Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Моята България вече не съществува Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Моята България вече не съществува Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Моята България вече не съществува Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Моята България вече не съществува Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Моята България вече не съществува Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Моята България вече не съществува Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Моята България вече не съществува Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Моята България вече не съществува Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Моята България вече не съществува Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Моята България вече не съществува Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Моята България вече не съществува Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Моята България вече не съществува Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Моята България вече не съществува Vote_lcapМоята България вече не съществува Voting_barМоята България вече не съществува Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Моята България вече не съществува Vote_lcapМоята България вече не съществува Voting_barМоята България вече не съществува Vote_rcap 
myhata II (6266)
Моята България вече не съществува Vote_lcapМоята България вече не съществува Voting_barМоята България вече не съществува Vote_rcap 
stimi (4915)
Моята България вече не съществува Vote_lcapМоята България вече не съществува Voting_barМоята България вече не съществува Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Моята България вече не съществува Vote_lcapМоята България вече не съществува Voting_barМоята България вече не съществува Vote_rcap 
7george (3967)
Моята България вече не съществува Vote_lcapМоята България вече не съществува Voting_barМоята България вече не съществува Vote_rcap 
danielle (2594)
Моята България вече не съществува Vote_lcapМоята България вече не съществува Voting_barМоята България вече не съществува Vote_rcap 
Вода (2380)
Моята България вече не съществува Vote_lcapМоята България вече не съществува Voting_barМоята България вече не съществува Vote_rcap 
fluid (2183)
Моята България вече не съществува Vote_lcapМоята България вече не съществува Voting_barМоята България вече не съществува Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Моята България вече не съществува Vote_lcapМоята България вече не съществува Voting_barМоята България вече не съществува Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Моята България вече не съществува

Go down

Моята България вече не съществува Empty Моята България вече не съществува

Писане by mikko1 Вто 23 Окт 2012, 22:09

За 10 години държавата ни не само не се разви, ами затъна. Преди 10 години нямаше толкова пошлост у нас. Нямахме Биг Брадър, който да прави ненормалници като Пацо, Радо прашката, Силвия Драгоева и др. известни. Нямаше пошли риалити шоута с предизвестени победители. Ставаха по-малко грабежи и убийства.

Децата не снимаха клипчета, които да пускат в интернет. Нямаше толкова много форуми и затова децата играеха повече навън, вместо да висят в тях.
Имаше българска поп-музика, много по-хубава от днешната. Дори поп-фолк музиката беше по-качествена, имаше денс звучене. Чалга певиците гостуваха само на Слави, а през останалото време си виеха по Планета, а сега са във всяко предаване. Турците и циганите си налягаха парцала и не надигаха глас.
Самите българи просто не сме същите, по дяволите!

Къде отиде онази България от преди десетина години и как ще си я върнем?! А ще си я върнем ли изобщо?

Обичам България от тогава, мразя сегашната България.
Ако ще продължава да бъде тази, която се превърна от 2005-та насам, предпочитам да я няма! Това вече не е страна, не е държава. Кой ще ми върне онази България, в която израстнах?

mikko1
Гост


Върнете се в началото Go down

Моята България вече не съществува Empty Re: Моята България вече не съществува

Писане by Marginal Вто 23 Окт 2012, 22:52

mikko1 написа:Кой ще ми върне онази България, в която израстнах?
Никой.

Явно си твърде млад.
Много от дъртите (те са кат децата, такъф къфто си бил когато те е кефела България) си баят се още да се върнело тва което било по комунистическо, ма не стаа.
Иначе, сичко се мени и то постоянно при тва.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Моята България вече не съществува Empty Re: Моята България вече не съществува

Писане by Dedo GT Сря 24 Окт 2012, 00:52

Здравей Микко1!
Помисли си дали ти не си се променил след 2005 година, щото те обществата и страните не се сменят кардинално за една вечер.На туй му викат революция. В България за революция се смята смяната на генералния секретар на ЦК на БКП! Мисля, че всички сфащат иронията, да се смята таз дата за начало на демократичните промени в БГ. Даже още по-точно е да се каже, че тогава, на 10 ноември, др. Тодор Живков си подаде оставката, която беше приета от ЦК и му беше изказана благодарност за дългата и предана служба на народ и партия.
Ех!
От време на време и на мен ми се иска да бъда пак дете, за малко. Останъл съм с много хубав спомен за сутрините на празниците. Хубави започващи слънчеви дни. Няма много хора още. Всичко е необичайно, щото никой не е на работа, а не е неделя. Казвам само неделя, щото аз помня, като стана петдневна работна седмица.
Обаче аз си мисля, че колкото е възможно да стана пак дете, толко е възможно да се върне предишната България.
Ма ние сме бавно загряващи и мечтаем за далечното минало, а хората викат: "О миг, поспри, ти тъй си хубав!" т.е. веднага разбират, кое е хубаво и искат малко да го продължат и пак си не става.
Аз си мисля, също, че кат те налегнат грижи за данъчната декларация на петата ти фирма, оная с бандеролите, де ти идва на акъла:
"Когато бях овчарче и офците пасях,
бях много благодарен, макар и сиромах."
Не същата песен ти идва на акъла, обаче, кат си купува нова кола и то каква, с парите от таз фирма, значи.
Голямкеф

Dedo GT
Гост


Върнете се в началото Go down

Моята България вече не съществува Empty Re: Моята България вече не съществува

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите