Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_rcap 
stimi (4915)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_rcap 
7george (3967)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_rcap 
danielle (2594)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_rcap 
Вода (2380)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_rcap 
fluid (2183)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_lcapBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Voting_barBg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

+12
valioiko
b_dav
Вода
Странджата
paparazzo
КПУ
Linko
Hullboy
danielle
Marginal
myhata II
Mr800Days
16 posters

Страница 2 от 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by КПУ Съб 31 Яну 2009, 09:34

А така, почна се май обещания кютек. :)

КПУ
Писачко
Писачко

Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Linko Съб 31 Яну 2009, 09:45

................................


Последната промяна е направена от Linko на Вто 10 Фев 2009, 21:51; мнението е било променяно общо 1 път

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by paparazzo Съб 31 Яну 2009, 09:48

леле брадчет-не беше ли..лай***ет...
щот сиган-банално малко...
:lol:
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Linko Съб 31 Яну 2009, 09:50

............................


Последната промяна е направена от Linko на Вто 10 Фев 2009, 21:52; мнението е било променяно общо 1 път

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by paparazzo Съб 31 Яну 2009, 10:04

тва твойто евтин постулат :lol:
Хъли си дипли пачка и не му дреме с кво ще си сипе бензинец...
Батката си джитка мерседеса...
а монреала съм го признал,за магьосник виртуоз... :lol:
всичките ги намами.... :D


Последната промяна е направена от paparazzo на Съб 31 Яну 2009, 10:13; мнението е било променяно общо 1 път
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Странджата Съб 31 Яну 2009, 10:08

За втори път ще изкажа мнението си за въпросното списание . Според мен списанието е плоско и скучно , наясно съм разбира се , че неговата основна роля е да рекламира бизнеса на няколко човека . Ако си плащат хората ок , който иска да им чете списанието , който иска да прави бизнес с тях . Но има и два морални аспекта . Първият -авторското право , смея да твърдя , че 90% да не кажа повече са преписани статии от местна и бг преса , в това число не включвам бизнес интервютата на заинтересованите разбира се. Ако използваш чужд материал е нормално да обозначиш с дребен шрифт първоизточника. Но това са дребни кахъри , важен е вторият момент - ако тези хора публикуват своята бизнес реклама на фон от постни пълнежчета и това става с пари предоставени от правителството , за културно развитие на бг общността , грях им на душата!

Странджата
Писачко
Писачко

Брой мнения : 673
Дата на регистрация : 15.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Marginal Съб 31 Яну 2009, 10:33

Бате, ти явно не четеш кфо пиша.
ВЪОБЩЕ не ме интересува кво толкова сме им бъркали живота.
А кой какъф мениджър е, още по-малко.
Единстфеното важно нещо е, ч е в резултат на сичко тва, аз си цаках ноф форум и за сега той върви нормално.
Та за мене е далавера сичко тва.
От там нататък, ако ще да си дадат мениджмента на фашисти, феминисти, албанци, обясни ми кво променя за мене тва ???
Най много, да дойдат хора от там тука, кофти ли ше е за мене?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Marginal Съб 31 Яну 2009, 10:37

Линко, обидите ти са прекалено жлъчни и съотфетно ги цензурирах, за да може да ти минават, следващия път ги избери по-меки.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Marginal Съб 31 Яну 2009, 10:40

КПУ, щом ти е смешно, още по-гот, смей се :lmao: , смехът е здраве, а здравето е най-ценното нещо.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Marginal Съб 31 Яну 2009, 10:46

Айдеееееее, разделихте се на два лагера и се обиждате и обвинявате яко Невойна ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Hullboy Съб 31 Яну 2009, 10:51

На Линко простотията и глупостите край нямат. Като разбере че е безпомощен и не може да се защити се почва с лични обиди и интриги.
Ето някои от тях.
- Батката идвал при Хълман да му иска пари. Не вярно
- Хълман бил импотентен? Как разбра бе Линко? Я прати някоя по засукана и млада роднина да видим тя какво ще каже?
- Хълман бил педофил. Ами Хълман с разведени лелки с деца от предишни бракове не се занимава. Чул съм че жената на Линко била с 20-30 години по млада от Линко. Това означава че е Линко е Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Censur11 на втора степен.

Я да видим сега какво написал Хълман за Линко.
- Линко бил военен старшина. Вярно.
- Линко бил на социал. Вярно.
- Линко ходил на държавна програмка за адаптиране в Канада. Вярно.
Всичко по горе Линко сам си го е писaл.

Хълман бил пишман финансист.
Хълман на 2-ра година в Канада имаше собствен финансов бизнес. Без да е във някаква верига ( франчайзинг ) без да плаща на никого комисиони, роялти или други такси характерни за бизнеси които са във вериги.
Целия бизнес от изграждането на тухлите до компютърните програми които ползва, воденене на счетоводство, включително уеб страницата са виждане и изпълненине на Хълман.
Разбирачи като Линко навремето му казваха че щял да се провали, да си загуби парите а днес се мазнят и идват за бизнес услуги при Хълман щото знаят че Хълман дава отстъпки на сънародници.
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Linko Съб 31 Яну 2009, 11:22

........................


Последната промяна е направена от Linko на Вто 10 Фев 2009, 21:52; мнението е било променяно общо 1 път

Linko
Писачко
Писачко

Брой мнения : 717
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by КПУ Съб 31 Яну 2009, 11:47

Леле мале и тука война. Кво има да делите толкова не ми е ясно.
Хълбой кво ти пречи един социаладжия да си гледаш бизнеса, тухлите, счетоводството и т.н. сичките работи дето си ги изброил бе авер?
Линко, кво те бърка кой с кви сексуални предпочитания е? Като му се ще на човека девица да си я търси. Па фанат ли го я родители я куките, той ше си опере пешкира не ти. Пък ти си пази щерката ако имаш такава. :)
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Hullboy Съб 31 Яну 2009, 12:19

Линко написа:.
"А мадамата ако е под 12 г. със сигурност ще ти стане, нали такива си търсиш - девици. Щото ако е по-голяма не ти става"

Айде пак глупостите на Линко.
Линко твойта дъщеря на 12 години ли ще има сексуален живот?
Пожелавам ти го ако това ти е мечтата.
А на 16 може да я зарежеш да живее в къщата на някой бойфренд за да не ти е в тежест докато ти кесеш на социал в Канада и това ти желая.
Питай сервитьорката тя е в такава ситуация с дъщеря и.
А майката на Хълман сервитьорката никога не е виждала щото излъга Хълман и не занесе подаръка както бе обещала за разлика от Хълман който занесе подаръка за дъщерята и го предаде лично няколко месеца преди това.


Последната промяна е направена от Hullboy на Съб 31 Яну 2009, 12:47; мнението е било променяно общо 2 пъти
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Mr800Days Съб 31 Яну 2009, 12:21

Това е положението КПУ.В онова форумче в една от темите Бгмонтреала нямайки други аргументи си позволи да лансира една неистина спрямо мен ,че съм му държал някакви си 5 лева за някаква си заверка и как ги бил забравил вече при положение ,че аз НИКОГА АМА НИКОГА не съм му търсил услугите за каквото и да е било ,освен в случаите когато съм му задавал въпроси чрез форума.
Съответната реакция от моя страна беше да го избъзика за отавската предизборна кампания с която се похвали ,че е организирана от него за да си рекламира бизнеса.След което той отиде да реве и да се жалва на администраторите и последва бан за няколко човека от които само аз и хъла бяхме завинаги изгонени навместо тази съдба да последва него,човека който пусна клеветата ,че съм му дължал някакви си 5 долара за някаква си заверка,докато аз само цитирах неговите думи за целта на отавската автобусна кампания ,думи които излязоха от неговите уста и бяха повторени от мен .
Ето заради тая му клевета по мой адрес ще му пушат здраво ушите.
А ти Линко не се прави на шушумига и си припомни първите си реплики казани веднага след изгонването,какво си склонен да приемеш и какво не в дебатите м/у две страни или да ти го цитирам по памет:
-съгласен съм тук да се водят битки м/у двама опоненти,даже и глави да хвърчат и да имат и по един секондант от всяка страна ,но в тези спорове да се намесва трета страна в подкрепата на даден опонент няма да търпя.
цитирах те в доста възпитан тон за разлика от оригиналното ти изказване от което лъхаше доста агресия и цинизъм.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Hullboy Съб 31 Яну 2009, 12:30

Понеже хората работещи в Бг посолство са клиенти на Хълман, отделно е в много тясни отношения с тях заради факта че Хълман е в ръководството на Бг дружество в града и му се налага да си контактува с дипломатите по различни обществени поводи Хълман ви заявява че заверки на каквито и да е документи за 5 $ няма.
Така че аз съм много скептичен за подобно твърдение "Заверка за 5 $ "


Последната промяна е направена от Hullboy на Съб 31 Яну 2009, 12:42; мнението е било променяно общо 1 път
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by paparazzo Съб 31 Яну 2009, 12:41

леле тая фуражка такава завист я гони -чак язва ще получи...така се е надул плондира..брей ще се пръсне
тва вече на клиничен случай бие...
Канадското знаме

и да вметна само,че ако Хъли е този за който си мисля-у софето въртеха много сериозни кинти.....
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Странджата Съб 31 Яну 2009, 13:25

Папо , кво си го заял човека бе , че си има нашивки за рязане , има , ама кво се занимаваш с него , нито си в Канада да ти папа данъците под форма на социал , нито те реже в оня форум , остави го да си кюта човека , все пак бранил те е , орден има ....

Странджата
Писачко
Писачко

Брой мнения : 673
Дата на регистрация : 15.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Marginal Съб 31 Яну 2009, 14:34

И аз мисля че не е необходимо да се подържа огъня на войната, айде малко Мир !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by КПУ Съб 31 Яну 2009, 14:59

Абе то си е пределно ясно, че за едното нищо никой не се нафърля върху друг. Се някъде са го жегнали, боцнали, прехебали и т.н. Или пък някакъв интерес го бута та да се сръфа с някого.
Разбрах Мистър800дни защо го не дишаш този бгмонтреал ама не разбирам защо като я караш-вараш, и ти и тва момче от Хъл, ама все до администрацията на оня форум го докарваш. Те винаги са в играта и все са взели страната на другия. И се почва с едни абсурдни предположения - секс, пари и не знам си кво. Ма то на мания прилича вашето. Ся тука като ви се дава един вид трибуна да говорите квот си искате срещу други хора и админа трие думите на другата страна, трябва ли да си мисля че си имате ош-беш с Маргинала или с жена му? (тва е бъзикня естествено, Маргинале)

Не ме бъркат мене вашите вражди и приятелства и не ща да се бутам между шамарите ама много се набиват в очите тея неща и затова ви ги казвам. Мислех че тука ще си праим густото и ще се лигавим на воля а то стари вражди се подклаждат и стари сметки се чистят. Чини ми се че туй край няма да има и ще опропастите замисъла на Маргинала.
Пък вие иначе си се плюйте колкото си искате, ако щете се и избиите, се ми е тая.
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Mr800Days Съб 31 Яну 2009, 17:31

няма такива работи като вражди и разчистване на сметките .на мен бгмонтреала нищо не ми е направил даже и ми е симпатичен даже и задочно да се познаваме само от форума ,ама понеже си е усулчекиджия и обича лекичко да клъвва сеа трябваше да дам малко отпор да не ме вземе някой за последното теле ,обаче който не обича и не носи на майтап не е за тази тема .аз лично съм казвал много пъти,че не се вземам на сериозно и не се чувствам нито обиден или засегнат по някакъв начин от някой от участниците от онова форумче,та даже било то модератор или администратор.
ама явно такава ми е природата ,нося обаче обичам и аз да клъввам по малко,не мога да въздържа особенно когато някой си го проси.както виждате от писаниците ми никого не съм обидил или нагрубил до сега ,а все аз гонен и наритван ,щото на някой кухата лейка не може да побере факта ,че тук сме предимно за забавление като открито си казваме мнението било то и различно от това на вожда.

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by КПУ Съб 31 Яну 2009, 18:00

E, значи сичко е за забавление и аз ти вярвам щом като го казваш.
По тая тема аз нема кво повече да кажа щото не го познавам тоя бгмонреал. А ако зема да си съставям мнение за хората по писанията им в нета, значи съм изкукал хептен.
Живи и здрави!
КПУ
КПУ
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 605
Дата на регистрация : 23.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by paparazzo Вто 03 Фев 2009, 07:56

Странджата написа:....нито те реже в оня форум....
добре Странджа съгласих се...
ма имам един въпрос:
кажи за кво старшията те отсвири временно /бана/ там...
bounce bounce bounce
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Странджата Вто 03 Фев 2009, 18:03

Aз имам няколко бана , но първо това няма нищо общо с моя призив и второ не искам да забърквам настоящи съфорумци.

Странджата
Писачко
Писачко

Брой мнения : 673
Дата на регистрация : 15.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by paparazzo Вто 03 Фев 2009, 18:11

добре...
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by danielle Сря 11 Фев 2009, 14:26

Ей на ви последната му обява, че той тук нали не влиза под това име... няма как да рекламира.

bgmontreal написа:Лихвите по ипотеките и цената
на имота са определящите фактори при взимане на решение за покупка или
рефинансиране.

След няколко годишен подем, през 2008 година цените на
имотите в голяма част от Канада започнаха да се стабилизират, а в Торонто,
Калгари и Ванкувър се забелязва сериозен спад.

Лихвите по ипотеките в момента са изключително атрактивни и
отбелязват най-големия си спад от 15 години насам.

Казано с две думи – buyer’s market или купувачът е цар.

При покупка на нов имот ниските лихви ще намалят месечните
ви вноски, докато при рефинансиране натрупаният капитал в имота ви от
повишението на цената му през годините може да се използва за погасяване на
високо лихвени заеми (кредитни карти, кредитни линии или лични заеми), а също
така можете да подновите ипотеката си при значително по-добри лихвени проценти.

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 0001


След като не си купувате автомобила от хлебарницата, така
не търсете ипотека от месаря.

Работата с акредитирани и независими ипотечни агенти ви
гарантира най-доброто от най-добрите.



Предимствата от ползване на ипотечен
брокер
са безспорни и се изразяват в:


- услугите на ипотечният брокер са безплатни. Той
получава комисионна от финансовата институция, като това по никакъв начин не
оскъпява процеса. Комисионната на брокера или заплатата на служителя във
финансовата институция са заложени в цената на процеса и са съизмерими;


- ипотечният брокер работи с много финансови
институции
(аз например работя с 22), което ви полволява достъп до
най-изгодните условия
предлагани в момента;


- ипотечният брокер ползва преференциални условия при
работата си с финансовите институции, на базата на обороти от над $1 млр и има
достъп до лихвени проценти далеч по-ниски от предлаганите директно на клиента.
Често се случва клиент да получи предложение от банка за далеч по-висок лихвен
процент от процента предлаган от ипотечен брокер ползващ същата банка.


- ипотечният брокер има достъп до така наречените „Б”
кредити
, за клиенти които не се квалифицират за ”А” кредит;


- ипотечният брокер ще ви разясни детайлно и
компетентно
процеса на взимане на ипотека и ще ви даде съвети за
подобряване на кредитното ви досие.


Най-изгодните текущи условия може да видите на:
http://www.maxi-pret.com

Повече информация: http://www.danielkatev.com/mortgage

Blog: http://blog.danielkatev.com


Ако желаете да се възползвате от безпрецедентно ниските
лихвени проценти или имате въпроси можете да ми позвъните или изпратите email
на:

Даниел Г Кътев, AMP

Независим Акредитиран Ипотечен Консултант

Тел. 514.906.7785

Email: mortgage@danielkatev.com
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Вода Сря 11 Фев 2009, 16:05

Добре направи, че я копира рекламата на bgmona. Ако е далавера, който има нужда може да се възползва. Tе така и така тук рекламите са безплатни.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Hullboy Сря 11 Фев 2009, 17:17

Е какво има да се рекламира БгМОнтреал то не е за реклама а за срам.
Жалко че нямам достъп до другия форум да го питам аз Бг МОнтреала следното понеже твърди там че РРСП не било инвестиция.
И защо след като не е инвестиция пазарната стойност на това дето е в РРСП може да е по малка от внесената сума.

Имам познат който първите години само си внасял пари в РРСП и си ги държал в Канадски долари и да кажем имал 30 000 $ събрани. За миналата внесъл още 8000 и тотално станали 38 000. Ама по това време се появил един специалист като БгМОнтреала и му казал дай да ги развъртим малко тези пари да не седят така зян като кеш. Да купим акции, мутуал фъндс и там разни други високодоходни финансови инструменти.
Купили ги според съвета на експерта и преди няколко дни ми показа извлечението дадено му на 31.12.2008.
Там пишеше пазарна стойност 28 000. Демек минус ( загубени) 10 000 $ . Токлова ще получуи днес ако продаде там каквото са купили и иска да си изтегли парите .
Hullboy
Hullboy
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 533
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://www.ofce.ca

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Mr800Days Сря 11 Фев 2009, 21:24

Типична обява по БгМонтреалски.Рекламата и голямото хвалене с големи букви дето да избодат и очите на сляп,а същноста на предмета изписан в една таблица с едни ситни,ситни буквички дето ти трябва микроскоп да ги прочетеш.
И най накрая дето разказа случката Хълбоя с приятеля като гризнеш дръвцето и от 38К се окажеш с 28К ще ти се обесни най компетентно:
-Ама кой ти е виновен ,аз ти дадох обявата ,а ти малките буквички що не ги чете като разписва,кат не виждаш носи си очила. Непраскане

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Marginal Сря 11 Фев 2009, 21:27

ООООООООО, бате, сфърши ли с фъртенето на синджирчето за днеска ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by myhata II Сря 11 Фев 2009, 21:42

Marginal написа:ООООООООО, бате, сфърши ли с фъртенето на синджирчето за днеска ???


Маргинали ти синджирь за геврек ли го имаш ?!? Нервиран шофьор
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада - Page 2 Empty Re: Bg Montreal главен спонсор на форум БгКанада

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 12 Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите