Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_lcapСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Voting_barСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_lcapСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Voting_barСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_rcap 
myhata II (6266)
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_lcapСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Voting_barСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_rcap 
stimi (4915)
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_lcapСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Voting_barСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_lcapСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Voting_barСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_rcap 
7george (3967)
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_lcapСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Voting_barСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_rcap 
danielle (2594)
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_lcapСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Voting_barСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_rcap 
Вода (2380)
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_lcapСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Voting_barСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_rcap 
fluid (2183)
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_lcapСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Voting_barСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_lcapСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Voting_barСвежи идеи за бизнес в Канада продължение  Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

+5
FenderGaida
7george
Marginal
paparazzo
myhata II
9 posters

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by myhata II Вто 20 Мар 2012, 21:50

apple написа:

Ама няма смисъл, темата дразни - трие се!

Темата не дразни, даже е много смислена. Дразни свободната арогантна интерпретация на развоен личностно или никово човек върху личния живот на непознати хора.
А сега искам да ти кажа нещо за оскотяването. Ако, имаш мечта в живота си и си посветил всички усилия на реализирането и, не може да си скот. Виж обаче, ако водиш безцелно съществуване, крив ти е целият свят, най-вече човешката половина, защото си е позволила да изпита по човешки хубави емоции, уверено вървиш по тоя път. Остава да сложиш шишето отстрани (каквито намеци усетих по-горе) и си fait (както го казваме тук в Кебек - готова един вид)
За да ви успокоя с другата другарка или другата половина на личността ти (в Интернет човек никога не знае, щото) ....ме изоставиха на 20 години - крехка възраст верно, беше...точно тогава ми се формираше характера и аз така на произвола на съдбата, с плуващи около мен мъже, пардон акули, аууу страшно. (Боже, какъв купон беше!)
Ама, съм резачка, а? Особено не понасям квакащи патици, които пишат глупости


Ква резачка ? Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by paparazzo Вто 20 Мар 2012, 22:51

ейнджък! амен!
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by myhata II Сря 21 Мар 2012, 08:47

Папарацо,темата беше за проспериращите българи в Канада,сами направили бизнес и тра ла ла
Видяхме колко са бизнисмени,не казвам че няма,НО всичко се прави с пари !
Същото важи и за България и целия свят Смайли с българското
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by Marginal Сря 21 Мар 2012, 10:06

myhata II написа:Папарацо,темата беше за проспериращите българи в Канада,сами направили бизнес и тра ла ла
Видяхме колко са бизнисмени,не казвам че няма,НО всичко се прави с пари !
Същото важи и за България и целия свят Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  969512
Познавам неколко които са направили пари без пари, единия е баща и на Стимката ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by 7george Пет 23 Мар 2012, 22:21

Мух, ти като имаш пари къф бизнес завъртя тука? а кажи директно?

Никой няма да си споделя сериозните идеи във форум. По такива места няма б-мени... темата е за чесане на езици.

Иначе идеи много: само вижте всички дето си работат за себе си. И печелят малко или много. А останалите викат: "ама то много работа, няма пари в тва, няма да те пуснат в тоя бизнес, не ме кефи тва" и тнт. Вързано и лесно няма, тва е...
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by myhata II Съб 24 Мар 2012, 11:36

Опитах,изгоряхме 3ма души с по 70 000 ,няма да казвам какво е но
Имахме фирма,седалище,имахме кол център,бяхме наели канадци да няма никакво съмнение за акцент на езика,имахме договор с Виза и Мастеркард,реклами по Канада Пост,и не стигнаха,трябваше да се налива страшно много в реклама ,а тя тук е много скъпа,става въпрос за Торонто
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty куфарчето за 500 кинта?

Писане by FenderGaida Съб 24 Мар 2012, 11:58


..


Последната промяна е направена от FenderGaida на Вто 26 Юни 2012, 23:00; мнението е било променяно общо 1 път
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by myhata II Съб 24 Мар 2012, 12:35

С 500 кинта изкарах първата вечер в Канада в един плейбой бар на улица Янг,това са абсолютни глупости :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by Marginal Съб 24 Мар 2012, 12:35

myhata II написа:Опитах,изгоряхме 3ма души с по 70 000 ,няма да казвам какво е но
Имахме фирма,седалище,имахме кол център,бяхме наели канадци да няма никакво съмнение за акцент на езика,имахме договор с Виза и Мастеркард,реклами по Канада Пост,и не стигнаха,трябваше да се налива страшно много в реклама ,а тя тук е много скъпа,става въпрос за Торонто
Начи, не знам къф бизнес сте опитвали, ма и не питам след кат ти сам не си каза.
Се пак, къфто и да е бизнеса, не ми се верва да не може да се напраи реклама по Кижижи или кфито и да било други безплатни сайтове за обяви.
Аз лично никога не гледам и слушам рекламите по медиите и ако се случи така, че да скивам по погрешка некоя такава, никога не купувам тва което рекламират.
Ше дам пример с Бел и Видеотрон, мастодонтите които ти продават телевизии, телефони и интернет достъп.
Те са възможно най дървените от сички, ма по медиите се чуват и виждат само техните реклами.
Били, най-бързите, верно е, ма аз съм вече на 50+ и не бързам за никъде Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  550634 ...
Иначе, един бизнес тръгва най често след неколко години, не е веднага.
Относно акцента, мене лично ме кефи да си лафя с некой / некоя с акцент, ма и ф тфа съм изключение както почти винаги Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  763299 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by myhata II Съб 24 Мар 2012, 12:45

Ето защо мислиш по българански,и не скиваш кво стаа
Масовия канадски потребител е СВИКНАЛ,всичко да му се предлага по ПОЩА,не ПО ИНТЕРНЕТ или ИМЕЙЛ
Канадеца като чуе акцент,Бега или ТЪРСИ ПОД ВОЛА ТЕЛЕ,Я НМАЛЕНИЕ ИЛИ ОПЛАКВАНЕ и т.н
Както казах трябваше да се хвърлят за около 1 година около 200 000 само на канадските пощи,за да заработи системата,друга система е да се ходи от врата на врата,ама като ги знаем какви са работари в Канада ,решихме да се ползва Канада Пост
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by FenderGaida Съб 24 Мар 2012, 13:08


...


Последната промяна е направена от FenderGaida на Вто 26 Юни 2012, 23:01; мнението е било променяно общо 1 път
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by myhata II Съб 24 Мар 2012, 13:15

Имам един познат който има такава фирма,американец от Тексас,много готин пич,учител е в някакво училище в Торонто 2 пъти в седмицата и върти този бизнес,доколкото си спомням много ревеше че му идвало нанагорно,чисто нови превозни средства-изисквания,ранното ставане и като закъснеело едното дете ,закъснявал за другите и му пилили сол на главата майките и искали НАМАЛЕНИЕ и т.н
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by FenderGaida Съб 24 Мар 2012, 13:30


...


Последната промяна е направена от FenderGaida на Вто 26 Юни 2012, 23:01; мнението е било променяно общо 1 път
FenderGaida
FenderGaida
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 574
Дата на регистрация : 04.03.2012

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by kralimarko Съб 24 Мар 2012, 21:07

абе хора, стига само за работа се говорили бре , бизнес-мизнес, тва си е яка работа
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by Marginal Нед 25 Мар 2012, 00:44

Жена ми искаше да си цака детска градина Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  802605 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by Marginal Нед 25 Мар 2012, 00:46

myhata II написа:Масовия канадски потребител е СВИКНАЛ,всичко да му се предлага по ПОЩА,не ПО ИНТЕРНЕТ или ИМЕЙЛ
Начи, да ти кажа, масовия канадски потребител бая ше се промени ф следващите месеци и години и ше почне да свиква сичко да му се предлага по имейл и интернет.
Слушай кфо ти обаждам ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by 7george Нед 25 Мар 2012, 02:01

Той и с по-/телефона е сфикнал. Ама вече не вдигам, обичам си флаерите. Не съм от масите аз де. Мноо мразя да ме убеждават да купувам нещо...
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by Mr800Days Нед 25 Мар 2012, 05:32

http://maps.google.bg/maps?hl=bg&sugexp=frgbld&gs_nf=1&cp=19&gs_id=28&xhr=t&rlz=1W1AMSA_en&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf.osb&biw=1024&bih=599&wrapid=tljp1332663502767038&um=1&ie=UTF-8&q=tattoo+studio+in+toronto&fb=1&gl=bg&hq=tattoo+studio&hnear=0x89d4cb90d7c63ba5:0x323555502ab4c477,Toronto,+ON,+Canada&ei=09RuT8rmLcao8QOr6PC_DQ&sa=X&oi=local_group&ct=image&sqi=2&ved=0CAYQtgM

e ви предложение за малък бизнес с малка инвестиция.инвестицията да си отворите едно такова студио не е по голяма от 10К дол.-трябва ви помещение под наем,да го оборудвате с няколко работни мебела,два работни стола и
дезинфектатор за иглите.
принципа на работа на такова студио е -наемате двама тату артиста които си носят работната машинка и си купуват консумативите-игли,бои,ръкавици,дезинфекционни средства и те ви заплащат 50% от заработката си,един вид техните 50% си остават чисти пари за тях ,а вие с вашите 50% плащате наема,електричество идр дребни разходи по поддръжка на обекта и на финала каквото ви остане.
елементарен ценоразпис на едно такова тато студио показва следното
-смоу тато-малък надпис -2 инча-80д-време за изработка от 30мин до 1 час
-средно тато-от 4 до 10 ск инч-от120-200д
-средно голямо тато-от 10 до 50 ск инч-от-200-400д
-голямо тато-над 50 ск ин1-от 400д до $$$$
има и допълнителни екстра мъни според сложноста,уникалноста етк
най големият проблем е да уцелиш правилните татуисти които да ти правят въздушните кинти докато вие през това време си въртите синджирчето
дерзайте.аз на лято мисля да се пробвам в УК
10К паунда къде ли не съм ги дал,пари за една нова малолитражка нисък клас

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by myhata II Нед 25 Мар 2012, 09:33

Тато на пичока ще праиш ли ? Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by kralimarko Нед 25 Мар 2012, 09:34

Детската градина е голяма разправя и бурокрачтина, там
където става въпрос за организирано и законно гледане на деца нещата са мноооооооого по сложни от колкото си мислите. Те за кокошките в Еввропа имат вече условия колко м2 място да им се подсигури и в диетата им да има риба в петък та представете си за децата....Татуировките са много як бизнес но с 10К е кокошкарска работа .

В които и да е бизнес
Или влагаш малко повече $$$ и правиш нещо сериозно или само си губиш $$$-те и времето поне в 98% от случаите. Останалите 2% е за таланти ..
:-)


Последната промяна е направена от kralimarko на Нед 25 Мар 2012, 09:38; мнението е било променяно общо 1 път
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by kralimarko Нед 25 Мар 2012, 09:36

Батка що праиш бе, купи ли нещо в UK ?? Там ли си вече, аз не бях влизал тук от 4ри месеца че праих околосветско пътешевствие (само Латинска Америка).
но сме решили с билката да се преселваме за БГ та да те питам туй онуй
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by Marginal Нед 25 Мар 2012, 10:04

7george написа:Той и с по-/телефона е сфикнал. Ама вече не вдигам, обичам си флаерите. Не съм от масите аз де. Мноо мразя да ме убеждават да купувам нещо...
Ако обаждаш за тия които продават, верно е, че много са сфикнали, ма тия които купуват също, щот си спомням, още преди 20 години продаваха един натояжканик, който го сфързваш между телефона и розетката и кат зфънне телефона и почне некой да те омайва, натискаш един бутон и почва него да го омайва музика Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  177455 , а ти просто затваряш телефона.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by Mr800Days Нед 25 Мар 2012, 10:20

kralimarko написа:Детската градина е голяма разправя и бурокрачтина, там
където става въпрос за организирано и законно гледане на деца нещата са мноооооооого по сложни от колкото си мислите. Те за кокошките в Еввропа имат вече условия колко м2 място да им се подсигури и в диетата им да има риба в петък та представете си за децата....Татуировките са много як бизнес но с 10К е кокошкарска работа .

В които и да е бизнес
Или влагаш малко повече $$$ и правиш нещо сериозно или само си губиш $$$-те и времето поне в 98% от случаите. Останалите 2% е за таланти ..
:-)
кралимарко в случая не си прав.за да отвориш татоо студио не ти трябват много по вче 10К,просто няма за какво да ги похарчиш тези пари.толкова долу горе струва цялостното обзавеждане на едно студио.най скъпото нещо в студиото е стола,цените варират от 1000 до 2000д за бр.следващото е дезинфекционната клапа от порядъка на 1000 д и това са цени за нови.консумативите -машинки,бои,игли,адаптори са дребни пари.трябват ти и малко пари за дизайн-интериор,за мебели в приемната,за рецепция,малко пари из работни шкафове за татуистите.най важното нещо което може да направи студиото печеливше не е количеството вложени пари ,а главните действащи лица които да го разработят -тато артистите.ако разполагаш с добри такива просто няма как студиото ти да е на загуба при месечен наем 1000 паунда в англия.
та 10К напълно са достатъчни плюс още едни 10 за да плащаш за 1 год. наема.
практиката в англия е -двама татуисти с които делиш 50/50 и един пиърсинг ,който по принцип не е много бизи и играе функцията на рецепционист на заплата,като изкараното пиърсинга остава 100% приход за студиото,т.е. за собственника му.
цените в англия за тато са убийственни,а англичаните са луди да се шарят.също и контояжкаенцията е много голяма,но с добри тато артисти си едни гърди напред.
така функционира системата на острова.проверено е,не са само мои предположения.вече имаме там две наши момчета които къртят яки кинти и подават свежа информация на кандидат ентусиастите.
е тука един сайт за оборудване и консумативи да видиш цените

https://www.selltattootools.com/


Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by Mr800Days Нед 25 Мар 2012, 10:22

myhata II написа:Тато на пичока ще праиш ли ? Голямкеф
мух,на теб като на мой човек мойте хора ще ти имплантират едно звънче на топките фор фри,та кат чукаш жена си да св чува и у комшиите :)

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by Mr800Days Нед 25 Мар 2012, 10:25

https://www.facebook.com/pages/EOS-Tattoo/268580457257
ей го моя,къпе яко в Портсмут вече 3 години

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by kralimarko Нед 25 Мар 2012, 10:27

Явно имаш повече инфо от мен. Аз тук имах жънк removal бизнес но го продадох ....До като имах бизнеса ми попадаха от време на време зъболекарски столове дето са електрически и we вдигат и свалят .....Всичките тези столове ги продавах на татоо studia за по 600-800 $ . Аз мисля че интериора е много важен и трябва да се вложат едни 20-30k за да се направи нещо привлекателно и професионално . но знам ли .....Иначе сам много съгласен че зависи много от артистите, те в много от случаите си водят клиенти
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by Mr800Days Нед 25 Мар 2012, 10:31

ето тука и цени на столовете
http://www.puretat.com/

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by kralimarko Нед 25 Мар 2012, 10:41

видно е че цените там са доста ниски ..
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by myhata II Нед 25 Мар 2012, 10:42

Mr800Days написа:
myhata II написа:Тато на пичока ще праиш ли ? Голямкеф
мух,на теб като на мой човек мойте хора ще ти имплантират едно звънче на топките фор фри,та кат чукаш жена си да св чува и у комшиите :)

Готоо,да си изплакниш устата и да си измиеш зъбите преди да дойда :) Голямкеф
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by Marginal Нед 25 Мар 2012, 10:43

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  714860
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Свежи идеи за бизнес в Канада продължение  Empty Re: Свежи идеи за бизнес в Канада продължение

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите