Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Мисия невъзможна Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Мисия невъзможна Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Мисия невъзможна Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Мисия невъзможна Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Мисия невъзможна Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Мисия невъзможна Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Мисия невъзможна Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Мисия невъзможна Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Мисия невъзможна Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Мисия невъзможна Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Мисия невъзможна Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Мисия невъзможна Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Мисия невъзможна Vote_lcapМисия невъзможна Voting_barМисия невъзможна Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Мисия невъзможна Vote_lcapМисия невъзможна Voting_barМисия невъзможна Vote_rcap 
myhata II (6266)
Мисия невъзможна Vote_lcapМисия невъзможна Voting_barМисия невъзможна Vote_rcap 
stimi (4915)
Мисия невъзможна Vote_lcapМисия невъзможна Voting_barМисия невъзможна Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Мисия невъзможна Vote_lcapМисия невъзможна Voting_barМисия невъзможна Vote_rcap 
7george (3967)
Мисия невъзможна Vote_lcapМисия невъзможна Voting_barМисия невъзможна Vote_rcap 
danielle (2594)
Мисия невъзможна Vote_lcapМисия невъзможна Voting_barМисия невъзможна Vote_rcap 
Вода (2380)
Мисия невъзможна Vote_lcapМисия невъзможна Voting_barМисия невъзможна Vote_rcap 
fluid (2183)
Мисия невъзможна Vote_lcapМисия невъзможна Voting_barМисия невъзможна Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Мисия невъзможна Vote_lcapМисия невъзможна Voting_barМисия невъзможна Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Мисия невъзможна

+4
Fire
Marginal
stimi
fluid
8 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Мисия невъзможна Empty Мисия невъзможна

Писане by fluid Вто 26 Окт 2010, 07:03

Намерих този разказ в интернет и ми хареса / с изключение на това с бинокъла/. Не очаквам някой да коментира, но ако желаете - моля! :)

МИСИЯ НЕВЪЗМОЖНА
Ина Григорова

“Получа ли това, което искам, никога не го поисквам пак”
Кортни Лов


Веселата Вдовица на Сиатъл печели с нокаут в първия рунд именно защото мисли като мъж, или хайде, от мен да мине, като премного взела и дала жена, което е същото. Докато вие, мъжете, вървите през житейската горичка с кошничка в ръка и си тананикате; докато берете цветята на нашите чувства и гъбките на нашето “да”; докато ни откъсвате и залюбявате на някой пън, на нас не ни остава нищо друго освен да запушим уши, да притворим очи и да си представим, че ви няма. Не и такива. Други може би.
Ето какви:
Има едно много хубаво момче от отсрещния блок – гледам го всяка сутрин как излиза на балкона, протяга се, здрависва се надълго с гирите и ободрен поглежда света от петия етаж. Има нещо различно в този поглед, нещо свежо и по детски смаяно. Това е поглед на рицар, проспал няколко века и объркан от прозрението, че в това царство няма принцеси за спасяване и злодеи, с които да се дуелираш. Обаче има, има… Само ако погледнеш отсреща, бейб, към втори вход, трети балкон отгоре надолу, сините пердета.
Веднъж го срещнах и на Земята. Заключваше с една ръка голфа си и крепеше огромен плик с продукти между коленете. От плика се изтърколи един портокал и мина пред краката ми. Спрях го с остричкото на обувката. Представих си как погледът му проследява траекторията на оранжевата сфера, плъзва се нагоре по глезена ми и още по-нататък, към заветното според дядо ми място, където свършва чорапът и почва целулитът. Ох! Оператор – Тиери Арбогаст. За да има и кръв по-нататък. Бях шармантна, макар да не знам точно какво означава това. Подадох му портокала и погледите ни се заклещиха като съседни парченца от пъзел. Така биха щракнали и телата ни ако им бяхме дали шанс. Но той беше премного рицар, а аз – премного дама. Предпочетохме да оставим връзката си в царството на приказките – да изтъркваме по чифт обувки всяка нощ, а на сутринта да се събуждаме с омерзение. Понякога вечер стоя сама между две връзки – едната приключила, защото съм го хванала с момичето от бингото, което като влязох, от страх извика “Линия!”, а другата на път да започне поради липса на по-добро. Тогава гася лампата, наливам си чаша шардоне, пускам си Аланис и гледам към прозореца му… Имам си един стар оперен бинокъл.
Нищо не е тъй мощно като връзката, която никога не ще бъде консумирана. Тя е топката на най-високото клонче на елхата, която никога няма да се счупи. Тя е плакатът на Джон Ленън, който никога няма да почне да пише летни хитове. Тя е лятната ваканция на Хаваите, от която никога няма да се върнеш с разстройство и в хотела да е нямало топла вода, защото никога няма да отидеш.
Но и платоничната любов е нещо повече от това цял живот да си падаш по някого, защото не сте имали възможност да се чукате. Платоничната любов не е просто фрустрирано желание, не е време спряно в момента на посягането, след който никога няма да последва жест като на Стоичков към страничен съдия, вдигнал флаг за засада. Платоничната любов е пропуснатото вечно щастие, отделено от теб с бодливата тел на хиляди “ако” … Ако бях казала: как го пиеш кафето… Ако беше отвърнал: предпочитам го сутрешно…
Един познат обича вместо чао да казва “виж ме как се отдалечавам”. Макар и подхвърлен на шега, този израз прави точна кардиограма на платоничната любов – фатално съзнаване, че щастието е било на една ръка разстояние, но си го оставил да мине необезпокоявано. Красотата на безвъзвратното завиване зад ъгъла. То даже се е обърнало и ти е намигнало, но ти си запазил спокойствие и достойнство и сега ти иде да се гръмнеш в гордо вдигнатата глава. Потъваш в сладката болка, че сам си се прецакал, обаче лекичко и подличко те отрезвява мисълта, че “ако” все пак въвежда условно наклонение и че може би условията нямаше да ти харесат чак толкова…
Не се лъжете – една мечта не може да се внедри в промишлеността на живия живот, без да изгуби от безсмъртието си. Платоничната любов е вечна, защото не може да бъде вгорчена от хинина на навика, скуката и изневярата. Тя никога няма да бъде пробвана в реални условия – никой краш-тест няма да я смачка, манекенът на шофьорската седалка винаги ще си остане цял и усмихнат. Платоничната любов ни връща вкуса за живота, припомня ни колко много означават малките неща. Моментът, когато му подавах портокала цял живот ще остане култов за мен. По-интимен и от най-бавното проникване, по-разкъсващ и от най-бавния кунилингус. Един портокал с часовников механизъм, който винаги ще се нулира секунда преди взрива. Защото платоничната любов също е заредена еротично, тя не е академична и хладна, както смятат някои невкусили от нея. Дори името на Платон означава Широкоплещестия, и ако намерите нещо платонично в това, кълна се, веднага ще задраскам от тефтерчето си всички спасители, заради които съм плувала към шамандурата на черен флаг.
Платоничният любовник е ключът към перманентната емоционална зареденост. Не можеш да му изневериш, не можеш да му изпуснеш потресаващия пръстен с инициалите в канала и да трябва да отвива оная капачка под мивката, не можеш да му настъпиш хамстера или да му изпереш любимата бяла риза в тандем с лилавата си нощница. Някои смятат, че платончната любов е убежище за прекалилите, алказелцер-ът за махморлука на еднократните връзки без име. Може. Но фактът, че обичаш много чисто и безкористно, някак си те изкупва от тази виновност. Щастлива си от факта, че той диша някъде по същата земя и дъхът му пречиства атмосферата, затваря дупката в озоновия слой… така както сълзите ти за него неутрализират петрола в световния океан.
Платоничната любов е неконсумирана, но това не значи, че е несподелена. Ти твърдо вярваш, че ако не беше тази куца карма, тези спечени обстоятелства и – най-вероятно - дебелата му жена, отдавна да сте дали нежни имена на всички домакински уреди, примерно, за да си ги поисквате и подавате, без да разваляте магията. А фактът, че той те вижда като бяло привидение зад синята завеса – или оня път с покупките – като Ева в секретарски костюм, объркала овощната символика в полза на по-екзотичното, не означава, че не те познава. Това, че никога не те вижда обрината, пияна или рошава, не значи, че не те вижда истинска. Той просто те вижда такава, каквато си била, преди многото необмислени отдавания и преждевременни сбогувания да направят сърцето ти на швейцарско сирене. Вижда те, каквато си била, когато си имала сили да четеш книжки и да засичаш времето на залеза. Преди мирното съвместно съществуване с някой да превърне съботата ти в безкрайна презентация на домакински уреди с идеална цел. Пред един-единствен зрител – плюшения слон, на който му е паднало оченцето, но и на него платоничният любовник може да му го залепи. Само той знае как.
Платоничната любов е мираж в пустинята от контактни спортове, където колкото по-хубаво е било чукането, толкова по-тъжно е на сутринта. Миражът няма близък план, на който да личат кутии от бира и фасове. Платоничният любовник не може да стане 100 кила, да се оригва след ядене и да заспи, преди ти да свършиш. Дори напротив – ако добрата техника означава забавяне на мига на блаженството, платоничният любовник е най-добрият техничар в света, защото отлага ad infinitum. Затова, научете се да обичате платонично. Това ви гарантира цял един живот на предоргазмено плато…
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by stimi Вто 26 Окт 2010, 08:41

Много е хубаво, ама малко не е за мен! Просто нямам време! Не знам одъртях ли, що ли, ама предпочитам, ако искам някого да го взема сега, дори с риск да е еднократно...Другото убива, а не съм вече на 18 за съжаление!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by fluid Вто 26 Окт 2010, 09:09

stimi написа:...предпочитам, ако искам някого да го взема сега, дори с риск да е еднократно...
:-)
Предпочитам трайните неща. Дори като тези от разказа. :)
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by Marginal Вто 26 Окт 2010, 10:21

Кортни е дрогирана въркулачка, поне беше де.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by stimi Вто 26 Окт 2010, 10:54

fluid написа:
Предпочитам трайните неща. Дори като тези от разказа. :)
Пак говориш като майка.Няма нищо трайно, всичко е преходно, а платоничната любов уморява! Аз съм динамична персона....Не е за мен!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by fluid Вто 26 Окт 2010, 11:09

stimi написа:Пак говориш като майка.
Винаги едното ни "Аз" е нашата майка. При някои хора то доминира над собственото "Аз"...
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by stimi Вто 26 Окт 2010, 11:37

Не и при мен, не и при мен!Прекалено съм независима.
Иначе Къртни Лaв наистина не е най-добрия пример, щото за мен тя си беше просто един боклук.
Извинявам се за крайната оценка, ама лично мнение, какво да се прави!
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by Fire Вто 26 Окт 2010, 15:53

.



Последната промяна е направена от Fire на Пет 11 Фев 2011, 17:01; мнението е било променяно общо 1 път
Fire
Fire
Почти не пише
Почти не пише

Female
Брой мнения : 197
Местожителство : Монреал
Дата на регистрация : 27.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by Вода Вто 26 Окт 2010, 16:00

Този разказ много ми прилича на един разказ или част от роман на Молиер , не На Балзак...Та там имаше една особа, в която беше влюбен един ужасно богат чичко, тя не го харесваше, но се чувстваше спокйна и сигурна от мисълта, че той я обича. По едно време тя имаше ужасна нужда от пари и реши да спи с него, но когато само му намекна нещо, тя разбра, че той не я желае изобщо или по-точно, ако спи с него тя ще развали магията. Той е влюбен в нея палтонично.Той е влюбен в образа на една целомъдрена честна съпруга, която в никакъв случай няма да изневери, той е влюбен във физическия и душевен идеал, който си е изградил за съпруга и дори една целувка би убила любовта му.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by Marginal Вто 26 Окт 2010, 16:41

Мисия невъзможна 714860
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by Fire Вто 26 Окт 2010, 16:54

.



Последната промяна е направена от Fire на Пет 11 Фев 2011, 17:00; мнението е било променяно общо 1 път
Fire
Fire
Почти не пише
Почти не пише

Female
Брой мнения : 197
Местожителство : Монреал
Дата на регистрация : 27.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by fluid Вто 26 Окт 2010, 17:41

Вода написа:...Той е влюбен в образа на една целомъдрена честна съпруга, която в никакъв случай няма да изневери, той е влюбен във физическия и душевен идеал, който си е изградил за съпруга и дори една целувка би убила любовта му.
Вода, все си мисля, че един мъж може да обича жена, но не и идеал за съпруга... Молиер ми е много архаичен и малко инфантилен.
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by fluid Вто 26 Окт 2010, 17:44

Fire написа:И все пак си е друго истинската, реална и физическа любов !
Точно така си е Fire! :-)
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by 7george Вто 26 Окт 2010, 22:30

Като юноши, преминахме от света на платоничните в света на грубите и реални любови. Скоро се очаква да се оттеглим пак в света на приказките, воайорството, мечтателството и платониката. Такива идеи ми внушава горното произведение.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by stimi Вто 26 Окт 2010, 22:50

Сега ще ти метна един портокал чак до Калгари и ще видиш ти!!!...Голямкеф
Where is the Fly II? I miss him...:(((
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Мисия - невъзможна

Писане by TomCruis Чет 28 Окт 2010, 20:42

Да говориш с българи е трудно!
На втората реплика обиновено включват в разговора роднините ти от женски пол. Ама защо?
Щото са повече емоционални отколкото интелектуални и преди да са те разбрали са те напцували.
То е като да играеш тенис с новаци. Ти им подаваш, та да продължи играта, а те гордо забиват. Смайли с българското

TomCruis
Гост


Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by NikolKid Чет 28 Окт 2010, 22:48

Аз пък смятам, че тук се води доста цивилизован спор тоя път. Това с портокала е като платонична задявка. Wink

NikolKid
Гост


Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by 7george Чет 28 Окт 2010, 23:43

stimi написа:Сега ще ти метна един портокал чак до Калгари и ще видиш ти!!!...Голямкеф
Where is the Fly II? I miss him...:(((
Тва го разбирам като закачка. Зацепвам късно.. и то понякога. И не разбирам от намеци. Портокал - бива, далавера. Може и праскови, и яйца на очи.

Тролът се е преродил пак. Или си е забравил паролата.

7balls
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by stimi Чет 28 Окт 2010, 23:48

М-Да възможно е да си е забравил паролата, а възможно е да е станал срамежливко, въпреки че му личи отвсякъде, че е той... :-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by 7george Чет 28 Окт 2010, 23:56

stimi написа:
Where is the Fly II? I miss him...:(((
Нидей... че за такива месиджи Муха получава налъм по главата и 3 дни бан от форумите... :-)
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by stimi Пет 29 Окт 2010, 00:12

Ама то е на майтап, Бре! Абе тия вашите жени май много насериозно се взимат?!... scratch
Понякога толкоз го мразя тоя Интернет, че направо не мога да се дишам... Объркан
А, това да си търсиш някого по тоя начин за свалка си е направо извратено! (лично мнение!) Аз все пак се имам за нормална... Wink
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by Marginal Пет 29 Окт 2010, 00:32

stimi написа:Ама то е на майтап, Бре! Абе тия вашите жени май много насериозно се взимат?!... Мисия невъзможна 714860
Понякога толкоз го мразя тоя Интернет, че направо не мога да се дишам... Мисия невъзможна 111939
А, това да си търсиш някого по тоя начин за свалка си е направо извратено! (лично мнение!) Аз все пак се имам за нормална... Wink
Не е лично, а е на тебе и група съветски учени Мисия невъзможна 550634 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by stimi Пет 29 Окт 2010, 01:07

Абе, не знам дали сме съветски или американски, ама нашиот екип виртуално-пардон платонично не действува... Голямкеф
A, само через помирисване, попивaне и поблизувание... Голямкеф
Брех, пак се изказАх просташки!... :)
P.S.Когато му изнася, разбира се. :-)
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by Marginal Пет 29 Окт 2010, 01:09

Ти фиртуалното синоним на платоничното ли го изкара ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by Brakma Пет 29 Окт 2010, 23:41

Ми кво да е ? Гледаш от дистанция Wink и се облизваш :)
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by ????? Пет 29 Окт 2010, 23:59

И това е разликата между теб и Щерю!

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by Brakma Съб 30 Окт 2010, 00:46

Не знаех, че Щерю гледа от дистанция.. scratch
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by paparazzo Пет 05 Ное 2010, 04:23

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=659718

Един поет продаде щастието на егото си
www.24chasa.bg
Той беше поет. Работи години като безизвестен, чаровен, но средностатистичен дизайнер в известна рекламна агенция. От време на време пишеше стихове, които чат-пат получаваха по някоя награда, и ...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by fluid Пет 05 Ное 2010, 04:57

Людмила Филипова е толкова млада, а защо ли звучи като майка Wink - поучително, служи си с редица морални категории. Дали наистина е такава или в живота си е бунтарка?
"За съжаление поетът е само един от хилядите хора, които се подвеждат по мимолетен успех или слава и изпускат най-скъпи за сърцето им хора, стойности, състояния. Защото в един миг решават, че струват повече, че заслужават повече и най-малкото си струва да се провери дали пък не изпускат нещо. Много щастливи мъже и жени в даден момент си втълпяват, че пропускат нещо и трябва да са като различните. Тези, които отстрани се забавляват. Най-малкото, за да опитат и другото. Много от нас, когато получим всичко, вместо да се зарадваме, да спрем и да го изживеем, решаваме, че заслужаваме повече."
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by paparazzo Пет 05 Ное 2010, 05:11

интересна е тя.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Мисия невъзможна Empty Re: Мисия невъзможна

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите