Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
едното от мойте е фотографията - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
едното от мойте е фотографията - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
едното от мойте е фотографията - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
едното от мойте е фотографията - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
едното от мойте е фотографията - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
едното от мойте е фотографията - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
едното от мойте е фотографията - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
едното от мойте е фотографията - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
едното от мойте е фотографията - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
едното от мойте е фотографията - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
едното от мойте е фотографията - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
едното от мойте е фотографията - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
едното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_lcapедното от мойте е фотографията - Page 2 Voting_barедното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
едното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_lcapедното от мойте е фотографията - Page 2 Voting_barедното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
едното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_lcapедното от мойте е фотографията - Page 2 Voting_barедното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
едното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_lcapедното от мойте е фотографията - Page 2 Voting_barедното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
едното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_lcapедното от мойте е фотографията - Page 2 Voting_barедното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
едното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_lcapедното от мойте е фотографията - Page 2 Voting_barедното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
едното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_lcapедното от мойте е фотографията - Page 2 Voting_barедното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
едното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_lcapедното от мойте е фотографията - Page 2 Voting_barедното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
едното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_lcapедното от мойте е фотографията - Page 2 Voting_barедното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
едното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_lcapедното от мойте е фотографията - Page 2 Voting_barедното от мойте е фотографията - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

едното от мойте е фотографията

+9
Entae
kralimarko
myhata II
bibco
danielle
7george
Jennie
Вода
Marginal
13 posters

Страница 2 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Marginal Сря 29 Фев 2012, 23:47

Кфо е па тва?

Marginal
Администратор

Брой мнения : 16898
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by 7george Пон 22 Окт 2012, 22:15

едното от мойте е фотографията - Page 2 003resizeu

Никона е също 1 много добро решение, тия са с 300D , само намалени от мене.

едното от мойте е фотографията - Page 2 247res

Ма трябва много да снимаш и сам да усетиш нещата.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Marginal Вто 23 Окт 2012, 00:22

едното от мойте е фотографията - Page 2 564500
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Вода Чет 25 Окт 2012, 23:25

Супер са ти всички снимки, които съм виждала. Аз не мога да правя хубави снимки, е, имам и хубави... Предполагам защото имах проблеми със зрението. Виждам нещо, снимам го, а то излязло по друг начин. Може би не съм за фотограф, аз и да рисувам не мога Плачещ
Ама за сметка на това Маргинала прави също супер снимки :)
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Sgan Чет 25 Окт 2012, 23:50

Човешкото око вижда това, което снима, при камера дет гледа през обектива, де, но мозъка се съсредоточава върху нещо и го прави много по-значимо отколкото ако го видиш на снимката после. Ако снимаш Маргинала на мотора, на писта ти ще си съсредоточена върху него, а на снимката ще излезе пейзаж с едни малки точки, едната от които е М.
При снимките правилото е: Най-важното е най-голямо. Идеалната снимка на М. на мотора е от около 8-10 метра , отнапред, малко отдолу , 60-65 градуса как е направил малко скокче от дюна и е пърфект на фокус, а зад него се виждат, леко размазани , но достатъчно ясно, още два мотора и една кола на която пише: "Париж-Дакар". Трябва да има палма и село и неколко местни жители, който държат плакат на френски: "Да живеят феминистките и комунистите!", а той ги е погледнал презрително, през рамо.
Голямкеф
Туй не е много, ма е от сърце!

Sgan
Sgan
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 211
Дата на регистрация : 08.08.2011

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Sgan Чет 25 Окт 2012, 23:51

Да направиш такваз снимка и да излезе хубава отнема точно един живот!
Sgan
Sgan
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 211
Дата на регистрация : 08.08.2011

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Sgan Пет 26 Окт 2012, 00:01

А на Джорджа снимките са хубави, даже много, но са статични, той обича кактуси да ги гледа как растат.
Джордж кат види екшън и се изнася по англииски.
Впрочем, Джордж, на български е ФибОначи, ма и тъй разбрааме за кой говориш, щото секи петък кат малки гледахме руска телевизия и спецялно Съветския посланик, който проговори на български и каза следното:
Тази гадина, др. Леонид Брежнев, ще дойде в България, а другата гадина-др. Тодор Живков ще отиде в Москва.
От тогава руските посланици в БГ не говорят на български.
Sgan
Sgan
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 211
Дата на регистрация : 08.08.2011

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Вода Пет 26 Окт 2012, 00:32

Много е сложно да ти обяснявам, защото моите възприятия явно не са само с очите. Нещо, което ми изглежда прекрасно, или невероятно, или много особено и т.н. и т.н., когато го снимам се оказва, че е нещо толкова обикновено, ежедневно, скучно, често срещано и в крайна сметка снимката ми изглежда като фон на нещо, което липсва на тази снимка. Предполагам, че аз по някакъв начин възприемам едновременно с всички сетива ( то така е с всички хора) и ми е трудно да разгранича зрителното възприемане от останалите и затова се получава така.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Sgan Пет 26 Окт 2012, 00:43

Много хора са така.
Снимат Маргинала на съпалата на Народното събрание от ресторанта на Хотел София, така де Радиссон май беше и ти показват снимка на народното събрание и ти викат ей го тук Маргинала. Ма той се не види. Мога и аз да съм там, а ти да си мислиш, че е той. Много е малък. Ти като го снимаш си съсредоточена върху него и го виждаш прекрасно, но после гледащите имат проблем да го открият на снимката.
Sgan
Sgan
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 211
Дата на регистрация : 08.08.2011

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Sgan Пет 26 Окт 2012, 00:50

Другия проблем е времето.
Ако преди туй се е случило нещо значимо за снимащия, което обаче на снимката не се вижда е много странно. Ако М. те е цункал за пръв път на ложата на Мотопистата в БГ и след туй се е качил на мотора и е отпрашил снимката, която ще му направиш веднага за теб е свързана с едно, а за мен, дето ми я показваш е ега ти тъпата снимка.
Голямкеф
т..е. емоционалния заряд на една снимка е различен за различните гледащи.
Я си представи, че съм мома и харесвам М. нещо като Стими де и видя таз снимка.
Голямкеф
Sgan
Sgan
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 211
Дата на регистрация : 08.08.2011

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Sgan Пет 26 Окт 2012, 00:54

Снимането е по-трудно от живота, щото живота си тече тъй или инак, а ти трябва да го отразиш със снимка. Да предадеш своето си отношение, така че всички да разберат, а и да покажеш какво е било преди туй, а и какво ще стане после... бе сложно си е. А ако е въпроса да натискаме копчето ... туй е лесно.
Sgan
Sgan
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 211
Дата на регистрация : 08.08.2011

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by 7george Пет 26 Окт 2012, 20:27

Аз правя и доста снимки на излет/сесия, че да има от какво да се избере после. Поне 100 и нагоре си трябва.

Абе фотографията си е цяла наука. Ше зема да си купя накарая 1 професионален апарат, че да стана и аз професионалист! Смяхвзалата
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by FenderGaida Съб 27 Окт 2012, 12:20

7george написа:Аз правя и доста снимки на излет/сесия, че да има от какво да се избере после. Поне 100 и нагоре си трябва.

Абе фотографията си е цяла наука. Ше зема да си купя накарая 1 професионален апарат, че да стана и аз професионалист! Смяхвзалата
Ще дойде време и ще разбереш а може и да да не дойде че независимо кво хоби или професия имаш трябва да ползваш качествени инструменти. Може да не са най най но все пак да покриеш минимума.
То и за спорта важи ако си бегач едва ли ще се пусниш на евтения маратонки.Говори и с колоездачи и ще разбереш кви пари харчат и за кво. не за Амстронг говоря а за тия от дето от колелото в офиса от офиса на колелото. Купуваш качество за да го правиш с удоволствие.
Българите са се комплексирали от думата професионален професионалист ит..
Някои още вярват че трябва да си някъв да правиш определно нещо, Тоз някъф трябва да има кредит от сорта на образование.
Ако прочетеш един учебник ти добиваш информация. Ако работиш квото пише в учебника добиваш знание.Образованието е информация и служи само да влезеш в уоркфорса нищо повече. След туй викат дипломата ми не признаха scratch
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Marginal Съб 27 Окт 2012, 12:47

FenderGaida написа:
7george написа:Аз правя и доста снимки на излет/сесия, че да има от какво да се избере после. Поне 100 и нагоре си трябва.

Абе фотографията си е цяла наука. Ше зема да си купя накарая 1 професионален апарат, че да стана и аз професионалист! едното от мойте е фотографията - Page 2 655788
Ще дойде време и ще разбереш а може и да да не дойде че независимо кво хоби или професия имаш трябва да ползваш качествени инструменти. Може да не са най най но все пак да покриеш минимума.
То и за спорта важи ако си бегач едва ли ще се пусниш на евтения маратонки.Говори и с колоездачи и ще разбереш кви пари харчат и за кво. не за Амстронг говоря а за тия от дето от колелото в офиса от офиса на колелото. Купуваш качество за да го правиш с удоволствие.
Българите са се комплексирали от думата професионален професионалист ит..
Някои още вярват че трябва да си някъв да правиш определно нещо, Тоз някъф трябва да има кредит от сорта на образование.
Ако прочетеш един учебник ти добиваш информация. Ако работиш квото пише в учебника добиваш знание.Образованието е информация и служи само да влезеш в уоркфорса нищо повече. След туй викат дипломата ми не признаха едното от мойте е фотографията - Page 2 714860
Праф си.

Я са кажи що ни псува миналия път.
1. Ти ли беше?
2. Трезвен ли беше или под въздействието на еди кво си?
3. Умишлено ли го направи, или не?
4. Не ти се пише повече тука ли?
5. Нито 1 от гореспоменатите
6. Искаш да те фърля при Стими ли?
Сподели, щото ако отговора ти е номер 6, пак си помисли, ма много дълго, а дори те съветвам да потърсиш приятелски съвет, щото после няма да ти е весело, ма въобще, казвам ти го много открофено и ф пълно съзнание ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by FenderGaida Съб 27 Окт 2012, 13:02

Marginal написа:
FenderGaida написа:
7george написа:Аз правя и доста снимки на излет/сесия, че да има от какво да се избере после. Поне 100 и нагоре си трябва.

Абе фотографията си е цяла наука. Ше зема да си купя накарая 1 професионален апарат, че да стана и аз професионалист! едното от мойте е фотографията - Page 2 655788
Ще дойде време и ще разбереш а може и да да не дойде че независимо кво хоби или професия имаш трябва да ползваш качествени инструменти. Може да не са най най но все пак да покриеш минимума.
То и за спорта важи ако си бегач едва ли ще се пусниш на евтения маратонки.Говори и с колоездачи и ще разбереш кви пари харчат и за кво. не за Амстронг говоря а за тия от дето от колелото в офиса от офиса на колелото. Купуваш качество за да го правиш с удоволствие.
Българите са се комплексирали от думата професионален професионалист ит..
Някои още вярват че трябва да си някъв да правиш определно нещо, Тоз някъф трябва да има кредит от сорта на образование.
Ако прочетеш един учебник ти добиваш информация. Ако работиш квото пише в учебника добиваш знание.Образованието е информация и служи само да влезеш в уоркфорса нищо повече. След туй викат дипломата ми не признаха едното от мойте е фотографията - Page 2 714860
Праф си.

Я са кажи що ни псува миналия път.
1. Ти ли беше?
2. Трезвен ли беше или под въздействието на еди кво си?
3. Умишлено ли го направи, или не?
4. Не ти се пише повече тука ли?
5. Нито 1 от гореспоменатите
6. Искаш да те фърля при Стими ли?
Сподели, щото ако отговора ти е номер 6, пак си помисли, ма много дълго, а дори те съветвам да потърсиш приятелски съвет, щото после няма да ти е весело, ма въобще, казвам ти го много открофено и ф пълно съзнание ...
Напсувах онез двамата простите комплексари в напълно трезво състояние.

Кат фана че един човек е прост и ме обижда едва ли ще имам повече лаф с него .заприлича на дървенето на други форуми.
Прави кфото си искаш.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Marginal Съб 27 Окт 2012, 13:12

Доколкот си спомням напсува сички тука.
Ако мислиш, че некой те е обидил, кажи (или тука или на лични на мене) и аз ше опитам да зема мерки.
Стаа ли така?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by FenderGaida Съб 27 Окт 2012, 14:11

[img]едното от мойте е фотографията - Page 2 Img20121027105311 [/img]
Това го купих вчера.Тез по скоро ги грейдват като къмършъл. Това не е дъбест но не е и буклук. Сега си правя домашен фитнес и събирам екуипмънт. Имам и стационарно колело. Едно време купувах евтинии и накрая се отиваха пак там на буклука.
А пианото от ляво е на жена ми чат пат и аз дрънкам. Е то е професионално дигитално. Знам клубове свирят с такива. Тя свири веднъж на месец.
Тъз стая си я пълним с такива фън за душата и тялото неща. Кат имам къща ще пълня мазето.
имам никон куулпикс буклук е. С нищо не е по добре от един телефон или таблет.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by FenderGaida Съб 27 Окт 2012, 14:15

а забрaях да кажа сичко е на кредит. Едно изплатиш друго идва.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Marginal Съб 27 Окт 2012, 14:17

Така са ни научили тука.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Marginal Съб 27 Окт 2012, 14:19

щ
FenderGaida написа:имам никон куулпикс буклук е. С нищо не е по добре от един телефон или таблет.
За малък, Канон Powershot бая по ме кефи.


Последната промяна е направена от Marginal на Съб 27 Окт 2012, 14:22; мнението е било променяно общо 1 път
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Marginal Съб 27 Окт 2012, 14:21

За тия кво ше кажеш?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by FenderGaida Съб 27 Окт 2012, 14:31

Marginal написа:щ
FenderGaida написа:имам никон куулпикс буклук е. С нищо не е по добре от един телефон или таблет.
За малък, Канон Powershot бая по ме кефи.

А тез лонг експожърс може ли да ги прай. Ако не за къф ми е.

FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by FenderGaida Съб 27 Окт 2012, 14:35

Marginal написа:За тия кво ше кажеш?
Не съм фен на тия измишльотини. Ши взме да ти разбие бъбреците или кръста нещо.
Вероятно и не работят. Едно време имах от тия с тока дет си слагаш на шкембето и добиваш сикс пак. Голямкеф
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Marginal Съб 27 Окт 2012, 15:30

Мани тия работи, оди чети малко за тва да видиш ква далавера е.
Ако разбиваше толко лесно бъбреци или нещо друго, как мислиш че щеха да го държат на пазара толко дълго ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Marginal Съб 27 Окт 2012, 15:35

FenderGaida написа:А тез лонг експожърс може ли да ги прай. Ако не за къф ми е.
Праи сичко (или почти), аз имам тва:Canon PowerShot SX230 HS § ме кефи максимално ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by FenderGaida Съб 27 Окт 2012, 16:58

Marginal написа:Мани тия работи, оди чети малко за тва да видиш ква далавера е.
Ако разбиваше толко лесно бъбреци или нещо друго, как мислиш че щеха да го държат на пазара толко дълго ???
пробвай го някъде за известно време и виж дали дава резултат. А това ми изглежда ефтино за такова нещо. То като тредмилити ако са много ефтини са издухват бързо. А добрите са скъпи. с без правилно хранене с нито едно от тия няма да има резултат тъй ли иначе.
Мен ме боли кръста от тредмил за това незнам.
Искаш да изгубиш кила и да си здрав тряа някъф труд да сложиш и лишения иначе секи щеше да е в перфектна форма само да си седи на едно такова.

FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by FenderGaida Съб 27 Окт 2012, 17:23

Купи си един стационарен байк. Слагаш го пред телевизора пускаш едно сериалче от нетфликса и праскаш 40-45 минути. Сега мой приятел си взе и веднага отслабна.
Далаверата е да не го мислиш кат нещо затормозяващо и така ще го правиш редовно.
Аз изгледах няколко сезона на Брейкинг Бад с байка. Гот
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Marginal Съб 27 Окт 2012, 21:07

FenderGaida написа:
Marginal написа:Мани тия работи, оди чети малко за тва да видиш ква далавера е.
Ако разбиваше толко лесно бъбреци или нещо друго, как мислиш че щеха да го държат на пазара толко дълго ???
пробвай го някъде за известно време и виж дали дава резултат. А това ми изглежда ефтино за такова нещо. То като тредмилити ако са много ефтини са издухват бързо. А добрите са скъпи. с без правилно хранене с нито едно от тия няма да има резултат тъй ли иначе.
Мен ме боли кръста от тредмил за това незнам.
Искаш да изгубиш кила и да си здрав тряа някъф труд да сложиш и лишения иначе секи щеше да е в перфектна форма само да си седи на едно такова.

Не ме кефи логиката ти, ма както и да е ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Marginal Съб 27 Окт 2012, 21:08

Иначе, пробвал съм го и ме кефи ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Marginal Съб 27 Окт 2012, 21:09

FenderGaida написа:Купи си един стационарен байк. Слагаш го пред телевизора пускаш едно сериалче от нетфликса и праскаш 40-45 минути. Сега мой приятел си взе и веднага отслабна.
Далаверата е да не го мислиш кат нещо затормозяващо и така ще го правиш редовно.
Аз изгледах няколко сезона на Брейкинг Бад с байка. едното от мойте е фотографията - Page 2 564500
Не ми требва да отслабвам, а колело не ме кефи.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by FenderGaida Съб 27 Окт 2012, 22:37

Marginal написа:
FenderGaida написа:Купи си един стационарен байк. Слагаш го пред телевизора пускаш едно сериалче от нетфликса и праскаш 40-45 минути. Сега мой приятел си взе и веднага отслабна.
Далаверата е да не го мислиш кат нещо затормозяващо и така ще го правиш редовно.
Аз изгледах няколко сезона на Брейкинг Бад с байка. едното от мойте е фотографията - Page 2 564500
Не ми требва да отслабвам, а колело не ме кефи.
Пръй квот си искаш.
За мен работи свалих 20 кила и заякнах. Сега съм здравеняк, праскам по 20 набиранки наведнъж 100 лицеви опори и други неща.. Не е зле за годините ми. Ма нещо се изтървах и се няма време. За тва си прая джима.
Иначе имах и боксова круша . Това е фън.
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

едното от мойте е фотографията - Page 2 Empty Re: едното от мойте е фотографията

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите