Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Спомени - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Спомени - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Спомени - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Спомени - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Спомени - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Спомени - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Спомени - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Спомени - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Спомени - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Спомени - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Спомени - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Спомени - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Similar topics
    Top posters
    Marginal (16898)
    Спомени - Page 3 Vote_lcapСпомени - Page 3 Voting_barСпомени - Page 3 Vote_rcap 
    paparazzo (7150)
    Спомени - Page 3 Vote_lcapСпомени - Page 3 Voting_barСпомени - Page 3 Vote_rcap 
    myhata II (6266)
    Спомени - Page 3 Vote_lcapСпомени - Page 3 Voting_barСпомени - Page 3 Vote_rcap 
    stimi (4915)
    Спомени - Page 3 Vote_lcapСпомени - Page 3 Voting_barСпомени - Page 3 Vote_rcap 
    Mr800Days (4254)
    Спомени - Page 3 Vote_lcapСпомени - Page 3 Voting_barСпомени - Page 3 Vote_rcap 
    7george (3967)
    Спомени - Page 3 Vote_lcapСпомени - Page 3 Voting_barСпомени - Page 3 Vote_rcap 
    danielle (2594)
    Спомени - Page 3 Vote_lcapСпомени - Page 3 Voting_barСпомени - Page 3 Vote_rcap 
    Вода (2380)
    Спомени - Page 3 Vote_lcapСпомени - Page 3 Voting_barСпомени - Page 3 Vote_rcap 
    fluid (2183)
    Спомени - Page 3 Vote_lcapСпомени - Page 3 Voting_barСпомени - Page 3 Vote_rcap 
    kralimarko (1566)
    Спомени - Page 3 Vote_lcapСпомени - Page 3 Voting_barСпомени - Page 3 Vote_rcap 

    Съфружници
    Анонимна анкета само за мъже !!!
    Колко кожи сте разпрали?
    Дефствен съм
    1-10
    11-20
    21-30
    31-40
    41-50
    51+
    Шфестер съм

    >>Резултати<<
    Създайте собствена анкета

    Спомени

    4 posters

    Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

    Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Нед 12 Фев 2012, 16:36

    Аз думам за фурната на Аксаков и Добруджа, на ъгъла. Опитах се да сметна някак времето ма никак не мога. Но си беше супер фурна имаше всичко и можеше да занесеш нещо да ти изпекат. Големия удар дойде като модернизираха устройството -фурна, туй дето пече хляба. Туриха му газова горелка дето духа топло през дупката през която се слага хляба. Майстора и помощника му тутакси си отидоха и след туй си ... ъъъ... абе фурната стана микро соц. цех за производство на тестени изделия на индустриялен принцип. А ние почнахме да купуваме хляб отдругаде.

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Marginal Пон 13 Фев 2012, 00:15

    Dedo M написа:Аз думам за фурната на Аксаков и Добруджа, на ъгъла. Опитах се да сметна някак времето ма никак не мога. Но си беше супер фурна имаше всичко и можеше да занесеш нещо да ти изпекат. Големия удар дойде като модернизираха устройството -фурна, туй дето пече хляба. Туриха му газова горелка дето духа топло през дупката през която се слага хляба. Майстора и помощника му тутакси си отидоха и след туй си ... ъъъ... абе фурната стана микро соц. цех за производство на тестени изделия на индустриялен принцип. А ние почнахме да купуваме хляб отдругаде.
    Ако си чел новините напоследък, тва го направиха и ф Монреал.
    Затфориха фурните които работят на дървета щото тровели прекалено много атмосферата.
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Пон 13 Фев 2012, 22:50

    Бее тия тук сменят източника на топлина, но не и начина на топлене на фурната. А в БГ фурната имаше пещ отдолу в която палеха огън. Престанаха да го правят, а на дупката от дето вкарват хляба във фурната сложиха една газова горелка. Предния хляб бше препечен от едната страна, а задния - недопечен. То затуй се получи бунта на хллюбяря, доколкото си спомням. В квартала разправяха, че това е последната фурна в София, която е преобразувана, щото някои си от Народното събрание си купували от там хляб и я протежирали. Обаче като опнали жартиера и тутакси я модернизираха.
    Едно време се разправяше, че самолетите на БГА са като машини на времето. Като ги вземеш в западна посока - отиваш в бъдещето, а на обратно - в миналото. Това, разбира се е оказа вярно, но по един много особен начин.
    Аз като дойдох тук, добре че имам здрава нервна система, а и малко предварителна информация бех събрал. Като видех какви телефони се продават по магазините, ами и ги купуват... Ми те по-големи от мобифоните кат ги пуснаха. Имах усещането, че съм в миналото. Ся няма да изброявам приликите между едно българско общество, което вече не съществува и канадското общество. Имам усещането, че ми прожектират вече гледан филм. Най съ изнервих кат направиха найлоновите пликчета по 5 цента.
    Голямкеф

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Marginal Пон 13 Фев 2012, 22:55

    Така е, Канада отива натам от където се връща България ...
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Пон 13 Фев 2012, 23:13

    Abe to ... да се сравняват двете е много трудно. България е имала своите времена на величие и след туй следва спад. Отдавна. Много отдавна. А след туй спад. Много дълго. А преди време канадската нация призна кебекарската нация, което ме развсели много.

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by 1ofU Пон 13 Фев 2012, 23:44

    Бе те на племе от няма и 200-ста въшливи индианеца викат нация, та на кебекарите. Е, имат си некво нац-ни особености по-различни от останалите канадци все пак. То пък им загина след тва партията дето беше за отцепването, явно са истрезнели.

    Така се запазваме млади, кат живейм в миналото. Ей ти интернета, ходи да разглеждаш бъдещето. Така е и по-безопасно.

    1ofU
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Пон 13 Фев 2012, 23:58

    Ха-ха-ха!
    Че аз се чудя даже повече на канадската нация!
    Голямкеф
    Кебекарите имат съвсем различна култура и език от околните и могат много повече да имат претенции за нация.
    Голямкеф Голямкеф Голямкеф

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Marginal Вто 14 Фев 2012, 00:29

    Dedo M написа:Abe to ... да се сравняват двете е много трудно. България е имала своите времена на величие и след туй следва спад. Отдавна. Много отдавна. А след туй спад. Много дълго. А преди време канадската нация призна кебекарската нация, което ме развсели много.
    Е, точно за спада стааше въпрос.
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Сря 15 Фев 2012, 21:20

    Be той спада не е от нищо.
    Като гледам така едно време сме били повече, а и силни, а сега сме малко, слаби и се разбягваме. А и туй дето на народното събрание пише: Съединението прави силата и то не е без нищо.
    Ся за българските форуми по канадско нема да говоря.
    Голямкеф Голямкеф Голямкеф

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Marginal Сря 15 Фев 2012, 22:15

    Dedo M написа:Be той спада не е от нищо.
    Като гледам така едно време сме били повече, а и силни, а сега сме малко, слаби и се разбягваме. А и туй дето на народното събрание пише: Съединението прави силата и то не е без нищо.
    Ся за българските форуми по канадско нема да говоря.
    Спомени - Page 3 1322 Спомени - Page 3 1322 Спомени - Page 3 1322
    Ми то нищо не е без нищо или от нищо ...
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Чет 16 Фев 2012, 21:17

    Be то ти си прав... ама най-смешното е като питаш някой българин за нещо и какво се случва:
    1. Той е най-умен.
    2. Всички други са тъпанари.
    3. Той е най-мъж/жена.
    4. Другите са безполови.
    и още много други.
    А май всички проблеми в Бг са от българите.
    Голямкеф

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by ???????? Чет 16 Фев 2012, 21:55

    А май всички проблеми в Бг са от българите.
    И не ти ли съ струва, Дедо, (тва е една моя стара теория), че разтворени по-света по другите нации, те се правят по-добре, отколкото на купчина в родината? Ми те са за мая навсякъде... Още Херодот или Аристотел беше казал, че траките са най-многобройния и силен народ, ама дето постоянно воюват едни с други, тва ги прави слаби...

    Деде Мраз, само ти май си нямаш форум. Даваш го прост индианец напоследък. Сигурно така е правилно.

    ????????
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Marginal Пет 17 Фев 2012, 02:49

    Dedo M написа:Be то ти си прав... ама най-смешното е като питаш някой българин за нещо и какво се случва:
    1. Той е най-умен.
    2. Всички други са тъпанари.
    3. Той е най-мъж/жена.
    4. Другите са безполови.
    и още много други.
    А май всички проблеми в Бг са от българите.
    Спомени - Page 3 1322
    Най големата далавера е да си безполоф.
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Пет 17 Фев 2012, 15:27

    Забравих да добавя, ма вие ма поправяте, де ...
    5. Аз съм най-големия разбирач
    6. Вии нищо не разбирате
    ......

    Имаше едно Ботьово стихотворение "В механата" : " а вий... вий сте идиоти!"

    Аз познавам 5-6 народа на таз земя и не твърдя, че всички са така, ма всеки народ смята себе си за уникален, както и всеки индивид се смята за изключителен. Щото няма интелектуална мощ да познае нещо друго, де.
    Има един много тежък философски въпрос: "Познаваеми ли сме за самите себе си?"
    Щото ако отговора е едно твърдо "Нье!", значи априори се разбира, че аз съм най-готин, а " а вий... вий сте идиоти!" или поне всеки тъй смята.
    Достатъчно ли сме умни за да разберем, че сме глупави? Или сме достатъчно глупави да се мислим за умни?
    Паразитите, бактериите и вирусите не живеят на колонии.Хищниците също.
    Имам една молба.
    Някой може ли да ми преведе на англииски или френски думата "гурбет", щото на китайски не знам как е, но съм сигурен, че я има.
    Голямкеф Голямкеф Голямкеф

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Пет 17 Фев 2012, 15:34

    Ами то само, който не е бил вожд се натиска, а също и тоз дет не е имал форум.
    А бе, както написа един дет ги разбира нещата: Който се е реализирал в БГ тук само си почива.
    Радостен Радостен Радостен

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Пет 17 Фев 2012, 23:27

    Това е един много принципен въпрос, който ми се ще да развия. Така най-основно, де.
    От гледна точка на реализацията има два типа хора:
    Такива дет са се реализирали
    и
    Такива дет не са се реализирали.

    първите, като сменят средат т.е. емигрират от Каспичан в София, примерно, много точно могат да кажат какво трябва да направят/платят за да се реализират. И понеже въпроса "Ставам ли за нещо?И трябва ли да допусна другите да разберат, че съм една кръгла нула?" не ги вълнуват, много точно могат да прценят искат ли да бачкат по 12 часа, та след 7 години да станат подначалник на маркетинга и заплатата да им съ дигни с 18 лева и 75 стотинки.
    Вторите са емигрирали за да се реализират, щото в БГ никой не ги оценя. Кат са дошли и са видели, че и тук никой не ги оценя вместо да направят правилния извод, че те си не стават почват да обвиняват българите, канадците, кебекарите и Линко, щото не ги оценяват по достойнство. И да пълнят форумите с кво ли не.
    И тук се появява Парадокса на Дядо Мраз:
    Който е тръгнал да се реализира в Канада - не се реализира,а който не е тръгнал да се реализира в Канада се реализира.
    Аве хорски работи, ша знайш!
    :)

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Marginal Съб 18 Фев 2012, 10:59

    А аз реализирал ли съм се?
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Съб 18 Фев 2012, 15:05

    Ти си знаеш. Разбира се може и да се лъжеш.
    Май нещо те трови, ми се струва, но може и да се лъжа. Все пак далеч си от нирвана, де. Поне докато не паднат от власт мръсните феминистки. Като комунистите де.
    А и кво значи "реализирал се" аз го употребявам с много ирония към хората, които го употребяват.
    Голямкеф Голямкеф Голямкеф
    Според това дали знаят дали са се реализирали, хората са
    1. Такива дето знаят
    и
    2. Такива дето не знаят

    Аз дори не зная ти дали знаеш дали си се реализирал, щото от въпроса ти не лъха на туй удивено недуомение на тез дето не знаят. От друга страна ако знаеш, що питаш?
    Голямкеф

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by 7george Съб 18 Фев 2012, 23:36

    Eдно време реализираха голове. И стоките в търгофската мрежа. Напоследък стана по-сложно с тия понятия. Станал ли си бил за квото си учил? Тоест дали те е закарала матрицата, накъдето те е засилила. Чак срамно. И що да не правиш кръгом или наляво във всеки един момент, без предизвестие? Иначе си на пързалката, в улея - отпред смуче, отзад натискат едни потни и мазни... Оня форум наистина е вреден. Сега Ябълката е предмет на страсти и раздори, самодоказване.
    7george
    7george
    Писачко
    Писачко

    Male
    Capricorn Buffalo
    Брой мнения : 3967
    Рождена дата : 13.01.1962
    Възраст : 62
    Местожителство : Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://picasaweb.google.com/george7cal

    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Нед 19 Фев 2012, 00:20

    Не четеш ти... не четеш.
    Беше обяснено, че много българи накуп е вредно. Колкото са повече по е вредно. На глей БГ. Та в ония форум много българи. Ти кво праиш там не е ясно.
    lol!
    Аз изобщо що се реализирам по форумите не ми е ясно. Търся отговор на този въпрос много внимателно. Определено не са българите, щото след писане извесно време ме изнервят и напускам.Обаче като мине година две и пак прописвам.Май е по-точно обратното. Не пиша по форуми изобщо. Попиша малко и пак престана.В същност сега съм удивен -доста устойчиво пиша от две години май. Ама то аз не си водя дневник, а и на тез години почнах да забравям. То аз забравих да пиша, та другото ще помня. Бе всичко е настоящетто, както вика Маргинала, щото миналото го забраиме, а бъдещето го незнаеме.
    Аз имам една теория, че тоз дет пише редовно, бе направо виси по форуми търси нещо дето му липсва, но не може да го намери.
    А на теб кво ти липсва?

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by 7george Нед 19 Фев 2012, 00:28

    А на теб кво ти липсва?.
    Помня ли, неска едно - утре друго. Всяко обопщение подвежда.

    Родопските одеяла ми липсват, таман 8 броя. Меришеха на овце. Остава спорът - одеалото ли те топли, или ти - него?
    7george
    7george
    Писачко
    Писачко

    Male
    Capricorn Buffalo
    Брой мнения : 3967
    Рождена дата : 13.01.1962
    Възраст : 62
    Местожителство : Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://picasaweb.google.com/george7cal

    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by 7george Нед 19 Фев 2012, 00:32

    Dedo M написа:Не четеш ти... не четеш.
    Беше обяснено, че много българи накуп е вредно. Колкото са повече по е вредно. На глей БГ. Та в ония форум много българи. Ти кво праиш там не е ясно.
    lol!
    Аз изобщо що се реализирам по форумите не ми е ясно. Търся отговор на този въпрос много внимателно. Определено не са българите, щото след писане извесно време ме изнервят и напускам.Обаче като мине година две и пак прописвам.Май е по-точно обратното. Не пиша по форуми изобщо. Попиша малко и пак престана.В същност сега съм удивен -доста устойчиво пиша от две години май. Ама то аз не си водя дневник, а и на тез години почнах да забравям. То аз забравих да пиша, та другото ще помня. Бе всичко е настоящетто, както вика Маргинала, щото миналото го забраиме, а бъдещето го незнаеме.
    Аз имам една теория, че тоз дет пише редовно, бе направо виси по форуми търси нещо дето му липсва, но не може да го намери.
    А на теб кво ти липсва?
    Баси - ти да не си бил писател, преди? Тая клавиатура не я жалиш въобще.. :-)
    7george
    7george
    Писачко
    Писачко

    Male
    Capricorn Buffalo
    Брой мнения : 3967
    Рождена дата : 13.01.1962
    Възраст : 62
    Местожителство : Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://picasaweb.google.com/george7cal

    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by 7george Нед 19 Фев 2012, 00:40

    Едно време, тъй да се каже, имахме машинописки. Идеш при тях с ръкописа и, .. тва е една друга история. Пасле купиха КОМПЮТЪРА, 386, къде тиваш ми.. Беше в специална стая с решетка на нея и само някои имахме достъп. Пешехме и на директора, щото.. той къде ти, па и неговата секретарка, и тя немойше.

    Сега е друго, компа стана придатък на всеки. ~~~ Ама зех да се прозявам вече.
    7george
    7george
    Писачко
    Писачко

    Male
    Capricorn Buffalo
    Брой мнения : 3967
    Рождена дата : 13.01.1962
    Възраст : 62
    Местожителство : Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://picasaweb.google.com/george7cal

    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Нед 19 Фев 2012, 00:42

    Ам'чи не!
    Аз така си комуникирам.
    А клавиатурата я жаля, щото ми е закачена на ноутбука и после друг трябва да зимам. Все се каня да включа външна, но ме домързява. А последния ми компютър е акер, което ще рече почти качествен и незнам кога ще ме остави насред чата. Ама ми е писнало да харча за хардуер.


    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Нед 19 Фев 2012, 00:44

    Наздраве! Бира

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Нед 19 Фев 2012, 00:49

    A се прозяваш щот не си дремнал след обяд!
    lol!

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Нед 19 Фев 2012, 00:56

    Aз харесвах родопски одеала. Зелено-червени и не много меки.Което ме подсеща, че тука нема таквиз. Тука има завивки за да спиш с тях и едни нещастни изкуствени одеалца, дето за нищо не стават. Харесах си аз едни вълнени, от камила, в ЛаБе-то, ма като им видох цената ги оставих. 523 Кад парчето, преди такси естествено! Иначе са хубави. По нашенско толко върви любимата кола на мухата на 10-12 години.

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by 7george Нед 19 Фев 2012, 01:00

    Най-мразя след обяд да се оди някъде или нещо да се работи и да пропусна дрямката... Бира

    Решил съм да си зимам и аз лаптоп, за леглото и за по-нагоре, че тоя гони 6 лета, макар и ъпгрейдван до къдет може....
    7george
    7george
    Писачко
    Писачко

    Male
    Capricorn Buffalo
    Брой мнения : 3967
    Рождена дата : 13.01.1962
    Възраст : 62
    Местожителство : Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://picasaweb.google.com/george7cal

    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Нед 19 Фев 2012, 01:11

    Hmmm!
    Тоз ми е четвърти! Аз съм професионалист и в БГ никога съм нямал собствен ноутбук щото съм имал по няколко служебни. Личен ми беше десктопа и винаги е бил връхта. Тука стана обратното. Това ми е четвърти ноутбук. Първия беше суперписък на ефективноста и цената му беше кат на нова кола, де. Втория беше отличен компютър на добра цена. Третия беше конвенционален, а сегашния е най-ефтиния. Ма то телефона ми е по-мощен от компютъра ми, което значи, че компютъра е слаб.
    Голямкеф Голямкеф Голямкеф Голямкеф Голямкеф Голямкеф

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Marginal Нед 19 Фев 2012, 11:34

    Ми питам да стаа лаф Спомени - Page 3 693403 ...
    Иначе, моя дет лапа топки има 8 процесора по 2 гига, кефи ме.
    А ти, земи си купи 1 сфестно одеало онлайн, бая по тънко отколкото от табарнашките търгофци.
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Dedo M Нед 19 Фев 2012, 16:25

    Abe едва ли има 8 процесора. Може да са 8 ядра, които в същност са 4.
    Голямкеф
    ЗА i7 става въпрос предполагам.


    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Спомени - Page 3 Empty Re: Спомени

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 3 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите