Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcapДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Voting_barДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcapДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Voting_barДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcapДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Voting_barДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcapДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Voting_barДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcapДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Voting_barДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcapДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Voting_barДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcapДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Voting_barДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcapДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Voting_barДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcapДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Voting_barДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcapДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Voting_barДобре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

+6
kralimarko
fluid
myhata II
stimi
kill_u
Marginal
10 posters

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Кефи ли ви да ви обсъждат ???

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcap27%Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcap9%Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcap27%Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 27% 
[ 3 ]
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcap0%Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcap9%Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcap9%Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcap9%Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_lcap9%Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Vote_rcap 9% 
[ 1 ]
 
Общо гласове : 11
 
 

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by stimi Нед 31 Окт 2010, 13:49

fluid написа:По-скоро разбирам въпроса на анкетата "кой" като участник във форума според това какво мисли и как го изразява. Или какъв е самият той във форума.
Ами така е! Давайте, дерзайте! Аз съм много агресивна и във Форума, и в живота, във Форума непремерено-агресивна, в живота-премерено...На това се дължи и успехът ми вярвам, защото аз се имам без да се хваля за една успешна личност и това какво казал тоя или оня не ме засяга ни най-малко!:)))
Не позволявам обаче да се коментират хората около мен, защото Те не искат да бъдат коментирани!

stimi
Писачко
Писачко

Брой мнения : 4915
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Mr800Days Нед 31 Окт 2010, 14:05

гласувах с ДА.през тояжкаа ми е кой кво казал по моя адрес.за мен е важно да съм в добро здраве,кесията да е пълна с жълтици и да ми става тояжката,че току виж сме се изложили пред чужденците.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Marginal Нед 31 Окт 2010, 14:06

fluid написа:
Marginal написа:
fluid написа:Само да попитам - защо няма и един кратък отговор "не"? "Личният ми живот е супер таен" даже мисля, че не попада в обекта на анкетата.
Фече има.
Що па да не попада ф обекта на анкетата?
Така мисля, защото във форума се знае за личния ни живот толкова, колкото сме споделили. По-скоро разбирам въпроса на анкетата "кой" като участник във форума според това какво мисли и как го изразява. Или какъв е самият той във форума.
Ааааааааааааааааа, не съм съгласен.
Има едни такива - специални хора, които се стараят много прилежно да информират останалите точно за това - което не сме споделили.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Linko Нед 31 Окт 2010, 14:49

Обсъждайте, но не забравяйте и че ще бъдете обсъждани. :)
На някои им доставя голямо удоволствие да сеят лъжи и измислици за другите, ама им става става много криво и се обиждат като чуят нещо за себе си. Wink
Тогава скачат като ужилени, макар и до този момент да са развивали тезата,че всичко е само за забавление, нереално е, то е далеч от действителността и т.н.
Нали така, Мр800 не знам какво си?
Нали така, Хълка?
Нали така, Парацко?
Нали е така, Даниелке?
Нали така, Стимка?

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by fluid Нед 31 Окт 2010, 15:12

Marginal написа:Ааааааааааааааааа, не съм съгласен.
Има едни такива - специални хора, които се стараят много прилежно да информират останалите точно за това - което не сме споделили.
Може да е така в българската "общност" в Канада. Забелязах, че благодарение на форумите българите от Монреал знаят подробности от личния живот на тези от Ван и обратно. Та много съм учудена от това - все пак часовата разлика е 3 ч., огромно разстояние... Какво значение има личният живот, сигурно за избиване на лични комплекси. Wink
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Marginal Нед 31 Окт 2010, 15:34

fluid написа:
Marginal написа:Ааааааааааааааааа, не съм съгласен.
Има едни такива - специални хора, които се стараят много прилежно да информират останалите точно за това - което не сме споделили.
Може да е така в българската "общност" в Канада. Забелязах, че благодарение на форумите българите от Монреал знаят подробности от личния живот на тези от Ван и обратно. Та много съм учудена от това - все пак часовата разлика е 3 ч., огромно разстояние... Какво значение има личният живот, сигурно за избиване на лични комплекси. Wink
Така е по цял сфят.
Разбира се, има нации които обичат да го правят повече от другите (кат наща например).
Та, аз ф България имах съседка която беше куца и киснеше по цел ден пред прозореца полу прикрита и скиваше и слухтеше сичко което ставаше.
Махаше се от прозореца само кат дойдеше шум от къмто коридора (протифоположната страна на прозореца), за да отиде да скива през шпионката и да слухти Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 186909 .
Имаше и 1 семейстфо от съседния фход които много старателно осфедомяфаха сички за "сичко" ...
Скивах ги по някога от джама как обаждаха с некой, по некога по полофин - един час.
Слушателя често поклащаше глафа ф знак на фърхофна изненада и фъзмущение при чуването на "тайните" от личния жифот на тоя или оня ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by fluid Нед 31 Окт 2010, 15:49

Баба ми имаше съседка, която не пропускаше нищо. И понеже не можеше да спи през нощта, и тогава дебнеше. Един път, като гледала през шпионката на врата, защото имало страхотен шум на стълбището, видяла как двама пияни мъже се борят яко и дори не разбрала как те се блъснали във врата й и в следващия момент се оказала под нея с двамата мъже отгоре. Най-чудното е, че нищо не й станало. Беше слабичка и жилава баба.
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by stimi Нед 31 Окт 2010, 15:51

Linko написа:Обсъждайте, но не забравяйте и че ще бъдете обсъждани. :)
На някои им доставя голямо удоволствие да сеят лъжи и измислици за другите, ама им става става много криво и се обиждат като чуят нещо за себе си. Wink
Тогава скачат като ужилени, макар и до този момент да са развивали тезата,че всичко е само за забавление, нереално е, то е далеч от действителността и т.н.
Нали така, Стимка?
Аааа, Моля да си имаме Уважението, Гусин Полковник! Не ви познавам и никога не съм си позволила коментарии по Ваш адрес. За сметка на това Вие ме нарекохте "Парвеню" като за Добре дошла във вашият Форум...
Ами какво очаквахте да кажа: Вярно такава съм! Ами не съм, а и не сме вече във времето, когато ни обясняваха други какви сме!
Баща ми беше наричан нееднократно крадец, лъжец и измамник, от хора, които също не го познават.
Бизнеса му беше мърлян откровено и неприкрито от човек, който с чиста съвест мога да определя като най-ниско ниво на утайката.
Ами, не обичам социаладжиите и мързeливците ,верно е! Всеки, който хрантутя пряко волята си не го обичам! Това грешно ли е, Моля?
P.S.Сред моите познати и приятели няма и бивши военни също.Съжалявам-Въпрос на вкус, както обича да казва Марги!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Mr800Days Нед 31 Окт 2010, 15:52

линко,аз от канатските форуми познавам лично единственно хъла и за никой друг нищо не знам и никой не ме интерисува.
обаче за мен и него всички и всичко знаят.
чак се чудя що сме им толкова интересни,е гледай има и хора които са ни разучили автобиографиите от майчиното ни мляко та чак до сега.в това число и ти.
аве старши ти без клюката си загубен ,не можеш да живееш.нямаш ли други занимания които да те крепят,че ходиш да нюхаш кой къв е,кой кого познавал,кво казал,как го казал.
бе уж си голям и зрял мъж за какъвто ни се докарваш,ми аз да ти кажа използвай когато се защитаваш аргументи,а не клюки,тва да не ти е казармата на бай ти тодор живков дето биеше каскета на плаца.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by stimi Нед 31 Окт 2010, 15:58

fluid написа:Баба ми имаше съседка, която не пропускаше нищо.
О-ооо много обичам откровено да скандализирам такива.Айде да не се връщаме към темата дето правихме секс на кухненската маса при запалени лампи, щотo един не преставаше неприкрито да ме шпионира и да ми се показва...Е, имаше резултат! След това не си позволи това своеволие нито веднъж!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Mr800Days Нед 31 Окт 2010, 16:05

тоя е бил таен агент на линко,от мен да го знаеш
линко е използвал СРСта докато вие се усетите кво става

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Marginal Нед 31 Окт 2010, 16:17

fluid написа:Баба ми имаше съседка, която не пропускаше нищо. И понеже не можеше да спи през нощта, и тогава дебнеше. Един път, като гледала през шпионката на врата, защото имало страхотен шум на стълбището, видяла как двама пияни мъже се борят яко и дори не разбрала как те се блъснали във врата й и в следващия момент се оказала под нея с двамата мъже отгоре. Най-чудното е, че нищо не й станало. Беше слабичка и жилава баба.
Тфа е щот падайки си е мечтаела да я нема фратата между нея и кочофете Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 286348 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Marginal Нед 31 Окт 2010, 16:20

stimi написа:
fluid написа:Баба ми имаше съседка, която не пропускаше нищо.
О-ооо много обичам откровено да скандализирам такива.Айде да не се връщаме към темата дето правихме секс на кухненската маса при запалени лампи, щотo един не преставаше неприкрито да ме шпионира и да ми се показва...Е, имаше резултат! След това не си позволи това своеволие нито веднъж!
Тоя бил голем балък.
Ако бех на негово место, щях да почна дори да мастурбирам ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by stimi Нед 31 Окт 2010, 16:31

Mr800Days написа:тоя е бил таен агент на линко,от мен да го знаеш
Да и сега ще ми извади компромат, Нали? Само, че на мен ми дреме на шапката!... Wink
Интересно ми е само каква е далаверата на Гусин Новият Собственик да му поддържа реда във Форума човек, който обяснява единствено на новите как да си попълнят формулярите и след това да вземат социал...scratch
Щото за това не се изисква особено някой да ти дава акъл... Объркан
А, ми изглежда интелигентен мъж, поне от писаниците му, които съм чела...Някак си не ми се вписва хич в картинката. Объркан
Всички, които се осмелят да споделят личен опит -добър или лош, който ги е извел едно стъпало по-високо от социала, биват неминуемо изгонвани.
Аз ако бях нов имигрант по-би ми се щяло да разбера как да започна работа, с какви трудности бих се сблъскал, как да се прекфалифицирам, ако моята специалност не е сред търсените,как да започна собствен бизнес...с една дума как да се интегрирам без да съм в тежест на приемното общество.
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by stimi Нед 31 Окт 2010, 16:36

Marginal написа:Тоя бил голем балък.
Ако бех на негово место, щях да почна дори да мастурбирам ...
Че знам ли може да е мастурбирал, под прикритието на завесата, ама не беше поне открито, което за мен автоматично го прави плъх....
А аз с мъже-плъхове не се занимавам!Дори не ги удостоявам и с внимание!

stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Mr800Days Нед 31 Окт 2010, 16:39

ми за това му стига експирианса на човека,да съветва как да се вземе социал и да наднича чрез посредници под фустите на чуждите булки.
всеки останал по знаещ и по можещ се слага на тезгяха на компроматите.чакай ти от комунист нещо по различно.за него има една поговорка-вълка козината си мени ,но нрава не.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by myhata II Нед 31 Окт 2010, 17:53

Искаш да каеш че некой е копнал снимките на Стимката и му ги пратил по скайпито и от там по веригата... Шокиран Объркан
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by stimi Нед 31 Окт 2010, 18:01

Ха, че те не са били тайни. Да им се радва - жив-здрав!
Не виждам само с какво ме компроментират, ама както и да е...BTW?!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by слонIII Пон 01 Ное 2010, 13:38

kill_u написа:Да, ма само ако е верно тва което обаждат Извънземно
и аз гласувах за същото :)

слонIII
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 178
Дата на регистрация : 08.09.2010

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by слонIII Пон 01 Ное 2010, 13:44

Сред моите познати и приятели няма и бивши военни също.
ей тази думичка "бивши" направо ми бърка незнам къде. няма такова понятие "бивши проститутки, бивши алкохолици, бивши наркомани, бивши ченгета и тем подобни". Wink

слонIII
Почти не пише
Почти не пише

Male
Брой мнения : 178
Дата на регистрация : 08.09.2010

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by stimi Пон 01 Ное 2010, 13:50

слонIII написа:и аз гласувах за същото
После иди обяснявай, че нямаш сестра! Аз знам едно е редно и така са ме възпитавали: Никога не обсъждай някой зад гърба му, щото после почват интерпретациите от тоя или оня! :(
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Mr800Days Пон 01 Ное 2010, 15:29

ей това клипче линката ми го прати на лични.наследете му се:
http://www.youporn.com/watch/97007/mature-slideshow/?from=categ_vbwn

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Marginal Пон 01 Ное 2010, 15:35

Май Линката го бъркаш с некой друг, ма както и да е ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by stimi Пон 01 Ное 2010, 15:46

И аз така си мисля.
Бате, пусни се тебе в акшън...Не ми пускай мадами! Аз от женуря не се интересувам! Шокиран
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Mr800Days Пон 01 Ное 2010, 16:33

босс кълна се в тояжкаа си/това ми е най ценното/ че линката ми прати тоя клип.и кво толкова има на него,една полу гола жена на която много и се ебе.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Marginal Пон 01 Ное 2010, 16:34

Е, кфо ше се кълнеш кат че ли ми зафиси здравето от тфа ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by stimi Пон 01 Ное 2010, 16:46

Mr800Days написа:босс кълна се в тояжкаа си/това ми е най ценното/ че линката ми прати тоя клип.и кво толкова има на него,една полу гола жена на която много и се ебе.
Пак добре, че не ти е изпратил клип с мои снимки...Не че са супер тайни, ама все пак тук влизат и деца да четат понякога...(това- на майтап разбира се, щото не се познаваме!)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Mr800Days Пон 01 Ное 2010, 16:48

ма твоето може да не зависи,ама аз трябва да съм луд да лъжа,щото нали знаеш ,ако не е верно ще ми умре тояжката,а аз както заявих и преди много държа на него

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Mr800Days Пон 01 Ное 2010, 19:20

стими е ти и едно порно с мен
http://www.youjizz.com/videos/passionate-lovemaking--2171876.html

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Mr800Days Пон 01 Ное 2010, 19:22

ето и едно за босса да оплакне очите
http://www.youjizz.com/videos/lovely-redhead-cries-while-fucked-hard-by-bbc-2173194.html

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by stimi Пон 01 Ное 2010, 19:36

Това от кой период е :канадския, американския или аустралийския?...Повервах ти! Брей няма друг искрен народ като мене...Такова ейнджълче ...Wink
Видя ли новите ми снимчици?...Плезене

stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Добре де, ми са кой да обсъждаме ??? - Page 2 Empty Re: Добре де, ми са кой да обсъждаме ???

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 3 Previous  1, 2, 3  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите