Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Вицове - Page 10 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Вицове - Page 10 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Вицове - Page 10 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Вицове - Page 10 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Вицове - Page 10 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Вицове - Page 10 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Вицове - Page 10 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Вицове - Page 10 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Вицове - Page 10 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Вицове - Page 10 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Вицове - Page 10 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Вицове - Page 10 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Вицове - Page 10 Vote_lcapВицове - Page 10 Voting_barВицове - Page 10 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Вицове - Page 10 Vote_lcapВицове - Page 10 Voting_barВицове - Page 10 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Вицове - Page 10 Vote_lcapВицове - Page 10 Voting_barВицове - Page 10 Vote_rcap 
stimi (4915)
Вицове - Page 10 Vote_lcapВицове - Page 10 Voting_barВицове - Page 10 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Вицове - Page 10 Vote_lcapВицове - Page 10 Voting_barВицове - Page 10 Vote_rcap 
7george (3967)
Вицове - Page 10 Vote_lcapВицове - Page 10 Voting_barВицове - Page 10 Vote_rcap 
danielle (2594)
Вицове - Page 10 Vote_lcapВицове - Page 10 Voting_barВицове - Page 10 Vote_rcap 
Вода (2380)
Вицове - Page 10 Vote_lcapВицове - Page 10 Voting_barВицове - Page 10 Vote_rcap 
fluid (2183)
Вицове - Page 10 Vote_lcapВицове - Page 10 Voting_barВицове - Page 10 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Вицове - Page 10 Vote_lcapВицове - Page 10 Voting_barВицове - Page 10 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Вицове

+22
Странджата
fluid
stimi
bozman
Fire
Ardemina
trocken
alaya
Rall
ing.Ganev
КПУ
vanelo
emilcho
kralimarko
danielle
Linko
ARMY
valioiko
paparazzo
Marginal
7george
Вода
26 posters

Страница 10 от 34 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Съб 23 Яну 2010, 04:56

вчера влизам в Планет,оглеждам се и питам бармана:-абе,тук да няма спирка на анонимните алкохолици?...казва:-не,защо?...:-ами никого не познавам,деееа!...

paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Съб 23 Яну 2010, 05:37

Каква е блондинката с черни корени?..................Поумняваща блондинка!...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Съб 23 Яну 2010, 05:58

гледайки те,у мен възникват два въпроса.на къде замина цирка и защо са те оставили?...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by 7george Съб 23 Яну 2010, 11:40

paparazzo написа:гледайки те,у мен възникват два въпроса.на къде замина цирка и защо са те оставили?...
Добре е да си набарал акробатката, щото има и други случаи... Вицове - Page 10 Icon_elephant Вицове - Page 10 Icon_elephant Вицове - Page 10 Icon_jokercolor Вицове - Page 10 Icon_queen

В стария квартал имаше 1 пич, дето през деня слагаше картонена корона, музиката - слушалки, цигарата в устата и кафето в ръка и така обикаляше улиците с бодра широка крачка.... Вицове - Page 10 Icon_king
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by stimi Съб 23 Яну 2010, 12:47

Айде стига бе! Аман от сериозен народ! Така си минава живота и нищо не ви остава!
Победи стреса, за да не те победи той тебе!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by Marginal Съб 23 Яну 2010, 12:53

И аз съм протиф стреса Вицове - Page 10 675304 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Съб 23 Яну 2010, 15:53

Една моя комшийка,която не обича да отказва,ми каза:-Как искам да стана филмова звезда и за мен да говори целият свят!...Викам:-Ама ,Муци,не ти ли стига, че за теб говори целият квартал?...

Нищо във външността на мъжа не дразни така жената, както липсата на пари…../значи явно винаги трябва да бъдем финасово симпатични/

Момичета-а-а, ако си мислите, че пътят към сърцето на мъжа минава през стомаха му, значи се целите прекалено високо...

Жената трябва винаги да се слуша - веднъж ще излезе права, ама не знаеш кога...

Когато един мъж излезе от колата и отиде да отвори вратата на една жена, то или жената, или колата е нова!...

Мъничко, черничко, хвърчи и дрънчи. Що е то?.....myhata II носи каса бира!...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Съб 23 Яну 2010, 16:24

Вчера излязах с една мадама и си говорим:- Такива хубави очи, такава красива коса, такова хубаво тяло, такъв изкусителен поглед….... Но стига съм говорил за себе си! Кажи и ти нещо…

Светът се е побъркал: най-добрият рапър е бял, най-добрият играч на голф - черен, Франция обвинява Америка във високомерие, а Германия не иска да воюва в Ирак…
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Нед 24 Яну 2010, 10:08

Синът ми ме пита:-Тате,ти нали много обичаш фантастичните филми?...Казвам:-Това пък,от къде ти хрумна?!?...Ами вечер,от телевизора в твоята стая,се чува все -"Я..я-а-а,дас ист ФАНТАСТИШ-Ш-Ш-Ш!"...

Малкият гледа “Анимъл планет”: - Тате, тате, гле'й какви крокодили дават! Бащата скача:- Ейй -крокодили ли каза? Бързо тичай да купиш хляб, че майка ти ей сега се връща...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Нед 24 Яну 2010, 10:10

Стария сервитьор помолил младия да обслужва глухонемите му,редовни клиенти на една маса,защото той бил зает.Казал му:-Един пръст значи ракия,два-салата,три-кола.Това е!...Младият им донесъл няколко пъти и по едно време викнал стария:-Ела да видиш-нещо става!...Старият отишъл и ги заварил с широко отворени усти и разперени настрани ръце.Казал:-Не се притеснявай,бе-напили са се и пеят!...

Цигулар-корабокрушенец попаднал на остров с диваци.Те тръгнали да го разкъсат,но той започнал да свири и всички замряли и заслушали прекрасната музика...След час той са уморил,спрял и те се надигнали пак.Той пак засвирил и те спрели.По едно време един се изсилил и му изцепил една брадва в главата.Вожда попитал:-Защо чужденецът спря тази вълшебна музика?!?...Отговорили му:-Глухия му е..а мамата!....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Нед 24 Яну 2010, 10:44

вчера със Стефан така се напихме,че два часа не можахме да намерим вратата на бара за да си тръгнем! той заспа в тоалетната,отчаян,но аз продължих да я търся и най-на края я намерих...,ама защо съм си я донесъл в къщи-не знам,да ви кажа...

Истинската жена винаги е влюбена в повече от един мъж,а истинският мъж-във всички жени!...Ж.Фр.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Нед 24 Яну 2010, 12:44

Библията ни учи да обичаме ближния, а Кама Сутра ни учи как точно да го правим...

Библията ни учи да обичаме ближния, а Кама Сутра- как да ближем обичания...хахахах

обичай ближния...ближи обичания...хахааахаааха
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Нед 24 Яну 2010, 16:03

защо не назначават жени за пъдарки?.......абе те една слива не могат да опазят,та какво остава за цяла овощна градина...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Пон 25 Яну 2010, 11:19

Чукчата - граничар. До поста му се приближава човек. Чукчата вика:- Стой! Ще стрелям!...:- Стоя!....:- Стрелям!...

Отива чукчата да си прави изследвания в поликлиниката и носи трилитров буркан с урина:-Абе,чукча, да беше донесъл и куфар с л...на - мърмори медицинската сестра. Чукчата се пресяга през вратата и вмъква от коридора куфар:-Знаех си аз, че ще потрябва...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Пон 25 Яну 2010, 11:21

Каубои седят в кръчма в Дивия Запад и пият бира. След поредната бира на един от каубоите му се допикало, отишъл до стената и си разкопчал панталона. В този момент барманът вади пищова и стреля на сантиметър от главата му. Каубоят е стреснат: - Какво става,бе,защо стреляш по мен? - Кога ще ви науча на култура аз,бе! Не те ли е срам! Колко пъти съм ви казвал, че тая стена е женската тоалетна...

Говорят си двама евреи: - Имало едно време Римска империя… Императори, Гай Юлий Цезар, това-онова… И имало и евреи. - Така си е. - Имало и Френска империя… Наполеон, тоя-оня… И пак имало евреи. - Да, вярно. - А после - Съветски съюз, Ленин, Сталин, СИВ, Варшавски договор… И пак евреи. - Така де, ама какво искаш да кажеш? - Ами мисля си - ето, нашите стигнаха до полуфинала.

Габровец развежда приятелите си в новата си къща и казва: -Това е столовата и,не дай си Боже,в нея да могат да се поберат 15 души...

В Габрово:- Иванчо, отиди до съседа да вземеш теслата че ми трябва. Връща се след малко Иванчо :- Тате, съседа каза че няма да я даде....:- Остави го, скръндза, ходи донеси нашата...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Пон 25 Яну 2010, 11:22

Влиза един каубой в бара,поръчва си уиски и още не отпил чува вик:-Внимавай,тоя ще ти вземе коня!..Излиза и изпозастрелва всичко шаващо пред бара,дето не е кон. Влиза обратно,изпива си питието на екс и а-ха да каже второ пак същия глас:-Казах ти,тоя ще ти вземе коня!..Взима втория пистолет, втурва се към вратата, а зад гърба му бармана:-Ало, шахматистите в сепарето, я по-тихо че тоя,лудия ще избие целия град,така!..

Колкото девойката е девойка,толкова и принца е принц,да ви кажа па аз.....А за белия кон да не говорим - в тая кална София....

Един отишъл в ада и му дали да си избере мъчение,но изборът бил възможен само едни път.Той обикалял,обикалял и виждал само ужасии.Чудел се какво да си избере и на края видял един,разпънат на кръст,докато една му прави свирка.Казал:-Ха! Ето това си избирам!...Дяволът казал:-Анита,ставай-довел съм ти отмяна!...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Пон 25 Яну 2010, 11:24

Английско семейство пие чай. Бащата чете вестник "Таймс" на глас: "Вчера в предградията на Лондон една жена беше изнасилена от рота войници." Майката: (ужасено) "Ах! Рота войници!" Дъщерята: (замечтано) "Ех! Рота войници!" Прислужницата: (пренебрежително) "Хе! Рота войници!"

Американец говори на англичанин. - Странен народ сте вие англичаните – скучни, отегчителни. Няма при вас весели компании. Само за спорт говорите. Може би защото не се мешате с други. А вижте мен например. Аз имам и ирландска кръв, и италианска, дори малко мексиканска и даже креолска. Какво ще кажете? ....-Да-а.Явно майка ви има доста спортен дух...

ООН проведе анкета:„Моля кажете честно какво е Вашето мнение за решаване на проблема с недостига на храна в другите страни?”.Тя се провали:-В Африка не знаели какво е „храна” -В Източна Европа не знаели какво е „честно” -В Западна Европа не знаели „недостиг” -В Китай не знаели какво е „мнение” -В Близкия изток не знаели какво е „решение” -В Южна Америка не знаели „моля” - В САЩ не знаели какво е „други страни”.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Пон 25 Яну 2010, 11:24

Ако по улиците на Германия срещнете красива, добре поддържана жена, с хубава фигура, прекрасен маникюр и стилни дрехи, знайте - това е или чужденка, или е мъж!...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Пон 25 Яну 2010, 11:28

Българин и турчин ловят риба. В края на деня те са хванали само две малки рибки. Турчина към българина: - Gidelim mi? (Ще тръгваме ли?) Българина: -Кво да делим,брат?Глей кви са малки. Взимай ги и двете...

Искам да умра мирно в съня си - като дядо, а не крещейки от ужас,докато падам в пропастта- като пътниците му...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Пон 25 Яну 2010, 14:56

Баба се хвали на внучката си,редовна посетителка на Червило: - Снощи пак цяла нощ сънувах, че летя. - Ама бабо, колко пъти да ти казвам, че твоите хапчета са в другото чекмедже!


Двама напушени наркомани пред светофар: - Гледай, червено! Супер! Колко интересно! - Я! Стана жълто! - Зелено! Красота… - Пак червено… взеха да ги повтарят, скука. Давай да пресичаме.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Пон 25 Яну 2010, 15:12

Внука към баба си:
-- Бабо да си виждала едни шарени хапчета в моята стая???
–– Абе какви хапчета и глупости ми разправяш бе??? Ти видя ли дракона в кухнята??
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Пон 25 Яну 2010, 17:12

Новият юнга крещи от върха на мачтата:-Земя-я-я-я,капитане,земя-я-я-я!!!...Капитанът казва:-Боцман,накарай тоя идиот да млъкне! Много ясно,че е земя-нали току що отплавахме...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by Вода Пон 25 Яну 2010, 18:55

paparazzo написа:Ако по улиците на Германия срещнете красива, добре поддържана жена, с хубава фигура, прекрасен маникюр и стилни дрехи, знайте - това е или чужденка, или е мъж!...
По повод на този виц или самата истина, съм установила отдавна, че тук видиш ли готин, мускулест, мъжествен и хубав човек 98% се оказва, че е обратен.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by stimi Пон 25 Яну 2010, 19:03

Абсолютно вярно! Вицове - Page 10 655788
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Вто 26 Яну 2010, 03:41

В Червило един взима хапче от дилъра и го глътва.Чака половин,един час и нищо не се получава.Решава,че е измамен и тръгва да го гони,за да си вземе парите обратно.Оня се мята на мотор и той започва да го гони с друг мотор.От там дилърът се прехвърля на кола-и нашия се прехвърля..Стигат пристанището-дилърът скача в моторница и бяга-нашия го гони с друга моторница...Моторницата на нашия избухва и той се добира с плуване до брега.Излиза и си мисли:-Тоя ми избяга,ама много ми се ходи по голяма нужда,мааму! Клекнал и започнал и по едно време някой го бута по рамото-гледа охраната на Червило му вика:-Абе,простак,не стига че изпочупи половината дискотека,ами сега искаш да се..еш тука,насред дансинга?!? Я марш навън,бе,наркоман нещастен!..
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Вто 26 Яну 2010, 03:47

Минава кораб покрай остров насред океана. По едно време един от пътниците забелязва човек на острова и пита капитана: -Какъв е тоя брадясал човек дето подскача, крещи и ръкомаха така уживено? ...:-Ми, не знам -отвърнал капитанът.-Но всяка година като минаваме с кораба покрай острова, тоя нещо полудява!...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Вто 26 Яну 2010, 04:24

Един ходи по тротоара с два големи куфара в ръце,целият бушониран,с избит преден зъб и синка под окото.Среща го приятел:-Кой те нареди така,бе ,Пенчо?!?...:-Жена ми!...:-Леле-е-е,моята,ако нарави такова нещо,ще я разкъсем не две части,честно ти казам!...:-Ами да-ти какво мислиш,че нося в тия два куфара,А?...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Вто 26 Яну 2010, 14:58

Отива македончето на война и командира дава заповед: - Рота, атака, напред срещу врага! Урааааа! Всички стремглаво се втурват напред, само Митрето се повръща обратно. Пита го командира: - Що бе, Митре, се връщаш? - Мразим го врагот, не моем да го гледам,напрао! - отговаря той.

Говорят си двама парашутисти:-Най-страшен и първият скок-не знаеш какво те очаква и си на тръни!...:-Не,най-страшен е вторият-знаеш какво е било и умираш от притеснение!...Чул ги инструктора и им казал:-Момчета,а пък,според мен,най-страшен е последният скок!...

Един се гласи да скача с парашут и пита за последно инструктора:- Ами ако парашутът не се отвори?...:- Е-е-е,ако не се отвори- здраве да е...

Войник дежури на руска ядрена установка. По едно време задрямал и без да усети се облегнал на пулта. След малко запъхтян влиза командирът. Войникът сепнат козирува: - Господин генерал, разрешете да доложа: дежурството протича нормално… - Ти на това нормално ли му викаш бе, идиот с идиот! Ами Финландия къде е?
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Вто 26 Яну 2010, 15:00

Школа по парашутизъм.Скача един от самолета,дърпа халката-парашута не се отваря.Дърпа халката на резервния-и той не се отваря.Лети към земята и се ядосва. Покрай него прелита втори парашутист и пита:-Кво,жена ти ли ти сгъва парашута?...:-Да!...:-Аха,ясно...Продължават да летят надолу и си говорят за живота.Покрай тях с три пъти по-висока скорост прелита трети парашутист с диви крясъци :-Гадддддддддд мръснаааа,ще те убияяяяяяяяяяяяяя!...Вторият прашутист обяснява:-Е на тоя сигурно тъщата му е го е сгъвала.Така става, когато вместо парашут,ти напълнят раницата с тухли…

Лети новобранец-парашутист и не може да отвори парашута. Отдолу на горе лети друг войник и той го пита:-Абе,брато,как се отваряше тоя шибан парашут,бе деееа?!?...Оня казва:-От къде да знам,бе,брат ми-аз съм от сапьорите!......................./докладва ст. лейт.-инженерен сапьор от ШЗО Г.Георгиев/

Преди скачането,курсистът казва:-Няма да скачам-сънувах починалата си леля-каза,че парашута няма да ми се отвори!...Инструкторът:-О-о-о,я стига бабини деветини-скачай!..:-Няма!..:-Скачай,бе!!!..:-Няма!!!..:-Добре,дай да си разменим парашутите.Така добре ли е?...:-Така става!...Скача курсистът и след малко покрай него прелетява,надолу,инструкторът със затворен парашут и вик:-Да го туря на леля ти-и-и-и-и-и-и-и-и!...

В армията. - Какво да правя, ако стъпя на мина? - Стандартна процедура - отскачате на 30 метра височина и се разпръсквате в района...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by paparazzo Вто 26 Яну 2010, 15:06

Син на баровец бил изпратен в казармата за парашутист.Казал на старшината:-Старши,не мога да скачам-много ме е страх-ето тия 50лв-пиши,че съм скачел и това е!...Старшията лапнал парата и го писал за скочил.Така няколко пъти процедирали,докато не дошъл генерала на проверка.Старшията казал:-Брат ми,ген. ще брои колко скачат-няма начин-един път,само скочи,бе!...:-Не-е-е,абсурд-ще умра във въздуха-измисли нещо!..Старшията се напънал и измислил-момчето ще легне долу в храстите,а той ще метне чувал с пясък,завързан за парашута и готово!...На др.ден излетели,старшията метнал чувала,но забравил да върже въжето на автоматичното отваряне на парашута за самолета и чувалът се забил със всичка сила в храстите!...Генералът долетял със свитата си,с джипките на мястото,за да види какво ства с момчето,а то се показало от храстите,изтупвайки се от прахта с думита:-Е-е-ей,че се изтепаме с тея руски парашути,бе,мама му стара!...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by stimi Вто 26 Яну 2010, 15:50

Аз пък си намерих компания. И ще скачам! Чакам само да се постопли малко. Тя е кебекуа, жена на архитект като мен ,като мен художничка и също толкова луда.
Писна ми да гоня незадоволени български мъже, които се оплакват като девствени госпожици...
Айде със здраве!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Вицове - Page 10 Empty Re: Вицове

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 10 от 34 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 22 ... 34  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите