Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_lcapАйде кажете защо сте такива - Page 2 Voting_barАйде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_lcapАйде кажете защо сте такива - Page 2 Voting_barАйде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_lcapАйде кажете защо сте такива - Page 2 Voting_barАйде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_lcapАйде кажете защо сте такива - Page 2 Voting_barАйде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_lcapАйде кажете защо сте такива - Page 2 Voting_barАйде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_lcapАйде кажете защо сте такива - Page 2 Voting_barАйде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_lcapАйде кажете защо сте такива - Page 2 Voting_barАйде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_lcapАйде кажете защо сте такива - Page 2 Voting_barАйде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_lcapАйде кажете защо сте такива - Page 2 Voting_barАйде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Айде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_lcapАйде кажете защо сте такива - Page 2 Voting_barАйде кажете защо сте такива - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Айде кажете защо сте такива

+6
Вода
vanelo
myhata II
Mr800Days
Marginal
danielle
10 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty Re: Айде кажете защо сте такива

Писане by Marginal Пет 12 Юни 2009, 00:37

На много хора им липсва "доброто старо време" когато сички мълчехме под заплаха да ни опандизят или заключат ф районното.
Са и на мръсните феминистки много им се иска да е така, ма не стаа със сички.

Marginal
Администратор

Брой мнения : 16898
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty Re: Айде кажете защо сте такива

Писане by petar kr Сря 01 Юли 2009, 16:35

Такааа,преди около 2 месеца казах,че ще ви няма.Ама още сте тук.Да ама намалели доста Радостен ,Голямата уста я няма,"едрия бизнесмен от Hull" и той се е заврял някьде от срам.Май депаньора не варви нещо и много го боли главата и не му е до писане(то не че му се отдава ама...).Абе що голямата уста си е изтрила бълвочите???Останахте Маргинальт и жена му,пияния батка и това сте май.А да не забравя най-важния,чудото на Saint Julie,великия и единствения,Сельо-Странджа.еми това е то,аиде още 20 дена и чао

petar kr
Гост


Върнете се в началото Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty Re: Айде кажете защо сте такива

Писане by guesswho Сря 01 Юли 2009, 17:59

петре, теб кво те ебе тая работа, кой останал и кой пише. де са ти девидентите бе пич? нещо твойта радост не ми се вижда "пирова" :-)

guesswho
Гост


Върнете се в началото Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty Re: Айде кажете защо сте такива

Писане by ???? Сря 01 Юли 2009, 18:04

абе пешо, ти да не си фен на "голямата уста". прати й едно съобщение, ако ти е толкова мъчно за нейните "блавочи" lol! lol! lol!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty Re: Айде кажете защо сте такива

Писане by myhata II Сря 01 Юли 2009, 18:26

Ало Горнь Баня.... Радостен Голямкеф
Па шь почнат сьс снимкитеее...... :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty Re: Айде кажете защо сте такива

Писане by guesswho Сря 01 Юли 2009, 18:32

тоз' път по монокини ги докарайте, че поне да видим дали си заслужава горната баня. lol!

guesswho
Гост


Върнете се в началото Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty Re: Айде кажете защо сте такива

Писане by petar kr Сря 01 Юли 2009, 22:21

lol! 'А ве аз исках само да разбера що Голямата уста е заебала единственото си развлечение,явно голяма депресия ша я е фанало.Сигурно са е спекла отсякьде.А бе Даниелке,да не би сина ти да е докарал зет lol!

petar kr
Гост


Върнете се в началото Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty Re: Айде кажете защо сте такива

Писане by guesswho Сря 01 Юли 2009, 22:31

опа peter4o к'во стана вe пич? 20 дена много бързо минаха. пак ли се завъртя да видиш кой какво написал. еее определено си фен на "голямата уста". ако ти падне кажи, какво ще и направиш??

guesswho
Гост


Върнете се в началото Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty Re: Айде кажете защо сте такива

Писане by ????? Пет 17 Дек 2010, 10:43

Айде кажете защо сте такива
by petar kr on Пет 24 Апр 2009, 09:04

.Честно не мога да разбера защо само плямпате срещу другите.
ами петре, като те чета от една година насам не падаш по-долу оттова, което си написал през 2009, Голямкеф или то с каквито са събереш такъв ставаш Радостен

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty А ся де...

Писане by User Съб 18 Дек 2010, 01:19

Информация

Форумът, който сте избрали, не съществува
Neutral

User
Гост


Върнете се в началото Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty Re: Айде кажете защо сте такива

Писане by gost Съб 18 Дек 2010, 01:31

Ай ходи се наспи :-)

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty Съобщение

Писане by ??????? Съб 18 Дек 2010, 03:11

Вия нямате нужните права за да четете този форум
scratch

Бейби, ти ме приспиваш най-успешно... bounce bounce

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty Re: Айде кажете защо сте такива

Писане by ??????? Съб 18 Дек 2010, 10:39

Да не си дaбъл изгонен веднъж от Линко, веднъж оттук? scratch
Щото на мен ми даваше такива месиджи само тогава.Ама аз пак пишех щото съм тъпa и упоритa!
P.S.Не съм те приспивала аз тоя път-някой друг ще да е бил Голямкеф

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Айде кажете защо сте такива - Page 2 Empty Re: Айде кажете защо сте такива

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите