Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
За емиграцията и реализацията Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
За емиграцията и реализацията Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
За емиграцията и реализацията Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
За емиграцията и реализацията Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
За емиграцията и реализацията Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
За емиграцията и реализацията Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
За емиграцията и реализацията Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
За емиграцията и реализацията Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
За емиграцията и реализацията Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
За емиграцията и реализацията Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
За емиграцията и реализацията Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
За емиграцията и реализацията Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Similar topics
Top posters
Marginal (16898)
За емиграцията и реализацията Vote_lcapЗа емиграцията и реализацията Voting_barЗа емиграцията и реализацията Vote_rcap 
paparazzo (7150)
За емиграцията и реализацията Vote_lcapЗа емиграцията и реализацията Voting_barЗа емиграцията и реализацията Vote_rcap 
myhata II (6266)
За емиграцията и реализацията Vote_lcapЗа емиграцията и реализацията Voting_barЗа емиграцията и реализацията Vote_rcap 
stimi (4915)
За емиграцията и реализацията Vote_lcapЗа емиграцията и реализацията Voting_barЗа емиграцията и реализацията Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
За емиграцията и реализацията Vote_lcapЗа емиграцията и реализацията Voting_barЗа емиграцията и реализацията Vote_rcap 
7george (3967)
За емиграцията и реализацията Vote_lcapЗа емиграцията и реализацията Voting_barЗа емиграцията и реализацията Vote_rcap 
danielle (2594)
За емиграцията и реализацията Vote_lcapЗа емиграцията и реализацията Voting_barЗа емиграцията и реализацията Vote_rcap 
Вода (2380)
За емиграцията и реализацията Vote_lcapЗа емиграцията и реализацията Voting_barЗа емиграцията и реализацията Vote_rcap 
fluid (2183)
За емиграцията и реализацията Vote_lcapЗа емиграцията и реализацията Voting_barЗа емиграцията и реализацията Vote_rcap 
kralimarko (1566)
За емиграцията и реализацията Vote_lcapЗа емиграцията и реализацията Voting_barЗа емиграцията и реализацията Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

За емиграцията и реализацията

3 posters

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Go down

За емиграцията и реализацията Empty За емиграцията и реализацията

Писане by Blgrn Съб 11 Фев 2012, 22:05

Днес се заудих над един много особен въпрос: Аз още ли съм емигрант?
След зрял размисъл, който беше съпроводен с много винопиене и едно две отскачания навън с цел попълване на запасите от вино и дърва реших следното:
Аз, хубаво, питам, ма то си зависи кой отговаря. Щото аз за себе си не съм вече емигрант. Ама за някои други хора винаги ще съм си емигрант.
Интересно ми е кво ще рече Линката, щото той се икрустира в туй общество преди бая време.
Един поздрав за него: youtube.com/watch?v=ohVSUMIIFus

Blgrn
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by ????? Съб 11 Фев 2012, 23:36

Линката,отдавна е в България и ръфа от заводския салам

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by ???????? Нед 12 Фев 2012, 00:49

Зависи ти как се чуфстваш. Като кажеш "канадците", тях или себе си разбираш? Абе, емигрент си, щом си емигрирал, и то 1во поколение, кво се чудиш. Има си и официални формулирофки - щом не си роден фКанада...

Канадците са емигрант сичките - еди кое си коляно, тъй че...

Кажи ся, що ходиш навън да си наливаш, къде ти е пиенето - в бараката ли, дървата ясно. Аз ходя до другата стая, абе скрил съм си в сяка стая по някое шише...

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Реализацията

Писане by ???????? Нед 12 Фев 2012, 00:54

А за реализацията - по-тъпо понятие по форумите не бях чел...

Бай дъ уей - аз се бях реализирал в БГ. Тука си живея живота. Новите - да се оправят както искат. cheers

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by ???????? Нед 12 Фев 2012, 01:04

Утре дружина приятели патриоти ще ходят до Кенмор, да гледат БГ отбора по ски бягане/биатлон, мен нещо не ме влече. Ми няам и българско знаме - кой ще знай за кого подскачам...

Данчето Христова щяла да пей тука скоро (сигурно е одила да види Фидел и на връщане през нас тва-онва) ма нещо не съм толкова закъсал...

Кат казах на наште, че гледам "Столичани фповече" много се учудиха - изцяло били минали на турски сериали вече...

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Blgrn Нед 12 Фев 2012, 01:26

Дръфцата са в задния двор, ма пиенето е в магазина.
Пустите метереолози само нервират народа. Обещават ми утре сабале почти -20 да е. Туй не е студено, но пък и не е топло все пак.
И на мен много ми харесват такъв тип думи. Нищо не значът, но пък са модерни и наукообразни и почти културни. Абе като ги употребяваш изобщо не ти се поазнава колко си тъп. Според мен, гилдията на тъпанарите, която става все по-многобройна и вреслива (с тоз интернет тъй ще е тя) отвреме на време силно се впечатлява от некаква нова дума, дето не знае какво значи, ма се сеща за кво я употребяват и тя става хит(ето една от тях). МОЛ на пример.

Blgrn
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Blgrn Нед 12 Фев 2012, 01:30

На мен мие чудно друго. Защо българите в Канада не се бият с канадците, например, а като се съберат за празник помежду си?

Blgrn
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by 1ofU Нед 12 Фев 2012, 01:40

На мен мие чудно друго. Защо българите в Канада не се бият с канадците, например, а като се съберат за празник помежду си?
Ми мноо ясно. Голяма част от тях са си просто "за убиване". Шорткът към правосъдието, с елементи на хуманност, щото после се прегръщат и се питат дали се уважават. Та, тия поправят пропуските в емиграционната канадска, възпитателната българска процедура, и също, глобалната генетично-сътворителна процедура. Както си го умеят естествено.

Други интересни въпроси?

1ofU
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Blgrn Нед 12 Фев 2012, 01:56

Туй добре!
А канадците, родени тук не се ли нуждаят от корекции, така да се каже? Или там грешки нема! Само ние сме грешни.

Blgrn
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by 7george Нед 12 Фев 2012, 02:11

Да, ама тва вече е доста работа.. И на някой му се плаща да я върши, предполагам.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Blgrn Нед 12 Фев 2012, 02:13

Сервус Джордж! Мислех, че си за гъби, като Маргинала.
:)

Blgrn
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by ???????? Нед 12 Фев 2012, 02:22

И още идат, пази се!
"Здравейте, ще се радвам да споделите какви могат да бъдат първите стъпки на новопристигналите в Монреал, които владеят аннглийски и искат да се развиват с него.
Имам предвид, работа, образование и място за живеене.
Моля да ми спестите отговори от сорта като не знаете френски защо идвате в Квебек, макар че сигурно и такива ще има.
Искаме да живеем в 'aнглийски' квартал, да ходим на тояжкасове по английски и да учим и работим с английски до момента, в който вземем дипломи и квалификации (дай боже да стане) и след това Québec au revoir! -Welcome to Canada!"
Смяхвзалата

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Blgrn Нед 12 Фев 2012, 02:30

Be Таквиз не може ли още в БГ да се пробират, пробират.
Да се срещат по дървени и пластмасови заведения и който оцелее да идва тука да ни види, така да се каже.
Сбогом г-жа Аспарухова! Salut Quebec, la!
Голямкеф

Blgrn
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Marginal Нед 12 Фев 2012, 10:11

Разбирач написа:Зависи ти как се чуфстваш. Като кажеш "канадците", тях или себе си разбираш? Абе, емигрент си, щом си емигрирал, и то 1во поколение, кво се чудиш. Има си и официални формулирофки - щом не си роден фКанада...

Канадците са емигрант сичките - еди кое си коляно, тъй че...

Кажи ся, що ходиш навън да си наливаш, къде ти е пиенето - в бараката ли, дървата ясно. Аз ходя до другата стая, абе скрил съм си в сяка стая по някое шише...
Аз за по лесно си цаках една 23 литрова дамаджана ф гостната За емиграцията и реализацията 507564 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Marginal Нед 12 Фев 2012, 10:15

Разбирач написа:Утре дружина приятели патриоти ще ходят до Кенмор, да гледат БГ отбора по ски бягане/биатлон, мен нещо не ме влече. Ми няам и българско знаме - кой ще знай за кого подскачам...

Данчето Христова щяла да пей тука скоро (сигурно е одила да види Фидел и на връщане през нас тва-онва) ма нещо не съм толкова закъсал...

Кат казах на наште, че гледам "Столичани фповече" много се учудиха - изцяло били минали на турски сериали вече...
Жена ми също (е, не изцяло де), сигурно са мноо готини, ма имайки предфит, че обаждат най вече заЗа емиграцията и реализацията 719259 не ме кефят ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Marginal Нед 12 Фев 2012, 10:17

Blgrn написа:Дръфцата са в задния двор, ма пиенето е в магазина.
Пустите метереолози само нервират народа. Обещават ми утре сабале почти -20 да е. Туй не е студено, но пък и не е топло все пак.
И на мен много ми харесват такъв тип думи. Нищо не значът, но пък са модерни и наукообразни и почти културни. Абе като ги употребяваш изобщо не ти се поазнава колко си тъп. Според мен, гилдията на тъпанарите, която става все по-многобройна и вреслива (с тоз интернет тъй ще е тя) отвреме на време силно се впечатлява от некаква нова дума, дето не знае какво значи, ма се сеща за кво я употребяват и тя става хит(ето една от тях). МОЛ на пример.
Па тфа значи търгофски център, ма нали ф България требва да се напраят на отфорени и да "позабравят" некоя и друга българска дъма и / или изражение ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Marginal Нед 12 Фев 2012, 10:23

Blgrn написа:На мен мие чудно друго. Защо българите в Канада не се бият с канадците, например, а като се съберат за празник помежду си?
Щот ше им излезне мноо солено.
Секо общестфо си има стандарти, привилегии и предимстфа (не знам дали точно се изразявам, ма мисля че разбирате за кфо обаждам).
Та, ти май си от мойта профинция (лесбийската и хомо-сексуалистката такава), и тука най страшното, подсъдимо и не - простимо е насилието и на фторо место голотата ...
Та така относно побоищата.
ПС, аз между другото станах на кълбо За емиграцията и реализацията 569901 с един табарнак преди около 2 години (имам и тема тука по въпроса), ма той ме нападна пръф, аз никога (до колкото имам право да ползвам тая женска дума) не нападам пръф ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Marginal Нед 12 Фев 2012, 10:26

Blgrn написа:Туй добре!
А канадците, родени тук не се ли нуждаят от корекции, така да се каже? Или там грешки нема! Само ние сме грешни.
СЕКИ се нуждае от корекция от фреме на фреме.
Само че, тука си имат бая по цивилизована процедура за коригиране на който и да е, дори и на мафиотите (само ако ти е умръзнал живота и най вече доброто здравословно състояние обаче) ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Marginal Нед 12 Фев 2012, 10:29

Койтощеш написа:И още идат, пази се!
"Здравейте, ще се радвам да споделите какви могат да бъдат първите стъпки на новопристигналите в Монреал, които владеят аннглийски и искат да се развиват с него.
Имам предвид, работа, образование и място за живеене.
Моля да ми спестите отговори от сорта като не знаете френски защо идвате в Квебек, макар че сигурно и такива ще има.
Искаме да живеем в 'aнглийски' квартал, да ходим на тояжкасове по английски и да учим и работим с английски до момента, в който вземем дипломи и квалификации (дай боже да стане) и след това Québec au revoir! -Welcome to Canada!"
За емиграцията и реализацията 655788
Аз па от кога искам да спечеля шестунка от Тото 2, да не ти обаждам, може да не сте били родени дори тогава За емиграцията и реализацията 1322 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Marginal Нед 12 Фев 2012, 10:33

Койтощеш написа:И още идат, пази се!
"Здравейте, ще се радвам да споделите какви могат да бъдат първите стъпки на новопристигналите в Монреал, които владеят аннглийски и искат да се развиват с него.
Имам предвид, работа, образование и място за живеене.
Моля да ми спестите отговори от сорта като не знаете френски защо идвате в Квебек, макар че сигурно и такива ще има.
Искаме да живеем в 'aнглийски' квартал, да ходим на тояжкасове по английски и да учим и работим с английски до момента, в който вземем дипломи и квалификации (дай боже да стане) и след това Québec au revoir! -Welcome to Canada!"
За емиграцията и реализацията 655788
Аз па от кога искам да спечеля шестунка от Тото 2, да не ти обаждам, може да не сте били родени дори тогава За емиграцията и реализацията 1322 ...
Иначе, тия като ги четя явно знаят кфо искат, ма имам некфо чуфстфо, че исканията им ше се променят около 20 пъти преди да дойде "момента в който земат дипломи и кфалификации" ...[/quote]


Последната промяна е направена от Marginal на Нед 12 Фев 2012, 10:37; мнението е било променяно общо 2 пъти
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty § най накрая по темата ...

Писане by Marginal Нед 12 Фев 2012, 10:35

Имигрант - мимигрант, дреме ти За емиграцията и реализацията 172...
Чуфствай се кфот искаш, важното е да ти е гот на тебе и вътре на враговете ти.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Blgrn Нед 12 Фев 2012, 16:15

Койтощеш сипва тука сол в раната при туй с черпака.
Това не са емигранти, а недотам умни и недотам работливи хора.
Аз имам усещането, че туй при тях е едно пожелание и те още не са наясно с процедурата. Квебек затова има собствена програма за селекция на емигранти и държавни чиновници, които се занимават с това, които са повече от тези на Канада щото френския език е приоритет. А човек може да живее дето иска ако си плаща редовно наема. Не тъй седи въпросът с тояжкасовете по англииски, дето искат да ги имат тез дето знаят англииски. Хареса ми и израза "дипломи и квалификации". Това ми звучи като "квото ми трябва за да се махна оттам". Е тук ги чакат серия изненади, за който могат да се опитат да се подготвят колкото си искат.
Един бедняк все минавал покрай едни богатски къщи и един ден решил да промени живота си и съставил следния план: Ще отиде в къщата на първия ще го омае, ще му вземе къщата, колата, парите и даже жената и после ще иде при втория и т..н. Тръгнал той да изпълнава плана си, но в първата къща изобщо не го пуснали, от втората го изгонили, а от третата го отвозила услужливо полицията.

Blgrn
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Blgrn Сря 15 Фев 2012, 21:25

Аз живея тъй както смятам за правилно и не смятам никого за враг. Ако някой ме смята враг нека е жив и здрав.

Blgrn
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Marginal Сря 15 Фев 2012, 22:17

Blgrn написа:Аз живея тъй както смятам за правилно и не смятам никого за враг. Ако някой ме смята враг нека е жив и здрав.
Тая логика ме кефи За емиграцията и реализацията 292384...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Blgrn Чет 16 Фев 2012, 21:10

Врагове, войни и т.н. Повечето хора не ги разбират тез работи и все ги употребяват за щяло и не щяло.А който дори ги е подушил отдалеч знае каква е истината - да оцелееш. Който цял живот е можел да си купи вафла Мура изобщо не разбира каква радост може да е това за някой друг. Всичко е относително.
Голямкеф

Blgrn
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by 7balls Чет 16 Фев 2012, 23:21

Глад ли беше, младост ли, социализъм ли, ама Морената си беше источник Радостен на щастие. Ся - пълен фризер сладолед, никой не го бръсне...

7balls
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Dedo M Пет 17 Фев 2012, 15:39

Тва е щото си пазаруваш хляб от Кореком-а.
Това - едно!
А и едно време и без морена ти ставаше, а ся и с пълен фризер сладолед - се тая.
Голямкеф Голямкеф Голямкеф Голямкеф Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by 7george Съб 18 Фев 2012, 02:08

Тва - щот работим в Корекома. И хляба си печем сами, ама брашното с долари. А вафлата - още ми помага. И зависи - дали тая или оная. Ако се сещаш де.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Dedo M Съб 18 Фев 2012, 15:11

И децата от малки говорят англииски.
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by 7george Съб 18 Фев 2012, 23:28

гурбетчия - temporary foreign worker
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

За емиграцията и реализацията Empty Re: За емиграцията и реализацията

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите