Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Кво стана? Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Кво стана? Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Кво стана? Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Кво стана? Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Кво стана? Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Кво стана? Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Кво стана? Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Кво стана? Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Кво стана? Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Кво стана? Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Кво стана? Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Кво стана? Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Кво стана? Vote_lcapКво стана? Voting_barКво стана? Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Кво стана? Vote_lcapКво стана? Voting_barКво стана? Vote_rcap 
myhata II (6266)
Кво стана? Vote_lcapКво стана? Voting_barКво стана? Vote_rcap 
stimi (4915)
Кво стана? Vote_lcapКво стана? Voting_barКво стана? Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Кво стана? Vote_lcapКво стана? Voting_barКво стана? Vote_rcap 
7george (3967)
Кво стана? Vote_lcapКво стана? Voting_barКво стана? Vote_rcap 
danielle (2594)
Кво стана? Vote_lcapКво стана? Voting_barКво стана? Vote_rcap 
Вода (2380)
Кво стана? Vote_lcapКво стана? Voting_barКво стана? Vote_rcap 
fluid (2183)
Кво стана? Vote_lcapКво стана? Voting_barКво стана? Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Кво стана? Vote_lcapКво стана? Voting_barКво стана? Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Кво стана?

3 posters

Go down

Кво стана? Empty Кво стана?

Писане by ????? Вто 23 Ное 2010, 18:16

Най-учтиво моля, някой да ме светне кво стана!
Първо да обесня аз кво забележих, а после сте вие!
Тук, в Блатото, пардон, Изповедалнята си меткахме анонимно и кротко фекалии.
Понеже в природата винаги има равновесие, то в НЕИзповедалнята флуид пусна хубава тема за литературата. Тъкмо Парацко и Стими и показваха как се метат едни неща и отдесно се включи Мария с големия Ф-мет и ги засипа с ... аргументи. Парацко беше толкоз възмутен от таз подла тактика, че май ще я възприеме и той. Толкоз е ефективна. Когато неколко души си говорят кротко ти налиташ като една баракуда, засипваш ги с аргументи и отминаваш.На на стими не и пука щото то мокър от дъжд не се бои, ама Парацко се стегна на ефективност май и сега подготвя КуатроЛаамет, които скоро ще ни покаже!
Линката и другите титани от БГНанана прехвърлиха тук бойните действия.Щото полицията като се справи с престъпниците и ги замества.
Батето под ник МарияII се включи в мелето където и когато трябваше и само с две реплики си издейства възстановяване. Който си го може си го може.
Понеже и Мария обеща да не пише, то останаха Батето, Стимката и Маргинала да си говорят за Шв. тройки!
Флуид спешно да пусне няколко теми за поезията и красотата за равновесие!

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by Marginal Вто 23 Ное 2010, 18:46

Прост написа:Най-учтиво моля, някой да ме светне кво стана!
Първо да обесня аз кво забележих, а после сте вие!
Тук, в Блатото, пардон, Изповедалнята си меткахме анонимно и кротко фекалии.
Понеже в природата винаги има равновесие, то в НЕИзповедалнята флуид пусна хубава тема за литературата. Тъкмо Парацко и Стими и показваха как се метат едни неща и отдесно се включи Мария с големия Ф-мет и ги засипа с ... аргументи. Парацко беше толкоз възмутен от таз подла тактика, че май ще я възприеме и той. Толкоз е ефективна. Когато неколко души си говорят кротко ти налиташ като една баракуда, засипваш ги с аргументи и отминаваш.На на стими не и пука щото то мокър от дъжд не се бои, ама Парацко се стегна на ефективност май и сега подготвя КуатроЛаамет, които скоро ще ни покаже!
Линката и другите титани от БГНанана прехвърлиха тук бойните действия.Щото полицията като се справи с престъпниците и ги замества.
Батето под ник МарияII се включи в мелето където и когато трябваше и само с две реплики си издейства възстановяване. Който си го може си го може.
Понеже и Мария обеща да не пише, то останаха Батето, Стимката и Маргинала да си говорят за Шв. тройки!
Флуид спешно да пусне няколко теми за поезията и красотата за равновесие!
Е са ше си го преместя ф другия крачол ...
Ако ще да останеме да пишеме само аз и жена ми, ти и тия като тебе нема да мми кажат кой ше кара влака.
Докато аз съм главатар тука, форума ше гура както на мене ми изнася, после - не ми дреме ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by stimi Вто 23 Ное 2010, 19:22

Аз само мога да кажа, че paparazzo много ми липсва.
Беше добър приятел и пишеше интересни неща.
Никога не се е заяждал с никого...както и Батето, но не знам защо на някои хора толкова много пречим. scratch
P.S. fluid също...:)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ????? Вто 23 Ное 2010, 20:27

Стимка, ти ако се усещаше нямаше да ги правиш и говориш всичките тези глупости и нямаше да се питаш сега на кого пречиш и защо.
Отговорът е много лесен - на себе си пречиш защото ти е толкоз акъла та не можеш да разбереш, че хората си изграждат мението за този и онзи не по личната му самооценка, а по свои си критерии. Които са обусловени от безброй фактори.

Но не се коси. Винаги ще срещаш себеподобни, които нема начин да не те харесват или поне да се правят, че е така. Wink

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ???????? Вто 23 Ное 2010, 20:44

Това, което ми харесва в Маргинала е неговото дружелюбие и отзивчивост!
Аз и за туй пиша тук!
Важното е кой кара влака!
В тоз форум ме кефи туй, че Маргинала пуска квото му е кеф!
Не е като при Линко дето има правила!

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ????? Вто 23 Ное 2010, 20:48

Хахаха дреме ми на мене Другарят Линко какво мнение ще си изгради за мене! Нито животът ми зависи от него, нито пък нещо друго! Не сме в казармата Другарю Военен и не може всичките да сме извадени от един калъп...Трябва да Ви кажа, че за мен е истинско удоволствие, че намирам себеподобни тук сред сганта и паплачта, отколкото във вашият Форум. Това, че Вие висите постоянно тук го доказва 100%, само че вас тук почти никoй не ви обича...това е малката разлика!
Между другото кой какво мнение си изгражда за мен също малко ме интересува...Да си изграждат каквото искат!


?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by Linko Вто 23 Ное 2010, 20:59

Това Стимка, че не ти дреме за никой и от никой са само голи фрази. Както и всичко друго казано от теб.
Ти самата призоваваш никой да не тивзема думите на сериозно.
Така че пей си и скачай зайченце малко, всички ти се любуват.
Е, най-много някой по някое време да те хване за дългите уши и да те метне обратно, ако си започнала да му се катериш по...главата. Wink

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ????? Вто 23 Ное 2010, 21:13

Ама аз го правя за забава бе Линко...Нещо напреки да имаш? scratch
Ето например мъжа ми обича да играе футбол...аз обичам да си чешам пръстите по клавишите...и толкуз!...На никoй не преча за всеки случай! :)

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ???????? Вто 23 Ное 2010, 21:18

Стими не се напъвай!
Има един тип хора, които отказват на другите това, което отказват на себе си!
Те са най-страшните светци!

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ????? Вто 23 Ное 2010, 21:24

Аз затова нищо не си отказвам и съм винаги отворена към всякакви хора....поне се опитвам да ги разбера.:)
Ако не мелим заедно - не мелим...Всеки си е той. Насила хубост не става! Но да се опитваш да моделираш някой по свой образ и подобие е вредно и никога не бих си позволила да го правя.:(

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ????? Вто 23 Ное 2010, 21:29

Стимка, ти само за собствените си приказки имаш уши явно.
Нали ти казах, че какво мислиш ти за себе си няма никакво значение за околните.
И аз съм убеден, че на никого не преча и зло на никого не съм сторил, ама ти и други хора мислите точно обратното. Wink

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by Normalen Вто 23 Ное 2010, 21:35

Ей нагла сган!
Ти не си Линко!

Normalen
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ????? Вто 23 Ное 2010, 21:38

Ама от мен нищо не зависи Линко, докато ти използваш дадената ти власт за да гониш неправомерно хора за щяло и нещяло...това е малката разлика.
Не знам защо го правиш, а и не ме интересува, ама си е така!

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ????? Вто 23 Ное 2010, 21:39

Напротив, напротив.
Точно Линко-наглата сган съм си. Wink

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ????? Вто 23 Ное 2010, 21:49

Стими, там е работата, че за едни ако за едно изгонване е "за щяло" то за други в същото време е "за нещяло" и обратно.
Направо бих луднал ако си поставя за цел да угодя едновременно на всички. :)
Съжалявам, че с теб сме в различни групи относно щяло-то и нещяло-то ама какво да се прави. Не можем всички да сме еднакви.
Пък това за моделирането на някого си по еди-какъв си образ и подобие си също някаква твоя теория, която за мен е неясна.
Аз собствените си деца не мога да моделирам по свой образ и подобие та камо ли други хора.
Да не говорим, че ако ми беше по силите, първо спрямо жена си щпх да го приложа. Wink

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ghost Вто 23 Ное 2010, 22:06

are ma, opi6tia ortalaka, 4e te priskripal Linko! pak mnogo te tarpia s ligotiite ti, kakto i drugite ligo4i okolo teb! zarad takiva kat teb suma ti svestni hora, s intelekt i fino 4uvstvo za humor spriaha da pi6at. kvi obrazi ima6e predi 4-5 godini! da ti e kef da 4ete6!
mi to tema ne ostana ne osrana ot vas s onia hlazgavia ot hull, da se falite kat cigani s bial gaz, ili onia, muhlevia, deto samo se 4udi kade kvo da podpita i da spletni4i!
tam vi stiska 4epika, 4e vi otneha tribunata za parvenu6ko falene i nema de da si izbivate kompleksi.

ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by skeleton Вто 23 Ное 2010, 22:15

Ами като те гледам то ти си комплексара/ката в случая, дето даже има и информация какви парфюми продават по Доларамите...щото аз дори си и нямах и идея, че там продават и парфюми. Wink
Ама то едно е да си научил само френски и съвсем друго е наистина да имаш възможност да си купиш нещо френско...Wink
Разлика от земята до небето!А хората с хубавото чувство за хумор ако са били като тебе...Баси не ми ги фали! Смяхвзалата

skeleton
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ghost Вто 23 Ное 2010, 22:52

skeleton li si? 6tot ot imeto na indianskata ubavica ot ste catherine pi6e6 ne6to....kazah ti, konsultirai!
a po dolarami hodia, 6to da ne? ima dobri dreboliiki, kefiat me.
kompleksi tebe te tresat, tipi4no selski, btw, ot tipa da se izhvarga6 kato...nali, na piasak.
a propos, izlapa li troskuta i lanskoto kiselo zele? ako si, na4i 6a ima stinki za vakancia. zemete si pove4ko konservi, da ne se ohar4ite na po4ivkata.
sno6ti s glas se hilih na elektronnia roman, 4astta na petar krastev karti mivki.
a frenskoto ti e v me4tite samo. to i kinti da ima6, fines i stil kat nema6...vse ganiovka si ostava6, daje i v chanel 5 da se kape6.
a verno rozovite ti steni sa mnogo ki4ozni. da ne ste kupili nekoi faliral bardak v ste-catherine, a?

ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by Nie Вто 23 Ное 2010, 23:02

pak pochna da si izpuskash nervite!
kazah ti minali sme veche po toq put, ama i na tvoita vuzrast ne sme bili tolkova infantilni.
kvo sledva sea lichna informaciq, imena, snimki i t.n. suprovodeno sus selski obidi?
basi i paplachta...koi vi pusna vuobshte v Kanadata?

Nie
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ghost Вто 23 Ное 2010, 23:44

hehe, zabavliavam se az, za 4ii da se nervia, ne si mi v ka6tata. teb te trese nervata ot kade te poznavam s tvoia hohlio, o6te imeto kat ti spomenah, opi6tia na marginal za li4nite si danni, za frenskia kurs sa6to gaz propika i se razdvoi da pita6 podrobnosti i da navarje6 koe kak, ama namuki, nali.
pove4e akal imam ot tebe, nabii si go v ploskata glavicata, vinagi s pone edna daljina 6te te vodia. i vsi4kite ti danni moga da plesna, no 6te se vazdarja zasega, o6te ne si prekalila mnogo s lajite. preuveli4ava6 v ramkite na dopustimoto, ama kat mine6 granicata, 6te izplioskam kato sopol na asfalt, da znae6.

ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by Nie Вто 23 Ное 2010, 23:59

vodish q chushki! tq kato e startirala ti oshte si se pochesvala ai da ne kazvam kude.ama sekna informaciqta, shto taka? nema veche ni seir u feiso ni pisanici po forumi ta da pisheme biografiq...
tova klukarstvaneto shte znaesh ne e dage bolest a si e jiva prostotiq!

Nie
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ???? Сря 24 Ное 2010, 03:47

ghost написа
zarad takiva kat teb suma ti svestni hora, s intelekt i fino 4uvstvo za humor spriaha da pi6at.
по повод стими
сега колега, я се разберете с марийка коя изгони свестните хора от форума??? - стими или даниелка или и двете? едната си бае в другата тема, че е каката, ти, че е стимито, трети, че е батето, а сега и папарацко на топа на устата. брей нямате угода бе хора Шокиран

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ?????? Чет 25 Ное 2010, 07:04

Прост написа:
Понеже и Мария обеща да не пише, то останаха Батето, Стимката и Маргинала да си говорят за Шв. тройки!
Флуид спешно да пусне няколко теми за поезията и красотата за равновесие!

Ще бъда по-кратка от теб, Умнико! :)
Когато нещата са си дошли на мястото, e настъпила хармония. Това е много повече от равновесие. А нещата са си на мястото винаги, когато к*урвите излизат сухи, а балъците се давят! Не ти трябва да питаш повече...
PS: Но шоуто трябва да продължи – все едно дали със старите или с нови актьори!

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by ????? Чет 25 Ное 2010, 08:47

Брей какви силни думи!
Я обесни на нас по-простите кои- кои са, че нещо пак не вденахме?
Къде ги видe тия к**ви и балъци?
Все пак сме във Форум, не в реалния живот, нали? scratch

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Кво стана? Empty Re: Кво стана?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите