ФЕН тема... - Page 6 Empty Re: ФЕН тема...

Писане by lonly wolf Чет 26 Май 2011, 20:57

папа цигания голяма бе брат баси и Стамбула да ти го фукна и...... не е тва дето дават по сериялите те ги снимат на Принцовите острови сигурно е там наистина е ГОТ !!!

Писане by paparazzo Съб 28 Май 2011, 10:11

В 10 мача Барселона и Юнайтед си поделят по 3 победи:

7 март 1984, КНК, четвъртфинал
Барселона – Манчестър Юнайтед 2:0
В този първи четвъртфинал на КНК на “Камп Ноу” Барселона е по-добрият отбор, но не може да постигне повече от автогола на Греъм Хог и брилянтния гол на Рохо от далечна дистанция.

21 март 1984 г., КНК, четвъртфинал-реванш
Манчестър Юнайтед – Барселона 3:0
В реванша Брайън Робсън дава аванс на “червените дяволи” с гол с глава след плонж и връща надеждите на тима си. Робсън вкарва и важния втори гол, изравняващ резултата в двата мача, в началото на второто полувреме. Юнайтед стигна до впечатляващата победа с попадение Франк Стейпълтън.

15 май 1991 г. КНК, финал (в Ротердам)
Манчестър Юнайтед – Барселона 2:1
След отстраняването на английските отбори от евротурнирите финалът за КНК през 1991 г. бе шансът на Манчестър Юнайтед да сложи край на 23-годишната си суша без континентален трофей. Големият отбор на Барса на Йохан Кройф, който година по-късно спечели КЕШ на “Уембли”, бе без вратаря Андони Субисарета, ключовия халф Гийермо Амор и българския нападател Христо Стоичков заради контузии. “Червените дяволи” се възползваха от шанса си и взеха купата с два гола на Марк Хюз през второто полувреме.

19 октомври 1994 г., Шампионска лига, групи
Манчестър Юнайтед – Барселона 2:2
Съдбата прати Манчестър Юнайтед срещу “Дрийм Тийм”-а на Кройф в най-неподходящия момент. Барселона бе загубил с 0:4 от Милан на финала на Шампионската лига и желаеше да се докаже в груповата фаза на новия сезон. Първият мач в групата завърши 2:2, като Хюз и Лий Шарп бяха точни за “червените дяволи”, а Ромарио и Хосе Мари Бакеро се разписаха за Барса.

2 ноември 1994 г., Шампионска лига, групи
Барселона – Манчестър Юнайтед 4:0
В ответния мач през следващия месец нападателната двойка на каталунците Стоичков и Ромарио бе неудържима. Юнайтед не можеше да разчита на вратаря Петер Шмайхел заради ограничението за броя чуждестранни футболисти на терена. Стоичков вкара два гола, а Ромарио и Алберт Ферер също се разписаха във вратата на Гари Уолш.

16 септември 1998 г., Шампионска лига, групи
Манчестър Юнайтед – Барселона 3:3
Поредният сблъсък между двата тима в груповата фаза на Шампионската лига се превърна в един от най-запомнящите се двубои. Пол Скоулс и Райън Гигс вкараха в рамките на три минути в началото на мача преди Сони Андерсон и Джовани от дузпа да изравнят точно преди изтичането на час игра. Дейвид Бекъм възстанови преднината на Юнайтед, но в 71-ата минута Луис Енрике от дузпа донесе точката на каталунците.

25 ноември 1998 г., Шампионска лига, групи
Барселона – Манчестър Юнайтед 3:3
Невероятно, двата тима повториха шоуто два месеца по-късно. Този път Барселона поведе чрез Андерсон, но Дуайт Йорк (на два пъти) и Анди Коул успяха да се разпишат и да дават преднина на Манчестър Юнайтед. И в двата случая изравнителен гол успяваше да реализира Ривалдо. Бразилецът удари греда и в края на мача. Тимът на Сър Алекс Фъргюсън завърши втори в Група “D” на турнира, точно преди Барселона, която отпадна от надпреварата. Впоследствие Юнайтед спечели и Шампионската лига на същия този “Камп Ноу” след с 2:1 над Байерн в добавеното време.

23 април 2008 г., Шампионска лига, полуфинал
Барселона – Манчестър Юнайтед 0:0
Първият мач от полуфинала на Шампионската лига обещаваше сблъсък на талантите на два от най-впечатляващите отбори в Европа. Юнайтед пропиля златна възможност да открие резултата в третата минута, когато Кристиано Роналдо пропусна дузпа. Барселона доминираше в останала част от мача, но въпреки предимството при владеенето на топката не можа да създаде опасни голови възможности.

29 април 2008 г., Шампионска лига, полуфинал
Манчестър Юнайтед – Барселона 1:0
Барса не успя да повтори доминацията си от първия мач, въпреки че Деко, Самуел Ето`о и Лионел Меси застрашаваха вратата на Юнайтед. С невероятно представяне в защита се отличиха Рио Фърдинанд и Уес Браун. Ранен гол на Пол Скоулс с удар от 30 метра се оказа единственият в мача и по този начин бе сложен край на 9-годишното чакане на “червените дяволи” за класиране на финал в Шампионската лига.

27 май 2009 г., Шампионска лига, финал
Барселона печели с лекота финала на стадиона в Рим. Головете бележат Самуел Ето`о и Лионел Меси. В състава на “червените дяволи” като резерва се появи българската звезда Димитър Бербатов. Началните минути на двубоя бяха за англичаните, но Ето`о даде преднина на Барса в едно от първите положения. През второто полувреме испанският тим имаше повече възможности за гол. След центриране на Шави Лионел Меси с глава оформи крайното 2:0 и донесе за трети път трофея от Шампионската лига за Барселона.

Баланс: 10 мача, 3 победи за Барселона, 4 равенства, 3 победи за Манчестър Юнайтед, г.р. 16:14

Писане by paparazzo Съб 28 Май 2011, 17:16

СЪР АЛЕКС СЪОБЩИЛ НА БЕРБО: РАЗДЕЛЯМЕ СЕ…

Димитър Бербатов преживял изключително тежко новината, че отпада от групата за финала в Шампионската лига между Манчестър Юнайтед и Барселона.

Агенция БЛИЦ първа съобщи в света шокиращата новина. Един сайт, обичащ да преписва и да връща часа на публикация, не изневери на стила си и пак дръпна назад часовника, след като видя бомбастичната вест в БЛИЦ. Всички обаче разбраха, че сме свидетели на поредната измама от така наречените „колеги”.. Но това е друга тема..

Наши източници разкриха, че Митко останал като ударен с мокър парцал, когато сър Алекс Фъргюсън обявил разширения състав. За първи път в кариерата си той се осмелил и попитал мениджъра поради каква причина е аут, след като е напълно здрав и готов за игра. Шотландецът открито му заявил, че нещата между тях вървят към раздяла, но уточнил, че тепърва ще водят разговор по темата.

„Бербо не е на себе си. Той покани майка си, баща си, брат си. Жена му и дъщеричката му също трябваше да отидат на „Уембли”, но след този случай може и да са се отказали. Не иска с никого да говори. За него това е уникален шамар. Това е намек, явен намек, че Сър Алекс не го иска в отбора”, коментираха източници на БЛИЦ.
paparazzo
paparazzo

Писане by paparazzo Вто 11 Окт 2011, 17:03

Край: Последно място, 5 поредни загуби, нито 1 гол в София

България приключи срамното си участие в квалификациите за Евро 2012 със загуба с 0:1 от Уелс на Националния стадион Васил Левски.

Така националният ни отбор финишира на последното място в класирането на Група G и не успя да вкара нито един гол в домакинските си мачове в тези квалификации.

Позорната статистика не свършва до тук, като БФС трябва да обърне внимание и на факта, че това бе 5-а поредна загуба на България в последните 5 мача, включително и контролите с Беларус и Украйна, в които селекционери бяха нямащите почти никакви треньорски успехи във визитки си Лотар Матеус и Михаил Мадански.

На Националния стадион Васил Левски бе поставен и антирекорд за ниска посещаемост на официален домакински мач на България. По трибуните имаше едва около 500 предани български фенове, като още толкова бяха и запалянковците на уелсците.

Единственото попадение в двубоя България - Уелс вкара звездата на Тотнъм Гарет Бейл в 45-ата минута, след като надбяга Петър Занев по дясното крило, овладя топката и профуча покрай Иван Иванов, за да простреля вратаря Николай Михайлов с точен удар от 13-14 метра. Гостите имаха и още добри положение, но Бейл и нападателят на Ливърпул Крейг Белъми направиха пропуски.

Единственото смислено нещо, което успяха да създадат нашите национали за цял мач бе едно опасно положение в 85-ата минута на срещата, когато Владимир Гаджев от дълбочина изведе отлично Валери Божинов сам срещу вратаря Уейн Хенеси, но оженилият се преди 2 дни Божинов от 6 метра стреля встрани от вратата, за да покаже колко безсилен и комичен е тимът на България в момента.