Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Similar topics
    Top posters
    Marginal (16898)
    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_lcapИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Voting_barИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_rcap 
    paparazzo (7150)
    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_lcapИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Voting_barИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_rcap 
    myhata II (6266)
    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_lcapИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Voting_barИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_rcap 
    stimi (4915)
    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_lcapИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Voting_barИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_rcap 
    Mr800Days (4254)
    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_lcapИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Voting_barИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_rcap 
    7george (3967)
    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_lcapИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Voting_barИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_rcap 
    danielle (2594)
    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_lcapИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Voting_barИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_rcap 
    Вода (2380)
    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_lcapИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Voting_barИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_rcap 
    fluid (2183)
    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_lcapИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Voting_barИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_rcap 
    kralimarko (1566)
    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_lcapИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Voting_barИнветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Vote_rcap 

    Съфружници
    Анонимна анкета само за мъже !!!
    Колко кожи сте разпрали?
    Дефствен съм
    1-10
    11-20
    21-30
    31-40
    41-50
    51+
    Шфестер съм

    >>Резултати<<
    Създайте собствена анкета

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    5 posters

    Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

    Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by Dedo M Нед 01 Апр 2012, 22:32

    Бизнесмен е такъв дето печели пари с бизнес, а инвеститорът е такъв дето дава пари за бизнес. Може ли да се смята, че ако бизнесмена не спечели пари остава само инвеститор или инвеститора със самия процес на инвестиране става вече бизнесмен. Или просто всички бизнесмени могат да ядат и пият на корем, а другите не ги могат тез неща.Става въпрос за тук, в Канада, щото в БГ всичко е различно. Там и извънземните са различни!
    :)

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by 7george Нед 01 Апр 2012, 23:56

    Има различни, Дедо. Таквиз дето си го могат, като некои тука примерно. И такива дето за 2 бизнес-вечери с продължение, ще си дадат парите спестени от полвин живот закуски...
    7george
    7george
    Писачко
    Писачко

    Male
    Capricorn Buffalo
    Брой мнения : 3967
    Рождена дата : 13.01.1962
    Възраст : 62
    Местожителство : Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://picasaweb.google.com/george7cal

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by Marginal Пон 02 Апр 2012, 04:13

    Фторите ме кефят повече Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? 1322 ...
    Marginal
    Marginal
    Администратор

    Male
    Libra Buffalo
    Брой мнения : 16898
    Рождена дата : 14.10.1961
    Възраст : 62
    Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    http://connectedhealer.weebly.com/#/

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by kralimarko Пон 02 Апр 2012, 09:40

    Dedo M. Не знам дали само искаш да се изявяваш като дразнител или просто си чешаш езика , но и в другата теме пусна няколко лафа и се покри ни никога повече не одговори . А само за рекорда--лично аз не съм бизнес собственник вече и не ти разбирам добре въпросите

    """""Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?""""" scratch scratch scratch scratch scratch
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by Dedo M Вто 03 Апр 2012, 23:11

    Ми глей ся, kralimarko ... аз написах некои съображения за бизнесмените, пък ти ми написа, че говоря глупости.
    Пак ще напиша.
    Аз си мисля, че не е бизнесмен човек, който е купил една кола за 5 лева, лъснал я е и я продал за 10 лева, но когато е инвестирал тез пари в две коли, вече е станал бизнесмен. Ако вместо да ги инвестира земе,че ги изяде или изпие - не е бизнесмен, а е човек, който си изкарал прехраната като е продал кола.
    Ако е бизнесмен, дали разбира от коли няма съществено значение. Важно е да разбира от бизнес. Много често срещана грешка е, че някой професионалист, например в колите, отваря бизнес с коли, щото разбира от тях. Грешка! Ако разбира от коли нека ги ремонтира, измисля и коментира, но за бизнес с коли си трябва бизнесмен.
    Разбира се, туй не значи, че всички професионалисти са лоши бизнесмени. Но автомобилната история е пълна с прекрасни коли, направени от фирми, които вече ги няма. А фирмите, дето седят, правят ефтини грозотии, които не вървят и се обръщат.
    Аз винаги съм казвал, че ако автомобилните индженере си беха свършили работата, като електронните такива, РолсРойсът щеше да е голям колкото кибритена кутия и щеше да струва колкото нея.
    Голямкеф

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by kralimarko Вто 03 Апр 2012, 23:20

    това дето си написал тук сега и аз го писах по напред и няма нищо общо онова дето беше написал преди, а гупостите са си глупости ....може би начина на изразяване е много шантав и за това по някога мисля че пишеш глупости.
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by kralimarko Вто 03 Апр 2012, 23:29

    Dedo M написa:

    """"Ей тука и мойте 5 стинки.
    Начи от горепишещите става бизнесмени, колкото от водопроводно тръбе - чеп за зеле.
    Начи първо да кажа, че аз не съм бизнесмен, а работя с такива, та затуй ги пиша тез неща.
    1. Бизнесмените не пишат във форуми.
    2. Бизнесмените не продават бизнеси.
    3. Бизнесмените не обясняват кви са бизнесмени.
    и много още други неща не правят бизнесмените.
    Бизнесмените печелят пари и ги влагат, преди да са ги спечелили, за да печелят други такива.
    Истинския бизнесмен винаги е готов за още кредит и още работници.
    Мъдрия бизнесмен се ограничава с още работници.
    Тукашните бизнесмени ми приличат на тукашните дърводелци, които си купуват инструменти за сума пари, но не правят нищо с тях, а само за тях говорят. А бе, които обича да чете книги ги чете, а не пише по форуми колко обича да чете книги.
    А както бизнесмена не може да готви манджи, така и готвача не може да управлява ресторант. Бизнесмена е наказание за близките си, щото той само мисли за пари.
    Всички хора обичат парите, но бизнесмена ги обича най-много и е готов да им посвети целия си живот. Нормалния човек иска да има парите за Бюгати за да си го купи, а бизнесмена иска да ги има за да работи с тях. Ако бизнесмен си купи Бюгати, то е за да спечели повече пари или в краен случай да не плати данъци.
    """"""""



    кралимарко написа
    '''''Доста глупости си написал и не знам дали има смисъл изобщо.....но само да подчертая че е похвално да кажеш че работиш за някого и никога не си имал собствен бизнес ( създал.купил,продал)''



    Ako govorish za tova da ..mislia che dosta gluposti si napisal po nagore
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by FenderGaida Вто 03 Апр 2012, 23:51

    ...


    Последната промяна е направена от FenderGaida на Сря 27 Юни 2012, 21:55; мнението е било променяно общо 1 път
    FenderGaida
    FenderGaida
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 574
    Дата на регистрация : 04.03.2012

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by kralimarko Сря 04 Апр 2012, 09:33

    FenderGaida написа:Успешен Бизнесмен може и нищо да не разбира от бизнес, стига до го осьзнава.
    Ако разбираш от коли наеми някой да ги продава за теб.
    Всеки бизнес да вьрви трябват подходящи хора във всяка позиция.
    Ако се огледаш в тукашния бизнес свят ще забележиш че сейлсмени, маркетинг и кьстомьр сервисес движат бизнеса на вьрха. Ние сме само изпьлнители, далеч по-малка бройка от бизнесмените които работят с клиенти, тьрсят пазари...

    браво пич ,забелязвам че пускаш още крилати фрази

    какъв ще е този успешен бизнесмем ако нищо не разбира от бизнес??? Това че нищо не разбира от бизнес какаф го прави ????

    Прави го всакакъв друг но не и бизнесмен .

    Предполагам че искаш да лъжеш друго но не се изразяваш добре.

    Например Тмоас Едисон е останал в историята като голям иноватор и успешен бизнесмен . По книгите пише че човека се е заобиколил със колектив от различни специалисти и от всички е взимал различни идеи които е анализирал , обобщавал .подобрявал и съотвенто създавал продукт . май искаш да кажеш нещо подобно ????
    Прочетi кногата na Napoleon Hill--'think and grow rich'
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by FenderGaida Сря 04 Апр 2012, 21:14


    ...


    Последната промяна е направена от FenderGaida на Вто 26 Юни 2012, 23:20; мнението е било променяно общо 1 път
    FenderGaida
    FenderGaida
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 574
    Дата на регистрация : 04.03.2012

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by FenderGaida Сря 04 Апр 2012, 21:31


    ...


    Последната промяна е направена от FenderGaida на Вто 26 Юни 2012, 23:20; мнението е било променяно общо 1 път
    FenderGaida
    FenderGaida
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 574
    Дата на регистрация : 04.03.2012

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by Dedo M Сря 04 Апр 2012, 22:38

    Uh!
    Сложно е със стратегическите решения!
    Наполеон ако беше дал малко пари на един пич, дето искаше да прави параходи, светът сега да говори френски.Аз ако бях написал едни други числа във фиша за тото ... заеби.
    Кат се обърне колата - пътища много!
    Крали Марко, бе!
    Ти кат имаше бизнес пишеше ли у форуми?
    Голямкеф
    А както казах вече профитата не уважават бизнес-хората и затуй духат супата.Щото ако искаш да върви бизнесмашинката трябва такъв дет разбира от туй.
    Проблема е, че той предпочита да я върти в своя полза машинката, а не в твоя.
    Като бях на 6 годинки един път дядо ми се отпуши нещо на бизнес теми. И досега си спомням какво ми каза. Има само едно нещо дето като го дадеш в чужди ръце става по-голямо. Дълго търсих отговора на таз гатанка, но като поотраснах мисля, че и намерих отговора.
    Голямкеф Голямкеф Голямкеф

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty И кво от тва?

    Писане by Viraco4a Сря 04 Апр 2012, 22:52


    Година след това фалира. Обяви фалит сега е с лош кредит.Живее в Уестон и работи с жена си в гаража с по една две порьчки кадар да си плати манджата.
    Тва хич не е малко. Другото си е напъване. И кво е загубил? Абстрактната категория "бизнес" - тоест оковите си.

    А той Дедо Мъ е готоф да спори со синьо с друго мислещите.
    Да живее Петъка! Сори, бизнесменчета.. :)

    Viraco4a
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by Dedo M Сря 04 Апр 2012, 22:53

    Be целия проблем е да си признаеш, че някой разбира повече от теб нещо и да го наемеш да работи. Особено ако е по-умен от теб. Такива хора, дето са използвали по-умни от тях се броят на пръсти в историята на човечеството. Те са великите.
    Тука у един форум всеки от всичко разбира ....

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by Dedo M Сря 04 Апр 2012, 22:57

    Na dedo ti drashkata!
    Е то е верно, че съм готов да споря до тъмно мораво, но то е щото винаги съм прав!
    Но пък то не си струва да спориш. Що да споря, като ни ми влиза, нит ми излиза.
    Сфащаш ли ми философията?
    lol!

    Dedo M
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by Viraco4a Сря 04 Апр 2012, 23:06

    Dedo M. Не знам дали само искаш да се изявяваш като дразнител или просто си чешаш езика , но и в другата теме пусна няколко лафа и се покри ни никога повече не одговори
    Некои пишем без-отговорно. Аз казах и тва е! Заради публикацията. Тва не ти е чата..

    Абе, тъпи са, ма и такива трябва да има. Аре, ако нема още въпроси..

    Viraco4a
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by FenderGaida Сря 04 Апр 2012, 23:18



    ..


    Последната промяна е направена от FenderGaida на Вто 26 Юни 2012, 23:20; мнението е било променяно общо 1 път
    FenderGaida
    FenderGaida
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 574
    Дата на регистрация : 04.03.2012

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by Viraco4a Сря 04 Апр 2012, 23:19

    Особено в Канада - тукъшния б-man опъва каиша. И пуши отвънка като изгонен. А в БГ - сички щяха да пропушат като шефа - за да го черпят цигари. Мъка.

    Viraco4a
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by kralimarko Сря 04 Апр 2012, 23:31

    FenderGaida написа:
    kralimarko написа:
    FenderGaida написа:Успешен Бизнесмен може и нищо да не разбира от бизнес, стига до го осьзнава.

    браво пич ,забелязвам че пускаш още крилати фрази

    какъв ще е този успешен бизнесмем ако нищо не разбира от бизнес??? Това че нищо не разбира от бизнес какаф го прави ????

    Прави го всакакъв друг но не и бизнесмен .
    Предполагам че искаш да kaжеш друго но не се изразяваш добре.

    На английски ши опитам.
    When you know the business but you don't know the business part of the business.

    If you know that you don't know the business part, but you know the business you will be alright.
    The worst of all is if you don't know that you don't know.

    Това за лъжата не го схванах.

    """""Предполагам че искаш да kaжеш друго но не се изразяваш добре.""" pogreshno beshe prevala sistemata

    i na angliiski da mi pishesh is the same shit shtoto misleneto ti e sashtoto samo che izpisano na angliiski ..............to kato ne razbira ot duma chovek ikakto i da mu go kojesh toi pak ne razbira....


    Последната промяна е направена от kralimarko на Сря 04 Апр 2012, 23:48; мнението е било променяно общо 2 пъти
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by kralimarko Сря 04 Апр 2012, 23:37

    Dedo M написа:Uh!
    Сложно е със стратегическите решения!
    Наполеон ако беше дал малко пари на един пич, дето искаше да прави параходи, светът сега да говори френски.Аз ако бях написал едни други числа във фиша за тото ... заеби.
    Кат се обърне колата - пътища много!
    Крали Марко, бе!
    Ти кат имаше бизнес пишеше ли у форуми?
    Голямкеф
    А както казах вече профитата не уважават бизнес-хората и затуй духат супата.Щото ако искаш да върви бизнесмашинката трябва такъв дет разбира от туй.
    Проблема е, че той предпочита да я върти в своя полза машинката, а не в твоя.
    Като бях на 6 годинки един път дядо ми се отпуши нещо на бизнес теми. И досега си спомням какво ми каза. Има само едно нещо дето като го дадеш в чужди ръце става по-голямо. Дълго търсих отговора на таз гатанка, но като поотраснах мисля, че и намерих отговора.
    Голямкеф Голямкеф Голямкеф

    баси и празните приказни.. писал си 12 минути и нищо не каза нактая.... но то не ти е за пръв път така че започваме да свикваме , А дядо ти с хуя...... така е то само за тва стават някои хора ...приказки под шипковият храст

    като имах бизнес почти не пишеx ,,но пак зависеше от темите които се дискусираха...аз време имах за писане иначе но зависи дали ми беше интересно ...


    Последната промяна е направена от kralimarko на Чет 05 Апр 2012, 12:20; мнението е било променяно общо 1 път
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by Viraco4a Сря 04 Апр 2012, 23:39

    Сещам се и да 1 уважаван ІІ фомумец - като правеше бизнес, влизаше у форума чак след 11 pm запъхтян.. Сега - е от 5 сутринта там. Е?

    Viraco4a
    Гост


    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by kralimarko Сря 04 Апр 2012, 23:40

    Dedo M написа:Be целия проблем е да си признаеш, че някой разбира повече от теб нещо и да го наемеш да работи. Особено ако е по-умен от теб. Такива хора, дето са използвали по-умни от тях се броят на пръсти в историята на човечеството. Те са великите.
    Тука у един форум всеки от всичко разбира ....

    Е те тия са са най ценните хора..дето разбират повече от тебе..Винаги много съм ги оценявал и плащал добре на тях. Редко се намират но като намериш такъв требва много яко да го пазиш да не го изгубиш ....
    V knigata ''think and grow rich '' pisheshe che kato namerish EAGLE triabva da se opitvash da go zadarjish na vsiaka cena .....ama chetete tam i shte razberete..


    Последната промяна е направена от kralimarko на Сря 04 Апр 2012, 23:44; мнението е било променяно общо 1 път
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by kralimarko Сря 04 Апр 2012, 23:43

    Viraco4a написа: Сещам се и да 1 уважаван ІІ фомумец - като правеше бизнес, влизаше у форума чак след 11 pm запъхтян.. Сега - е от 5 сутринта там. Е?

    ne razbrah
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by FenderGaida Сря 04 Апр 2012, 23:53


    ...


    Последната промяна е направена от FenderGaida на Вто 26 Юни 2012, 23:21; мнението е било променяно общо 1 път
    FenderGaida
    FenderGaida
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 574
    Дата на регистрация : 04.03.2012

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by kralimarko Сря 04 Апр 2012, 23:54

    verno promeni jivota mi ...no az veche biah na 5to nivo v jivota kogato ia chetoh za parvi pat

    гледам смешно ти е ??? и се питам що ли ???? dali v calgari e smeshna vodata ?????
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by FenderGaida Сря 04 Апр 2012, 23:57


    ...


    Последната промяна е направена от FenderGaida на Вто 26 Юни 2012, 23:21; мнението е било променяно общо 1 път
    FenderGaida
    FenderGaida
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 574
    Дата на регистрация : 04.03.2012

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by kralimarko Сря 04 Апр 2012, 23:59

    Не искам да спора и да се занимавам с тебе но ти постоянно се появяваш ,, явно ти е мерак да си мериш пишката ...нищо не си постигнал в живота до сега освен да си ДОБЪР РАОТНИК за няко но иначе си мислоиш че си остроумен

    акъл от такива kато тебе трудно взимам да знайш cheers cheers cheers


    Последната промяна е направена от kralimarko на Чет 05 Апр 2012, 12:22; мнението е било променяно общо 1 път
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by kralimarko Чет 05 Апр 2012, 00:02

    FenderGaida написа:
    kralimarko написа:verno promeni jivota mi ...no az veche biah na 5to nivo v jivota kogato ia chetoh za parvi pat

    гледам смешно ти е ??? и се питам що ли ???? dali v calgari e smeshna vodata ?????
    А 6тото какво е? Мазилки, редене на плочки?
    Има ли я на Мп3 да се слуша докат се пьтува за обекта?
    пак си написал думи но НИЩО НЕ СИ КАЗАЛ смисленно
    народната поговорка гласи че ''простотията ходи по хората'' и виждам че ти си чудесен пример ....

    такива като теб се появяваха и изчезваха много пъти за последните 5 години дето пиша във форумите ,,,и малко се задържаха , и тези малкото дето останаха разбраха че не трябва да са lainar-чета и промениха начина на писане Смайли с българското


    Последната промяна е направена от kralimarko на Чет 05 Апр 2012, 12:23; мнението е било променяно общо 1 път
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by kralimarko Чет 05 Апр 2012, 00:05

    .....


    Последната промяна е направена от kralimarko на Чет 05 Апр 2012, 12:23; мнението е било променяно общо 2 пъти
    kralimarko
    kralimarko
    Писачко
    Писачко

    Male
    Libra Monkey
    Брой мнения : 1566
    Рождена дата : 01.10.1968
    Възраст : 55
    Местожителство : Buenos Aires -Argentina
    Дата на регистрация : 12.01.2009

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by FenderGaida Чет 05 Апр 2012, 00:05


    ...


    Последната промяна е направена от FenderGaida на Вто 26 Юни 2012, 23:21; мнението е било променяно общо 1 път
    FenderGaida
    FenderGaida
    Писачко
    Писачко

    Male
    Брой мнения : 574
    Дата на регистрация : 04.03.2012

    Върнете се в началото Go down

    Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле? Empty Re: Инветиторът, бизнесмен ли е или е тъпо копеле?

    Писане by Sponsored content


    Sponsored content


    Върнете се в началото Go down

    Страница 1 от 3 1, 2, 3  Next

    Върнете се в началото

    - Similar topics

     
    Права за този форум:
    Не Можете да отговаряте на темите