Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
V otgovor na Voda Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
V otgovor na Voda Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
V otgovor na Voda Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
V otgovor na Voda Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
V otgovor na Voda Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
V otgovor na Voda Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
V otgovor na Voda Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
V otgovor na Voda Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
V otgovor na Voda Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
V otgovor na Voda Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
V otgovor na Voda Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
V otgovor na Voda Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
V otgovor na Voda Vote_lcapV otgovor na Voda Voting_barV otgovor na Voda Vote_rcap 
paparazzo (7150)
V otgovor na Voda Vote_lcapV otgovor na Voda Voting_barV otgovor na Voda Vote_rcap 
myhata II (6266)
V otgovor na Voda Vote_lcapV otgovor na Voda Voting_barV otgovor na Voda Vote_rcap 
stimi (4915)
V otgovor na Voda Vote_lcapV otgovor na Voda Voting_barV otgovor na Voda Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
V otgovor na Voda Vote_lcapV otgovor na Voda Voting_barV otgovor na Voda Vote_rcap 
7george (3967)
V otgovor na Voda Vote_lcapV otgovor na Voda Voting_barV otgovor na Voda Vote_rcap 
danielle (2594)
V otgovor na Voda Vote_lcapV otgovor na Voda Voting_barV otgovor na Voda Vote_rcap 
Вода (2380)
V otgovor na Voda Vote_lcapV otgovor na Voda Voting_barV otgovor na Voda Vote_rcap 
fluid (2183)
V otgovor na Voda Vote_lcapV otgovor na Voda Voting_barV otgovor na Voda Vote_rcap 
kralimarko (1566)
V otgovor na Voda Vote_lcapV otgovor na Voda Voting_barV otgovor na Voda Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

V otgovor na Voda

+3
Mr800Days
myhata II
Вода
7 posters

Go down

V otgovor na Voda Empty V otgovor na Voda

Писане by petar kr Вто 02 Мар 2010, 21:56

Otgovarim ti tuk na vaprosa za testa po mechanika,zastoto ne sam registriran v foruma.
Na takiva testove sam se iavaival 2 pati do sega.mnogo e vajno da znaechv kakva oblast se iaviavach za rabota.Dali si za mechanic na avtomobi, kamioni i druga takava technika.Obiknoveno v oblastta v koiato se iavaivach za rabota ima machini-primerno pompi,kompresori,turbini,ako e taka ste te pitat za razli4nite 4asti po tiah,ste ima razni shemi i ste obiasniavach kakvo se slu4va kogato primerno pompata zaraboti,kogato e zapuchena trabata i t.n.Ti si znae6 za kakva rabota kandidatsva6 i e dobre predi testa da hvarli6 edno oko na u4ebnitzite.sasto taka ima i obiknoveni vaprosi,predimno ot fizika-naliagane,gastota,ecoulement des fluides(tova ne go znam na BG).
Jelaia ti iskreno uspeh

petar kr
Гост


Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty v otgovor na Voda

Писане by petar kr Вто 02 Мар 2010, 22:24

Setih se i ne6to drugo-pri moia test ima6e i shemi na zabni koleleta,ako parvoto se zavarta po posoka na 4asovnika kak ste se varti poslednoto,vaprosi za ska4eni sadove sasto taka ama biaha lesni,vaprosi ot pnevmatika(pnematique),imache vapris s edna lodka-kato zavarti6 kormiloto nadiasno tia nakade zaviva,shemi s lostovi sistemi,lesni sa prosto triabva da sledi6 i da ne barza6,pri tezi testove ne se broi vremeto,ima6e shema na samolet i da kaje6 kakvo stava s nego kato mu se vdigat i svaliat eleronite.Imache i malko elektrotehnika ama ne si spomniam ve4e,znam 4e e be6e ne6to prosto,ne6to bazovo.Az i pri dvata slu4eia testovete biaha po4ti identi4ni.Ne sa mnogo kompaniite koito mogat da si pozvoliat tezi testove zna4i rabotata naistina si struva stom sa tolkova selektivni.Karai go spokoino,niama rush,dori i posledna da izleze6 tova ne se broi,pone v moia slu4ei be6e taka.
Uspeh oste vednaj.

petar kr
Гост


Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by Вода Вто 02 Мар 2010, 23:58

Мерси много, Петър Кр., аз кандидатствам в една фармацевтична компания. Вече 2-3 пъти подавам документи по интернет, но днес отидох и си дадох сивито на място и ми се обадиха след 2-3 часа. Даже самата жена, която ми го взе, каза, че се обажда. Дала е го веднага на кадри и те са и казали да ми се обади за въпросния изпит. Аз преди кандидатствах за 2-3 различни позиции, а днес не бях писала за каква позиция кандидатствам, но съм писала какво точно изучавах на последния курс, неща от сорта на експедиция, фактуриране, правене на поръчки, баркодове, рецепция при експедиция и предполагам, че е нещо в тази област. Казаха, че всичко ще трае не по-малко от 2 часа.
Та много ти благодаря за подробната информация и ако се сетиш нещо във връзка с това, за което писах по-горе и за фармацевтика драсни още някой ред. Хубавото е, че ми дават 1 седмица да се подготвя, така че имам достатъчно време. V otgovor na Voda 177455
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty v otgovor na Voda

Писане by petar kr Сря 03 Мар 2010, 01:33

E stom e phatmacetique zna4i ste ima des melangeurs(malki reaktori),convoyeurs(poto4ni linii),gear box(rotorni predavki),a drugoto ste e obsta fizika predpolagam-kipene na vodata.Nai dobre e da vidi6 v Google niakakav primeren test,makar 4e ne se nadiavai na ne6to konkretno..varchil sam rabota v po4ti vsi4ki pharmaceti4ni kompanii na ostrova.Vsi4ko vatre e ot acier inoxydable(nerajdaveika) i sme zavariali kakvo li ne.Companiata ne se li kazva Draxis,ili nesto takova?Po moi poznania te sa edni ot po-bogatite i saotvetno po-dobre plastat.Ne iskam da ti ubivam entosiazma no kato doide vreme za intervu im zadai direknto vaprosa dali rabotata e za postoianno.Tezi ba4kat zdravo na contract,namerili sa ne6to i sega naemat hora i posle kato izpalniat pora4kata i te osvobojdavat,ili pak te vzimat da pokrie6 otpuskite prez liatoto.naslu6al sam se na istorii ot rabotnitzite.Ama kakto i da e gledai da se predstavi6 dobre,de da gi znae6 dali niama primerno 30 4oveka da se pensionirat tazi godina.

petar kr
Гост


Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by myhata II Сря 03 Мар 2010, 11:48

Който учи ще сполучи,това си е ,ще има мамбо,ще има кредитни карти и квото си ще V otgovor na Voda 469120
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by Mr800Days Сря 03 Мар 2010, 13:32

малей то за един шипър/ресийвър чак и на училище ли трябвало да се ходи в канада.ми то на всеки абориген на ресепсиона като му покажеш кви данни трабва да нанася в компютъра и как точно да натисне спусъка за да уцели бар кода и го запознаеш с фирменната полиси няма да му отнеме по вече от 1 до 3 дни да захапе склададжийската работа.
то на мен като на прос шоф. са ми предлагали да слизам от тръка и да започвам склададжийството,ко остана за един учен вишиС

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by stimi Сря 03 Мар 2010, 13:33

myhata II написа:Който учи ще сполучи,това си е ,ще има мамбо,ще има кредитни карти и квото си ще V otgovor na Voda 469120
Муха, Муха, не разбра ли, че нашето образование си е достатъчно добро!!!
Въпроса е да уцелиш с твоята професия съответното търсене на пазара...Ако не уцелиш...почваш собствен бизнес в някоя друга област и пак вървиш, но и в двата случая бачкане му е майката! V otgovor na Voda 177455
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by Вода Сря 03 Мар 2010, 15:34

petar kr написа:E stom e phatmacetique zna4i ste ima des melangeurs(malki reaktori),convoyeurs(poto4ni linii),gear box(rotorni predavki),a drugoto ste e obsta fizika predpolagam-kipene na vodata.Nai dobre e da vidi6 v Google niakakav primeren test,makar 4e ne se nadiavai na ne6to konkretno..varchil sam rabota v po4ti vsi4ki pharmaceti4ni kompanii na ostrova.Vsi4ko vatre e ot acier inoxydable(nerajdaveika) i sme zavariali kakvo li ne.Companiata ne se li kazva Draxis,ili nesto takova?Po moi poznania te sa edni ot po-bogatite i saotvetno po-dobre plastat.Ne iskam da ti ubivam entosiazma no kato doide vreme za intervu im zadai direknto vaprosa dali rabotata e za postoianno.Tezi ba4kat zdravo na contract,namerili sa ne6to i sega naemat hora i posle kato izpalniat pora4kata i te osvobojdavat,ili pak te vzimat da pokrie6 otpuskite prez liatoto.naslu6al sam se na istorii ot rabotnitzite.Ama kakto i da e gledai da se predstavi6 dobre,de da gi znae6 dali niama primerno 30 4oveka da se pensionirat tazi godina.
Да в Драксис ме извикаха (аз съм подала в още 2-3 фармацевтични компании). На сайта им пише, че са за постоянна работа, позициите, на които аз кандидатствам, има и други, за които си пише, че са с договор, но до там да стигна, ще ги питам. Иначе и договор да е, не ми пука много за сега. Аз си намерих разни тестове, но за механиката не съм си намерила още.
Ама имам време, надявам се да намеря, за да порешавам поне ден-два. Една позната ми каза, че скоро се сменили собствениците. Фирмата я купили някакви индийци, но плащали много добре, а и социалните придобивки били много добри. Ще се пробвам, щом са ме извикали, значи има някакъв шанс. Мерси още веднаж, много си любезен и ми помогна много. V otgovor na Voda 177455
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by stimi Сря 03 Мар 2010, 15:36

Успех на интервюто!(ако не вече минало, Де...) V otgovor na Voda 177455
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by Вода Сря 03 Мар 2010, 15:50

Имах едно по телфона и после ми дадоха дата за въросните изпити или тестове, които са другата седмица. Сега се ровя из интернет и уча разни работи и си припомням други. Може и много да задълбавам, ама по-добре, отколкото те да ме изненадат.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by stimi Сря 03 Мар 2010, 16:45

Абе, тука са луди, като дойдохме и моя искаше на всяка цена да почне веднага да работи....Мъж без работа стои ли???...и отиде в Рено Депо...Бяха го подложили на изпит по математика, щях да падна! Ама ние нали сме държали 3 виcши математики... имах си хaс да ни се опрат операции по събиране, изваждане и превръщане в Imperial. Беше го направил за време, даже и без калкулатор, щото не си го беше взел...можеш ли да очакваш подобно нещо за работа в магазин... V otgovor na Voda Icon_neutral
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by myhata II Сря 03 Мар 2010, 16:58

И не го зеха нали,щото бил ОВЕРКВАЛИФАЙТ V otgovor na Voda 1322 V otgovor na Voda 161507 V otgovor na Voda 1322 !!!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by stimi Сря 03 Мар 2010, 17:38

Кой ти каза??? Взеха го...даже подрежда чувалчета с пръст 1 месец, после си почна като архитект мирно и кротко...
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by IFF Сря 03 Мар 2010, 18:31

stimi написа:Абе, тука са луди, като дойдохме и моя искаше на всяка цена да почне веднага да работи....Мъж без работа стои ли???...и отиде в Рено Депо...Бяха го подложили на изпит по математика, щях да падна! Ама ние нали сме държали 3 виcши математики... имах си хaс да ни се опрат операции по събиране, изваждане и превръщане в Imperial. Беше го направил за време, даже и без калкулатор, щото не си го беше взел...можеш ли да очакваш подобно нещо за работа в магазин... V otgovor na Voda Icon_neutral
Не са луди,просто искат да се предпазят от малоумници или ненормални.

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by paparazzo Сря 03 Мар 2010, 18:36

и комунисти!
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by stimi Сря 03 Мар 2010, 19:14

Комунистите пък в ква връзка??? Тук в Табърнашко всички са такива!!!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by myhata II Сря 03 Мар 2010, 19:29

Верно ли сега в Кебека щяли да внасят нови имигранти,щото не стигали за работните места ?!? V otgovor na Voda 1322
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by Marginal Сря 03 Мар 2010, 19:32

Верно, ф Канада също V otgovor na Voda 1322 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by stimi Сря 03 Мар 2010, 19:33

myhata II написа:Верно ли сега в Кебека щяли да внасят нови имигранти,щото не стигали за работните места ?!? V otgovor na Voda 1322
Aхъ, Няма, Няма и Няма!!!Аз за кво мислиш, че го давам яваш, яваш...Няма кой да ме смени, Брате! V otgovor na Voda 584178
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by myhata II Сря 03 Мар 2010, 19:36

Мноо на сошъла там има начи,и още лежачи щяли да вкарват,тея си копаят гробето V otgovor na Voda 564500
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by stimi Сря 03 Мар 2010, 19:47

Що, Бе? Имигрантите повечето работят!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty v otgovor na Voda

Писане by petar Сря 03 Мар 2010, 20:12

Ako iska6 da se uprajniava6 za test psychometrique idi na saita na Hydro Quebec,section emploi,dosta e goliam.Porovi se malko i tam ima primerni testove on-line.Mislia 4e se minavache prez offre d`emploi i triabva da se registrirach,ama stava barzo.
uspeh


P.S. off-topic.A moeto ime kato go napicha na quebekarski e dosta sme6no.PETAR.ex.beau petar=zna4i gotina matzka,i poniagoga e obarkvasto kato go vidi6 v edno CV nai-otgore, ta zatova se nalaga da go smeniam na PETER,da ne gi 6a6kam mnogo mesnite.Ta misalta mi e i tvoeto da ne e niakoe takova,koeto na mesten dialekt da zna4i nesto,(ex. STIliana)4e za tova da ne ti se obazdat stoto si misliat 4e niakoi gi bazika.Kakto primerno balgarskoto Angel e edno 4udesno mestno ime na za momi4e,da ne govorim za Valeri,Milen,vse jenski mesni imena,i kato si napichech la lettre de presentation i vsi4ko ti e v majki rod,ta ottam posle misliat 4e si negramoten i za tova ne ti se obajdat vaobste.

petar
Гост


Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by Вода Сря 03 Мар 2010, 21:08

Моето име е странно за България, но за тукашните е познато, с малка промяна звучи много френски, че и песен има такава, тя това не е никакъв проблем. аз до сега не съм имала проблем със започване на работа. Този път, след като си завърших училището (даже още не съм си получила дипломата) и си подадох лично на място молбата за работа и ми се обадиха след 2-3 часа, но там търсеха служители, докато по другите предприятия си подавах без да имат обяви, просто ги оставях на рецепцията. Това беше преди 1 ден и се надявам да се обадят и от някое друго място, но и само тук да стане ми стига. Не искам да се преработвам V otgovor na Voda 177455
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by stimi Сря 03 Мар 2010, 21:17

Хехехе... Аз имах веднъж проблем с името, защото кандидатствах по случайност в същата компания, където работеше мъжа ми без да казвам, че сме семейство и заради а-то във фамилията боса нищо не заподозря....Обаче после като ме нае и му казах беше бесен....Ама нищо не можеше да направи...
Дадена дума - хвърлен камък! V otgovor na Voda 469120
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by myhata II Сря 03 Мар 2010, 21:49

Вода написа:Моето име е странно за България, но за тукашните е познато, с малка промяна звучи много френски, че и песен има такава, тя това не е никакъв проблем. аз до сега не съм имала проблем със започване на работа. Този път, след като си завърших училището (даже още не съм си получила дипломата) и си подадох лично на място молбата за работа и ми се обадиха след 2-3 часа, но там търсеха служители, докато по другите предприятия си подавах без да имат обяви, просто ги оставях на рецепцията. Това беше преди 1 ден и се надявам да се обадят и от някое друго място, но и само тук да стане ми стига. Не искам да се преработвам V otgovor na Voda 177455


Кажи да чуем как ти звучи името,ние ще ти кажем дали е странно V otgovor na Voda 469120 V otgovor na Voda 177455
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by Вода Сря 03 Мар 2010, 22:49

хахахаха V otgovor na Voda 1322 ВОДА
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

V otgovor na Voda Empty Re: V otgovor na Voda

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите