Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_lcapГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Voting_barГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_lcapГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Voting_barГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_lcapГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Voting_barГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_lcapГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Voting_barГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_lcapГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Voting_barГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_lcapГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Voting_barГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_lcapГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Voting_barГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_lcapГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Voting_barГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_lcapГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Voting_barГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_lcapГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Voting_barГошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Гошаа,хвърляй бараката в огъня

+6
kill_u
Marginal
filipne
Драган
7george
myhata II
10 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by 7george Съб 20 Авг 2011, 00:46

Маргинал - не трява ли да по-ограничим размера на подписа? :-)

..или поне да са съвместими със същността на никнейма? Тва горе черпи ресурси.., кърти ти сървъра без време..

7george
Писачко
Писачко

Брой мнения : 3967
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by Marginal Съб 20 Авг 2011, 09:14

7george написа:Маргинал - не трява ли да по-ограничим размера на подписа? Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 177455

..или поне да са съвместими със същността на никнейма? Тва горе черпи ресурси.., кърти ти сървъра без време..
Е, нека има, да му мислят "богаташите" ф България, моя дет лапа топки е достатчно бърз ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by Mr800Days Съб 20 Авг 2011, 14:16

[quote="Драган"] Мрзел , дойдох в Канада с половинката и съм си с нея и досега.

Мисля си ,че някои може и да не осъзнават колко са нещастни.Но така или иначе,хора като емигрантите и с някаква база за сравнение,знаейки от къде са дошли и какво е било там - могат да преценяват, докато Канадците - те си знаят в основни линии Канада,тук родени,тук израстнали с тукашните порядки и за тях тукашния самотен начин на живот може да е нормален.Под самотен имам впредвид,че те почти нямат тези заведения,които ние имаме в България и които не затварят в 11 или 12 към полунощ, не създават така лесно и непринудено контакти с непознати, и всъщност като цяло чувството им за хумор е много изкривено и в общи линий разговорите им са толкова тъпи.
Виждам как и Българите стават като Канадците - ограничени,затворени - излизайки сами,а понякога дори и без половинката си на разходка из планината.
Така или иначе тукашния начин на Живот ,този толкова затворен начин на живот никога няма да ни хареса,... но засега не виждам каква по-добра опция има.
Бях чел една книга на Марко Семов преди да дойдем, "И за Америка като за Америка", и всичко се случва сега в нашия живот с нас самите , и това не ми харесва.
Но хората са различни и всеки вижда нещата по различне начин и различно е мисленето.[/quote


драгане ,от почти 2 год. съм в българия.кво да ти кажа.живея на 500-600 м. от работата ми,сутрин като изляза и докато стигна до офиса ми взема половин час щото всички на улицата се познаваме.5 мин. лаф моабет с колегата от кафенето,5 мин с колежката от магазина ,5 мин с колегата от чейндж бюрото и така.после цял ден тоя минал,оня минал и денят си заминал.чак се измарям от контакти,ама ми харесва.в българия живота ми харесва много стига пара да има.не искам да ходя никъде ,но ако ми се наложи по икономически причини бих го направил,но за малко,никога фор евър.не си заслужава.така ,че събирай кинтите там по канацко,квото можеш да направиш.варна те чака.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by Marginal Съб 20 Авг 2011, 15:44

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 1322
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by Sgan Съб 20 Авг 2011, 16:38

Има хора, дето са си имали пари в БГ, ама предпочитат да си ги харчат в Канада. Кой каквото му харесва, туй да си има!
Sgan
Sgan
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 211
Дата на регистрация : 08.08.2011

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by 7george Нед 21 Авг 2011, 00:03

Здрасти, мъжка регистрирана Сган!

В Канада могат да се харчат и пари, дето ги нямаш... То и в БГ почва така да става и Мр800 е от тия дето им помагат на таива хора за техните благородни (сигурен съм) цели и мечти. Разликите значи между тук и там се заглаждат и остават въпрос на вкус. Ама няои плашат новите, щото явно не им трява конк-уренция за да пребъдят.
Аре, че стана дълго.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by 7george Нед 21 Авг 2011, 00:08

По темата: неска разглобихме бараката в задния двор на съсъставни тенекии и винтове. Отвори се място и слънце пекна. Саксиите, дървата и косачката ще видим къде ще ги ютим за зимата.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by Marginal Нед 21 Авг 2011, 00:43

Sgan написа:Има хора, дето са си имали пари в БГ, ама предпочитат да си ги харчат в Канада. Кой каквото му харесва, туй да си има!
А, и аз тва викам Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 292384 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by Marginal Нед 21 Авг 2011, 00:44

7george написа:По темата: неска разглобихме бараката в задния двор на съсъставни тенекии и винтове. Отвори се място и слънце пекна. Саксиите, дървата и косачката ще видим къде ще ги ютим за зимата.
Ми къде другаде осфен ф България Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 161507 ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by myhata II Нед 21 Авг 2011, 10:12

Виждаш ли първо се почва с малкия котурник Голямкеф

Маргинал бгто ви зове,така е майна омръзва прерийния въздух lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by Marginal Нед 21 Авг 2011, 10:43

А, мерси, ше се напрая че не съм чул/разбрал ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by myhata II Нед 21 Авг 2011, 19:55

Ти така се праиш от сур билюк години,бгто къде къде е по гот-цифилизацията майна :) :-)
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by Marginal Нед 21 Авг 2011, 20:22

Страшно е ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by 7george Пон 22 Авг 2011, 20:01

myhata II написа: Голямкеф

Маргинал бгто ви зове,така е майна омръзва прерийния въздух lol!
Муха, тръгвай напред, ний ще дойдем по-натам. Wink До летището няма да идваме.. - имаш за такси, нали? cheers
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Гошаа,хвърляй бараката в огъня - Page 2 Empty Re: Гошаа,хвърляй бараката в огъня

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите