Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_rcap 
myhata II (6266)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_rcap 
stimi (4915)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_rcap 
7george (3967)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_rcap 
danielle (2594)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_rcap 
Вода (2380)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_rcap 
fluid (2183)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

как е хавата във форума на изгонените?

+5
Linko
Mr800Days
7george
Marginal
myhata II
9 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Нед 13 Фев 2011, 15:11

Mr800Days написа:айде сеа и очилца му сложи,а той дали знае.продължавай да гадаеш
Дреме ми на мен какво носи или не носи. Може и гащи да не носи.
lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Mr800Days Нед 13 Фев 2011, 15:20

виж сеа бай линко,пак започваш с твоите инсинуации.много яко ти дреме,чудно обаче за какво.мен поне са ме виждали и оценявали,на едни харесвам ,на други не,шарен свят.ма никога не съм се представял в анонимното пространство като такъв какъвто не съм.аз съм нямал и нямам какво да крия,не съм студент на 32 години,за да ми се присмиват хората сега както на теб.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by maistora Нед 13 Фев 2011, 16:21

Epohalnata vi diskusia : "Koi e nai-goliam lainar?" dobi transcedentna forma. (Ne che znaete kakvo e transcedentna, de.)
Prodaljavaite sastezanieto, koeto vse po-malko hora slediat vse po-malko.
To tui e celta na Linko!
Za dobro ili zlo toi vijda konkurencia v tozi forum.
Linko po edno vreme ne se viaskashe tuk, a sega e po redoven ot Marginala. Shto li?
Sigurno idva da se nauchi ot nego kak se rulva forum.

maistora
Гост


Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Mr800Days Нед 13 Фев 2011, 16:34

аз съм само участник,не и претендент.участието ми е съзнателно мотивирано,въпреки целта му да е предимно забавление.бе с две думи,хубава работа ,ама малко циганска.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Нед 13 Фев 2011, 17:58

maistora написа: Epohalnata vi diskusia : "Koi e nai-goliam lainar?" dobi transcedentna forma. (Ne che znaete kakvo e transcedentna, de.)
Prodaljavaite sastezanieto, koeto vse po-malko hora slediat vse po-malko.
To tui e celta na Linko!
Za dobro ili zlo toi vijda konkurencia v tozi forum.
Linko po edno vreme ne se viaskashe tuk, a sega e po redoven ot Marginala. Shto li?
Sigurno idva da se nauchi ot nego kak se rulva forum.
Каквото повикало, такова се обадило, Майсторе.
Не можех повече да стоя и гледам безучастно как им се засилва еуфорията от възможността да ме плюят и заливат форума с небивалици и лъжи за мен.
Последствията от полемиката "кой е по-голям тиняк" на мен са ми ясни, за разлика от на тях. И на Маргинала, който им дава поле на изява.
Затова и ги изгоних от моя форум, а не започнах там тази полемика.
Да си не цапам форума и да отблъсквам потребителите. Wink

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by filipne Нед 13 Фев 2011, 18:15

Linko написа:
Последствията от полемиката "кой е по-голям тиняк" на мен са ми ясни, за разлика от на тях. И на Маргинала, който им дава поле на изява.
Затова и ги изгоних от моя форум, а не започнах там тази полемика.
Да си не цапам форума и да отблъсквам потребителите. Wink

Ти си ултралъжец бе Линко. Да не би да твърдиш че си ме изгонил от форума защото съм имал полемика с теб кой е по-голям тиняк ??? Лайнар

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Нед 13 Фев 2011, 19:06

filipne написа:
Linko написа:
Последствията от полемиката "кой е по-голям тиняк" на мен са ми ясни, за разлика от на тях. И на Маргинала, който им дава поле на изява.
Затова и ги изгоних от моя форум, а не започнах там тази полемика.
Да си не цапам форума и да отблъсквам потребителите. Wink

Ти си ултралъжец бе Линко. Да не би да твърдиш че си ме изгонил от форума защото съм имал полемика с теб кой е по-голям тиняк ??? Лайнар
Ти си изключение бе, Филчо.
Тебе те изгоних щото си ревльо и ми цапаше форума със сополите си.
lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by filipne Нед 13 Фев 2011, 23:20

[quote="Linko"]
filipne написа:ю
Ти си изключение бе, Филчо.
Тебе те изгоних щото си ревльо и ми цапаше форума със сополите си.

Задника ти целия омацан с изпражнения Лайнолинко ти си седнал да се грижиш за форума Голямкеф

Време е някой да те изгони теб да не цапаш форума със злоба и произвол.

Защо не напишеш гениалната си мисъл в бгканада да видим как ще реагира общността на прототията ти ? Знам , няма да го направиш щото не ти стиска.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Нед 13 Фев 2011, 23:56

[quote="filipne"]
Linko написа:
filipne написа:ю
Ти си изключение бе, Филчо.
Тебе те изгоних щото си ревльо и ми цапаше форума със сополите си.

Задника ти целия омацан с изпражнения Лайнолинко ти си седнал да се грижиш за форума Голямкеф

Време е някой да те изгони теб да не цапаш форума със злоба и произвол.

Защо не напишеш гениалната си мисъл в бгканада да видим как ще реагира общността на прототията ти ? Знам , няма да го направиш щото не ти стиска.
И да си се врял да ми лижеш задника не съм забелязал. Не знам какво си видял като си бил под гъза ми, но щом казваш нека е така.
Прекалено си малък, нищожен направо, за да занимавам форума с твоята персона.
Възможността дадена ти тук от приятелчето ти Маргинала да сереш ти е достатъчна утеха.
lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by filipne Пон 14 Фев 2011, 00:28

Linko написа:
И да си се врял да ми лижеш задника не съм забелязал. Не знам какво си видял като си бил под гъза ми, но щом казваш нека е така.
Прекалено си малък, нищожен направо, за да занимавам форума с твоята персона.

Не ми беше нужно да се вра, щото задника ти мирише от километри.

Токова малък и нищожен, че трябваше да ме изгониш за да се спасиш от мен.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by ???? Пон 14 Фев 2011, 04:23

Каквото повикало, такова се обадило, Майсторе.
Не можех повече да стоя и гледам безучастно как им се засилва еуфорията от възможността да ме плюят и заливат форума с небивалици и лъжи за мен.
Последствията от полемиката "кой е по-голям тиняк" на мен са ми ясни, за разлика от на тях. И на Маргинала, който им дава поле на изява.
Затова и ги изгоних от моя форум, а не започнах там тази полемика.
ейййй баси майката.))) и сега да не кажеш, че плювните идват от боцко Голямкеф

????
Гост


Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Пон 14 Фев 2011, 08:26

Боцовата идея умря отдавна.
Макар, че работеше с доста по-голям размах и ясен замисъл от циркаджиите тук.
Нищо, което се създава "на инат" и за да навреди няма дълъг живот.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by ???? Пон 14 Фев 2011, 08:35

Сериозно ли бе Линко?Аз пък смятам, че Форума му е много добър.Само малко съживяване му е нужно. Wink
А за тея тук си прав в общи линии,само ме учудва как още те търпят.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by ?? Пон 14 Фев 2011, 10:49

Я да питаме госта как е времето в България/Бургаско/?

??
Гост


Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by ???? Пон 14 Фев 2011, 12:20

Здрасти, ъгейн!
Липсваше ми мнооого! Ако не се мешам с такива индивиди като теб с така звучни имена не се чувствувам родно някакси. Wink
Виж за времето в Бургас нищо не мога да ти обадя, защото не съм
екск у рзиантсвал скоро по тия места. Голямкеф

????
Гост


Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Пон 14 Фев 2011, 23:40

гост написа:Сериозно ли бе Линко?Аз пък смятам, че Форума му е много добър.Само малко съживяване му е нужно. Wink
Ми одете да го съживявате бе. Що висите тука?

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Marginal Пон 14 Фев 2011, 23:46

Linko написа:
гост написа:Сериозно ли бе Линко?Аз пък смятам, че Форума му е много добър.Само малко съживяване му е нужно. Wink
Ми одете да го съживявате бе. Що висите тука?
Щот са съжифяфат моя как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 1322 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by ???? Пон 14 Фев 2011, 23:58

Все пак Линко пръв спомена един трети форум, който няма отношение към Форума на изгонените и нарече "циркаджии" всички участници тук:

Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Today at 07:26
Боцовата идея умря отдавна.
Макар, че работеше с доста по-голям размах и ясен замисъл от циркаджиите тук.

????
Гост


Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by ???? Вто 15 Фев 2011, 00:02

Линкич брат, по-голяма реклама от това здраве му кажи! Между другото и ти си сред циркаджиите. Голямкеф
Липсва ли ти нещо или пък някой,А? lol!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Вто 15 Фев 2011, 00:24

гост написа:Линкич брат, по-голяма реклама от това здраве му кажи! Между другото и ти си сред циркаджиите. Голямкеф
Липсва ли ти нещо или пък някой,А? lol!
Аз тука съм по принуда. Още от самото създаване на форума почнаха да ми лазят по оная работа някои хора.
Като си мислеха, че ще си ги плямпат каквито си искат безпроблемно.
Само че не им излезна номера.
Тука съм за да правя така, че бълващите изпражненията по мен да се омажат до ушите и те самите с тях.
:) :) :)

Иначе като ми липсва нещо или някой, аз си го намирам.
Мерси за интереса!
Може би беше готов и да съдействаш?!
Да бе да, глупости говоря. Нали в такъв случай трябва да свалиш маската на анонимко. Абсурд.
lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Marginal Вто 15 Фев 2011, 00:28

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 809498
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Вто 15 Фев 2011, 00:30

гост написа:Все пак Линко пръв спомена един трети форум, който няма отношение към Форума на изгонените и нарече "циркаджии" всички участници тук:

Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Today at 07:26
Боцовата идея умря отдавна.
Макар, че работеше с доста по-голям размах и ясен замисъл от циркаджиите тук.

Тоя па къде виде да пише думата "форум" в моя постинг?!?!
Алоууу, госта, къде си тръгнал по гости лом-пиян ве? Голямкеф
Изобщо думата "форум" не съм споменавал. А и за Боцката не отворих дума аз. Виж по-предният постинг от цитираният. Ако можеш все още да гледаш де.

Ти сам отвори дума за форума на Боцо бе, талпо.
Виж следващият постинг след тоя, който си цитирал.
Ба си говедата се навъдиха тука.


Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by filipne Вто 15 Фев 2011, 00:30

Linko написа:
гост написа:Линкич брат, по-голяма реклама от това здраве му кажи! Между другото и ти си сред циркаджиите. Голямкеф
Липсва ли ти нещо или пък някой,А? lol!
Аз тука съм по принуда. Още от самото създаване на форума почнаха да ми лазят по оная работа някои хора.
Като си мислеха, че ще си ги плямпат каквито си искат безпроблемно.



Голямкеф Голямкеф Голямкеф

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by filipne Вто 15 Фев 2011, 00:32

Linko написа:
Ти сам отвори дума за форума на Боцо бе, талпо.
Виж следващият постинг след тоя, който си цитирал.
Ба си говедата се навъдиха тука.


Ахахахахаха ! Голямкеф Смяхвзалата Голямкеф Смяхвзалата Голямкеф

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Вто 15 Фев 2011, 00:33

lol! lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by A-sgan Вто 15 Фев 2011, 00:35

O az ne znaeh, che darjish tolkoz na tuj det se pishe tuk.


Dolnoto mrasno podsaznanie na edin Administrator
Lafonten

Imalo edno vreme edin forum.
Foruma si imal Administrator.
Posle ostanal Administartora, koito si imal forum.
No neshto mu lipsvalo. Lipsvala mu dolnata sgan, koiato raziaval vseki den. Kato edin iunak , koito zakolval lamiata toi tragnal da ia tarsi i tai popadnal na toz forum deto lami kolkoto shtesh. Anonimni i ne dotam. Bivshi i ne dotam.Ta Administratorat aka Iunakat tragnal da tarsi Lamiata ta da se sraziat, no poneje vse bil sled neia namiral glavno fekalii i se sraziaval s tiah i gi pobejdaval.
E sega koi e lainian?
Lamiata ili Iunaka?


Dragi Linko az sam sviknal da vijdam vav vsichko hubavoto. Daje v teb.

A-sgan
Гост


Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Marginal Вто 15 Фев 2011, 00:36

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 550634
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by filipne Вто 15 Фев 2011, 00:37

Език достоен за селски каруцар, но не и за администратор на форум. Голям смях !

Давай Линко, давай ! Не се срамувай, разкрий таланта си напълно. Можеш и още по-големи простотии да напишеш ! Радостен

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by ?????? Вто 15 Фев 2011, 00:37

Ле-ле-леее Линко ша та санкционира cea Босcа дето правиш реклами на трети Форуми. :)
Оня дето уж не бил Босc Голямкеф lol!

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Вто 15 Фев 2011, 00:47

A-sgan написа:O az ne znaeh, che darjish tolkoz na tuj det se pishe tuk.


Dolnoto mrasno podsaznanie na edin Administrator
Lafonten

Imalo edno vreme edin forum.
Foruma si imal Administrator.
Posle ostanal Administartora, koito si imal forum.
No neshto mu lipsvalo. Lipsvala mu dolnata sgan, koiato raziaval vseki den. Kato edin iunak , koito zakolval lamiata toi tragnal da ia tarsi i tai popadnal na toz forum deto lami kolkoto shtesh. Anonimni i ne dotam. Bivshi i ne dotam.Ta Administratorat aka Iunakat tragnal da tarsi Lamiata ta da se sraziat, no poneje vse bil sled neia namiral glavno fekalii i se sraziaval s tiah i gi pobejdaval.
E sega koi e lainian?
Lamiata ili Iunaka?


Dragi Linko az sam sviknal da vijdam vav vsichko hubavoto. Daje v teb.
Не струва приказката щот е всичко наопаки в нея.
Никаква Ламя няма, ами са лайномети.
И никой не е тръгнал да ги търси, ами те умирисха света и не можеш да не ги усетиш и да искаш.
И на Админа нищо не му липсвало щото си ималл всичко.
Дори си имал и достатъчно свободно време за да се занимава с лайномети и анонимна сган.

А иначе и двете приказки свършват еднакво. Лайняни са накрая всички герои.
lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by filipne Вто 15 Фев 2011, 00:57

Linko написа:
А иначе и двете приказки свършват еднакво. Лайняни са накрая всички герои.

Колко песимистичен край . Я бегай при Странджата да те научи да казваш ДА, че само с тоя хилеж не минаваш за оптимист Радостен Радостен Радостен

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 4 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите