Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_lcapЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Voting_barЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_lcapЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Voting_barЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_rcap 
myhata II (6266)
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_lcapЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Voting_barЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_rcap 
stimi (4915)
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_lcapЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Voting_barЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_lcapЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Voting_barЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_rcap 
7george (3967)
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_lcapЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Voting_barЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_rcap 
danielle (2594)
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_lcapЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Voting_barЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_rcap 
Вода (2380)
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_lcapЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Voting_barЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_rcap 
fluid (2183)
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_lcapЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Voting_barЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_lcapЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Voting_barЗа обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

За обективната истина и неудобните въпроси

+7
Mr800Days
Вода
Странджата
myhata II
Marginal
valioiko
Hullboy
11 posters

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down

За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Empty Re: За обективната истина и неудобните въпроси

Писане by Mr800Days Пон 27 Апр 2009, 20:09

ми има ,ама нали виждаш нагласата на нашите кандидати,идват тук за да живеят приятно,щото там където са им се струва ,че е неприятно без да си дават сметка ,че идват като аутсайдери и това няма как да се случи в близките две петилетки.не ,че не става ,ама не за всички ,ще го почувстват тия които през това време са склонни да изгребат много кофи с изпражнения ,останалите които са с нагласата само да се борят ще го издухат приятния живот в проекция през крив макарон.
на мен въпросът ми е заслужават ли си цената всичките тези страдания ,когато макар и за краткия си живот си успял да вземеш някаква социална позиция и най важното си на трамплина ,а не си в калта.
та в този смисъл ,аз поощрявам хората в калта да се измъкват,щото може би това им е шанса на живота и не ми харесва приказката за коня и жабата.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Empty Re: За обективната истина и неудобните въпроси

Писане by Marginal Пон 27 Апр 2009, 20:12

Е точно ф Лондон ше са повече аутсайдери отколкото където и да било ф Канада.
А за десетилетията ше забравиш, сичко си зависи от тебе.
Мойта агентка по недвижими имоти например, е тука от по-малко от десетилетие и е супер пачкирана и има кариера, та кариера ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Empty Re: За обективната истина и неудобните въпроси

Писане by Mr800Days Пон 27 Апр 2009, 20:35

ама те не всички искат да стават агенти.идват доктори,инженери,архитекти и такива с международни търговски отношения дето и 10 години ше са им малко.то не ,че са прости хора и няма да се оправят ,ама никога няма да бъдат такива за каквито са дошли.
докато в англия или ирландия например една медицинска сестра от българия отива и става такава на втората седмица след като си уреди формалните подробности,а тука я се уреди я не да мие старчески гъзове и след 5 години драпане по приравняване започва голямото е..не,то тука търсене има много,ама работа като за такива няма , я помий още малко задници и после ще видим.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Empty Re: За обективната истина и неудобните въпроси

Писане by Marginal Пон 27 Апр 2009, 20:37

Ми да стават квото искат.
Мене Ефропа не ме кефи и тва си е.
А иначе, за Ирландия забрави, щото ф момента е ф супер икономическа криза.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Empty Re: За обективната истина и неудобните въпроси

Писане by Mr800Days Пон 27 Апр 2009, 21:16

тя пък канада все едно не е ,нямаш си напредстава кво дърво е от няколко месеца насам.в нашия бизнес например половината персонал е на стенд бай и ората си почиват ,ама и пари не вземат ,туй лоани,моргиджи да ги плащат западняците.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Empty Re: За обективната истина и неудобните въпроси

Писане by Marginal Пон 27 Апр 2009, 21:19

А, не знам, не познавам никой да е ф такава криза, за квато говориш.
Имам приятели и ф твоя бизнес и гърбят, та гърбят ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Empty Re: За обективната истина и неудобните въпроси

Писане by Mr800Days Пон 27 Апр 2009, 21:38

ми то и аз гърбя същото ,само дето парите са на половина

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Empty Re: За обективната истина и неудобните въпроси

Писане by Marginal Пон 27 Апр 2009, 21:39

На мойте познати не са им на половина.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Empty Re: За обективната истина и неудобните въпроси

Писане by valioiko Вто 28 Апр 2009, 03:01

Бате, тва за Лондон и за Англия кой ти го каза? Питам, щото моя най-близък приятел е там вече втора година и хич не ми бае такива хубави неща като тебе...

Тва че Канада е в Криза е вярно сигурно, щото целия свят е в батака, ама май Канада е по-малко затънала от всяка друга европейска страна. И това не го казвам аз ами други просветени гора, а и данните го показват.

Аз съм завършил Международни икономически отношения (външна търговия) и английски уча от 5 годишен (и продължавам) и познавам поне 3-ма души с икономически специалности в Канада, дето са се реализирали и си работят тва, което са учили, и това е станало за по-малко от 1-2 години.

И друго да ти кажа. Ти от къде си сигурен, че искам да работя в Канада това, което работя тука? Ами ако искам да си сменя призванието? Щото за мен търговията е една голяма лъжа, а мене не ме кефи много да лъжа хората. Факт е, че вече 6-7 години работя само в тая сфера, ама не ми доставя удоволствие.
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 41
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Empty Re: За обективната истина и неудобните въпроси

Писане by Marginal Вто 28 Апр 2009, 09:33

Ми явно съди по себе си Вальо (както правят много други хора) ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Empty Re: За обективната истина и неудобните въпроси

Писане by vanelo Съб 09 Май 2009, 19:06

Ама верно ли са толкова "просветени"? Копи от "другия" форум--- от Kan_Tangra Местожителство: Montreal, Concordia Пуснато на: Пет Май 08, 2009 4:56 am --- Имах едно гадже канадка, много умно, интелигентно и "начетено" момиче. Работеше като HR в някаква актюерска фирма. Та говорихме веднъж, изразих изненада, че в Европа газта е много популярна, докато тук в Канада никаква я няма. И каква беше реакцията, мислите?! Laughing Ами защото ние (канадците)МНОГО се грижим за околната среда! Затова и колите били на бензин. Идеята ми, че бих карал кола на газ, ако имаше беше посрещната с бурно възмущение и отвращение. Така и не повярва на протестите ми, че газта е напълно екологична, за разлика от бензина и не замърсява ... А точно това момиче беше някаква много върла фенка на екологията. Разправяше, че харесва мини купър, щото е малка кола, и не замърсява околната среда.

vanelo
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 718
Дата на регистрация : 26.01.2009

Върнете се в началото Go down

За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Empty Re: За обективната истина и неудобните въпроси

Писане by Marginal Съб 09 Май 2009, 23:17

Газта не е напълно екологична, ма е бая по-екологична от бензина.
А тая, тукашната "интелигенция" я знаеме ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За обективната истина и неудобните въпроси - Page 5 Empty Re: За обективната истина и неудобните въпроси

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 5 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите