Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Българския принос в теорията на интернет форумите Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Българския принос в теорията на интернет форумите Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Българския принос в теорията на интернет форумите Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Българския принос в теорията на интернет форумите Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Българския принос в теорията на интернет форумите Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Българския принос в теорията на интернет форумите Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Българския принос в теорията на интернет форумите Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Българския принос в теорията на интернет форумите Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Българския принос в теорията на интернет форумите Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Българския принос в теорията на интернет форумите Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Българския принос в теорията на интернет форумите Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Българския принос в теорията на интернет форумите Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Българския принос в теорията на интернет форумите Vote_lcapБългарския принос в теорията на интернет форумите Voting_barБългарския принос в теорията на интернет форумите Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Българския принос в теорията на интернет форумите Vote_lcapБългарския принос в теорията на интернет форумите Voting_barБългарския принос в теорията на интернет форумите Vote_rcap 
myhata II (6266)
Българския принос в теорията на интернет форумите Vote_lcapБългарския принос в теорията на интернет форумите Voting_barБългарския принос в теорията на интернет форумите Vote_rcap 
stimi (4915)
Българския принос в теорията на интернет форумите Vote_lcapБългарския принос в теорията на интернет форумите Voting_barБългарския принос в теорията на интернет форумите Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Българския принос в теорията на интернет форумите Vote_lcapБългарския принос в теорията на интернет форумите Voting_barБългарския принос в теорията на интернет форумите Vote_rcap 
7george (3967)
Българския принос в теорията на интернет форумите Vote_lcapБългарския принос в теорията на интернет форумите Voting_barБългарския принос в теорията на интернет форумите Vote_rcap 
danielle (2594)
Българския принос в теорията на интернет форумите Vote_lcapБългарския принос в теорията на интернет форумите Voting_barБългарския принос в теорията на интернет форумите Vote_rcap 
Вода (2380)
Българския принос в теорията на интернет форумите Vote_lcapБългарския принос в теорията на интернет форумите Voting_barБългарския принос в теорията на интернет форумите Vote_rcap 
fluid (2183)
Българския принос в теорията на интернет форумите Vote_lcapБългарския принос в теорията на интернет форумите Voting_barБългарския принос в теорията на интернет форумите Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Българския принос в теорията на интернет форумите Vote_lcapБългарския принос в теорията на интернет форумите Voting_barБългарския принос в теорията на интернет форумите Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Българския принос в теорията на интернет форумите

4 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ??????? Чет 11 Ное 2010, 22:07

Наскоро прочетохме, че некой казал, че:
"Форумът няма за задача или задължение да е олицетворение на демокрацията, optics. Той е нещо като неформално сдружение на съмишленици, обединени от определени цели и интереси.
И след като се убеди общността, че даден член не споделя нейните виждания, цели и интереси, то тя се освобождава от него.
Търпях го досега защото знам какво ще последва. Вой до небесата за проява на лично отношение, опити за запушване устата на правдата, тирания и т.н. Имам вече богат опит с такива като него."

Лошото е, че обеснява какви не са му задачите! А какви са не казва! А знае!
Това, че некой има права на администратор на некакъв сървър не го прави всемирен мъдрец, което той и доказва!
Първо форумът не е сдружение и е съвсем формален.
Апа туй дето били съмишленици и били обединени от определени цели и интереси.
Туй дето е написано е повече описание на бандитска група тръгнала да граби банка и убива наред.
Особено часта "И след като се убеди общността, че даден член не споделя нейните виждания, цели и интереси, то тя се освобождава от него."
Които не е с Нас е против Нас!
Много е важен последния абзац:"Търпях го досега ... " и от него се вижда, че само волята на администратора държи членовете на един форум сбрани като офци по пладне. Ако му писне той като един Нептун виква на вълните "Аз вас ..." и те тутакси се усмиряват.
Щото какво е форумът от гледна точка на личният състав?
Нещо като въоръжените сили,фронта, групата армии, армията, полка, батальона, ротата или отделението.
Достатъчно е да има име и началник т.е. администратор!
А България е на път да остане само едно име и правителство и представителство в ЕУ и европарламента и комисар и куп други неща, но не и държава с народ!
Ай сик... transit gloria mundi!

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ????? Чет 11 Ное 2010, 22:27

Ех, така си е откак свят светува.
Едни пишат теорията, а други я тълкуват.
За да разберат първите какво са искали да кажат им трябват вторите.
Абе важното е принос да има. Wink

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ??????? Чет 11 Ное 2010, 22:44

Имало един такъв Херострат - огромен принос - останал в историята!
А както казва Гьоте „Теорията, друже мой, е сива! Зелено е дървото на живота“.
Ама заеби тез дивотии, а кажи какво дириш тук?
При изгонените от теб?
Нали не споделяш нашите цели и интереси?
А и нии някак си се убедихме, че не ги споделяш!
Що се сдружаваш с нас неформално?
Ще знаеш, че даваш лош пример на офците!

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by Megamind Чет 11 Ное 2010, 22:49

А аз мисля, че Линко има място тук!
Щото как ще бъдем ние добри или лоши без него?
Той е като един репей! Репер исках да кажа! Седи си все на едно място и можеш да го ползваш за отправна точка. Нещо като египетска пирамида!

Megamind
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ???? Чет 11 Ное 2010, 22:57

Лош пример да!
Ще вземат да се емнат ситe овси тука и тогава кво ще остане овчарина без стадо.
Meee-мeee-мeee... :) Голямкеф


????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ???? Чет 11 Ное 2010, 23:01

Таз уфсъ е замаскирана козъ!
Вика Меее!
А овцете викат: Беее!
Ама уфсъ, кво да я правиш?!?

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ???????? Чет 11 Ное 2010, 23:06

Таз овсъ, ще да е от онез същества, дето намерили спасителите, отишли да прибират един нашенец, останал 25 години сам на остров с една коза и които на въпроса :"Какво сте вие?" отговорили: "Ние сме от мее-еее-еее-естното население!"

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ???? Чет 11 Ное 2010, 23:07

Ама тя щото яла много ГМО та се модифицирала и блее модифицирано.То това е за заблуда на врага. :)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by Transpor Чет 11 Ное 2010, 23:14

ter:
You’re like dog shit! You’re everywhere. Yeah. I know, you wanna pee. All you wanna do is pee.


Transpor
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by Linko Пет 12 Ное 2010, 00:40

Откога пък и сеирджиите, надничащи през дупките в оградата, започнаха да се броят за част от тайфата дето е вътре? Wink
Ама ще отговоря щом питаш, Сърфисте.
Да речем, че аз нямам нищо против да общувам - да си лафя, та дори да пия на една маса, с всякаква измет и паплач.
Но това не значи, че ще ги каня и ще ги търпя такива в къщата си. Или в заведението дето съм охрана, примерно.
Да не мешаме удоволствията със задълженията начи. Wink



Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by filipne Пет 12 Ное 2010, 01:00

Linko написа:
Да речем, че аз нямам нищо против да общувам - да си лафя, та дори да пия на една маса, с всякаква измет и паплач.
Но това не значи, че ще ги каня и ще ги търпя такива в къщата си. Или в заведението дето съм охрана, примерно.
Да не мешаме удоволствията със задълженията начи. Wink

Защо си мислиш, че всякаквата "измет и паплач" ще иска да си лафи и да пие на една маса с теб ?
Има нещо доста извратено в удоволствието да си общуваш с хора, които считаш за измет и паплач.



filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by Linko Пет 12 Ное 2010, 07:42

Извратено е за извратените, филипне.
За други мове да е търсене на искрицата, нещо като това на Диоген. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by kralimarko Пет 12 Ное 2010, 09:56

Linko написа:
Да речем, че аз нямам нищо против да общувам - да си лафя, та дори да пия на една маса, с всякаква измет и паплач.



огледалото-огледалото , питай огледалото
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by Surfer Пет 12 Ное 2010, 19:49

Linko написа:
„Откога пък и сеирджиите, надничащи през дупките в оградата, започнаха да се броят за част от тайфата дето е вътре?
Ама ще отговоря щом питаш, Сърфисте.
Да речем, че аз нямам нищо против да общувам - да си лафя, та дори да пия на една маса, с всякаква измет и паплач.
Но това не значи, че ще ги каня и ще ги търпя такива в къщата си. Или в заведението дето съм охрана, примерно.
Да не мешаме удоволствията със задълженията начи. ”

Виждам, че смяташ форума за двор с ограда и всякакви кияци обикалят, ама админа бди като един дорман и пуска само тези, дето ги смята за заслужаващи огромното доверие да бъдат допуснати във форума, дето искри чистота на помислите и деиствията, а некой път даже на резултатите.
Много ти благодаря, че ми отговори!
За мен е голяма чест да си разговаряме тука, ма за масата, сори, ще трябва да откажа.Задължение! Иначе щеше да ми е приятно!
Предварително те моля да ме извиниш, но според мен, тръгнал с фенера да дириш човек, ти просто търсиш част от себе си.Това, че обедини заведението дето си охрана и дома си силно ме озадачава. Охраната пуска който му кажат. Примерно пуска „наште” фармацевти и модели, а изметта и паплачтта бие и гони.За къщата няма да обеснявам, че ми е неудобно някак.
„Да не мешаме удоволствията със задълженията” – е казъл Гарбед, като му се обадили в офиса с покана за погребението на тъщата.

Surfer
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by Linko Пет 12 Ное 2010, 20:02

Става, марко, ще го питам. Когато застанеш срещу него. :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ??????? Пет 12 Ное 2010, 20:18

Surfer написа:Виждам, че смяташ форума за двор с ограда и всякакви кияци обикалят, ама админа бди като един дорман и пуска само тези, дето ги смята за заслужаващи огромното доверие да бъдат допуснати във форума, дето искри чистота на помислите и деиствията, а некой път даже на резултатите.
То па значимия Форум!
Що ме разсмиваш?
На кой му пука за него?! Освен на 2-ма 3-ма ентусиасти нови емигранти. И като се има впредвид, че канадците дигнаха много летвата мераклиите ще намаляват все повече и повече. Та Админите ще имат удоволствието да си пишат под различни самоличности. Егати и удоволствието! Да седиш цял ден вперил взор в един екран, докато другите хора водят активен живот:работят, забавляват се, канят се по гости, където въпросната личност може би никога няма да бъде поканена,...абе с една дума радват се на живота. :-)

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ??????? Пет 12 Ное 2010, 20:25

Тва за кой форум го пишеш?
:) :) :)

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by Linko Пет 12 Ное 2010, 21:41

Брейййй...тц,тц,тц..големту работа съм бил.
Четат и препрочитат умните глави казаното от мен - глупака, та и го дълбаят, демек анализират и обсъждат най-задълбочено. С емоция яри това.
Направо ще зема да си вирна носа и аз до небесата.
Лоша работа е това.
Че като завали дъжд и ще ми влиза директно в гърлото и ще се давя. Wink

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ??????? Пет 12 Ное 2010, 21:51

Ще се давиш,зер, щото гледаш нагоре към нас!
А си забравил да си затвориш устата!
Смайли с българското

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ??????? Пет 12 Ное 2010, 22:03

Ма ти не разяснни кви са задачите пред Форума и кой ги поставя!
А то охраната требе да ги знае тез работи!
Ма нии не сме охрана и не се полага да знаем!
:)

???????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by filipne Пет 12 Ное 2010, 23:45

Linko написа:Извратено е за извратените, филипне.

Извратеното на извратените им се струва нормално.
От което следва, че горното остроумие е пълна безсмислица.

Май логика не сте учили във военното училище ..

Linko написа:
За други мове да е търсене на искрицата, нещо като това на Диоген. :)

Разбирам те, че търсиш искрица светлина в този душевен мрак, който те владее, но не не разбирам защо не го търсиш сред идейните си съмишленици-клакьори в неформалния си личен форум, а сред "измет и паплач" като нас.


filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ????? Пет 12 Ное 2010, 23:51

Ха, ха, ха...къде ще да е това "горе" след като съм ви закрил гледката към света и само с мене се занимавате бе? :)
Май по-долу от мен излиза, че е. Wink
То се види кой към кого е зинал.
Десетки теми в изключително в моя чест, няма тема от останалите в кочто да не съм споменат.
Ако бехте много нависоко нямаше изобщо да ме забелязвате бе.
lol! lol! lol!

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ????? Пет 12 Ное 2010, 23:58

А така, филипне. Продължавай да анализираш казаното от мен и да слагаш нови щрихи към портрета на моята скромна личност.
Чувствам се поласкан от вниманието на такъв виден експерт като теб.
Е, от никой не признат, ама няма да го тъним толкова сега. :)
Пък и това занимание ще те отвлича от нерадостните мисли за дискриминацията и останалите канадски простотийки, които ти тровят живота.
Радвам се, че ти помагам по този своеобразен начин.
Дано си ми поне мъничко благодарен.
Но и да не си, ще го преживея някак си. Wink

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by filipne Съб 13 Ное 2010, 00:01

Линко написа:
Десетки теми в изключително в моя чест, няма тема от останалите в кочто да не съм споменат.

И все с добро те споменават. Ама ако утре слезеш от админския трон ще бъдеш доста бързо забравен, вервай ми. Все пак никой не иска да си разваля настроението с лоши спомени ...
Линко написа:
Ако бехте много нависоко нямаше изобщо да ме забелязвате бе.
lol! lol! lol!

Ако не правеше простотии пък хептен нямаше да се забелязваш Радостен

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by filipne Съб 13 Ное 2010, 00:07

Линко написа:А така, филипне. Продължавай да анализираш казаното от мен и да слагаш нови щрихи към портрета на моята скромна личност.
Чувствам се поласкан от вниманието на такъв виден експерт като теб.
Е, от никой не признат, ама няма да го тъним толкова сега. :)
Пък и това занимание ще те отвлича от нерадостните мисли за дискриминацията и останалите канадски простотийки, които ти тровят живота.
Радвам се, че ти помагам по този своеобразен начин.
Дано си ми поне мъничко благодарен.
Но и да не си, ще го преживея някак си. Wink

Твоята личност е всичко друго но не и скромна, в това спор няма.

Ма то не е нужно човек да е експерт (психиатър) за да забележи фрапиращите отклонения.
Даже много съм ти благодарен другарю Линко - ти си ми нагледен пример за това какъв не трябва да съм във всяко едно отношение. Имаше един разказ - "Лошият пример", поуката от който е че хората имат нужда от антимодел като репер за това от което трябва да се пазят.

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty л

Писане by Linko ll Съб 13 Ное 2010, 15:19

бат линко ,можеш ли да ми обесниш какъв загубеняк трябва да съм ,че да си зарежа пашалъка на към 50 годишна възраст.и на вместо да си карам мерцедеса и да чукам млади пички да избъхтя 10 000 км. за да слагам дограма по чуждите къщи или да кеся на подания от гавърмена само и само да задоволя материално младата си жена.

Linko ll
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by ????? Съб 13 Ное 2010, 15:24

То е ясно, адаш. Голям загубеняк трябва да си за да го направиш. :)
Аз такова нещо никога не мож ме накара да направя. Wink

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty b

Писане by Linko ll Съб 13 Ное 2010, 15:34

адаш ти кво все кесиш във форума.като редник на наряд си.размърдай се малко и пази младата булка ,че от много кесене във форумите току си се оказал баджанак с половината квартал

Linko ll
Гост


Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by Linko Съб 13 Ное 2010, 16:37

Тя, младата булка е още една от измислиците на Хълката, адаш. За голямо мое съжаление.
Или пък за радост, не знам.
Че то всичко е добре или зле според гледната точка.
Пък и един човек на 100 г., пак според същият автор, какво по-голямо развлечение от сладка раздумка с набори.
Щото той хълката ще е на 95 аз ако съм на 100. Това си е жив набор на тези години. Нали? :)

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty личен принос

Писане by 7george Съб 13 Ное 2010, 21:33

Линко, майна: нещо няма нови потребители тука, или не са много. Виж кво можеш да направиш по въпроса там, в другия форум. Трябва да има равновесие. Шъ тъ помним с добро, дет са вика. Смяхвзалата
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Българския принос в теорията на интернет форумите Empty Re: Българския принос в теорията на интернет форумите

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите