Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Не вярвам, че приятелството съществува Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Не вярвам, че приятелството съществува Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Не вярвам, че приятелството съществува Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Не вярвам, че приятелството съществува Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Не вярвам, че приятелството съществува Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Не вярвам, че приятелството съществува Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Не вярвам, че приятелството съществува Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Не вярвам, че приятелството съществува Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Не вярвам, че приятелството съществува Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Не вярвам, че приятелството съществува Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Не вярвам, че приятелството съществува Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Не вярвам, че приятелството съществува Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Не вярвам, че приятелството съществува Vote_lcapНе вярвам, че приятелството съществува Voting_barНе вярвам, че приятелството съществува Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Не вярвам, че приятелството съществува Vote_lcapНе вярвам, че приятелството съществува Voting_barНе вярвам, че приятелството съществува Vote_rcap 
myhata II (6266)
Не вярвам, че приятелството съществува Vote_lcapНе вярвам, че приятелството съществува Voting_barНе вярвам, че приятелството съществува Vote_rcap 
stimi (4915)
Не вярвам, че приятелството съществува Vote_lcapНе вярвам, че приятелството съществува Voting_barНе вярвам, че приятелството съществува Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Не вярвам, че приятелството съществува Vote_lcapНе вярвам, че приятелството съществува Voting_barНе вярвам, че приятелството съществува Vote_rcap 
7george (3967)
Не вярвам, че приятелството съществува Vote_lcapНе вярвам, че приятелството съществува Voting_barНе вярвам, че приятелството съществува Vote_rcap 
danielle (2594)
Не вярвам, че приятелството съществува Vote_lcapНе вярвам, че приятелството съществува Voting_barНе вярвам, че приятелството съществува Vote_rcap 
Вода (2380)
Не вярвам, че приятелството съществува Vote_lcapНе вярвам, че приятелството съществува Voting_barНе вярвам, че приятелството съществува Vote_rcap 
fluid (2183)
Не вярвам, че приятелството съществува Vote_lcapНе вярвам, че приятелството съществува Voting_barНе вярвам, че приятелството съществува Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Не вярвам, че приятелството съществува Vote_lcapНе вярвам, че приятелството съществува Voting_barНе вярвам, че приятелството съществува Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Не вярвам, че приятелството съществува

2 posters

Go down

Не вярвам, че приятелството съществува Empty Не вярвам, че приятелството съществува

Писане by martooo Пон 02 Юли 2012, 09:12

Някъде прочетох, че мъжете създават приятелство въз основа на общи интереси, а при жените не е задължително да имат такива - важно било споделянето.

Това обяснява много неща и защо приятелите ми се отдалечават от мен, когато си сменя интересите. Излиза, че е много по-трудно да го има едно мъжко приятелство и да устои на времето от женското, понеже интересите на хората се менят...

Но за мен това да зарязваш приятелите си само, защото вече нямате общи интереси е гнусно, противно и показва, че си използвач. На практика излиза, че мъжете използват приятелите си, за да има с кого да си прекарват времето и като те си сменят интересите с нови ги зарязват. Изглежда ми много гадно, но си е самата истина.

martooo
Гост


Върнете се в началото Go down

Не вярвам, че приятелството съществува Empty за приятелството

Писане by God????? Пон 02 Юли 2012, 23:15

"някъде прочетох" и твоят единичен случай, не са цялата истина. Напуснали са те използвачите, а приятелите не си ги открил още.

Я раскажи какви са ти интересите тука... cheers

God?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Не вярвам, че приятелството съществува Empty Re: Не вярвам, че приятелството съществува

Писане by ?? Вто 03 Юли 2012, 06:59

Според мен бъркаш приятелството с нещо друго. Какво значи приятелство по интереси?
Иначе, само мъжете могат да се радват на истинско приятелство и то е до живот, а женско приятелство няма.

??
Гост


Върнете се в началото Go down

Не вярвам, че приятелството съществува Empty Re: Не вярвам, че приятелството съществува

Писане by Marginal Вто 03 Юли 2012, 15:52

Ба си майката, мноо яка тема ...
Та, нема да споря кои са по отворени за приятелство, жените или мъжете.
Искам да кажа само, че приятелството или го има, или го няма, от там нататък, жени, мъже, използване, искрено и т.н., нямат никво значение.
Кво да направиме сега, да си цакаме Не вярвам, че приятелството съществува 65713 за "истинско" приятелство ли?
Или да си сложиме черна лента щото нямаме "истински" приятели ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Не вярвам, че приятелството съществува Empty Re: Не вярвам, че приятелството съществува

Писане by 7george Вто 03 Юли 2012, 23:27

Не мога да дружа с хора дето нямам нищо общо. Хора приятели със всеки, се раздават до край и се свършват още невръстни. Не зная кое е правилно но живота е такъв. Криенето зад стени от анонимност също води до самота.

Аз казах.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Не вярвам, че приятелството съществува Empty Re: Не вярвам, че приятелството съществува

Писане by ???????? Сря 04 Юли 2012, 00:20

То аз си мисля, че е важно ти на кой си приятел, щото ако не си приятел на никой, как някой ще ти е приятел на теб?
А туй за интересите ... всичко е от кофтия превод. Не става въпрос за лихви, а за туй на кой кво му е интересно. Затуй мъжете имат клубове, а жените - не. За тях е всичко останало.

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

Не вярвам, че приятелството съществува Empty Re: Не вярвам, че приятелството съществува

Писане by mmm33 Сря 04 Юли 2012, 14:25

И какво имаш предвид под всичко останало?

mmm33
Гост


Върнете се в началото Go down

Не вярвам, че приятелството съществува Empty Re: Не вярвам, че приятелството съществува

Писане by ???????? Пон 09 Юли 2012, 22:59

Под "всичко останало" разбирам "всичко"!
Примерно, кат напишеш нещо в некой форум, се ще се намери некоя, да те пита кво искаш да кажеш.
Голямкеф

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

Не вярвам, че приятелството съществува Empty Re: Не вярвам, че приятелството съществува

Писане by Dedo M Пон 09 Юли 2012, 23:03

Maleiiiiii!
7Георгии е свързал дори приятелството с анонимноста!
Жора земи си психоаналитик!
Имаш проблеми с идентичноста!
Голямкеф
Боже!
Колко мъка има по този свят, Боже!
Дори в Албърта!
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Не вярвам, че приятелството съществува Empty Re: Не вярвам, че приятелството съществува

Писане by Dedo M Съб 14 Юли 2012, 00:28

хе-хе-хе
Знаете ли, че навремето са изпращали оферти за приятелство.
Голямкеф
Аз, примерно, искам да бъда приятел с Маргинала.
Пращам му писмо, че искам да му бъда приятел и го питам при какви условия е съгласен на туй. Голямкеф Голямкеф Той може да каже, че приема за приятели само таквиз дето пият кафе от афтоматични машинки, практикуват йога и разрохкват земята с машина работеще с ток, щото туй е по-екологично.
Голямкеф
Аз мога да се съглася с първата и третата точка, но да му предложа да се откаже от изискването да практикувам йога срещу 10 000 КАД.
Голямкеф Голямкеф Голямкеф
Водели са се серьозни переговори едно време с кой да си приятел и с кой не.
Голямкеф
Говоря за френския двор при Луй XIV!
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Не вярвам, че приятелството съществува Empty Re: Не вярвам, че приятелството съществува

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите