Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_lcapКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Voting_barКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_lcapКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Voting_barКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_lcapКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Voting_barКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_rcap 
stimi (4915)
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_lcapКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Voting_barКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_lcapКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Voting_barКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_rcap 
7george (3967)
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_lcapКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Voting_barКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_rcap 
danielle (2594)
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_lcapКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Voting_barКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_rcap 
Вода (2380)
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_lcapКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Voting_barКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_rcap 
fluid (2183)
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_lcapКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Voting_barКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Към заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_lcapКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Voting_barКъм заминалите след 2005-та - Page 4 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Към заминалите след 2005-та

+7
FenderGaida
Вода
Marginal
7george
lonly wolf
myhata II
kralimarko
11 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Marginal Съб 19 Май 2012, 08:01

Lisi4ko написа:Не знам с каква професия трябва да си, за да печелиш добре в чужбина. Там май само информатиците/IT специалистите ни имат шанс да се риализират. Иначе ако си учил право - БГ правото няма нищо общо с чуждото, ако си учил История в БГ - ще береш малини.
Аз също не знам, ма един мой приятел беше отишъл ф Солуун (Гърция) преди еди колко си десетилетия, да търси работа кат шофьор при едни негови хора и неговия човек (който беше шофьор на боклуджийски камион) му обяви че НИКОГА нема да стане такъф (шофьор на боклуджийски камион), освобождавало се место, само кат некой от тех умре и за него чакали сички наследници, негови и на колегите му такива ...
А ти си бай за малини, право и подобни колкото си искаш ...

Marginal
Администратор

Брой мнения : 16898
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by myhata II Съб 19 Май 2012, 09:11

Marginal написа:
Lisi4ko написа:Не знам с каква професия трябва да си, за да печелиш добре в чужбина. Там май само информатиците/IT специалистите ни имат шанс да се риализират. Иначе ако си учил право - БГ правото няма нищо общо с чуждото, ако си учил История в БГ - ще береш малини.
Аз също не знам, ма един мой приятел беше отишъл ф Солуун (Гърция) преди еди колко си десетилетия, да търси работа кат шофьор при едни негови хора и неговия човек (който беше шофьор на боклуджийски камион) му обяви че НИКОГА нема да стане такъф (шофьор на боклуджийски камион), освобождавало се место, само кат некой от тех умре и за него чакали сички наследници, негови и на колегите му такива ...
А ти си бай за малини, право и подобни колкото си искаш ...

Това с боклукчийския камион важи и в Канада,ама що за човек трябва да си за да дойдеш в чужбина за да се качиш на боклукчийски камион ей там е разковничето Маргиналче :)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by myhata II Съб 19 Май 2012, 09:13

Кебекоа написа:Напуших се, насмърках се, ма още не спирам да се смея на таз Гайда!
Ние знаем, че никога не можем да ринем по-големи изпражнения от тези дето ги е рил Той.
Лайната на Гайдата - най-големи!
Гледам познаваш изтънко и Монреал!!!
lol!
Ма ся и да не можем да се обадим - туй не виждам що?
Що па да си траем?!?!?
Нека ви кажа за един тип български емигранти, които май не познавате.
Те не пишат по форуми. АКо са писали някога вече не го правят по ред причини.
Никога не са ринали изпражнения и не правят кариера. Не се реализират и не успяват.
Те не се герои, които ежедневно се борят с живота в емиграция и побеждават, макар че се спукват от бач.
Голямкеф Голямкеф Голямкеф Голямкеф Голямкеф
Просто си живеят щасливо и добре!
Радостен


Ай сиктир ,начи викаш ем да се спукват от бач и ем да живеят щастливо и добре
Мухахахааа,абе бая садомазохисти сте дошли в Канада,ехх от бая боклук се отърва България от как падна комунизма Голямкеф Смайли с българското
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by myhata II Съб 19 Май 2012, 09:16

7george написа:Аз пък съм от тия, дето са щастливи още с пристигането на летището. Няма значко кво ще правя тука или не.

"Много работа и се успява" - тва на всички живяли в САЩ ли успяват да го налеят с фуния? Фендер, земи да прочети пак отначало и са посмей 1 хубаво, ама първо са затвори в някой килер..

Викаш на малкия пръст не мойм ти стъпи - а кво прайш в същия форум? Бегай при милионерите.. Няма та изгонят от тука - ти си кат мухата - талисман един вид.

Отивам да си налея нещо. Към заминалите след 2005-та - Page 4 430853

От много работа се става гърбав,това да го запомните от Мухата,целия скапан живот е чалъми и врътки,а Гоша той още не знае какво прави в Канадата,е Гоша едно да си бачкал с бели престилки с готини колежки а друго е да въртиш камиона по селата с колеги негри нали :) Радостен
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Marginal Съб 19 Май 2012, 09:38

Мухич, както Гогата обади, срамна работа няма, а според мене па, за фкусове не се спори.
Още си спомням, кат бях дете гледах по телевизията некъф наш много як цигулар, та, след кат изсвири парчето, кожата зе интервю с него и го пита: "Къф мечтаехте да станете като дете?", а той обажда: "Каруцар, кат бех малък, немаше се още коли, само каруци и за тва ...".
Та, аз бая му се чудих тогава, ма сега вече не му се чудя.
Та ако те кефи да си чистач на кенефи например, дали си заслужава цел живот да се мъчиш да работиш като лекар или не знам си кфо, ЕДИНСТВЕНО да напраиш кеф на некой друг ???
Тва сичко ми напомня за бифш мой господар от една пизария, беше млад и пич и ми сподели, че е завършил инженер, поработил малко и му станало скучно.
Каза ми, че за него пицата била супер купон.
Та така относно къф требва да си, за да дойдеш ф Канада и да работиш едикфо си ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by FenderGaida Съб 19 Май 2012, 13:07


...


Последната промяна е направена от FenderGaida на Вто 26 Юни 2012, 23:30; мнението е било променяно общо 1 път
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Dedo M Съб 19 Май 2012, 17:32

Ние, завиждайки де, четем с възхищение твойте постове, о Гайда!
Ти ни показа кво е труд и постоянство и неотклонно следване на целите!
Аз си признавам, честно, че не съм като теб!
Бих искал, но не мога!
Аз съм интелектуален ентелегент и за мен всичко е лесно. Кариерата си в ИТ започнах като архитект много отдавна и ми е скучно, признавам. Обичам игрите на стъклени перли. (Малее МУхата ме изкара пидал веднага начи) Добре, че съм 2.10 висок и 3.10 в раменете, та мога да работя всичко друго, без жокей и стриптизьорка, де. От малък говоря няколко езика и даже не ми се е налагало да уча 5-те изречения, с които ти знаеш как се минават емиграсион кебек.
Ако не си разбрал, ще ти го напиша. Това дето си го постигнал е ОК!
Това дето ни го навираш в очите, без да ни познаваш ... ех ... също е ОК.
Ма туй дето показваш, че смяташ другите за ливади ... туй не е ОК.
Особенно ако искаш да си говориш с тях!
Щото секи иска и той да е връо в нещо. АКо ще да зима най-голям социал, значи. А впрочем и социала и той не ти е ясен.
Изобщо при теб, не искам да ми се обиждаш де, има нещо много сбъркано. Много държиш да се докажеш.Агресивно. На всяка цена. Аз не съм така. Само се нервя когато Мухата говори за жени, щото таз материя не я разбира много повече от компютрите.
Ако поне малко имаш нещо общо с компютрите трябва да разбираш колко символичен е един форум.
Голямкеф
Щото аз може да съм, примерно, първата българска гейша! В Япония де! В Япония! В Бг нема гейши. И за да мога да си върша работата на съзнанието ми му трябва равновесие да се изявява като български мачо емигрант в Ка! Та затуй си пиша с теб. Снощи те сънувах гол като кон. Беше много еротично!
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Dedo M Съб 19 Май 2012, 17:46

Искам да ви кажа едно нещо!
Вие като почнете тук да повтаряте - срамна работа няма!
Всеки може да си живее живота точно както иска, стига да не пречи на останалите, де.
Както вече сме споделяли емиграцията не е за секи. Ако Бончо дойди от БГ и висне на социял, може би един ден ще съзре един друг живот и ще му хареса да има кредитни карти и да харчи, но да бачка за това или пък да търгува с медикаменти. Негова си работа. Стига да е с закона. До доказване на противното.
Аз не бих искал да ме съдят и затуй не съдя другите, но от време на време тия немат удържане значи.
Голямкеф
А аз мощно профитирам от дългия уикенд. Занимавам се с пейзажистка работа. Лендскейпинг по вашему, де.
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Dedo M Съб 19 Май 2012, 17:52

Ма при мен стана 31 градуса и се прибрах, щото трябва да се пазя, щото иначе кой ще пише у форума през 2076 година!
Голямкеф Голямкеф Голямкеф Голямкеф Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by 7george Съб 19 Май 2012, 19:09

myhata II написа:

Това с боклукчийския камион важи и в Канада,ама що за човек трябва да си за да дойдеш в чужбина за да се качиш на боклукчийски камион ей там е разковничето Маргиналче Към заминалите след 2005-та - Page 4 469120
Всеки се покачва на каквото може. Ма твойта работа, Муха, тряа да е мноо срамна или нелегална, щом до ся не си я обадил. ?? Та недей да съдиш за нас, бес за ни познаваш, както вика Дедо. Аре, Хепи Лонг викенд на сички!
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by myhata II Съб 19 Май 2012, 19:53

Dedo M написа:Ние, завиждайки де, четем с възхищение твойте постове, о Гайда!
Ти ни показа кво е труд и постоянство и неотклонно следване на целите!
Аз си признавам, честно, че не съм като теб!
Бих искал, но не мога!
Аз съм интелектуален ентелегент и за мен всичко е лесно. Кариерата си в ИТ започнах като архитект много отдавна и ми е скучно, признавам. Обичам игрите на стъклени перли. (Малее МУхата ме изкара пидал веднага начи) Добре, че съм 2.10 висок и 3.10 в раменете, та мога да работя всичко друго, без жокей и стриптизьорка, де. От малък говоря няколко езика и даже не ми се е налагало да уча 5-те изречения, с които ти знаеш как се минават емиграсион кебек.
Ако не си разбрал, ще ти го напиша. Това дето си го постигнал е ОК!
Това дето ни го навираш в очите, без да ни познаваш ... ех ... също е ОК.
Ма туй дето показваш, че смяташ другите за ливади ... туй не е ОК.
Особенно ако искаш да си говориш с тях!
Щото секи иска и той да е връо в нещо. АКо ще да зима най-голям социал, значи. А впрочем и социала и той не ти е ясен.
Изобщо при теб, не искам да ми се обиждаш де, има нещо много сбъркано. Много държиш да се докажеш.Агресивно. На всяка цена. Аз не съм така. Само се нервя когато Мухата говори за жени, щото таз материя не я разбира много повече от компютрите.
Ако поне малко имаш нещо общо с компютрите трябва да разбираш колко символичен е един форум.
Голямкеф
Щото аз може да съм, примерно, първата българска гейша! В Япония де! В Япония! В Бг нема гейши. И за да мога да си върша работата на съзнанието ми му трябва равновесие да се изявява като български мачо емигрант в Ка! Та затуй си пиша с теб. Снощи те сънувах гол като кон. Беше много еротично!
Голямкеф

Е па ние си мислихме че си педя човек лакът уй Голямкеф
И умрял някой да се занимава пак точно с тебе :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by myhata II Съб 19 Май 2012, 19:56

7george написа:
myhata II написа:

Това с боклукчийския камион важи и в Канада,ама що за човек трябва да си за да дойдеш в чужбина за да се качиш на боклукчийски камион ей там е разковничето Маргиналче Към заминалите след 2005-та - Page 4 469120
Всеки се покачва на каквото може. Ма твойта работа, Муха, тряа да е мноо срамна или нелегална, щом до ся не си я обадил. ?? Та недей да съдиш за нас, бес за ни познаваш, както вика Дедо. Аре, Хепи Лонг викенд на сички!

Нищо не ви съдя бе Гоша,ай пак да обадя
Едно е с бели пристилки и готини гаджета и да си клатиш мъдурите и друго е да фащаш майсъл от седалката на некакъв камион из степта
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Marginal Съб 19 Май 2012, 20:30

myhata II написа:Едно е с бели пристилки и готини гаджета и да си клатиш мъдурите и друго е да фащаш майсъл от седалката на некакъв камион из степта
Начи, практиката показва, че сичко омръзва и ако има много (и много дълго) кожи около тебе и клатене на мъдурки, има бая голем шанс да стане човек шфестерка Към заминалите след 2005-та - Page 4 642661 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by myhata II Съб 19 Май 2012, 21:09

Marginal написа:
myhata II написа:Едно е с бели пристилки и готини гаджета и да си клатиш мъдурите и друго е да фащаш майсъл от седалката на некакъв камион из степта
Начи, практиката показва, че сичко омръзва и ако има много (и много дълго) кожи около тебе и клатене на мъдурки, има бая голем шанс да стане човек шфестерка Към заминалите след 2005-та - Page 4 642661 ...

Не ти знам практиката аз на теб ,ама практиката на султана на Бруней показва че колкото повече кожи има в своя харем,толкова пофече ебе Радостен :)

myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Marginal Съб 19 Май 2012, 21:23

myhata II написа:Не ти знам практиката аз на теб ,ама практиката на султана на Бруней показва че колкото повече кожи има в своя харем,толкова пофече ебе Към заминалите след 2005-та - Page 4 584178 Към заминалите след 2005-та - Page 4 469120

От къде па знаеш. че чичо Том не го подпетва с големата ланга скришно Към заминалите след 2005-та - Page 4 512988 ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by myhata II Съб 19 Май 2012, 21:28

Marginal написа:
myhata II написа:Не ти знам практиката аз на теб ,ама практиката на султана на Бруней показва че колкото повече кожи има в своя харем,толкова пофече ебе Към заминалите след 2005-та - Page 4 584178 Към заминалите след 2005-та - Page 4 469120

От къде па знаеш. че чичо Том не го подпетва с големата ланга скришно Към заминалите след 2005-та - Page 4 512988 ???

Познавам кадъните в харема Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Dedo M Нед 20 Май 2012, 00:21

Сега вденах!
Мухата е кадъна в Бруней!
И понеже е много добра, та султана му е подарил Шеви!
Кавелие!
Истинската кола!
Не е кат Корвета на Гайдата с кофти контроли и тракинг!
А и ако натиснеш докрай педала дефинитивно не можеш се преби, щото колата те пази - едвам потегля.
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by 7george Нед 20 Май 2012, 00:50

Промяната е важна, Мухи... И ти искаш да смениш султана Бойко, ама той още тъ обича.. И в някой кюбикъл пред компа да кесиш е по-гадно за мене.
Към заминалите след 2005-та - Page 4 IMG_3970
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by FenderGaida Нед 20 Май 2012, 03:18


...


Последната промяна е направена от FenderGaida на Вто 26 Юни 2012, 23:30; мнението е било променяно общо 1 път
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by FenderGaida Нед 20 Май 2012, 03:30


...



Последната промяна е направена от FenderGaida на Вто 26 Юни 2012, 23:30; мнението е било променяно общо 1 път
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by FenderGaida Нед 20 Май 2012, 15:19


...


Последната промяна е направена от FenderGaida на Вто 26 Юни 2012, 23:30; мнението е било променяно общо 1 път
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Dedo M Нед 20 Май 2012, 21:49

Тия простотии са специялно в твоя чест!
Белким се усвестиш!
Драги ФендерГайда!
Опитай се да разбереш, че туй дето за теб е върха на сладоледа за други е дъното на падението. Нали ти прави вчепетление какво е щастието за мухата? Да носиш бяла престилка и наоколо много мацки, а ти да си клатиш мадурите. Той така вижда работата на 7георги в БАН. А на 7Георги таз работа не му изглежда точно така и той е много, много щастлив да кара камьон в Канада. ма Мухата го плюе! Как можел да доди в Канада и да кара камьон?!?!?!
МУхата таквоз падение не може да си представи, щото му е бедно въображението.
Разбирам, че ти винаги се поставяш на мястото на 7Георгии, ма си представи все пак , че си на мястото на мухата, де.
А и щампата : "Аз къв бех прост, патки пасях, тате беше дърводелец и т.н. и ей ме на сега!" Аз предимно от комунисти съм я чувал.А и то винаги им личи, де. Кой кво е правил преди туй. Проблемтата не е в комунистите, а в простите хора.
А нии тук сме разни, ма търпими. То тук Маргинала е най-краен и твърди, че една мацка е проста, ма то туй щото не му бутна май.
Голямкеф Голямкеф Голямкеф
Така че можеш пак да ме "Ай сиктир", което тук не е псувня! СПоко! ДИшай! ОМмммм! Ако усещаш вибрациите значи вместо памперс си си сложил вибратор.
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Dedo M Нед 20 Май 2012, 22:10

Fender-a ще си отиде, а ние нема да сме му посветили стихотворение!?!?!

Дали е китара с гайда
или гайда с китара
порше все
не може да кара.

Беше си купил една корвета,
но тя го напусна като Първолета,
Щото не можеше да я кара,
все пак туй не е китара.

В Канада дошъл
за инженер софтуерен,
а в Щатите чистил кенеф
двуизмерен.

Ай сиктир, бе,
туй не е важно!
А кое е важно?
Да има блажно!
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by myhata II Нед 20 Май 2012, 23:39

Много е важно да си сред хора ,а не сред скотове,това искаше да ви каже Мухата :) Радостен
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Dedo M Пон 21 Май 2012, 01:10

Кои са хората, според Мухата?
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by myhata II Пон 21 Май 2012, 09:16

Е щом не знаеш, направи си сметка сред какви си и какъв си станал Голямкеф Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Dedo M Пон 21 Май 2012, 23:38

ТЪнкия ми намек беше, че ти смяташ едно за хора, а аз друго.
Ти смяташ, че връхта на сладоледа е да си с бяла престилка сред мацки и да си вееш мадурите. Но то е щото не ти се е случвало.
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by myhata II Вто 22 Май 2012, 00:03

Dedo M написа:ТЪнкия ми намек беше, че ти смяташ едно за хора, а аз друго.
Ти смяташ, че връхта на сладоледа е да си с бяла престилка сред мацки и да си вееш мадурите. Но то е щото не ти се е случвало.
Голямкеф

Щото дедка ако следеше по фнимателно форумите щеше да се сфетнеш за какфо обаждам,ако се поровиш малко на по дълбоко ще сгрееш !!!! :) Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Dedo M Вто 22 Май 2012, 22:54

Мухич!
Ква е таз терминология бе? "Да се поровиш"! Ма туй да ни е кофа с боклук, бе? Дай да подходим по чистия начин. Знам, че е трудно и боли ама опитай. Що не земеш да го напишеш? Откак ми разправяше онез дивотии за пълнените чушки ги знам твойте недомлъвки. Ти си мислиш нещо, а то няма общо с реалноста. Нали знаеш как се наричат онез хора дето си мислят едно, а то е друго? Неадекватни, меко казано!
Ние всички отдавна сме разбрали, че форумите са твойта реалност, но е време да разбереш, че не малко хора живеят в една паралелна фселена, която не е форуми. Опитай!
Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by myhata II Вто 22 Май 2012, 23:03

Dedo M написа:Мухич!
Ква е таз терминология бе? "Да се поровиш"! Ма туй да ни е кофа с боклук, бе? Дай да подходим по чистия начин. Знам, че е трудно и боли ама опитай. Що не земеш да го напишеш? Откак ми разправяше онез дивотии за пълнените чушки ги знам твойте недомлъвки. Ти си мислиш нещо, а то няма общо с реалноста. Нали знаеш как се наричат онез хора дето си мислят едно, а то е друго? Неадекватни, меко казано!
Ние всички отдавна сме разбрали, че форумите са твойта реалност, но е време да разбереш, че не малко хора живеят в една паралелна фселена, която не е форуми. Опитай!
Голямкеф

Дедо ,тряаа да се потрудиш майна,нема да стане по лесния начин ,наготофо и Гоша знае :) Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Dedo M Вто 22 Май 2012, 23:05

Полагам тежък труд за да се разбера с Мухата за мусаката!

Седя на перваза
и си клатя петите.
Гледам надолу
как са спрели колите.

Те пък се взират
нагоре към мен.
Докат се разберем
ша фана тен.

Колите са
като Мухата.
Изобщо не харесват
Мусаката!
Голямкеф Голямкеф

Dedo M
Гост


Върнете се в началото Go down

Към заминалите след 2005-та - Page 4 Empty Re: Към заминалите след 2005-та

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите