече няколко години.

Що се отнася до процедурата аз съм основен кандидат и на първото интервю г-н Ла Рю ми даде 15 т. от 16 възможни за френския език, а на второто интервю мадам Орне не ми каза точките, но ми направи комплимент за френския и ме пита къде съм го учил. За кой какъв кандидат е бил има документи и може да се види от всеки когато пожелае.

Ха сега отговори не си ли лъжец и манипулатор, който си смуче от пръстите и говори измислици за хората? Докато аз само те цитирам теб самият, всичките неща ти или си ги написал по форумите или си ги казвал в лични разговори на хора, които са живи и могат да го потвърдят.


Последната промяна е направена от Linko на Пон 27 Юли 2009, 12:32; мнението е било променяно общо 1 път

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Mr800Days Пон 27 Юли 2009, 12:27

Ей много дипломи бе човек,кво ги правиш толоз,дай една насам

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Linko Пон 27 Юли 2009, 12:34

На теб не ти трябват батка, ти уроците на живота ги цениш повече. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!! - Page 3 Empty Re: Муха2, уж си богаташ, а гърбиш за жълти стинки при пакистанеца !!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите