Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_lcapИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Voting_barИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_lcapИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Voting_barИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_lcapИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Voting_barИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_lcapИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Voting_barИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_lcapИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Voting_barИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_lcapИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Voting_barИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_lcapИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Voting_barИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_lcapИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Voting_barИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_lcapИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Voting_barИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_lcapИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Voting_barИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

+3
paparazzo
kill_u
Marginal
7 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by ????-? Пон 28 Май 2012, 19:16

Гайтан вежди
от гайтанвеждю

www vipzona.bg/fun-zone/galeriya/8049-gaitan-vezhdi

????-?
Гост


Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by paparazzo Вто 16 Окт 2012, 16:47

СИНЪТ НА ДОБРИ ДЖУРОВ ПОСТАВИЛ РЕКОРД МНОГО ПРЕДИ ФЕЛИКС ДА СЕ РОДИ


Трима български парашутисти се записват с уникални височинни скокове равни с постижението на австриеца


16 октомври 2012, 21:31
София, България



Чавдар Джуров
Българските парашутисти са поставяли световни рекорди преди още Феликс Баумгартнер да бъде роден. Постигани са още през 50-те и 60-те години с минимално оборудване. На практика това ги изравнява с постиженията на австриеца, който успява да постигне скок от 39 км височина.
Tова разказа ексклузивно за “ШОУ” Иван Мечков, председател на Съюза на парашутистите у нас.

”Определено, за да се изпълни един такъв опит, са нужни средства, но сумата от 50 млн. евро е голяма, доста са. Имам предвид това, че България има трима световни рекордьори по височинни скокове през 50-тe години. Става въпрос за полковник Стефан Калъпчиев, майор Иван Крумов и сина на Добри Джуров – Чавдар Джуров. Те са скачали от люка на бомбардировач с пилотските костюми и шлемове и всичко е минавало нормално”, разказва още Иван Мечков.

Стефан Калъпчиев е първият, който записва името си като рекордьор. Прави това още в далечната 1958 година, когато успява да преодолее последователно 12 000, 13 500 и 13 738 метра. В онези години това са световни постижения за височини, които дотогава никой не е успял да скочи.

“Сравнено със скока на Феликс Баумгартнер сега това сигурно не изглежда толкова значимо, но

за времето си това е било нещо уникално

На практика Стефан Калъпчиев е изпитвал същите усещания, каквито и австриецът, особено с това техническо оборудване, което е имал”, твърди още експертът парашутист.

Около Стефан Калъпчиев постепенно започват да се събират най-смелите му ученици. Наричат ги “златните” и всички поставят собствени рекорди. Сред тях е и Чавдар, син на военния министър Добри Джуров.

“Чавдар дойде при мен през 1967 година. Строиха инструкторите в Долна Митрополия, за да ни разпределят новите тояжкасанти. На всички дадоха по няколко души. Само на мен никой. Отидох при командира на ескадрилата и му казах, че са ме забравили. Но той ми съобщи, че грешка няма. Щели да ми пратят Чавдар Джуров. Да се занимавам само с него. Помислих си, че на младежа му е скимнало да лети и ще трябва да го возя. Казах си на акъла: "Щом трябва, ще го возя." После ме извикаха в щаба да говоря с шефа на авиацията Симеон Симеонов. Той ми нареди за един месец Чавдар да усвои сложния пилотаж. Заповяда да работим по 5-6 часа на ден! Изготвих специален график. Новият направи невъзможното. Той започна да лети сам на 26-ия ден!

Няма авиатор в света, който да е подлаган на такива натоварвания

Нито във Варшавския договор, нито в НАТО. Западните пилоти не могат и да си го представят. Те първата година хвърчат на безмоторни самолети, втората на витлови и чак третата - на реактивни. Кап. Джуров трябва да е в Книгата на Гинес. Никой не се научи да лети по-бързо от него”, спомня си инструкторът - полк. Цветан Стойновски.

През 1966 г. Чавдар Джуров скача с парашут от 15 413 метра с незабавно отваряне на парашута. Този световен рекорд след 20 години още фигурира в справочниците и ще бъде изучаван като невероятно постижение. Скокът, който българинът прави, е от стратосферата.

Температурата е минус 65 градуса

Парашутистът е с кислороден апарат и специален костюм, но дори и те не го предпазват от лошите атмосферни условия. Височината е над техническия таван на самолета. Тя може да се достигне само в късна пролет и ранна есен.

Тъй като при скокове от такава голяма височина не може да се предвиди къде ще се приземи парашутистът, у нас рекордите се поставят винаги в Добруджа, където релефът е равнинен. За подготовката на всеки опит се грижела комисия, чиито решения утвърждава министърът на отбраната. Самите рекорди се регистрират в Международната въздухоплавателна федерация ФАИ в Париж по сложна процедура. Скоковете се заявяват минимум един месец предварително и рекордите се зафиксират с апаратура, която изпращат от Франция.

Чавдар успява, но се връща прегънат на две. Тялото му дълго остава свито от изстрела на капсулата заради уврежданията, които получава по време на скока си.
Международната въздухоплавателна федерация ФАИ решава, че

българинът надминава човешките възможности

и допустимия риск. Тя забранява подобни опити. Вписва Чавдар като рекордьор, но не и постижението му. На 14 юни 1972 г. лети като инструктор. Дори и не предполага, че това ще е и последният му полет.

Самолетът пада и се взривява при удара със земята

Световен рекордьор е и майор Иван Крумов. През 1966 г. той поставя своя световен рекорд и изпълнява изключително сложна маневра. Напуска чрез катапултиране задната кабина на самолета си при височина 15 963 м. Парашутът му се отваря на 710 м над земята. В подготовката на скока участва и парашутистът от Балчик Христо Константинов – Тапата. Той разработва и подобряването на дневен републикански рекорд - височинен скок с незабавно разтваряне на парашута от 11 300 м в група от 9 човека. След два дни деветимата отново скачат - този път нощем от височина 11 400 м с незабавно разтваряне на парашута - отново нов републикански рекорд.

http://www.blitz.bg/news/article/159839
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by Marginal Вто 16 Окт 2012, 17:35

Добре де, не го четох цялото, ма Джуроф-Муроф, некви 15 км. максимум виждам.
А къде са 15 км. и къде са 39 ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by fluid Вто 16 Окт 2012, 17:52

Да, а къде е 1966 и къде е 2012?
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by paparazzo Съб 27 Окт 2012, 06:21

http://www.chuime.bg/78-lola-monteskyoo/19460-izpovedta-na-edna-shofyoorka.html


Изповедта на една шофьорка

27 Октомври 2012


Автор Лола Монтескьо


Карам перфектно, даже веднъж успях да паркирам успоредно назад! Нямам никаква представа защо жените са подигравани като шофьори. Били некадърни зад волана, карали опасно, а за да паркират полско фиатче, имали нужда от паркинг с размерите на „Герена” и навигационната система на „Аполо 13”. Не знам защо е това злословие, макар че, ако съм обективна, някои детайли при шофирането ми убягват дори и на мен. Но само детайли. Забелязала съм, че когато тръгна да паркирам успоредно назад, най-късно до 40 минути около мен се събира тълпа зяпачи.

Не знам какво толкова им е интересно, сигурно не виждат често някой да се поти толкова много зад волана. Ама я и те да завъртят волана 60 пъти на едната страна и 60 пъти на другата, докато подскачат от съединителя на спирачката и обратното. Вир вода се става така, кълна се! То и околните също се уморяват да подвикват: „А наляво с волана , а надясно, а пак наляво, а пак надясно, още малко наляво, обратно, обратно, обратно, напред, стоп, назад, назад, назад, стоп, стоп, стоп, стоп, СТОП бе, мацко, не може там да паркираш, заклещи входната врата, не могат да излязат хората от блока, моля ти се...”

Аз понеже съм доста притеснителна, та цялата плуввам в пот, докато се упражняваме с помагачите. Затова на всеки пет минути ползвам чиста хавлиена кърпа, освежаващ лосион за лице, дезодорант и парфюм, след което пак се налага да се понапудря и да коригирам червилото. Това леко ги изнервя. Един пич даже веднъж ми каза: „Мацко, с твоя стил на паркиране ще си изкараш някой тояжкаорт на лечебни бани, където да си грееш потрошените от бой кокали!” Простак! То да не е въпрос само на мускули? Задното успоредно си иска и яко математика, а аз винаги съм я мразела. Примерно, като съм с голфа, всеки ми вика, че няма проблеми да паркирам в дупката, освободена току-що от някой „Хамър”. На мен все още ми изглежда невъзможен тоя фокус, обаче математиката казва: МОЖЕ!

Добре, признавам си, че затруднения изпитвах дори и с паркирането на детската количка. Даже с количката за покупки в супера предизвиквам задръстване, колчем почна да маневрирам. Затова си имам основно правило. Паркирам само напред. Карам, докато намеря място, достатъчно широко, за да мога да вляза без маневри. Или докато ми свърши бензинът. Всъщност аз дори веднъж успях да паркирам задно успоредно. На изпита за шофьорска книжка. Тъкмо бях подминала свободното място за паркиране, но видях, че в магазина до него има страшни блузки. И се върнах да ги видя. Та си паркирах от раз.

Това буквално шашна изпитващия. Преди това го бях докарала до астматичен пристъп с опитите ми да направя обратен завой на един жп прелез. Тъкмо щях да пресека релсите и видях, че от другата страна на пътя има адски много знаци. Това триъгълни, това кръгли, четвъртити, червени, че и сини... Толкова се шашнах, че реших веднага да се върна. Инструкторът крещи, изпитващият пъхти, някакъв влак свири... Добре че бях аз, да ги спася. Когато има сериозна опасност, съм забелязала, че мъжете бързо се предават. Та затова накрая, като паркирах така умело, катаджията зяпна и вика: „Вие - пъшка той драматично като Дарт Вейдър и си пръска с флакон в устата - преди малко се опитахте да ни убиете. Както и още поне дузина шофьори на пътя и пешеходци. Струва ми се, че не познавате знаците. Нито веднъж не дадохте предимство. Минахте през пешеходната зона. Карате насред града със 120 км/час и дори говорихте два пъти по телефона! За бога, да не си въобразявате, че сте шофьор на маршрутка? Това е учебна кола!” После обаче ми даде книжката и ме накара да се закълна, че ще карам само на село. Не му се щеше, ама вече беше взел прасенцето от тати.

Но аз карам в града. Ходя с колата на работа. Практично е, защото мога да се гримирам в нея. Нагласила съм си страничните огледала така, че да мога да си виждам и двата профила. Нанасянето на грим си е изкуство! До офиса имам точно 11 светофара. Напълно достатъчно за един приличен грим. На първия почиствам с тоалетно мляко и нанасям маска. Държа я 7-8 минути, докато стигна до следващия светофар. Там я почиствам и тонизирам с вода за лице. Слагам леко кремче. Масажирам го с едни специални потупвания около очите, за да нямам бръчки. Обикновено това ми отнема време и се налага да пропусна един-два зелени сигнала. Но не се притеснявам. Само тия простаци зад мен много ми пречат. Какво скачат по тия клаксони, не мога да разбера. Музиканти!

Гримирането по светофарите се усложни, откакто карам детето на детска градина, защото с едната ръка държа червилото, а с другата му подавам бисквити. Или вода. Или хлебче. Или книжка. Или пак бисквити. Обаче вече мога да карам без ръце, като придържам волана с коляно. Не съм се научила да завивам така, но пък имам един маршрут, по който почти не се налага да правя завои до градината. Още не са ме глобили. Макар че често ме гонят едни със сирени, ма не катаджии. Май са пилотни коли за самолети. На детето му е много забавно, даже събота и неделя ме кара да ходим там: „Мамо, чичо гони, иииууу, иииууу.” Но и да успеят да ме спрат някой път, не се притеснявам. Така бързо успявам да се разрева, че досега нито една точка от талона не са ми взели. Даже и като паркирах в подлеза на ЦУМ, ги размекнах, накрая даже ме закараха с пилотка до вкъщи!

Но иначе карам перфектно. Страхотен шофьор съм и не слизам от голфа. Не, наистина не ми е ясно защо другите толкова мрънкат срещу жените зад волана!
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by paparazzo Нед 11 Ное 2012, 11:41

Българка с награда за най-добра анална сцена в САЩ?

http://www.19min.bg/news/8/40760.html
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by acgor Сря 09 Яну 2013, 14:33

Български актьори тръпнат в очакване на влизането на Хърватия в ЕС

Голяма част от българските актьори не са доволни с бозавите сериали, които се пръкват в родното кинопроизводство. За никого не е тайна, че кастинги у нас се правят проформа и се наемат нечии роднини или подопечни. Така всичките роли отиват у един файтон хора и затова у нас нови лица почти няма. А ако има то са "я батко, я свако" на вече до болка втръсналите ни лица от екрана.

Именно затова голяма част от родните актьори започнаха да търсят препитание в по-развити страни на запад. Напоследък те точат ръце и на Хърватия, която се очаква да влезе в ЕС това лято. Сред тези, които смятат да емигрират в Хърватия са доста познати имена като Елен Колева и Яна Маринова.

"Хърватските сериали определено са с по-високо качество от родните." и "У нас само Под прикритие е единственият хубав сериал" са масовите мнения както в актьорската гилдия, така и сред зрителите.

в. Уикенд

acgor
Гост


Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by paparazzo Вто 07 Май 2013, 07:37

ирония идиотова е ПРЕКРАСНА, бе.

http://www.vbox7.com/play:531fa9a688


оаче, последният текст за опашката, маруллята, пенционера и бананите в газа е ГЕНИАЛЕН....хахахахахаааааааааа!
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by paparazzo Пет 17 Май 2013, 12:02

Дамски превръзки с аромат на лимон се очаква да избият рибата

17.05.2013, 08:50
| автор: beasta (Потребител) |
четена 1040 пъти


Продуктова бомба, с която се планира да бъде взривен санитарно-козметичният пазазр, ще бъде пусната в най-скоро време. Става въпрос за дамски превръзки с аромат на пресен лимон, с който производителите целят да избият рибата във всички възможни смисли на израза.

“Планираме още производство на запушалки за пъп и други сгъвки на тялото, които да пазят от нахлуване на незнайно как образувало се кълбо от мъх”, обяви един от малкото вярващи, че кръвта е синя и става на гел за коса впоследствие.
Нетърпеливи потребители изразиха надежда, че рекламите за простата и хемероиди ще станат все повече и ще се излъчват във възможно най-предразполагащото към храносмилане време. Целта е обществото да бъде нащрек постоянно и да се проверява взаимно за неприятни израстъци по срамотиите на човешко тяло.
В други новини от страната, вулгарността в медиите нараства все повече за разлика от умствения капацитет на почти всички партийни лидери и техните поддръжници.



beasta


Тази не!новина е написана от наш потребител. Пробвай да напишеш и ти!


http://www.nenovinite.com/news.php?action=view&ID=2654&pageno=1
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by paparazzo Пон 20 Май 2013, 16:36

България от птичи поглед


https://www.facebook.com/pages/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D0%BE%D1%82-%D0%BF%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%B8-%D0%BF%D0%BE%D0%B3%D0%BB%D0%B5%D0%B4/427911650610103?directed_target_id=0
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by fluid Чет 23 Май 2013, 17:45

http://novanews.bg/news/view/2013/05/23/50731/%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D1%81%D0%B5-%D0%B4%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D1%8F%D0%BC-15000-%D0%BA%D1%8E%D1%84%D1%82%D0%B5%D1%82%D0%B0-/?utm_source=news&utm_medium=link&utm_campaign=hot
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by Marginal Чет 23 Май 2013, 18:33

fluid написа:http://novanews.bg/news/view/2013/05/23/50731/%D0%B7%D0%B0%D0%BA%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D0%B0%D0%BC-%D1%81%D0%B5-%D0%B4%D0%B0-%D0%B8%D0%B7%D1%8F%D0%BC-15000-%D0%BA%D1%8E%D1%84%D1%82%D0%B5%D1%82%D0%B0-/?utm_source=news&utm_medium=link&utm_campaign=hot
ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 161860
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by paparazzo Вто 28 Май 2013, 13:25

Деян Барарев: Наръчник на режисьора

текст: Теди Белчева
Режисьорът Деян Барарев нашумя преди няколко месеца с провокативния си късометражен филм „Ботев е идиот”. И докато участваше в международни фестивали и събираше отличие след отличие, у нас се създаде не само шум около заглавието, но и истински агресивен бойкот. Реакцията беше толкова силна, че Барарев – човек, приемащ и търсещ интересните провокации - се видя принуден да отмени представянето на лентата в Пловдив, както и да побърза да смени името. А провокацията му беше успешна – за съжаление само за тези, които освен заглавието видяха и самия филм. Защото за да имаш мнение, трябва първо да видиш, да разбереш, да поискаш да разбереш. А сценариите на Барарев са наистина необикновени – психологически, заплетени, с поанта и с въпрос. С една дума – това е един режисьор на новата българска вълна - преживяване за хора търсещи
http://www.tegovoriat.com/bg/categorii/ekran-i-scena/114-te-govoriat-deyan-bararev

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 %201
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by Marginal Вто 28 Май 2013, 13:31

Па и мене не ме кефят такива заглавия.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by Marginal Сря 17 Юли 2013, 18:03

Тва беше расистко Папич ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by paparazzo Сря 17 Юли 2013, 18:27

добре. форума си е твой. жалко- щот текста е много ценен.

лека му пръс....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by Marginal Сря 17 Юли 2013, 19:15

paparazzo написа:добре. форума си е твой. жалко- щот текста е много ценен.

лека му пръс....

 Нищо не е мое осфен душата ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by 7george Сря 17 Юли 2013, 23:30

Някъде дали го няма за гледане ??
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by fluid Чет 18 Юли 2013, 06:51

ето, това е блога(в трета точка от менюто - "Последният еврейски запой")

http://petrusenko.be/%d0%b7%d0%b0-%d0%b1%d0%bb%d0%be%d0%b3%d0%b0-to-be-published/

Петрусенко, бе!
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by lilito Нед 21 Юли 2013, 11:31

Не знаех, че в България има хора с такива имена:
интернет написа:Селото съществува като селище от 12-13 век и е създадено от чужденци - преселници от Влашко и Хърватско. И до днес в него има наличие на доста нетипични или рядко срещани в България имена като Бранка, Бранко, Бранимир, Душан, Зденка, Илона, Келиян, Новак, Романа, Траян, Цветка, Цвитка. През 14 век в селото се преместват и българи и така селото става с три общности...

lilito
Гост


Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Търся една песен спешно love...you

Писане by ??? Вто 23 Юли 2013, 05:46

Търся една песен спешно love...you

by scarlet8 on Вто Яну 10, 2012 11:00 pm

"Преди време слушах една песен сутринта като пътувах в колата мисля че беше по радио фм било е рано сутринта към 7и10 незнам коя рубрика е тогава ,та в нея пееше мъжки глас и се пееше на припева нещо като i love ....you love...you love....you love....you на празното многоточие се изчакваше и се удължаваше та така взе ми акъла беше много романтична търсях я в гугъл писах думите ама нищо не намерих НЯМА Я! и реших да пиша тука дано някой ми помогне.
Мерси предварително!"


хората търсят какво ли не...
:-) 

???
Гост


Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by paparazzo Вто 23 Юли 2013, 16:53

http://www.segabg.com/article.php?id=658424
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by fluid Вто 23 Юли 2013, 17:03

четох го това днес, Папа. обществото се разцепи, даже интелигенцията се разцепи, а ни се иска да е истина, че имаме вече гражданско общество. гледам какво става, страшно е, и оттук накъде отиваме?
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by paparazzo Вто 30 Юли 2013, 18:39

открийте последователно числата от 1 до 90. постарайте се да го напрвите в рамките на 10 мин. упражнението кара да работят и двете мозъчни полукълба. наздраве...

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 969991_10200814313858120_1508102188_n
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by fluid Вто 30 Юли 2013, 19:04

това ще го направя утре, защото двете ми полукълба днес бяха на голямо изпитание. :))
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by paparazzo Сря 31 Юли 2013, 04:40

от форум за бързо отслабване:
'- здрасти, момичета! а знаете ли как мога да кача някой килограм?
...
...
...
- пукни, кучко!'
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by fluid Сря 31 Юли 2013, 09:53

eдин текст на Румяна Босева от блога ѝ something:

Защото не сме различни
 
Не, приятелю, ние не сме различни! Също като теб, аз не искам да повярвам, че нямаме бъдеще. Не искам да повярвам, че децата ни ще плащат заеми, защото някакви хора са взели комисионни и ще ни заробят с безсмислени проекти. Не искам циганите да живеят в гета и да крадат, защото на някой му трябва евтин за купуване електорат и му е удобно да ги държи бедни, гладни и необразовани. Те са хора, също като мен и теб и заслужават своето бъдеще.
Ние с теб не сме врагове и никога няма да бъдем.
Не се подавай на разделението, което ни насаждат, защото нямаме сметка от това.
Всички управляващи разчитат на това с теб да се мразим, защото докато с теб си крещим и разменяме обиди по форумите и на улицата, те се крият зад твоя или моя гръб и продължават да ни лъжат и манипулират. Не другарю, ти не си червен боклук и нашите родители не са червени пенсии, както и аз не съм лумпена, наркоманка и платена. Ние сме същите тези хора, които учиха заедно, бяхме заедно на море или пък сме пили бира някъде. Ти си същия този, който ми помагаше да си избутам колата от снега миналата зима, а аз съм тази, която те пусна да минеш отпред на опашката, защото много бързаше. Ти може би си този, който копае обходна галерия в мина Ораново, за да спаси два човешки живота, без да го интересува, дали тези хора поддържат друга партия. А аз съм същата онази, която преведе пари за лечението на болно дете, без да се замисли и за секунда, че ако майка му е от друга партия, няма да го направя.
http://luluto.blogspot.com/2013/07/blog-post_28.html
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by wolfie Пет 20 Дек 2013, 10:14

Коледният подарък на Путин
Руският президент изненадващо обяви, че ще освободи бившия олигарх Михаил Ходорковски

След като отговаряше на въпроси на журналисти в продължение на над четири часа, руският президент Владимир Путин остави изненадата за края. Държавният глава обяви, че скоро може да помилва бившия руски олигарх Михаил Ходорковски, който е в сибирски затвор от десет години.
"Според съответните закони Михаил Борисович трябва сам да прати официална молба за освобождаването си. Досега той не е сторил това, но преди време писа, че трябва да бъде пуснат от хуманитарни съображения. Майка му е болна. Прекарал е в затвора вече 10 години, което е сериозно наказание. Смятам, че скоро можем да вземем решението и да подпишем амнистията му", обяви Путин в обширен коментар пред журналисти след пресконференцията си.

Шах с олигарх

Изненадващият ход свари местните и световни медии неподготвени. Financial Times го нарече "маневра в стила на Путин", а списание Time го определи като "още един знак, че Путин печели". Според повечето наблюдатели решението е опит на руските власти да отговорят на обвиненията от Западна Европа и САЩ преди зимните олимпийски игри в Сочи в нарушения на човешките права. Новината идва ден след като беше приет нов закон за амнистия, който трябва да свали обвиненията срещу хиляди руснаци и да освободи още хиляди други от затворите. Най-вероятно на свобода ще излязат и момичетата от пънк бандата Pussy Riot. Законът също така ще позволи на арестуваните преди месеци за протест тридесет активисти от природозащитната организация "Грийнпийс" да напуснат Русия.
Първоначално правителството твърдеше, че новата амнистия няма да обхване Ходорковски, тъй като вече е имало друга за икономически престъпления. От месеци руските медии дори тръбяха, че срещу бившия магнат ще бъдат повдигнати нови обвинения, които ще го задържат в затвора след изтичането на присъдата му през следващото лято.
Адвокати на Ходорковски първоначално обявиха, че клиентът им не е изпращал писмо на Путин, но впоследствие допълниха, че няма да коментират, преди да говорят с някогашния най-богат човек в Русия. Майката на бившия милиардер също обяви, че е изненадана от новината.

Най-големият противник

След като дойде на власт през 2000 г. Путин, първо се зае с подчиняване на олигарсите, които тогава имаха значителна финансова и политическа мощ. Ясно им беше заявено, че ще запазят богатството си, ако не се занимават с политика. Повечето се подчиниха, други избягаха от страната. Единствено Ходорковски продължи да финансира опозиционни партии и независими медии. По това време той беше най-богатият човек в Русия със състояние от 15 млрд. долара, натрупано по време на най-бурните времена на разпределението на капитала в постсъветска Русия начело на петролната му компания "ЮКОС". Ходорковски беше арестуван през есента на 2003 г, когато подготвяше да се изправи срещу Путин на следващите президентски избори. След зрелищен арест от спецчасти на сибирско летище, срещу магната бяха повдигнати обвиненията във финансови и данъчни злоупотреби. Оттогава е зад решетките, а активите на "ЮКОС" бяха национализирани, след като на компанията бяха наложени данъчни задължения със задна дата в размер на 28 млрд. долара. С присъдата на Ходорковски Путин укрепи властта си, а впоследствие маргинализира опозиционните партии.
Освобождаването на магната е явен знак, че Путин е толкова сигурен във властта си, че не вижда никаква заплаха за управлението си. В интервюта от затвора самият Ходорковски обяви, че не смята да се връща в политиката. Дори в най-силните му години мнозинството руснаци не го подкрепяха, тъй като го считаха за представител на елита от незаконно забогатяли олигарси. Но в затвора Ходорковски се превърна в символ на отслабената опозиция и често пишеше за руски и чуждестранни медии. Според проучване на анализаторската компания "Левада-Центр" от юни 33% от руснаците подкрепят по-ранното му освобождаване спрямо 19% през 2007 г. Списание Еconomist пък написа, че престоят зад решетките автоматично е превърнал бившия олигарх в  борец за свобода.
В коментар за в. New York Times от октомври най-известният политзатворник в света обяви, че Путин е единствената причина за стагниралата руска икономика и влошената социална среда. "Днес системата за ръководене на страната ни се казва "Владимир В. Путин". Може ли той да се промени? Не искам да дам категоричен отговор: човешкото същество е прекалено сложно," написа тогава Ходорковски. Следващите седмици ще покажат дали Путин е чел коментара му.

"Капитал"

wolfie
Гост


Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by wolfie Нед 22 Дек 2013, 13:00

Метафора

Цинизмът не е циничен, хората са цинични

Аз съм щурец. Понякога, когато ми е скокливо. Като бях малък, не правех разлика между щурец и скакалец. В мен еднакво си свиреха и подскачаха. Това, в което бях сигурен, е, че имат много хубави крачета. Някак си изяшно оформени. Сега като по-голям разбирам, че това обобщение между двете е метафора. За секунда само ще се отплесна, за да ви разкажа за моята първа среща с метафората.
Това се случи в Гърция. Аз никога не съм ходил там, но толкова много щях да ходя, че вече ми е втръснало. Та там видях един човек с количка, който продаваше сладолед. На количката пишеше „метафра“. Чете се с ударението. И аз попитах моя приятел, с когото бях там (той също не е ходил в Гърция): „Ники, каква е тая поетична количка?“, а той ми отговаря: „Значи преносимо, на гръцки значи пренасям“. Ей тогава разбрах, че всичко е много просто. Пренасяне. Нещо, което се движи от едно място към друго. От точка А към точка Б, а точка С стои самотна и чака някой да се сети, че на този свят всички неща са по три. Като почнем от Света Троица, минем през мускетарите и стигнем до руските тройки. Това последното беше малко тъпо. И за какво говорех, за скакалеца, милия той. Що така хаотично и неорганизирано подскача, като някакъв Фигаро. Фигаро е бръснар. Аз съм чел Бомарш и си мисля, че Фигаро е бръснар в балканския смисъл, че не бръсне никого. Ето тук изича от потока на съзнанието една епохална за българската лексика според мен случка. Ето я и нея. В село Рудник, Варненско, имало 500 жители. От тях — около 100 мъже на възраст, в която им растат бради. Те именно били клиентелата на местния Фигаро, който носел звучното име Маламончо. Всеки ден Маламончо имал между двама и трима клиенти. С тях той предимно си говорел и обсъждал световните събития. На вратата на бръснарницата между стъклото и табелата „работно време“ имало три отдавна умрели мухи. Въздухът не се поклащал, тополите — също. Него ден всичко било тихо и спокойно. Като във филма на Вим Вендерс „Париж, Тексас“ или като в стихотворението на Арсений Тарковски — онова лятно стихотворение за есента :

Вот и лето прошло,
Словно и не бывало.
День промыт как стекло,
Только этого мало.


Ей това с промитото стъкло ме убива. И за какво говорех? А, да, за Маламончо — една незначителна фигура в контекста на целия този разказ. И както си стои той в празната като първична вселена бръснарница, влиза един нелеп инспектор от „Комунална хигиена“, прави се на инкогнито и за да го хване в крачка, му задава следния епохален въпрос: „Така като ме гледаш, можеш ли да ме обръснеш?“. Маламончо е изумен — в това село, в тази единствена на света бръснарница влиза пришълец и му задава този нелеп въпрос. Маламончо го поогледал-поогледал и му отговорил с превъз­ходната степен, с която си служат в неговото село: „Обръсвам те не, ами и те любявам билям“. Ето в този момент комуналният инспектор се вкаменил като командора от операта „Дон Жуан“, а Маламончо бил уволнен. Бръснарницата била затворена завинаги заради тази местна метафора.
И сега ако минете през това село в Източна България, ще разберете, че точно това е селото на Маламончо. Там всички мъже са като „Зи Зи Топ„ с бради до под кръста. И тъй като безработицата е голяма, те седят на пейката пред затворената бръснарница (която, ако беше част от хотелска верига, щеше да бъде категория „три мухи“), седят те, тихо си говорят и от време на време някой задава въпроса „Така като ме гледаш, можеш ли да ме обръснеш?“, след това един дружен мъжки смях оглася прашното притихнало село, а ехото отговаря с една-единствена дума БИЛЯМ-БИЛЯМ...

Людмил Станев

wolfie
Гост


Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by wolfie Сря 29 Яну 2014, 16:13

"И най-грозната жена може да омагьоса един мъж с подходящи умения в кревата."
Анонимен мъдрец

Въоръжена с това мото, реших да завладея отново поизстиналото сърце на половинката си. Купих си наръч списания "Космополитън" и "Жената днес"и се затворих в кухнята с тях и кило чипс, докато принцът на моя живот гледаше мачле с приятели в хола. Взех тефтер и дебел молив, за да си водя бележки.
Отворих няколко списания наведнъж на статии по темата. Искам да вметна, че аз може и да не съм първа хубавица, но съм амбициозна, ученолюбива и смела, така че бях твърдо решена да изкълва де що има съвети по креватните въпроси и после да ги приложа на практика. Разгледах статиите и ги разделих на степени по трудност.
Начално, или ниво А:
"Как да бъда по-добра любовница?", "Сексматематика за начинаещи", "Радостта от секса", "Как да го направим първия път", "Тайните за мъжа, които всяка жена трябва да знае".
Ниво за напреднали, или ниво Б:
"Как да бъда още по-добра любовница?", "Изкуството на оргазма: Новата Кама Сутра","Как да го побъркате в кревата?", "Училище за стриптийзьорки", "8 рецепти за мусака по панагюрски и любов по френски".
Ниво за експертки, или ниво В:
"Как да съм най-добрата любовница?", "Cosmo Кама Сутра - всички телесни плетеници за максимум удоволствие", "Петорен оргазъм - тайните на A, B,С и G - точките" и "Направи го в сателитната чиния на съседа - секс на необичайни места".
И бонус ниво Нирвана, само за чалгаджийки и адреналинки:
"Как да си направим домашно порно и после да го изтървем в нета?"
След като разграфих знанията и ги подготвих са наизустяване, започна да ме гложди леко съмнение, че за да си най-добрата любовница, трябват завидни мускули и умения по висша математика. Нито в едното ме има, нито в другото. Но нали съм амбициозна, не се отказах... А трябваше...
Започнах с ниво А. Навсякъде съветът на опитните журналисти бе: "Пращайте мръсни есемеси на любимия най-неочаквано". Ами к'во по-неочаквано от това да го пратя сега, докато той гледа мачле и си мисли,че аз пържа кюфтета.
Извадих телефончето и набързо натраках: "Ще те скъсам!". Отдолу поставих символ човече със сърце. Да не реши,че му правя скандал. Пратих му го. Зачаках. Никаква реакция. Може би се дължи на съдържанието - какво му е мръсното на "Ша та скъсам?" Или пък е изненадан, все пак не си говорим за нещо повече от "ти хвърли боклука, а аз ще измия чиниите" от три месеца...
Събрах малко повече смелост и написах: "Познай с какво съм облечена в този момент?" Пратих го много доволна. Въобще не си дадох сметка, че съм по анцуг с престилка, щото нали щях да пържа кюфтета. След малко Принцът влезе. Погледна ме много объркан и каза: "Защо не го кажеш направо, ми ме побъркваш с нек'ви есемеси? Забравих да извадя прането от пералнята, да. И да ме късаш, и да ме псуваш, ще си ходиш по анцуг, докато не изсъхне. Сега ме остави да гледам мач..." И тресна вратата.
...... Егати недоразумението!
Реших, че първа точка явно е за начинаещи влюбени, а ние като стара двойка трябва да минем към точка Б. Може би, ако направя стриптийз, ще разбере какво съм имала предвид? Отварям врата и с най-игривия си гласец се провиквам: "Котьоооооооооооооо!" В отговор: бурен мъжки смях. Принцът пристига на секундата, лицето му е тъмночервено.
"Колко пъти съм ти казал да не ме наричаш така пред приятелите ми", изръмжава той, а от очите му се вижда само бялото. Аз обаче имам план и не се поддавам на провокации.
Дръпвам го в кухнята, затварям вратата, пускам радиото, щото само то ми е подръка и със замах развързвам престилката.
Завъртам я над главата си, като го-го гърла сутиен, и по съвета на списанията сластно поклащам бедра. Или поне така си мисля. Макар че не съм танцувала отдавна и движенията ми са малко резки и неритмични. В този момент незнайно защо "Хоризонт" пуска "Калинка, калинка мая" в изпълнение на хора на руския флот. Не ми помага много, но не се предавам и упорито си се поклащам...
Котьото е за момент сащисан, а после цветът на лицето му изведнъж преминава към тъмно лилав. Не, това не е страст, минава ми през ума. А той с фалцет потвърждава опасението ми: "Какво искаш, БЕ? Един път и аз да гледам мач и ти скандали ми правиш! Кво я махаш тая престилка като Самарското знаме, да не съм те карал аз да пържиш кюфтета?!?" След което се обръща, тряска вратата и след малко чувам как всички момчета се изнизват от нас на бегом, явно за да гледат второто полувреме някъде другаде.
......Егати провала!
Явно трябва да подходя към проблема из основи. Зачитам се в тайните на точките по женското тяло. Понеже математиката ми е трудна, вземам един флумастер и линийка, че да ги намирам по-лесно. Свалям анцуга и съвестно започвам да се самоизмервам и да търся тия проклети точки. Над пъпа, под пъпа, север, изток, юг, за по-лесно нанасям по тялото си пунктирана линия, че да не си губя пътя. Задълбочавам се в изчисления, пот се лее от челото ми, а тялото ми постепенно заприличва на бодито на рекордьорка в Гинес по татуировки.
Успоредно с това пробвам и различни пози от статията "Cosmo Кама Сутра - всички телесни плетеници за максимум удоволствие". Сложнички са, ще трябва да ги потренирам поне два месеца. Започвам още отсега. Комбинирам ги със статията
"Направи го в сателитната чиния на съседа - секс на необичайни места".
Нямаме сателит, оглеждам се за нещо, което да го замести... Масата - тривиално, това със секс на масата го знаят и 13-годишните. Пералнята? Опасно е, като включи на центрофуга се разхожда из апартамента, та по-скоро ще се обърне на гоненица, а не на страстен секс... Микровълновата? Тя е бая големичка, от първите поколения още. Ми кой е правил секс върху микровълнова? Или в...?
Отварям вратичката и оглеждам внимателно размера и устойчивостта й. Не мога да преценя, затова навирам глава вътре и....о! По дяволите! Заклещи се. Пробвам да я завъртя и да я извадя. Завъртам я, така че лявото ми ухо сочи на север, пъпът на запад, а двата крака се преплитат. Пазя обаче равновесие. С дясната ръка напипвам в чекмеджето една вилица и се опитвам да я промуша между главата и стеничката на печката, за да се самоизвадя като коркова тапа. Тъпо! Естествено,че не се получава, но не мога да си извадя и вилицата. Дърпам с всички сили, когато чувам едно сащисано: "К'во правиш???"
Явно принцът се е прибрал у дома, без да го чуя. Опитвам се да си представя какво вижда - гол нашарен с флумастер задник, разграфен корем със стрелкички, сочещи към точки A, B, C и G и два крака,чиито пети сочат не накъдето трябва, а бедрата им са си сменили местата. Главата е навряна в микровълновата печка, а от вратата стърчи вилица, която в този момент явно се опитвам да си набуча.
"Мило, недей така, моля те! Аз извиках Гого, той е невролог, нали помниш? Има хапчета, силнички са, ще ти мине от тях. Недей сега за едни кюфтета да го правиш това,моля те. Животът все пак е хубав, нека го доживеем докрай", започва да каканиже Принцът с един такъв тон, с какъвто говорят полицаите по филмите, когато убеждават някой терорист да не се самовзривява.
Аз се опитвам да го прекъсна, обаче с глава в микровълновата се говори трудно. Той не обръща внимание на мученето ми, а продължава: "Ще идеш при майка си да си починеш... Трябва да намалиш малко темпото. Небива да си агресивна към себе си. Ще се запишем заедно на йога. Иди с Красито в Сандански за един уикенд. Или даже за две седмици..."
В този момент чувам, че идва още някой, явно Гого. След краткото му сащисване усещам игла в задника си и после... тъмнина.
Това се случи миналия месец. Оттогава съм тука. Вече ми дават химикалка да пиша, доскоро нямах никакви остри предмети. Обещаха, че ако продължавам да се оправям с това темпо, ще ме изпишат другия понеделник.

ЛОЛА МОНТЕСКЬО


wolfie
Гост


Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by wolfie Пет 31 Яну 2014, 10:16

Как звучат литературните заглавия, ако си гладен?

"100 години пастърма"
"Война и пир"
"Синовете на великата печка"
"Птиците увиват сърми"
"Мъжът и мусаката интимно"
"Старецът и мезето"
"Цялото гладно войнство"
"Мадам Боб Вари"
"Много шунка за нищо"
"10 малки крекерчета"
"За пръжките и хората"
"Магьосникът от магданОЗ"
"Повелителят на мусаките"
"Пипи дългото клюбяпче"
"Шницелът на Леонардо"
"Баскервилското вурстче"
"Малката дюнерпродавачка"
"Зелникът на Бриджит Джоунс"
"Брулени Кълнове"
"Патладжанско царство"
"До Чикаго за Клюбяб"

wolfie
Гост


Върнете се в началото Go down

ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА - Page 2 Empty Re: ИНТЕРЕСНО ОТ НЕТА

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите