Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcapСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Voting_barСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcapСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Voting_barСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 
myhata II (6266)
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcapСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Voting_barСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 
stimi (4915)
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcapСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Voting_barСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcapСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Voting_barСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 
7george (3967)
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcapСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Voting_barСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 
danielle (2594)
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcapСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Voting_barСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 
Вода (2380)
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcapСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Voting_barСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 
fluid (2183)
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcapСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Voting_barСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcapСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Voting_barСрещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва?

Go down

Кефят ли ви мастилените принтери?

Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcap0%Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcap50%Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 50% 
[ 1 ]
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcap50%Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 50% 
[ 1 ]
Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_lcap0%Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Общо гласове : 2
 
 

Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва? Empty Срещал ли е накой по-голяма тъпотия от тва?

Писане by Marginal Чет 07 Май 2009, 13:47

Става дума за мастилените принтери ...
Та, аз лично ги мразя толкова много, че счетох за необходимо да отворя тема, специално за това.
А именно, се още ми е чудно как такава тъпотия е успяла да стигне до дома на почти секи собственик на компютър и до абсолютно секи магазин който продава принтери !!!
Та, аз лично считам, че откривателя на тоя вид принтери заслужава да лежи в затвора, за злото което е сторил на милионите потребители по света, които са платили няколко стотин долара, за да отпечата по 5-6 страници от компютра си.
Не че аз не съм имал такъф (или все още нямам), ма това е защото ме принуждават (не че го ползвам де, ма го имам).
Та, ето хубавите предимства на мастиления принтер:
1. След като страницата изсъхне, пазете я от вода, защото иначе, цветовете ще се размият (при повечето мастилени принтери е така).
2. Платете по 60$ за отпечатване на около 200 страници (след като сте платили за принтера).
3. Печатайте редовно (иначе, мастилото изсъхва и не можете да печатате повече).
4. Не бързайте, щото той съвсем не бърза.
И още много, които не ми идват в момента на акъла.
Та бих се зарадвал, ако някой ми подскаже какви са му недостатъците, след като аз му споменах предимствата ...
Така и не разбрах, защо все още, на 07/05/2009 в Монреал, Канада, никаде не мога да намеря фото-хартия за лазерни принтери а има само такава за мастилени ???
Е, може и да има някъде, ма в 99% от магазините които съм посетил НЯМА !!!
Също така, като искам някой да ми спомене по-голяма тъпотия от мастиления принтер, не искам да ми се споменавате разни исмислени патенти които никога не са се ползвали, или са се ползвали съвсем малко, а такъв продукт, който се е ползвал над 20 години и все още се ползва супер-масово !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите