Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_lcap"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Voting_bar"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_lcap"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Voting_bar"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_lcap"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Voting_bar"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_lcap"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Voting_bar"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_lcap"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Voting_bar"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_lcap"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Voting_bar"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_lcap"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Voting_bar"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_lcap"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Voting_bar"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_lcap"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Voting_bar"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_lcap"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Voting_bar"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

+8
Странджата
Hullboy
myhata II
danielle
Marginal
КПУ
valioiko
ARMY
12 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by 7george Нед 15 Фев 2009, 19:59

danielle написа: сега офицер Линко се труди като редови констракшън работник... та, май оттам идва това. Човека веке не го срам да каже к'во работи легално!!!
И аз да има един познат на социал, и той да проработи на бяло.... elephant scratch elephant Тва за социала в канада някаква партенка пак ще се окаже.... или тия нямат и пари за Интернет... Учуден

7george
Писачко
Писачко

Брой мнения : 3967
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Mr800Days Нед 15 Фев 2009, 20:57

Явно на тия от БгЦанада.цом им е много вътрешно ,че там останаха да се шляят единственно Малките хора на които никога не им е било безразлично дали някой ще ги забележе и рекламите на пишман буизнесмена продаващ ипотеки на Простолюдието.
Та да им кажа ,Бе малоумници навместо да се правите на обидинители на българската общност що не си посипете главите с пепел или да се гръмнете по ваш избор.
Ей заради такива Уроде избягах от България ,но те пак ме намериха,сега в Нашият Форум на Изгонените се чувствам много комфортно имайки възможноста да си комуникирам с нормални Люде които ми възвърнаха самочувствието за национална принадлежност независимо кой какви трески за делане има като индивид.
Призивът ми е към нормалните хора от онова форумче е ,Люде ,ако все още имате достойнство елате при нас и не продавайте душите си на дявола,защото нашият форум е уникален заради произхода си и няма нищо общо с меркантилните претенции на който и било друг от горе споменатите конкуренти.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Hullboy Нед 15 Фев 2009, 21:10

А най много трябва да си посипе главата с пепел старшината.
Клел се в комунистическата партия, клел се че ще презира и ще се бори до смърт против вражеския капитализъм само и само за да стане старшина.
После като го изритаха от армията като се видя че е безмислена социалистическа измислица във вида в който беше в БГ армията, отглеждаща единствено търтеи живеещи на гърба на безплатния труд на войничета старшината дойде да тропа и да се моли на вратата на капиталистите.
Те му показаха външната врата понеже се съмняват че е шпионин и понеже е ясно че с нищо не може да бъде полезен за Канада ( което се вижда днес )
Ама той нали нагъл пак се връща пак 5 пъти тропа на вратата на Канада. Като разбра че него не го искат прати жена си тя да тропа понеже е по млада и събира точките а той се промъкна като придружител.
Сега тоя търтей има наглоста да дава акъл как ставали нещата в Канада.
Има наглоста пак да иска власта и пак да се държи по същия фатмашки начин както се държал с войничетата в армията.
Има наглоста да дойде в този форум, да каже че нямало какво да крие за това дошъл тук за да отстоява разбиранията си и убежеднията си които се менят в зависимост от това на кого се моли и кой го храни.
Така поне написа тук 5 дни преди да си изтрие всички постинги и да се изнесе тихо мълком по същия начин както се изнесе от Бг армията като преди това се бе клел против капитализма.
Ей тоя ако не си посипе главата с пепел аз не знам кой
друг трябва да го направи


Последната промяна е направена от Hullboy на Нед 15 Фев 2009, 21:19; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by danielle Нед 15 Фев 2009, 21:19

А ето и дългоочаквания отговор на търпеливият, справедливият администратор-главатар на бгканада, г-н Коко :)

Koko написа:Арми, принципното положение е че действията на администрацията на форума не са тема за обсъждане. И преди е ставало дума, колкото и на някои хора това да не харесва, че администрирането на форума не е демокрация. Всеки един участник при регистрацията си е приел да спазва определени правила, както и би трябвало да е наясно че неспазването на правилата води до наказания и санкции. Всъщност това принципно положение важи не само за БгКанада – в който и форум да се регистрираш, има правила и хора които се занимават с прилагането им.
БгКанада беше създаден и просъществува с основната цел да бъде полезен за участниците си, да бъде място където човек може да зададе конкретен въпрос и да очаква да получи конкретен отговор на него. Нещата никога не са седяли форума да бъде място което обединява всички българи в Канада, като разбира се всички които имат желанието да спазват правилата му винаги ще са добре дошли. За съжаление обаче през последните няколко месеца нещата бяха тръгнали в друга посока, донякъде и в следствие на това че и аз самият бях доста зает, в крайна сметка модераторския екип се занимава с поддръжката на форума на доброволни начала, съвместявайки го с личните и професионалните си ангажементи от реалния живот. В резултат на което повечето теми започнаха да се превръщат в мерене на доходи, сексуални мераци, кой колко е преуспял в Канада или пък кой колко е недоволен от Канада, нравоучения спрямо новите имигранти, подигравки към други участнци, оправдания за криво разбрано чуство за хумор и т.н. Вярно че и аз съм търпелив човек и имам желанието във форума да има място за всички, но и моето търпение не е безгранично.
През декември и януари от форума бяха отстранени общо 6 човека. Интересна подробност е че на половината от тях не им е за пръв път да виждат врата в посока навън. При все че бях направил копромис явно или по премълчаване някои от изгонените по-рано да се върнат отново, явно нямаше кой да оцени това и старите проблеми започнаха отново. Няма да конкретизирам за всеки един от тях поотделно, но трябва да отбележа че поведение като явно неуважение към останалите участници във форума, изнасянето на лични данни, създаването на интриги и лични конфликти, създаване и използване на повече от един псевдоним, опити за явна манипулация и лъжа на аудиторията не могат да бъдат търпяни дълго и в крайна сметка се наложи да бъдат взети мерки на това им поведение да бъде сложен край, поне в този форум.
Казваш че това било проява на различно мислене – от моята гледна точка такова поведение се нарича, меко казано – липса на възпитание. Вярно е че интернет дава възможност човек доста лесно да се прави на такъв какъвто не е в реалния живот, но в случая ролята на админа е да оценява поведението на участниците в форума и това какви са реалния живот няма никакво значение. Ако някой си позволява да се държи невъзпитано в интернет пространството, то невъзпитаното му поведение рано или късно бива санкционирано.
Що се отнася до вкарването на някого в матрицата – ако матрицата се нарича “Първите седем години”, наистина би било чудесно ако всички участници във форума се придържат към наученото докато са били в тази матрица, но не е моя работа да се опитвам да вкарвам в тази матрица тези които явно са я пропуснали или нарочно се правят че им се губи.
Мисля че при добро желание мога да продължа с още доста размисли по темата, но написаното стана достатъчно дълго и достатъчно нравоучително, така е по-добре да спра до тук.

Пожелавам успех на новия форум, на който така или иначе съм кръсник, а стремежа ми оттук нататък ще бъде БгКанада да се върне към основното си предназначение – да бъде полезен за участниците си форум, дори и това да значи че на някои ще се види скучен, като не храня илюзии че няма да има нови заяждания, нови проблеми със спазването на правилата и за съжаление - още наказани.


Ей някои хора си живеят още в детската градина... това пак е моя коментар!!! Basketball
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Hullboy Нед 15 Фев 2009, 21:28

Чудя се как не може Коко да разбере че:
- Защитава лъжкини и крадли с които преди това е ял и пил?
- Как не може да разбере че дясната ръка му е фатмак комунист клел се против капитализма недолюбван от никой мъж който е бил в армиятa на сила (иначе те пращат в затвора) а не по собствено желание?
- Как не може да разбере че да гони 7 човека наведнъж е диктаторство?
- Как не може да разбере че да казваш истината за крадци и лъжци е за похвала и за стимулиранe а не за гоенене и наказание.
Имаше една мадама олимпииска шампионка на Канада която каза за далавери които правели шефовете на Виа Рейл Канада които я уволниха но после като се разбра истината и че е права я наградиха, върнаха на работа а уволниха и наказаха истинските карадци. Къде живее Коко?
Не вижда ли какво става в Канада или и той си живеее с комунистическо разбирания?
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by 7george Нед 15 Фев 2009, 21:44

Ако се появи потребител "Кръстника" - да знаете кой е той... Аплодиране
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Mr800Days Нед 15 Фев 2009, 21:50

Много ми е интересно как въпросното лице коко може да обоснове мотивите си за изгонване на моята персона след като Аз съм спазвал всички правила на форумчето им и не попадам в категорията която той описва на хората използващи общественното пространство.Не съм участвал с няколко ника,не съм обиждал никого,не съм създавал настроения с/у управата,не съм изнасял лична информация за никого.
И навместо да ми каже ,че не съм му симпатичен му препоръчвам да не се хаби и да съхрани енергията си за по позитивни цели,щото кво казал поредния комплексиран лайняр ми е през шмайзера.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Marginal Нед 15 Фев 2009, 22:49

Hullboy написа:Радвал се Коко че имало друг форум и част от потребителите се изнесли там. Така имало по малко потребители и по малко проблеми ами да вземат да се изнесат всички тогава няма да има потребители и няма да има никакви проблеми и за Коко ще настане рая на земята.
Мене също не ме кефи тая психика: "да няма проблеми".
Докато сме живи ше има проблеми и ние сме тука за да ги решаваме, след като капалдисаме, мисля че няма да има повече проблеми.
Та тва е психиката на мъртфеца ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Marginal Нед 15 Фев 2009, 22:51

valioiko написа:Не може да се съди за човек по това, какво е постигнал. Всеки може да е постигнал много в професионално отношение и пак да е боклук и простак. И обратно - може да не си постигнал чак толкова ама да си възпитан, толерантен и страхотен човек. Не е правилно да се определят характерите и същностите на хората според материалното им състояние.
И аз така мисля.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Marginal Нед 15 Фев 2009, 22:57

[quote="danielle"Аз съм любопитен и няколко пъти тези дни погледнах в този друг форум, както на времето и във форума на боцо. И резултат е пълна нула - че там си пише предимно маргинала, а както казах той не ми харесва като стил.

Изобщо какъв е смисъла та това поредно обсъждане ?[/quote]

Брей Марги, к'во ти казах... интерес има от някои бивши съфорумци, ама ги срам да пишат.. само се регистрирват и куража им свършва дотам. Много е лесно да блякаш, когато знаеш, че другите не могат да ти отговорят там... при блякащите... Швестерка....И пак Боцата в устата. Явно вие двамата ще се превърнете в страшилищата на бгканадците. lol![/quote]
Е, Пумпката не е казал че го е страх, просто че не го кафи, аз също като него обаче не мога да разбера кво толко ми обсъждат форума там ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by danielle Нед 15 Фев 2009, 23:09

7george написа:Ако се появи потребител "Кръстника" - да знаете кой е той...
Ми Жорка... по скоро ще се оглеждаме за "Малкият Принц II" ... lol!
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Marginal Нед 15 Фев 2009, 23:10

danielle написа:А ето и дългоочаквания отговор на търпеливият, справедливият администратор-главатар на бгканада, г-н Коко :)

Koko написа:Арми, принципното положение е че действията на администрацията на форума не са тема за обсъждане. .............

Ей някои хора си живеят още в детската градина... това пак е моя коментар!!! Basketball
Ми хубаво обясненийце е дал администратора на оня форум, ма би ми било много интересно да ми обясни преди да ме резне мене (или след тва), що не резна оня лигльо (забравих как му беше заглавието, се се фалеше че жена му била много умна и дипломирана и светкаше хората по въпросите на имиграцията, по-нататък ше се сетя за заглавието му и ше го напиша тука) който ме нарече много тъп?
Даже и мнението му не изтри, сигурно са си партия и за тва ...
Ако искате, тия които ходите там го попитайте, аз може да се прежаля да флезна, та да намеря местото кадето оня лигльо ме обиди ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by danielle Нед 15 Фев 2009, 23:12

Marginal написа:
Е, Пумпката не е казал че го е страх, просто че не го кафи, аз също като него обаче не мога да разбера кво толко ми обсъждат форума там ???
Ами лафа да върви, че иначе скука беше настанало... днес поне имаше малко шаване из 2-3 теми... Wink
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Marginal Нед 15 Фев 2009, 23:13

Hullboy написа:Чудя се как не може Коко да разбере че:
- Как не може да разбере че да гони 7 човека наведнъж е диктаторство?
Тва не само че го разбира, ми и си го признава Аплодиране .
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Marginal Нед 15 Фев 2009, 23:13

7george написа:Ако се появи потребител "Кръстника" - да знаете кой е той... Аплодиране
Кой?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by danielle Нед 15 Фев 2009, 23:15

Marginal написа:
Ми хубаво обясненийце е дал администратора на оня форум, ма би ми било много интересно да ми обясни преди да ме резне мене (или след тва), що не резна оня лигльо (забравих как му беше заглавието, се се фалеше че жена му била много умна и дипломирана и светкаше хората по въпросите на имиграцията, по-нататък ше се сетя за заглавието му и ше го напиша тука) който ме нарече много тъп?
Даже и мнението му не изтри, сигурно са си партия и за тва ...
Ако искате, тия които ходите там го попитайте, аз може да се прежаля да флезна, та да намеря местото кадето оня лигльо ме обиди ...
Кой е този? К'ъв му е ника?
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Marginal Нед 15 Фев 2009, 23:32

Е тва е че ф момента не се сещам а и не ми се ходи там да се ровя, май Евгени беше, я провери ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Marginal Нед 15 Фев 2009, 23:32

Отвинтва се най-много в имиграция Канада.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by valioiko Пон 16 Фев 2009, 09:13

Тва с обиждането и аз съм го пропуснал.
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 40
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by danielle Пон 16 Фев 2009, 12:54

ето още пресни новини .. по повод форума. Брей...тези хора май ще трябва комисионна да плащат на Маргинала... ако не беше този форум, онзи нямаше да се раздвижи в последно време... А както виждам и офицер ЛинкоFF вече е разжалван... не е модератор... Ами сега...???? Да не вземе да се Фарли под някои Монтреалски most? Това си е направо по-зле от понижение в армията. Ами форумната лИбоФ? Как "новите мераклии" ще изразяват тази непресъхваща любов към техния "Мистър Любимец 2004". Брей... явно на Кокича нещо му е просветнало!!! Некой бушон!!!


Linko написа:Може би именно затова - че са
ежедневие и на тях се крепи форумът, гнусните инсинуации, злобните коментари и
интригите не се забелязват от иначе възпитани или поне претендиращи за такива
хора
. Някак си всичко това им е "убегнало от погледа". Wink :)
Уауууу... и това идва от устата на работещият на черно, вземащ социалчето... учител на "новите имигранти"? Лицемер!!!



Fireman написа:Като погледнах форума на
изГубените
,той повече прилича на някои от онези порно сайтове,които в
по-ергенските си години посещавах Плезене


Наистина човек,когато няма какво да прави и си запълва по
някакъв начин времето-форуми,филми,разпивания,разходки,спорт.....


Но този форум трябва да е за взаимопомощ,а не "колко е
зле в канада""имало било трастика""имало и жаби"....


На бългрина му липсва съзнанието за помощ,взаимопомощ и
единност.но и си носи последствията де.


Аз един път сам си тръгнах от този форум и без да ме
гонят,сега съм по собствено желание отново тук,а може и пак да си тръгна :)





Както казва бате Army "Яд ме е, че ако на българина му
отнемеш омразата, зависта и себелюбието се оказва, че се обезсмисля
съществуването му


Оказва се , че на нас българите ни е много трудно да
разговаряме за хубави неща......


да се радваме на успехите на другите или просто да споделим
нашите успехи и гафове- без да поучаваме или порицаваме!!!"





......подкрепям неговите мисли


това пак е поредния лизач... Marginal... пускай порното бе!!! К'во ми се правиш на девица. Виж , че сме в устите на хората... сега и порно форум ни изкараха.







valioiko написа:Аз от 7-8 месеца участвам във
форума и мога да кажа, че за това време успях да намеря много полезна
информация за емиграцията и живота в Канада.
Поради тая причина според мен и за
мен мисията на тоя форум е изпълнена и съм благодарен, че успях да намеря това,
което ми трябваше тука. Сега на свой ред аз се опитвам когато мога да помагам с
информация в съответните под форуми. Дали успявам не мога да кажа - надявам се
да е така.
това е, едно 25 годишно момче им го каза... няма файда от тях...Браво Вaлка.. супер си!!! Голямкеф
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by paparazzo Пон 16 Фев 2009, 13:09

бях Ви го писал-ако помните..../старшията/
собственика на онзи ф. никак не е улав...мойте уважения....
Валката е типче...ама е млад и много честен...
Валка...няма да ми се сърдиш...грешка е да търсиш справедливост.....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Marginal Пон 16 Фев 2009, 13:19

Ми пожарникаря явно не го дига вече щом не го кефи порно.
Аз до колкото знам, за да не го кефи човек порно има няколко причини:
1. Да му забранява религията.
2. Да е фригиден.
3. Да е пуритан.
4. ДА Е ДРЪПНАЛ КАЗАНЧЕТО !!!
Е, може и да съм изпуснал някоя група хора.
Та с удоволствие бих пуснал кожи тука, ма не ми дават.
В подфорум "Кожи" можете да говорите квото си искате за кожи, например да споделяте колко и как сте праскали, ма преди тва трябва да се регистрирате ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by 7george Пон 16 Фев 2009, 14:56

Не искам да съм нетактичен, обаче някои съфорумци, както тука, така и ф оня форум, понякога пишат едни много дребнави и злобни коментари за другите. Това на мене хич не ми звучи добре, но обикновено не им репликирам.... Neutral
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Marginal Пон 16 Фев 2009, 15:07

Така е за съжаление ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by valioiko Пон 16 Фев 2009, 15:08

7george, за кой говориш?
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 40
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Marginal Пон 16 Фев 2009, 15:14

Па не ги ли фиждаш ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by valioiko Пон 16 Фев 2009, 15:35

Ми не...., незнам що.....
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 40
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by danielle Пон 16 Фев 2009, 15:37

valioiko написа:Сега на свой ред аз се опитвам когато мога да помагам с
информация в съответните под форуми.
Дали успявам не мога да кажа - надявам се
да е така.
valioiko,ние с теб сме си говорили на тази тема, защо аз избрах не бгканада да давам моята гледна точка или мнение, а избрах един друг форум.
Линко ме обвини, че там съм имала едно лице, а тук друго. Просто моят отговор е много прост... и тук, ако се наложи и тук ще пиша... стига някой да я поиска. А, това че избрах да пиша там...това е моя избор за обективност. В бгканада се опитах... и за съжаление не се получи... затова се отказах и просто започнах да пиша в "под шипките" това, което беше актуално... т.е. да се бъзикаме... Wink ...
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by myhata II Пон 16 Фев 2009, 16:04

danielle написа:
valioiko написа:Сега на свой ред аз се опитвам когато мога да помагам с
информация в съответните под форуми.
Дали успявам не мога да кажа - надявам се
да е така.
valioiko,ние с теб сме си говорили на тази тема, защо аз избрах не бгканада да давам моята гледна точка или мнение, а избрах един друг форум.
Линко ме обвини, че там съм имала едно лице, а тук друго. Просто моят отговор е много прост... и тук, ако се наложи и тук ще пиша... стига някой да я поиска. А, това че избрах да пиша там...това е моя избор за обективност. В бгканада се опитах... и за съжаление не се получи... затова се отказах и просто започнах да пиша в "под шипките" това, което беше актуално... т.е. да се бъзикаме... Wink ...


Значи Линко мое да казвь истината
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by danielle Пон 16 Фев 2009, 16:06

myhata II написа:


Значи Линко мое да казвь истината

Това си е неговата "истина", а моята е друга... не се допълваме... това е! 🇳🇴
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by valioiko Пон 16 Фев 2009, 16:22

Ми за сега още ще пиша и ще се опивам да давам съвети и информация, пък ако някой ден и мен някой ме натири.... В другия форум каквото мога и ми ида на ум пиша. Може някоя емигрантска тема да пусна и там.

И тука имам една емигрантска тема за пуснане...ама обмислям още, че.....малко лично....

А иначе информационни теми за емиграцията не мисля, че е уместно да пускам тука, щото не четат кандидат-емигранти (доколкото знам)
valioiko
valioiko
Писачко
Писачко

Male
Taurus Pig
Брой мнения : 899
Рождена дата : 15.05.1983
Възраст : 40
Местожителство : Стара Загора
Дата на регистрация : 16.01.2009

http://www.cic.gc.ca/

Върнете се в началото Go down

"Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада! - Page 2 Empty Re: "Марги' пак си на 1-ва страница в БГканада!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите