Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
odobrqvate li - Page 4 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
odobrqvate li - Page 4 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
odobrqvate li - Page 4 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
odobrqvate li - Page 4 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
odobrqvate li - Page 4 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
odobrqvate li - Page 4 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
odobrqvate li - Page 4 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
odobrqvate li - Page 4 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
odobrqvate li - Page 4 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
odobrqvate li - Page 4 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
odobrqvate li - Page 4 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
odobrqvate li - Page 4 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
odobrqvate li - Page 4 Vote_lcapodobrqvate li - Page 4 Voting_barodobrqvate li - Page 4 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
odobrqvate li - Page 4 Vote_lcapodobrqvate li - Page 4 Voting_barodobrqvate li - Page 4 Vote_rcap 
myhata II (6266)
odobrqvate li - Page 4 Vote_lcapodobrqvate li - Page 4 Voting_barodobrqvate li - Page 4 Vote_rcap 
stimi (4915)
odobrqvate li - Page 4 Vote_lcapodobrqvate li - Page 4 Voting_barodobrqvate li - Page 4 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
odobrqvate li - Page 4 Vote_lcapodobrqvate li - Page 4 Voting_barodobrqvate li - Page 4 Vote_rcap 
7george (3967)
odobrqvate li - Page 4 Vote_lcapodobrqvate li - Page 4 Voting_barodobrqvate li - Page 4 Vote_rcap 
danielle (2594)
odobrqvate li - Page 4 Vote_lcapodobrqvate li - Page 4 Voting_barodobrqvate li - Page 4 Vote_rcap 
Вода (2380)
odobrqvate li - Page 4 Vote_lcapodobrqvate li - Page 4 Voting_barodobrqvate li - Page 4 Vote_rcap 
fluid (2183)
odobrqvate li - Page 4 Vote_lcapodobrqvate li - Page 4 Voting_barodobrqvate li - Page 4 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
odobrqvate li - Page 4 Vote_lcapodobrqvate li - Page 4 Voting_barodobrqvate li - Page 4 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

odobrqvate li

+11
filipne
Вода
fluid
paparazzo
myhata II
IFF
Странджата
Marginal
Maria
stimi
kill_u
15 posters

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by filipne Съб 06 Ное 2010, 15:45

Тоя български език много сложен значи ..Wink

filipne
Писачко
Писачко

Брой мнения : 591
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by stimi Съб 06 Ное 2010, 15:55

питащ2 написа:стими, ти чустваш ли се намесена в тукашните интриги?
Ами, Да ще отговоря! Чувствувам се намесена 100% и не само това, забелязва се тенденция от хора, които страдат от незнам си точно какво за изопачаване на думите ми. Носене на вода от 10 кладенеца в 11-ти за да се докаже колко сме лоши ние (аз и семейството ми), които се опитваме да се борим срещу матрицата на уеднаквяването...(Спомнете си ника ми Тринити. Казах неслучайно, че няма нищо религиозно в заглавието).
А, обидите от по-предишната вечер съпроводени с името ми и поднесени анонимно бяха върха на сладоледа!Както и явното нежелание на Марги на следващият ден да ги изтрие, съпроводено с извинението, че yж нямал време...
Да не говорим за дезинформацията, която редовно се поднася под формата на заяждане от ваши приятели...
Продължавайте така Дами и Господа и не само ще впечатлите много хора, но надали въобще някой ще остане във Форума ви, което не ви го пожелавам.
Знаеш ли, Вода, ти си първия човек и няколко около тебе, които имат проблеми с моето общуване в Интернет.Все пак не сме нито на партийно събрание, нито на партиен конгрес за да се правим на толкова сериозни. И пак ще кажа: Не можеш да си поет по душа и да изпростяваш анонимно и обратно! Дано да ме разбра тоя път!
P.S.Както виждаш аз не се притеснявам да публикувам дори и снимките cи, но не понасям когато някой друг, особено ако не ме познава да
изнася лична информация за мен, съпроводена с неговите изопачени коментари, защото това е по-долно дори и от клюкарстването,...а вие го толерирате на 100% в Изповедалнята и не само там (справка - потребителят petar krastev)
Едно уточнение-потребителката danielle съм виждала единствено и само на снимка в facebook.Не се познаваме лично и спора ви с нея не ме засяга ни най-малко!От оня ден съм прекратила контакта си с нея, защото слагането ни под общ знаменател не ми се харесва.
Това, за което апелирам е за повече толерантност в отношенията и няма да позволя последният анонимен простак независимо дали ви е близък и симпатичен да ме обижда мен или някой член от семейството ми!
Айде, приятен Ви ден от мен!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by ??? ?? ? Съб 06 Ное 2010, 16:33

може да ме наричате путьо или както си харесате ,но честно казано дамите участващи в диспута са по точни от путьовците от мъжки род които по някакъв начин се опитват да им опонират.
та в тоя ред на мисли да се изцепя:аве путьовци ние мъже ли сме или не и ако се мислим за такива нека да бъдем такива
аз лично не възприемам путьовците дето като няма как да се докажат тръгват да си мерят малките пишки с една или няколко жени
за да си докажат величината и превъзходството с което ме срамят мен лично като индивиди срамещи моя пол.
обеснете ми как по друг начин да възприемам хората след като например индивид като пешо майката никога не се е преклонил пред която и да е жена пишеща в този форум независимо дали е права или не и дали не приема нейната мисъл или да.по конкретно какъв тъпанар трябва да си за да се съревноваваш с една жена при условие,че не приемащ съществуването на по различен пол от твоя.
според ме трябва да си педрас.

??? ?? ?
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by ghost Съб 06 Ное 2010, 16:39

vij sega macko, ti sama si pleska6 snimkite kade trebe i kade ne, imeto ti i drugi sa go spomenavali, kakto i tova na polovinkata ti. Internet ne e anonimno miasto, nadiavam se, ve4e go razbra. sama tragna da se fuka6 s tatenceto ti, s ka6turkata v ste-catherine (basi i indianskoto miasto!), s po4ivkite ti, pridrujeni sas snimki...sama kat si ne pazi6 anonimnostta, nema koi, kake! ta kat iska6 da si pod projektorite, 6te si tarpi6 i negativite.
ako ne ti aresva, kesi si doma, glei si 4ertejite i ne se navirai tam, det moje osven usmivki i niakoia plunka da otnese6.

ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by lonly wolf Съб 06 Ное 2010, 18:18

абе кво се занимавате със Стими
lonly wolf
lonly wolf
Писачко
Писачко

Male
Aquarius Rat
Брой мнения : 741
Рождена дата : 02.02.1973
Възраст : 51
Местожителство : България
Дата на регистрация : 16.01.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by stimi Съб 06 Ное 2010, 19:37

ghost написа: imeto ti i drugi sa go spomenavali, kakto i tova na polovinkata ti. Internet ne e anonimno miasto
Така ли мислиш? Аз знам само един дето ми цитира името по-точно както ме наричат моите приятели, но той не е сред тях, щото никога не сме се виждали през живота си и не се познаваме, а това е потребителят Странджата. Другият който си позволи да изнесе лични данни за мен е потребителят petar krastev, с който също не се познавам.
Други няма. Вие тримата да не сте едно и също лице?Единствените с които съм се виждала 2 пъти от тоя Форум са Маргинала и жена му.
Интернет е неанонимно място само по мой личен избор, не по избора на сулю и пульо и затова изисквам бърза ответна реакция от Шефа на Форума, която не получих вчера, та затова имам подозрението, че той толерира тази практика, което хич не е хубаво!
А колкото до другото има и мъже сред българите, ама не знам защо ли тук в това обкръжение се броят на пръсти...:(


stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by Petar Krastev Съб 06 Ное 2010, 20:15

бар ни г написа:индивид като пешо майката никога не се е преклонил пред която и да е жена пишеща в този форум
Скъпи ''барни го''(ако искаш да ти го барна,трябва да ми дойдеш по-близко),

Да предположим,че Пешо майката съм аз,понеже казвам на хилядите-майки,и понеже някой си позволяват да ме наричат с лигавото-Пешо,макар че това право съм дал единсвено на Майка ми.
Та да взема да ти отговоря-не съм се преклонил и няма да се преклоня пред никоя жена в този форум,а и не само тука.Прекланям се единсвено пред Майка ми.Другите жени ги уважавам,респектиран съм от тях,харесват ми,искам да ги чукам,одобрявам постъпките им,понякога ги обичам,понякога не ги обичам,на някой се възхищавам...но никога няма да им се преклоня.(поне за сега,ако някоя ми спаси един ден живота с риск за нейния,ще си променя мнението на 100%)
В този форум съм се възхищавам на-Мария,за това че стана майка за втори(или трети)път,при това не е било лесно,имала е проблеми,за които не искам нищо да знам,това е лично.
Уважавам-Водата-затова,че сие намерила работа в добра компания,след като е преминала през тестове за селекция и интервю,е доказала,че не е кой да е,а е нещо повече от другите,за да изберат нея.
Харесва ми -Флуид-мега интелигентно момиче(жена),няколко пъти съм я питал,що дири тука сред простаци като нас.Много ми харесва дискусиите и с Папарака,чета ги с кеф.
В тоя ред на мисли ще продължа-Стилянка,не само че не я харесвам,ами направо ме отблъсква с това,че се мисли за центъра на вселената,че се прави на компетентна по всички въпроси,че се намесва в теми,които нямат нищо общо с нея,само и само да и се обърне внимание.А ако си запознат по-сериозно с живота тук,ще ти стане ясно колко е некомпетентна,по всички въпроси,ама всички,без изключение.Не разбирам,как човек без никакъв опит,хванат за ръчичка от татко си,висял на неговия гръб около 2-3 години,се опитва да се изкара толкова успяла,а всъщност е една обикновена средна класа,(даже и малко отдолу)И като няма какво да каже,земе че изпука някоя снимка по-без гащи,защото е старо правило,че голотата продава(справка-всички фолк певици в БГ),но като се вгледаш в детайлите зад нея,ти става ясно,колко стедна класа е горката.
Не харесвам-Даниелка и всичките и разновидности(никове),защото вкара в един спор с Мария,новородения син на Мария.Това си е доста селска проява и удар под кръста.
Та изяснихме ли се с тебе за преклонението.А ако искаш ме наричай-хомо-сексуалист,манаг,травестит и каквото там си искаш.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by Petar Krastev Съб 06 Ное 2010, 20:20

stimi написа:Другият който си позволи да изнесе лични данни за мен е потребителят petar krastev,

Потребителя Петър Кръстев,изнесе данни за тебе,за да ти докаже,че е лесно да те намери човек,просто в индианското село-Сен Катрин,има само един с БГ фамилия и е лесно да те открие човек.
Потребителят Петър Кръстев изтри личните данни за тебе и повече не ги е споменавал никъде(не че някой го интересува)

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by ghost Съб 06 Ное 2010, 20:42

stimke, imah izvestni samnenia otnosno samoli4nostta ti, ama ti sama se izporti kake. kato te narekoh po ime, ako si be6e podminala, nima6e da imam nikakva sigurnost dali si to4no ti, ili barkam, ama ti opi6tia ortalaka...sega 100% znam i 4e sme se vijdali i s maja ti dori, ama ti poodartia i ne pomni6. navremeto po-malko se fuka6e s tati, togava peralnite beha validni o6te i ne be6e 4ak tolkoz prestijno hvaleneto.
misli6 si, 4e si mnogo hitra, ama si palna gadulka, da ti kaja. moje i da se obidi6, ama istinata boli, svikvai!

ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by stimi Съб 06 Ное 2010, 20:52

към petar krastev:
Знаеш ли бях ти предложила нещо, но ти явно си адски неразбран. Не се занимавай с моята особа.Това е адски непочтено да влизаш тук само за да ми натриваш носа.Като не ме уважаваш-ОК добре не държа ни на твоето уважение, ни на твоето одобрение, но не разпространявай откровенна дезинформация за мен и семейството ми, защото това е наистина постъпка на мека китка...Да си го мериш с една жена, Бооже, Бооже!
А, утре ако искам мога и чисто гола да се снимам това пак си е мой избор и мой проблем.Намери си друго забавление щото така като се разправяш с жени и ги заплашваш си адски жалък. :(
P.S.За дезинформацията ще ти кажа 2 неща:
-Снимката беше ретуширана и това не е действителния цвят на спалнята ми. Wink
-Никога не си виждал драйвyея ми. Wink
Леле като си те представя как ровиш в телефонния указател чак ме напушва смях... Смяхвзалата
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by stimi Съб 06 Ное 2010, 20:54

Ghost -че Я ми дай подробнoсти, че не си спомням вече ни за пералните ни за тебе. Голямкеф
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by ghost Съб 06 Ное 2010, 21:29

aide nema nujda ot detaili. az ne iskam da izlizam ot anonimnost, za razlika ot teb, zatova ni6to nema da ti kaja...ti si misli kade i pred kogo si lagala i mazala, kade si govorila istina i t.n. na men mi e prez... nali znae6.
a parketa na snimkata, i toi li e retu6iran?
jalka si kake, jalka i sme6na i zatova ti se smeiat, ne se sardi ami se vgledai v sebe si malko i si preosmisli povedenieto ako ne iska6 da te spukvat ot ebavki.
Darji6 se kato razgonena kifla pred klimakterium, kvo iska6 togaz? ne kazvam, 4e si takava, no povedenieto ti po forumite tova pokazva. vav vsiaka tema go izbiva6 na sex, dori i za razsad na arpadjik da ide re4...kvo da si misliat horata?

ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by razgonen Съб 06 Ное 2010, 21:57

A, ti mqzash na razgonen pruch v predpensionna vuzrast, koito samo sluhti po forumite da ne izpusne neshto.
Ne luji che poznavash toq i onq, shtoto istinata lusva burje.
Ne poznavash nikogo i visish po cql den pred kompa s nadegdata da udarish nqkoq burza pri avanta perde-kiriz. Wink

razgonen
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by ghost Съб 06 Ное 2010, 22:06

stil i izkaz te izdavat, mace! ne se napavai da se razdvoiava6, nema da zabludi6 nikoi. a za6to re6i, 4e sam maj? moje i da ne sam, moje da sam jena, ama za razlika ot teb, umeia da se izkazvam razli4no, taka 4e da zvu4a kakto kato maj, taka i kato jena. povarhnostna si, kazah ti, a i ne samo az!
ni6to li4no kam teb, prosto sa mi zabavni takiva kuhi hralupki koito se vzimat na seriozno.

ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by razgonen Съб 06 Ное 2010, 22:12

Ami ti moje da si vsichko, na men kvo mi puka. Az sum si prosto edin razgonen i sum tuk zaradi kupona da se zabavlqvam i prekarvam priqtno. Ne da izbivam kompleksi za malocennost kato obigdam geni. Pa toku vij i mi izlqzul kusmeta s nekoq "stara razgonena chanta". Голямкеф

razgonen
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by ghost Съб 06 Ное 2010, 22:16

vijdam, 4e si razgonena stimi. dano se nameri koi da ti go turi...aide 4ao ot men.
utre pak 6te si poigraem.
p.s. ne se pravi na maj, ne moje6 nikogo da izlaje6, samo se izlaga6 o6te pove4e.

ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by razgonen Съб 06 Ное 2010, 22:26

Ama chakai ne bii taka lesno otboi.Ne znam koq e taq stimi, ama kato q cheta tq e opravna i ne moga da q mislq vuobshte. Ama ti ako imash nugda ot pomosht moge da poizlezem zaedno, da ti popomogna v zabivkite...A, ako ne mojesh, az shte deistvam ti shte gledash. Nema losho. lol! Голямкеф
p.s. Az ne si igraq-suvsem seriozen sum. I swear!!!!!

razgonen
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by ghost Съб 06 Ное 2010, 22:38

4ete6 ia bez da ia znae6, vika6...
a kak razbra dali e opravna? naposledak si pokazva ga6tite i zadnika, ako po tova sadi6, ok, nema lo6o.
a dili ne poobarka forumite ne6to, a?
stimkeeee, stimke, ima6 nujda ot psihiatar, seriozno! majleto ne6to te e otsvirilo li v tazi sabotna ve4er? idi si metni edin du6, onia moje i da te ogree kat zagasi6 lampite v rozovata odaia.
are, 4e zakasniah.

ghost
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by stimi Съб 06 Ное 2010, 22:51

scratch
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by ????? Съб 06 Ное 2010, 23:12

Което си е право, право си е.
За да наденеш чужда самоличност като хирургическа ръкавица си требе акъл и дарба.
lol!

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by Странджата Съб 06 Ное 2010, 23:28

Kъм г-жа архитекта,не съм едно и също лице с г-н Кръстев,анонимник не съм бил и нямам такова намерение за в бъдеще.За това ,че съм се обърнал веднъж към нея на малко име се извинявам,но преди много години пихме заедно бира на Кравай в обща хава.Но след всичките бенки ,които си е показала,да говори за лични данни е меко казано смешно!До барни и флийнстоун,тази,,жена,, към която се съм е обърнал невъзпитано,използваща Н брой анонимни ника си го е заслужила на Н-та степен,за мен възпитано отношение към нея е проява на лош вкус,г-нКръстев е конкретизирал един от мотивите ми за това!Та ако барни не е едно от поредните и ,,превъплащения,, и би бил на мое място друга песен щеше да пее!

Странджата
Писачко
Писачко

Брой мнения : 673
Дата на регистрация : 15.01.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by stimi Съб 06 Ное 2010, 23:49

Странджа, в грешка си за Кравай. Aко имаш предвид емигрантските сбирки-не съм ходила на нито една. Единствения път, когато съм те виждала е на снимка тук във Форума, която някой друг сложи. Съжалявам, ама все пак смятам, че не е редно да си говорим на малки имена като не се познаваме...Пък и дори да е било верно това за Кравай, доколкото си спомням баща ми имаше по това време друга приятелка,а не цитираната от теб, ама ти просто няма откъде да и знаеш името, щото не се познаваме изобщо. Wink
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by Странджата Нед 07 Ное 2010, 00:19

Става въпрос за 80-те ,90-те години,много отдавна беше и тогава баща ти сигурно е имал жена,а не приятелка.

Странджата
Писачко
Писачко

Брой мнения : 673
Дата на регистрация : 15.01.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by Вода Нед 07 Ное 2010, 11:25

Стими:"Знаеш ли, Вода, ти си първия човек и няколко около тебе, които имат проблеми с моето общуване в Интернет.Все пак не сме нито на партийно събрание, нито на партиен конгрес за да се правим на толкова сериозни. И пак ще кажа: Не можеш да си поет по душа и да изпростяваш анонимно и обратно! Дано да ме разбра тоя път!
P.S.Както виждаш аз не се притеснявам да публикувам дори и снимките cи, но не понасям когато някой друг, особено ако не ме познава да
изнася лична информация за мен, съпроводена с неговите изопачени коментари, защото това е по-долно дори и от клюкарстването,...а вие го толерирате на 100% в Изповедалнята и не само там (справка - потребителят petar krastev)
Едно уточнение-потребителката danielle съм виждала единствено и само на снимка в facebook.Не се познаваме лично и спора ви с нея не ме засяга ни най-малко!От оня ден съм прекратила контакта си с нея, защото слагането ни под общ знаменател не ми се харесва.
Това, за което апелирам е за повече толерантност в отношенията и няма да позволя последният анонимен простак независимо дали ви е близък и симпатичен да ме обижда мен или някой член от семейството ми!"
Стими, как така става, че аз хем съм първият, пък хем няколко около мен, ами забрави ли за потребителите от другия форум?
Като гледам ще се окаже, че тези около мен са повче от две трети от този форум, но както ще да е. Аз нямам проблеми в общуването си с теб. Аз нямах желание да общувам с теб, още от момента, в който първо ни покани, а после каза, че отменяш поканата си защото не сме били от една черга. Никога нямаше да дойдем, ако не беше мъжът ти. Какво стана след това няма да ти напомям, за да не ме обвиниш отново в изнасяне на лична информация. Избягвам да те споменавам, но ти не преставаш да се набутваш навяскъде. Говорех с Даниеле и и казах, че те споменава, за да прдизвика повече интерес в спора си с Мария и Странджата и ти веднага скочи. Вече за Н-ти път ти казвам да четеш по-внимателно .
А това с поета и анонимното изпростяване не го разбирам отново. Явно се мислиш за много духовита щом ми го буташ за втори път пред очите... До момента от двете ни ти си тази, която е влизала анонимо, а е аз...
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by stimi Нед 07 Ное 2010, 11:32

Дано, да е другия Форум, Дано!
Аз не обиждам никого Вода, ако си забелязала!А не ми пука от кой Форум са , просто не обичам да ми се цитира името и затова изисквам незабавна намеса, като го видя изписано.
Не познавам никoй от другия Форум за твое сведение и не пиша от много дълго време там.
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by danielka Нед 07 Ное 2010, 12:07

Не харесвам-Даниелка и всичките и разновидности(никове),защото вкара в един спор с Мария,новородения син на Мария.Това си е доста селска проява и удар под кръста.
Уважаеми г-н Кръстев, Петре,
знаеш ли, че ми е все тая дали ме харесваш или не; няма да се годим я, че да се харесваме;
и ако обичаш не бъди поредната мъжка клюкарка на форума, че то като гледам тук с лопата да ги ринеш, и не ми разправяй бабини деветини, че съм вкарала някого в спор и за неродени и родени отрочета; предисторията е съвсем друга и който има доблеста, нека да си я назове. нито аз, нито стими сме тези, които вкараха г-жата, която прехваляваш в спор; напротив, точно тя беше тази която почна първа, като обиди стими и я нарече "пикинез с обърната захапка" и "стари кокали", намеквайки за нашата възраст. това се случи и не без твое участие, след като ни изкара "дърти, незадоволени и прочие" жени и дори след като ти беше обяснено по най-интелигентния начин, че жената в различни възрасти е по своему красива и привлекателна;
знаеш ли, че колкото и да рипах с/у Линко, накрая той ще излезе абсолютно прав, че тук е свърталище на клюкари и че добре е направил като се е отървал от тях. но добре ще направи ако и от Мухата се оттърве, че за мен той е клюкарка номер 1 на двата форума. само вижте колко "интригански" теми е пуснал по повод Мр. Гийк, Линко, Коко и бгканада. 90% от темите са негово дело.
аз и без форуми живея добре, така че ще оцелея и без този; имам две прекрасни деца и съпруг, ( който ти, г-н Кръстев, без да го познаваш, обиди, като го нарече какво ли не. извинявай, но това е признак за ниската ти култура и има мноооого да работиш в/у нея!) с когото от 16 години сме заедно и не сме си повишавали тон; та камо ли да ми посегне; категорично НЕ ОДОБРЯВАМ НАСИЛИЕТО В/У ЖЕНИ и това, че ти подкрепяш такова поведение от съфорумци е достатъчен показател, че си мъж само на хартия. затова като казвам, че има тук присъстващи, които са плаши-путарници, дано си разбрал за кого се отнася!
а що се отнася до 'вулгарния" език, който съм била употребявала, нямам нищо напротив да ми бъде посочено къде, в коя тема съм обидила "вулгарно". разбира се, не така стоят нещата от драгите съфорумци, които ме обиждаха пред "зоркия" поглед на админа и разбира се такова поведение беше толерирано от него. няма лошо - нали са си приятелчета, хапват, пийват заедно и се подкрепят; НО след като за едни има правила и биват наказвани, че били обиждали ( пример: батето и стими изглежда са двойката отнесла най-много), се питам, защо няма и наказание за другите или това да заплашиш човек във форума с физическа саморазправа, изглежда не е нарушаване на правилата?
както и да е. преди няколко дена килл-ю каза нещо... и тук има "свои и свои". много съжалявам, че и този форум отиде в грешна посока; може би в началото замисъла му е бил друг, но сега е свърталище на интриги, клюки, обиди и толериране на всичко това. мислех си, че форумите са за кеф, отмора... да се повеселим както го правихме преди време, но съм се излъгала; айде със здраве и наистина... правете си кефа! тогава си заслужава да влизаш в нет-пространството; иначе ... иначе .. всичко губи смисъл!
поздрави и хубав ден!
П.П. А, и няма смисъл да хабите пръсти по клавишите и да му обяснявате как вие сте прави а аз не. горенаписаното е мое лично мнение и не ангажирам никого с него!

стими, пожелавам ти да намериш така търсените "интернет-приятели". няма проблем, че си ме отписала от фейсбук, след като това е било много важно за теб; аз съм над тези неща. желая ти всичко най-хубаво!

.... Линко... да те адд-на ли за другарче във фейсбук, а? Wink

danielka
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by Petar Krastev Нед 07 Ное 2010, 12:47

Вода написа: Аз нямах желание да общувам с теб, още от момента, в който първо ни покани, а после каза, че отменяш поканата си защото не сме били от една черга..

Стойне,аз от твоята черга ли съм?Ша взема да си купя едни щори от разпродажба,ще си сменя пода с паркет от 70 години и да взема да одаря една розова боя на спалнята и ставам от твойта черга.А,да не забравя,ще взема да напусна мойта работа и да започна да работя чертожник на минималната заплата,после ще се помоля на баща ми да купи с заем от банката един изкъртен блок и да му пуска парното по 15-20 мин. на ден и ставам от твойта черга.
само барака в Сен Катрин не можеш да ме убедиш да взема-все пак и аз имам точка на пречупване,преди да ме вземат в лудницата.

Petar Krastev
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 356
Дата на регистрация : 02.05.2010

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by myhata II Нед 07 Ное 2010, 12:55

danielka написа:
Не харесвам-Даниелка и всичките и разновидности(никове),защото вкара в един спор с Мария,новородения син на Мария.Това си е доста селска проява и удар под кръста.
Уважаеми г-н Кръстев, Петре,
знаеш ли, че ми е все тая дали ме харесваш или не; няма да се годим я, че да се харесваме;
и ако обичаш не бъди поредната мъжка клюкарка на форума, че то като гледам тук с лопата да ги ринеш, и не ми разправяй бабини деветини, че съм вкарала някого в спор и за неродени и родени отрочета; предисторията е съвсем друга и който има доблеста, нека да си я назове. нито аз, нито стими сме тези, които вкараха г-жата, която прехваляваш в спор; напротив, точно тя беше тази която почна първа, като обиди стими и я нарече "пикинез с обърната захапка" и "стари кокали", намеквайки за нашата възраст. това се случи и не без твое участие, след като ни изкара "дърти, незадоволени и прочие" жени и дори след като ти беше обяснено по най-интелигентния начин, че жената в различни възрасти е по своему красива и привлекателна;
знаеш ли, че колкото и да рипах с/у Линко, накрая той ще излезе абсолютно прав, че тук е свърталище на клюкари и че добре е направил като се е отървал от тях. но добре ще направи ако и от Мухата се оттърве, че за мен той е клюкарка номер 1 на двата форума. само вижте колко "интригански" теми е пуснал по повод Мр. Гийк, Линко, Коко и бгканада. 90% от темите са негово дело. аз и без форуми живея добре, така че ще оцелея и без този; имам две прекрасни деца и съпруг, ( който ти, г-н Кръстев, без да го познаваш, обиди, като го нарече какво ли не. извинявай, но това е признак за ниската ти култура и има мноооого да работиш в/у нея!) с когото от 16 години сме заедно и не сме си повишавали тон; та камо ли да ми посегне; категорично НЕ ОДОБРЯВАМ НАСИЛИЕТО В/У ЖЕНИ и това, че ти подкрепяш такова поведение от съфорумци е достатъчен показател, че си мъж само на хартия. затова като казвам, че има тук присъстващи, които са плаши-путарници, дано си разбрал за кого се отнася!
а що се отнася до 'вулгарния" език, който съм била употребявала, нямам нищо напротив да ми бъде посочено къде, в коя тема съм обидила "вулгарно". разбира се, не така стоят нещата от драгите съфорумци, които ме обиждаха пред "зоркия" поглед на админа и разбира се такова поведение беше толерирано от него. няма лошо - нали са си приятелчета, хапват, пийват заедно и се подкрепят; НО след като за едни има правила и биват наказвани, че били обиждали ( пример: батето и стими изглежда са двойката отнесла най-много), се питам, защо няма и наказание за другите или това да заплашиш човек във форума с физическа саморазправа, изглежда не е нарушаване на правилата?
както и да е. преди няколко дена килл-ю каза нещо... и тук има "свои и свои". много съжалявам, че и този форум отиде в грешна посока; може би в началото замисъла му е бил друг, но сега е свърталище на интриги, клюки, обиди и толериране на всичко това. мислех си, че форумите са за кеф, отмора... да се повеселим както го правихме преди време, но съм се излъгала; айде със здраве и наистина... правете си кефа! тогава си заслужава да влизаш в нет-пространството; иначе ... иначе .. всичко губи смисъл!
поздрави и хубав ден!
П.П. А, и няма смисъл да хабите пръсти по клавишите и да му обяснявате как вие сте прави а аз не. горенаписаното е мое лично мнение и не ангажирам никого с него!

стими, пожелавам ти да намериш така търсените "интернет-приятели". няма проблем, че си ме отписала от фейсбук, след като това е било много важно за теб; аз съм над тези неща. желая ти всичко най-хубаво!

.... Линко... да те адд-на ли за другарче във фейсбук, а? Wink


Охоо,така значи ся като на тебе ти пикаят ф устата аз съм ти виновен Голямкеф lol!
Я да дръпнем малко завеста и да се уверим кой какъф бил и защо Смайли с българското

От danielle До myhata II, Пет Сеп 11, 2009 12:48 pm

Има нещо вярно за Валентинчо, щото преди идваше да чете, а сега вече не се вясва из форумите... Ами ти се сети... търговското директорче на Арсенал как да стане мияч на чинии...
Пожарната е умлашен от стандарта.. това ми го потвърдиха.Сигурен източник!

А онзи сладоледаджиия Гошката дето го кефило това повече, отколкото да си научен сътрудник на БАН, сам по себе си говори, какъв учен го е раздавал...

Има още много материал тоя е от най софт ,и за гн Гикс и за Линко и за Водътъ ,ако искаш да ги публикувам,ако ли не веднага да си връщаш думите назад :-)

Гот

Има още много бисери lol!
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by gost Нед 07 Ное 2010, 13:01

клюките снесени от мухата продъжават Радостен
ще кандидатства за приза "клюкар на годината" :)

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by stimi Нед 07 Ное 2010, 13:04

Знам си аз - Agent 000II- кодово наименование Мухинка :) lol! :)
( трите нули са за да покажат уважение, щото ако са 2 ще означава кенеф)
P.S.Муха да не вземеш сега да се обидиш...Това е на майтап! Голямкеф
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by gost Нед 07 Ное 2010, 13:58

Публикувано на: Нед Окт 31, 2010 2:38 pm
Linko написа:Муха, когато започнеш ти самият да даваш отговори, можеш да се надяваш и да ги получваш.
Отделно, че нееднократно си ми заявявал как ти е все тая какво казвам т.е. че си ми дал "свободно" отдавна.

Ако продължаваш да не пишеш по зададената тема, а да подхвърляш заядливи реплики и въпросчета от личен характер, ще те изхвърля от форума като мръсно коте от сладкарница. :)
??? kvo stana muha? raqdlivi repliki ot lìchen harakter??? kojv sega e kliukarkata. dori linko ti go e kazal i to naskoro.

gost
Гост


Върнете се в началото Go down

odobrqvate li - Page 4 Empty Re: odobrqvate li

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите