Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Pеших да броя Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Pеших да броя Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Pеших да броя Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Pеших да броя Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Pеших да броя Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Pеших да броя Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Pеших да броя Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Pеших да броя Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Pеших да броя Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Pеших да броя Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Pеших да броя Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Pеших да броя Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Pеших да броя Vote_lcapPеших да броя Voting_barPеших да броя Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Pеших да броя Vote_lcapPеших да броя Voting_barPеших да броя Vote_rcap 
myhata II (6266)
Pеших да броя Vote_lcapPеших да броя Voting_barPеших да броя Vote_rcap 
stimi (4915)
Pеших да броя Vote_lcapPеших да броя Voting_barPеших да броя Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Pеших да броя Vote_lcapPеших да броя Voting_barPеших да броя Vote_rcap 
7george (3967)
Pеших да броя Vote_lcapPеших да броя Voting_barPеших да броя Vote_rcap 
danielle (2594)
Pеших да броя Vote_lcapPеших да броя Voting_barPеших да броя Vote_rcap 
Вода (2380)
Pеших да броя Vote_lcapPеших да броя Voting_barPеших да броя Vote_rcap 
fluid (2183)
Pеших да броя Vote_lcapPеших да броя Voting_barPеших да броя Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Pеших да броя Vote_lcapPеших да броя Voting_barPеших да броя Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Pеших да броя

+7
Вода
kralimarko
Marginal
7george
danielle
filipne
myhata II
11 posters

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Pеших да броя Empty Pеших да броя

Писане by ????69 Вто 25 Авг 2009, 19:42

реших да броя по колко пъти на ден другаря Йода и пазител на бгторонските двери, ще обижда добре познатия на всички ви юзер fillipne.

и така, за днеc нашия приятел само два пъти се е бъзикнал с ника на fillipne
цитирам



MrGeek написа: Филипински вожде, помогни ми да се избавя от националния си нихилизъм. Кажи какво трябва да направя?

MrGeek написа:След филипинската драма нека се върнем отново към основната тема за

PP. към mwanza : алоооо майна, сложи ли си очилата? после да не кажеш че тука били обиждали. видя ли кой обижда или не разпознаваш ника?

????69
Гост


Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by myhata II Вто 25 Авг 2009, 20:01

Някой беше казал че тоя Маванцата висял като луканка на аватара си ...!!! Смяхвзалата lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by filipne Вто 25 Авг 2009, 21:21

mwanza е име на град в Танзания !

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by danielle Вто 25 Авг 2009, 21:23

A твоето име със сигурност не е филипинец, нали? Wink
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by ????69 Сря 26 Авг 2009, 15:09

така сега да видим как нашия пазител на бгторонските порти достигна до умопомрачителната идея да намали достъпа на "уж свободният" им форум. добре де, господин Дисидент, от какво се страхувате? че хората ви четат глупостите и ви цитират по форумите? е хубава работа за човек, претендиращ че е зpял, улегнал. не се хабете чaк толкова с излишни екстри. вижте дори ви предлагам да го затворите форума и го направите нещо като частен клуб на 10-мата Модератори и тримата им гости - тролчето, Вaлката, и мванзата. тогава няма откакво да се притеснявате, че хората щели да ви четат. то не че има какво да научат. ето например вашия приятел Митето Колев каза, че вече не пишел в бгканада и хубаво прави. иветчето, мъдрата администраторка и тя. милата, тя няма с какво да се похвали пред новите имигранти, освен да им даде една рецепта как се приготвя шкембе чорба на съпруга.



моя коментар на долунаписаното ще го изразя в емоции, та да им стане ясно какво мисля за това "мъдро" предложение


gatekeeper написа:Напоследък зачестиха различни набези на елементи, които меко казано се опитват да задоволяват низките си страсти за наша сметка lol! lol! , копирайки извадки от теми в този форум на други места и Учуден , опитвайки се да доказват кой знае какво.

Това запитване е с цел да се види дали съфорумниците са съгласни да се ограничи достъпа на външни scratch (нерегистрирани scratch , както и скорорегистрирани scratch ) лица до някои от подфорумите, които са обект на въпросните набези. Става въпрос най-вече за "Кафенето", "guys' corner" Пляскане по дупето , "Girls Я US Илюзия " и "Чушки и домати който не яде... Яде "





Ivet написа:Как мога да гласувам няколко пъти на да? lol! lol! lol!


Идеята е да направим група и само членуващите в групата да могат да четат. Аплодиране
Останалие подфоруми ще си останат както са сега. Ако миже и да си кажете мнението, щото като гласуват тея, дето копи-пействат със всичките си
разклонения анкетата не знам колко ще е вярна.

Ivet написа:******, кафенето, гърлс, гайс, чушките и вселената са затворени много отдавна за нерегитрирани, тоест, дори и да им пратиш линк сега ще им иска регистрация. Останалите подфоруми са отворени за четене. Сега става въпрос да се четат само от членове на група Скука1 , като към отварянето на групата ще добавя само такива с поне няколко мнения. Създаването на група не е с цел да пишат избрани, а с цел да се ограничи достъпа на откачените, които се регистрират единствено с цел да копи-пействат и да те изкарат по-черен от дявола поради
някакви техни си, извратени причини и да ти извъртат думите на 180
Учуден . Съмнявам се на някой да му е приятно да чете за себе си простотии Шокиран само защото е написал колко струва бензина или е постнал рецепта или иска мнение за нещо. Мисля, че коментирането на хората и мненията им в последно време излезна извън контрол scratch и то в абсолютно недопустима посока. Та така...

????69
Гост


Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by filipne Сря 26 Авг 2009, 15:43

Wow ! Тез юнаци избиха рибата !

Режима се почувства застрашен и затяга примката.

Само така ! В скоро време съвсем няма да имате форум а частна интернет стаичка с една шепа "отбрани" участници.
Няма по-сигурен път за провалянето на един форум от ограничаването на достъпа до него.

Най ми хареса "ограничи достъпа на външни (нерегистрирани, както и скорорегистрирани scratch ) лица"
Значи дори и скорорегистрираните лица няма да имат достъп до части на форума преди да са засвидетелствали своята безрезервна вярност и сервилност към върхушката.

Да плаче ли човек, да се смее ли ...

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by ????69 Сря 26 Авг 2009, 15:45

а да че се сетих какво беше казал моя приятел офицера от българската армия Linko : "каквото повикало, такова се обадило geek "
господа, не търсете под вола теле. няма да го намерите.
я първо вие като домакини на един "уж свободен" форум, вземете си оправете отношението към новите играчи. Idea ако това че сте обърнали вашия клуб в някаква секта, то тогава си е наистина ваш проблем, а не на новите, които ВИЕ не допускате и точно ВИЕ гоните от форума. замислете се, ако ви oтърва. Кеф

????69
Гост


Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by ?a?4o Сря 26 Авг 2009, 15:59

Значи дори и скорорегистрираните лица няма да имат достъп до части на
форума преди да са засвидетелствали своята безрезервна вярност и
сервилност към върхушката.
бе аз си мисля че скоро на всичките по IP адрес 6те ги затворят,
само и само да не се знае кви ги дращят там Смяхвзалата

?a?4o
Гост


Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by ????69 Сря 26 Авг 2009, 16:05

иха жабока, ти да не четеш мислите на майната-оператора? скибай неговото предложение lol!


mwanza написа:Ако земете да вкарвате и изкарвате юзъри от група едикояси, няма ли да е голяма играчка. Ней ли по лесно бан по IP? Демек от тва IP немое да се влезе тук и готово. Разъждавам малко като лаик, щото изобщо не ми е ясно как се подържа форум. Ама амнайсе юзърс, па кой можел да чете там, па кой неможел, а ся нови юзърс имало, я да видим кои са и да ги пускаме ли и става мазало. Лонг уикенда на Ивет и Кийпъра уйде в даване на пермишъни.

????69
Гост


Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by filipne Сря 26 Авг 2009, 19:00

mwanza-та пращи от некомпетентност.
Забраната по ИП адрес е пълен майтап, защото се забикаля лесно и бързо с проксита.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by danielle Сря 26 Авг 2009, 22:21

Цялата тая тайнственост за какво? Да им се чудиш. Усложняват си живота за нищо. Щом се дразнят от това какво са написали, ами да не пишат - има лесно. Ама както казва госта ни, по-добре да си чатят в скайп или нещо подобно, като не ги кефи хората да им четат написаното. Аз нямам такива проблеми... няма от какво и за какво да се крия. Wink
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by 7george Чет 27 Авг 2009, 00:03

И какво има толкова в оня Форум, дето го няма тука примерно?
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by Marginal Чет 27 Авг 2009, 00:04

Мръсни комунисти на отговорни длъжности Сатър ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by kralimarko Чет 27 Авг 2009, 00:17

fak-em
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by filipne Чет 27 Авг 2009, 00:32

7george написа:И какво има толкова в оня Форум, дето го няма тука примерно?

Ако питаш за нещо положително, заради, което си заслужава да пишеш и четеш там - няма.

Иначе има много интересни други неща - правила, които не са обявени никъде, почти целия форум е с частен (с ограничен достъп), правилата са твърде общи и позволяват свободни интерпретации, власт имащите не са задължени да спазват правилата, външните на тесния кръг от администрстори и модератори (каквито са болшинството от активните потребители) са недолюбвали априори, отправят се обиди към потребители, не нарушили правилата им базирано на това какво същите са писали по други форуми, мазненето на администраторите е направо задължително и прочие красоти.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by ????69 Чет 27 Авг 2009, 03:29

одисеята с гласуването продължава. на някой не им става ясно, ама си гласуват "да", че то иначе що да се цепят от колектива. единствено Бай Гойката е напипал вярната следа. Браво мъжки, излиза че май ти си само мъжкаря там. на другите нещо им се огъва китката. Швестерка

Ekimka написа:Аз гласувах с това, дето започва с "добре" - не ми стана ясно много де :)
И това с групата не ми е особено ясно - как се определя кой е член?
А атмосферата вече никъде не е същата (това във връзка с изказването на Колев).

troll написа: Аз съм "за"!
Ако кажат,че им трябва огнепръскачка аз пак съм "за"!

Milinkoto написа:Аз влизам тук да си почина и да се посмея. Хич не ми е кеф като видя разни заядливци. Под ножа. Но и аз си мисля че с бан на IP-то е достатъчно



Bate Goiko написа:Извеняваите ,ама аз не разбрах за каква група става ,вьпрос и за какво ограничение .То верно че напоследьк се намамулиха разни малоумняци,де и мен ме подразниха с простотии у три форума .Не ели по лесно балтията делегация .даите да си стьпим на маратонките и да гледаме реално ,пишат до десет човека и ако почнем и групи .И какво кои не е у групата гледа през оградата.Като се почне с ограничания и цензура мене ми ич не аресва .

????69
Гост


Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by filipne Чет 27 Авг 2009, 13:41

Гледам преобладават миролюбивите и толерантни настроения за даване "Под ножа" на "разни заядливци" и "разни малоумняци".

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by Вода Чет 27 Авг 2009, 18:27

Както и миролюбиви огнепръскачки Напалм
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by ????69 Съб 29 Авг 2009, 21:49

Todd написа:И моето мнение по въпроса: по отношение на "елементите", които нарушават правилата на форума - бой по канчето! Дали ще банвате, режете, съгласен съм изцяло.
Но ограничаването на достъпа до форума само до определена група ми намирисва малко на цензура и хич не ми харесва. Ами че как ще кажа на някой приятел "я, скиф кво пише тука", и той като не е от "активните борци", ще го види през крив макарон (че то може и аз да съм от отрязаните, щото предимно чета, а рядко пиша).
Все пак решението е на администраторите, на които между другото "свалям шапка" за това, че успяват да запазят форума "чист" от заядливци и комплексари!
добре се, ама защо слага в скоби че им сваля шапка на администраторите. не значи ли това че всъщност не им сваля шапката? вие така ли го превеждате?
същото и за чист. много странно?

????69
Гост


Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by filipne Съб 29 Авг 2009, 21:57

Според мен този се бъзика с тях.
Би следвало да е запознат с правилата на форума си и да знае, че там с големи букви е написано, че има цензура.
А, съвсем забравих, че тези правила не са публикувани и няма къде да ги прочете.

Добро утро Todd !

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by filipne Съб 29 Авг 2009, 22:03

гост69, то и на слепите стана ясно защо ограничават достъпа - за да не им се подиграват после на откровенията.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by ????69 Нед 20 Сеп 2009, 04:45

MrGeek написа:
filipne написа:А иначе е много стерилно форумче от тип частен клуб. С много интересни и безкрайни теми като "Какво е цената не бензина".
Честно казано не знам за стерилността и цената на бензина, но наскоро попаднах в един форум, който ме зашемети с високоинтелектуално съдържание, половината от което, признавам си, не можах да схвана. Най-трудни ми бяха теми като "Червена роза,пет лева,кво се смеете ве ?!?", "Кой изрод ми е сложил отрицателна репутация????", "Жената-мъж се оказа... хермафродит!", "От Днес реших,БгКанада ком БАЙ !", "Вечер е ,Мадона е,вее лек вятър,циганин отива на театър" и още мнооооого специализирани монографии, като особено впечатление ми направи научното изследване на тема "Форум БГКанада пред Фалит". Чудя се колко още книжки ще трябва да прочета за да схвана дълбокия философски замисъл изложен от авторите. :lol: :lol:

А така и ся кво излезе, че нащо Bратaрче едва сега бил попаднал на този форум. Да му се ненадява човек.
Ало джадайчето на 900години, ти тия хора за малоумни ли ги имаш или кво? Pеших да броя 823210

????69
Гост


Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by Marginal Нед 20 Сеп 2009, 10:16

Е, той Гойката явно се е зашеметил и е забравил че киснеше редовно тука преди (а може и сега да кисне, ма вече не му виждам името).
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by myhata II Нед 20 Сеп 2009, 19:33

Батка глеам Гойката,домъчняло му за тебе в оня форум ,направо му се реве,сигурно сега го сърби да земе да ти драсни тук неколко реда Pеших да броя 28240
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by Marginal Нед 20 Сеп 2009, 19:38

Е, не съм му забранил ...
Да заповяда.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by Вода Нед 20 Сеп 2009, 20:08

Аз съм горда, и аз съм цитирана от Гиика, не е могъл да разбере какво искам да кажа с въпроса си кой ми е сложил отрицателна репутация или не знае какво е изрод, но каквото и да трудно му е на човека да достигне нашето високоинтелектуално ниво Pеших да броя 817855
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by ????69 Пон 21 Сеп 2009, 02:59

MrGeek написа:

Linko написа:Кажи какво е неточното или невярното в написаното от мен, на което се смееш?
Линко, филипинския хумор е трудно разбираем поради огромните разлики в отделните култури и народопсихологии. :lol:

Eто, че и тази, неуместна и плоска на пръв поглед, шега, остана незабелязана от зоркия поглед на Линко. Защо ли?

????69
Гост


Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by ?a?4o Пон 21 Сеп 2009, 04:22

gatekeeper написа:Реки от хубава бира, поднесена от хубави жени. Какво му трябва повече на човек?


Pеших да броя Zx450gy250787361
Pеших да броя Zx450gy250787362Pеших да броя Zx450gy250787351

а после разпраяте че на Джедайко му били чужди женските слабости ~~~

?a?4o
Гост


Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by Marginal Пон 21 Сеп 2009, 14:40

Е, една мешана скара + кожите и бирата няма да откажа Pеших да броя 2311 !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by Вода Пон 21 Сеп 2009, 18:07

Marginal написа:Е, една мешана скара + кожите и бирата няма да откажа Pеших да броя 2311 !!!
Нали беше вегетерианец???
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Pеших да броя Empty Re: Pеших да броя

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите