Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Bate kaji kak sa dupkite Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Bate kaji kak sa dupkite Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Bate kaji kak sa dupkite Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Bate kaji kak sa dupkite Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Bate kaji kak sa dupkite Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Bate kaji kak sa dupkite Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Bate kaji kak sa dupkite Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Bate kaji kak sa dupkite Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Bate kaji kak sa dupkite Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Bate kaji kak sa dupkite Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Bate kaji kak sa dupkite Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Bate kaji kak sa dupkite Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Similar topics
    Top posters
    Marginal (16898)
    Bate kaji kak sa dupkite Vote_lcapBate kaji kak sa dupkite Voting_barBate kaji kak sa dupkite Vote_rcap 
    paparazzo (7150)
    Bate kaji kak sa dupkite Vote_lcapBate kaji kak sa dupkite Voting_barBate kaji kak sa dupkite Vote_rcap 
    myhata II (6266)
    Bate kaji kak sa dupkite Vote_lcapBate kaji kak sa dupkite Voting_barBate kaji kak sa dupkite Vote_rcap 
    stimi (4915)
    Bate kaji kak sa dupkite Vote_lcapBate kaji kak sa dupkite Voting_barBate kaji kak sa dupkite Vote_rcap 
    Mr800Days (4254)
    Bate kaji kak sa dupkite Vote_lcapBate kaji kak sa dupkite Voting_barBate kaji kak sa dupkite Vote_rcap 
    7george (3967)
    Bate kaji kak sa dupkite Vote_lcapBate kaji kak sa dupkite Voting_barBate kaji kak sa dupkite Vote_rcap 
    danielle (2594)
    Bate kaji kak sa dupkite Vote_lcapBate kaji kak sa dupkite Voting_barBate kaji kak sa dupkite Vote_rcap 
    Вода (2380)
    Bate kaji kak sa dupkite Vote_lcapBate kaji kak sa dupkite Voting_barBate kaji kak sa dupkite Vote_rcap 
    fluid (2183)
    Bate kaji kak sa dupkite Vote_lcapBate kaji kak sa dupkite Voting_barBate kaji kak sa dupkite Vote_rcap 
    kralimarko (1566)
    Bate kaji kak sa dupkite Vote_lcapBate kaji kak sa dupkite Voting_barBate kaji kak sa dupkite Vote_rcap 

    Съфружници
    Анонимна анкета само за мъже !!!
    Колко кожи сте разпрали?
    Дефствен съм
    1-10
    11-20
    21-30
    31-40
    41-50
    51+
    Шфестер съм

    >>Резултати<<
    Създайте собствена анкета

    Bate kaji kak sa dupkite

    +2
    Mr800Days
    kralimarko
    6 posters

    Go down

    Bate kaji kak sa dupkite Empty Bate kaji kak sa dupkite

    Писане by kralimarko Съб 16 Яну 2010, 02:44

    Ти знаеш че аз си обичам БГ и го мразя в същото време ,но мисля че един ден бих се прибрал да живеа там.Интересно ми е как се чувстваш с дупките ,,аз последната ваканция за 45 дни изкривих 2 янти и спуках гума 3 пъти ..но иначе винетки си плащах като пич а пък те са за да поддържат пътищата ......Сеха само да уточня че не говорим за ку-вите и за иху -миху а за сериозно нещо --инфраструктурата
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Bate kaji kak sa dupkite Empty Re: Bate kaji kak sa dupkite

    Писане by Mr800Days Съб 16 Яну 2010, 03:29

    ами какво да ти кажа,дупки по улиците няма и асфалта е по равен и читав сравнение с монтреалските улици,това беше едно от нещата което приятно ме изненада

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Bate kaji kak sa dupkite Empty Re: Bate kaji kak sa dupkite

    Писане by kralimarko Съб 16 Яну 2010, 03:47

    basi komunista si stanal...doro i ochevidnoto ne priznavash ..shte te sloja pod nabludenie..ili si se pobarkal ili si zatvarash ochite za loshite neshta i gi otvarash troino za hubavite
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Bate kaji kak sa dupkite Empty Re: Bate kaji kak sa dupkite

    Писане by Mr800Days Съб 16 Яну 2010, 05:16

    виж сега,сериозен съм напълно.няма как да изкривявам истината защото има и други живеещи в бг. които могат да ме разобличат,но единственно отговорът на този въпрос ще е обективен ,ако преди това са живели в провинция кебек.
    ако сравняваме улиците в бг. с тия в германия или франция българските са доста зле,но аз ги сравнявам с кебешките и те уверявам ,че основните улици по българските градов са в по добро състояние от монтреалските.дупки.пропадания и нацепвания на асфалта тук са изключение ,а не правило както в монтреал.в монтреал даже и в богаташкият квартал уестмаунт да отидеш ще ти изпопадат пломбите,докато в бг. асфалтът поне е нивилиран и равен.
    по скоро в бг. проблем са тротоарите.трудно е да откриеш 100 метра тротоар с равна и еднородна настилка.обикновенно съчетанието е няколко реда плочки следва изкоп който е запълнен с пропаднал цимент или асфалт и в този ред се редуват щото който за нещо си е копал после така го е зарязал нескупосано.
    м/у другото ми прави впечетление ,че на много улици където има пешеходни пътеки на няколко метра преди тях са поставени полегнали полицаи и шоф. щат не щат намаляват скороста или спират.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Bate kaji kak sa dupkite Empty Re: Bate kaji kak sa dupkite

    Писане by Marginal Съб 16 Яну 2010, 07:36

    Батето пак се побърка ...
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Bate kaji kak sa dupkite Empty Re: Bate kaji kak sa dupkite

    Писане by myhata II Съб 16 Яну 2010, 10:34

    Маргинале ,казвам ви аз живеете в миналото,недей си ходи в Бгто ,ще се разочароваш и ще съжаляваш,живей си в илюзиите !! Bate kaji kak sa dupkite 969512
    myhata II
    myhata II
    Пише та пише
    Пише та пише

    Male
    Брой мнения : 6266
    Местожителство : TORONTO
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Bate kaji kak sa dupkite Empty Re: Bate kaji kak sa dupkite

    Писане by Marginal Съб 16 Яну 2010, 10:42

    Муха2, а аз ви казвам че сте изтръпнали отсякъде и не знаете на кой свят сте ...
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Bate kaji kak sa dupkite Empty Re: Bate kaji kak sa dupkite

    Писане by Вода Съб 16 Яну 2010, 12:07

    Батето си мисли, че само той е в България. Аз като си бях преди около половин година и наистина имаше около 5 улици в София в много добро състояние, но останалите бяха с дупки, кръпки, потъвания и направо ужас. Да не говорим, че няма едно довършено нещо като хората. Или няма да е достроен тротоара, или не е довършен пътя покраищата или отвсякъде са някакви ровове и около новия път стари, ръждясали железа, сторителни материали и т.н. и т.н. И докато се направи като хората, то взело че се скапало, а за калта навсякъде да не говорим. А за междуселските пътища - трагедия....Та Всеки си избира къде да живее и не е необходимо да се убеждава сам себе си пред другите, че е направил правилния избор.
    Вода
    Вода
    Писачко
    Писачко

    Female
    Gemini Брой мнения : 2380
    Местожителство : Канада
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Bate kaji kak sa dupkite Empty Re: Bate kaji kak sa dupkite

    Писане by Mr800Days Съб 16 Яну 2010, 14:44

    Сеа да се разберем.На мен лично не ми е необходимо да се убеждавам сам себе си пред другите,че съм направил правилния избор къде да живея по простата причина ,че имам много възможности и не съм я окъсал за да се хващам като удавник за сламка за едната Канада.
    Кво имам напредвид ,ми на първо място съм здрав.После и подплатен,демек имам някоя кинта,говоря няколко езика,имам няколко паспорта и лонг тайм имигрейшън експирианс.Все неща които ми дават самочувствие ,че освен че имам избор имам и възможности,така ,че не ми трябва да се оправдавам,днес булгерия утре аустрелия ,вдругиден канада,където ми е кеф.
    Ма да си дойдем на темата и за пореден път да го кажа относно българските улици,по са добри от монтреалските,по кални са ,по прашни,по не сигнализирани когато се извършва строителство,тротоарите са по скапани от монтреалските ,но като пътна настилка са по добри,няма ги ония дупки и ями и коловози от преди 10 год. Марги.
    И за да остана недоразбран сравнявам улиците в няколко големи градове които успях да посетя до този момент в България с тези на градовете в Кебек.Първостепенните пътища са по добри от кебешките също,второстепенните са на едно дередже,единственно магистралните в кебек са по добри от тукашните.
    Например главната улица на родния ми град която е дълга над 2 километра е постлана цялата с жълти декоративни плочки и няма нито дупка нито локва в която да си нацапаш обувките ,освен това в пъти е по чиста от ст катрин във всяка част на годината и денонощието.
    Сеа вие ,ако сте излезли от някое забутано село или живота ви е минал в мизерна София,аз по стечение на обстоятелствата съм живял в най хубавите градове на България и когато се произнасям имам тях напредвид,а не гетото София или трънска околия.

    Mr800Days
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 4254
    Дата на регистрация : 17.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Bate kaji kak sa dupkite Empty Re: Bate kaji kak sa dupkite

    Писане by bateto Сря 19 Юни 2013, 16:09

    обичам шопската салата
    мастика ледена да пия
    тарарратартататратаррата
    тарататата татата

    bateto
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Bate kaji kak sa dupkite Empty Re: Bate kaji kak sa dupkite

    Писане by paparazzo Сря 17 Юли 2013, 12:19

    е аз пък съм решил да направя старчески дом за разведени изроди- като основните критерии за прием ще бъдат:
    1. свободен разговор относно дивотиите на бодлер, кортасар и пелевин.
    2. минимум два развода.
    3. наличие на някакво полезно умение- готвене варене на ракия- изговаряне на дълги думи с оригване или др.
    paparazzo
    paparazzo
    Пише та пише
    Пише та пише

    Брой мнения : 7150
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Bate kaji kak sa dupkite Empty Re: Bate kaji kak sa dupkite

    Писане by paparazzo Сря 17 Юли 2013, 12:21

    докато не бъде приет закона за г'ей- браковете т. 2 няма да бъде задължителна за всички, но в замяна ще се изискват пикантни разкази за участия в оргии и др. светски събития.
    paparazzo
    paparazzo
    Пише та пише
    Пише та пише

    Брой мнения : 7150
    Дата на регистрация : 13.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Bate kaji kak sa dupkite Empty Re: Bate kaji kak sa dupkite

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите