Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_lcapкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Voting_barкак е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

как е хавата във форума на изгонените?

+5
Linko
Mr800Days
7george
Marginal
myhata II
9 posters

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Вто 08 Фев 2011, 22:49

Ако си умирах, Маргинале, щях да си гоня някой ката ден. Бая народ има при нас, за разлика от тука, та нема да ми е проблем.
Гоня само тези дето не се вписват бе, пич. В обстановката един вид.
Нещо като твоята Стими тука. Wink

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Marginal Вто 08 Фев 2011, 22:57

Linko написа:Ако си умирах, Маргинале, щях да си гоня някой ката ден. Бая народ има при нас, за разлика от тука, та нема да ми е проблем.
Гоня само тези дето не се вписват бе, пич. В обстановката един вид.
Нещо като твоята Стими тука. Wink
А, недей да си толко сигурен ф тфа, кат 100 годишен фъркулак би требфало да знаеш, че жифота ни пооднася много често яки изненади.
А примера със Стими не е много точен, тя си го просеше бая яко за разлика от пофечето които ти изгони от форума си.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Сря 09 Фев 2011, 00:18

Аз не ти говоря нищо за бъдещето, а за настоящето. Утре никой не знае какво му носи.
Утрешен ден може бгканда и да не съществува, а твоят форум да е най-посещаваният в целия нет.
А в моя форум аз карам влака и ти не можеш да ми кажеш кой си го проси и кой не.
Както ти не позволяваш тук аз, или който и да е, да ти дава акъл в тази насока.
Не може с двоен аршин, братчед. Като си еди-къде си господар трябва да ти е ясно, че не друго място пък друг е господар. Нали така?

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Marginal Сря 09 Фев 2011, 00:28

Кат каза че нема да ти е проблем, гофореше за бъдещето.
Иначе, за малко щеше да фидиш дали не може с дфоен аршин, като преди около 6 месеца можех да зема правата над форума ви и ти и Коко да го гледате през криф макарон, ма както и да е.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by filipne Сря 09 Фев 2011, 01:54

Linko написа:Пак е по-добре от живот без капчица радост, Мухич.
Като тебе, килката, филипне-то и сие. :)

Е как без капчица ? Като те гледам колко си зле и си умирам от радост че не съм като теб и никога няма да бъда Радостен От това повече здраве му кажи

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Marginal Сря 09 Фев 2011, 02:37

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 1322
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Сря 09 Фев 2011, 07:42

Marginal написа:Кат каза че нема да ти е проблем, гофореше за бъдещето.
Иначе, за малко щеше да фидиш дали не може с дфоен аршин, като преди около 6 месеца можех да зема правата над форума ви и ти и Коко да го гледате през криф макарон, ма както и да е.
За бъдеще време се използва частицата "ще", Марги, не "ако" и "щях".
Пък ти като си могъл нещо да направиш, да си го направил.
Може би и за мен щеше да е по-добре да е станало това.
Най-малкото нямаше да се разправям с разни ревльовци и мрънкачи и да им чета глупостите. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Сря 09 Фев 2011, 07:45

filipne написа:
Linko написа:Пак е по-добре от живот без капчица радост, Мухич.
Като тебе, килката, филипне-то и сие. :)

Е как без капчица ? Като те гледам колко си зле и си умирам от радост че не съм като теб и никога няма да бъда Радостен От това повече здраве му кажи
Който умира от радост се смее и весели, Филчо. И от всяка негова дума струи радост и оптимизъм.
От твоите само негативизъм, отчаяние, недоволство и злоба лъха.
Умираш ама от безсилие и злоба, Филка.
Тия за радостта на друг ги разправяй.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by kill_u Сря 09 Фев 2011, 09:54

Linko предполагам говори от своя гледна точка. Трудно е в живота ти да има радост, като тиквата ти е комунистически бетон. Затова и си мислиш че другите нямат радости в живота, а само сивота и кретенизъм като теб.....
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by ???? Сря 09 Фев 2011, 09:59

За бъдеще време се използва частицата "ще"
мразим частицата "ще"... не й вярвам. гледам настоящето :-)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by myhata II Сря 09 Фев 2011, 20:50

Линко е от поколението което е живяло напразно и което пак живее така
ето ви и пеимера

до 89 година целуваше задните части на БКП а след това на остатъка от нея, а сега целува на канадаските комунисти и докъде стигна бе Линко ,до къде ,до това да съдиш кой какъв и бил и как се развел и що и за какво ,живей си живота бе човек кефи се и не му мисли толкова много :) Смайли с българското
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by filipne Чет 10 Фев 2011, 00:19

Linko написа:
filipne написа:
Linko написа:Пак е по-добре от живот без капчица радост, Мухич.
Като тебе, килката, филипне-то и сие. :)

Е как без капчица ? Като те гледам колко си зле и си умирам от радост че не съм като теб и никога няма да бъда Радостен От това повече здраве му кажи
Който умира от радост се смее и весели, Филчо. И от всяка негова дума струи радост и оптимизъм.
От твоите само негативизъм, отчаяние, недоволство и злоба лъха.
Умираш ама от безсилие и злоба, Филка.
Тия за радостта на друг ги разправяй.

Ми като гледам как си се развеселил и как ще се изядеш от неистова злоба. Погледни си писанията тук. Почти няма случай да не си злобял и то яко. Мисля че точно за това се изявяваш в този форум , защото тук можеш да злобеш, простееш, псуваш, злословиш и клюкарстваш на воля. Не върви някак си да го правиш в бгканада , нали ? Накратко цялото ти поведение говори че яко си затънал в л*на. Колкото и да се правиш на оптимист, озлоблението и отчаянието ти струят от всякъде. Преди време те посъветвах да потърсиш специализирана помощ. Все още не е късно, но ако я караш така скоро ще изпушиш яко.


filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Mr800Days Чет 10 Фев 2011, 04:35

тука си противоречиш бай линко,навремето ме изгони точно щото се веселях и забавлявах с частта зомбирани кухи лейки пишещи в твоя форум.ма то имаше и все още има такива екземпляри на които не можеш да им отстоиш.ако си джентълмен ще си признаеш ,че нямаше по обиждан и набеждаван в какво ли не човек от мен,но ти понеже си от категорията на по горе цитираните наказваше мен заради несходства и противоречия във възглефите и мненията ни.ей на това му викам демокрация наложена със сила.ма кво от това,това ,че си по силен от мен не означава ,че си и по умен и като си го припомня заспивам спокойно като оставям на теб да се обесняваш по форумите като ученичка кой за що,за какво и как.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Чет 10 Фев 2011, 21:21

filipne написа:
Ми като гледам как си се развеселил и как ще се изядеш от неистова злоба. Погледни си писанията тук. Почти няма случай да не си злобял и то яко. Мисля че точно за това се изявяваш в този форум , защото тук можеш да злобеш, простееш, псуваш, злословиш и клюкарстваш на воля. Не върви някак си да го правиш в бгканада , нали ? Накратко цялото ти поведение говори че яко си затънал в л*на. Колкото и да се правиш на оптимист, озлоблението и отчаянието ти струят от всякъде. Преди време те посъветвах да потърсиш специализирана помощ. Все още не е късно, но ако я караш така скоро ще изпушиш яко.
Аз дали се веселя, дали роня сълзи денонощно или злобея няма никакво отношение към факта, че си пълен негативист и мрънкач, Филчо. Без капчица оптимизъм, жизнерадост и ведро настроение в приказките ти. Погледни си писанията през изминалите години било тук, било в бгканада и сам ще се ужасиш.
А "радостта" ти от това, че аз съм зле си е чиста проба злорадство, Филка. Което си няма нищо общо с радостта.

И се убеждавам за сетен път, че ти се привиждат неща, които ги няма. Трудно може озлобен и отчаян човек да надене маската на оптимизма. Дори бих казал, че е невъзможно.
Все едно да ми говориш, че под образа ти на негативист, заядливец и мрънкач се крие един жизнерадостен оптимист.
Е нема как да стане тая бе, Фекалий. Нема начин просто. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by myhata II Чет 10 Фев 2011, 21:25

Аре бе а за жена му няма ли да обадиш ?
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Чет 10 Фев 2011, 21:33

За жена му нещо ако те интересува си питай него.
Аз дори не знам дали има жена.
Съжалявам, че не мога да ти задоволя любопитството, Мух.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by myhata II Чет 10 Фев 2011, 21:41

Не да ми го задоволиш ,просто винаги обаждаше и за жена му,поне бъди краен ,или си взел да се съпикясваш,щото мене точно това не ме кефи,поне ако си офицер бъди точно такъв !!! Смайли с българското
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by filipne Чет 10 Фев 2011, 23:14

Linko написа:. Трудно може озлобен и отчаян човек да надене маската на оптимизма. Дори бих казал, че е невъзможно.

Е нема как да стане тая бе, Фекалий. Нема начин просто. :)

Трудно е и много си личи. Нали точно това ти казах бе Насранко Шапкарев Голямкеф

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Hullboy Пет 11 Фев 2011, 20:00

Linko napisa:
За жена му нещо ако те интересува си питай него.
Аз дори не знам дали има жена.

E kak ne znaesh be Linko?
Nali pisa che ti bila prastala licni saobstenia v Bg Kanada zenata na Filipne za da ti pishe za nego?
Togava bez nikakav sram i bez da si siguren che e tja napisa kup gluposti po adres na Filipne a sega pishesh che ne znaesh dali ima zena.

Sto ne zapochna s tova togava che ne znaesh dali ima zena a ne da pishes divotii?


Последната промяна е направена от Hullboy на Пет 11 Фев 2011, 21:18; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by ????? Пет 11 Фев 2011, 20:06

lol! lol! lol! lol!

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Пет 11 Фев 2011, 20:12

Хълка, аз помислих, че най-после си спрял с оглеждането и си се оженил та затова те няма, а то...
Още ли девици сънуваш и се оглеждаш?
Мамичка как е? Води ли я на почивка някъде?

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by myhata II Пет 11 Фев 2011, 21:14

Че писа ,писа,ама сега не щеш да си признаеш верно ! scratch
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Нед 13 Фев 2011, 13:53

Писал съм баба ти.
И е верно колкото е верно, че съм се представял за 32-годишен студент пред теб.
Ба си смехорията.
lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by myhata II Нед 13 Фев 2011, 14:03

Еххх Линко,това за студента не си го измислям ,допреди 3 години си мислех че си такъв Смайли с българското
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Mr800Days Нед 13 Фев 2011, 14:32

и аз бях чел някъде ,че по сбирките на кандидат канадци в софия линко се е представял като студент.това дали като млад не мога да кажа.това могат да го кажат хората от сбирките.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Нед 13 Фев 2011, 14:43

То един ми беше писал, Мухич, че ме мислел за адвокат, който си набира баламурници за да им взема парите.
Ама това не е мой проблем.

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Mr800Days Нед 13 Фев 2011, 14:46

вов.ти и пари ли си вземал от нещастните хора.браво бе,ашколсун,машала.къде ти отиде честа на българския офицер.пусти му келепир.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Нед 13 Фев 2011, 14:47

Mr800Days написа:и аз бях чел някъде ,че по сбирките на кандидат канадци в софия линко се е представял като студент.това дали като млад не мога да кажа.това могат да го кажат хората от сбирките.
На тези сбирки, а на тукашните, е ставало въпрос за един хърбав изпостник с очилца в Монреал, който бил голям мизерник ама се правел на велик тръкдрайвър.
Ама това дали като млад не мога да кажа. Това могат да кажат само тези дето са го виждали и които е излъгал.
lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Нед 13 Фев 2011, 14:49

Mr800Days написа:вов.ти и пари ли си вземал от нещастните хора.браво бе,ашколсун,машала.къде ти отиде честа на българския офицер.пусти му келепир.
Нищо подобно. Аз пари за секс и за съвети не земам бе.
Хората сами си ги оставят на шкафчето до вратата.
lol! lol! lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Mr800Days Нед 13 Фев 2011, 14:54

айде сеа и очилца му сложи,а той дали знае.продължавай да гадаеш

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Linko Нед 13 Фев 2011, 15:11

Mr800Days написа:айде сеа и очилца му сложи,а той дали знае.продължавай да гадаеш
Дреме ми на мен какво носи или не носи. Може и гащи да не носи.
lol! lol!

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

как е хавата във форума на изгонените? - Page 3 Empty Re: как е хавата във форума на изгонените?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите