Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_lcapСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Voting_barСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_lcapСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Voting_barСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_rcap 
myhata II (6266)
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_lcapСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Voting_barСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_rcap 
stimi (4915)
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_lcapСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Voting_barСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_lcapСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Voting_barСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_rcap 
7george (3967)
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_lcapСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Voting_barСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_rcap 
danielle (2594)
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_lcapСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Voting_barСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_rcap 
Вода (2380)
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_lcapСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Voting_barСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_rcap 
fluid (2183)
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_lcapСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Voting_barСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_lcapСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Voting_barСкандал, обяд, легло: какво ги свързва Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

3 posters

Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by fluid Сря 21 Апр 2010, 07:31

Какви чувства изпитвате след вкусния и обилен обяд? А след скандала, спретнат от вашата половинка? А след бурния секс?
Чувствата би следвало да бъдат еднакви, тъй като човешкият мозък възприема проявата на агресия по същия начин както и поглъщането на храната, и удоволствието от секса, и дори приемането на наркотиците, а именно - включва "механизма на поощряването".
До този извод стигнали британски учени, които са изследвали хормона на удоволствието - допамин, който се отделя в качеството на "възнаграждение" за получената храна, секс или наркотици, също както по време на пазаруване или при игра на хазарт.
"Допаминът дава истински силното усещане за удоволствие и удовлетворение. Неговото активно отделяне става в моментите, когато преживяваме някакви нови усещания и емоции, вълнуващи и възбуждащи. Но се оказва, че този хормон се изработва и по време на скандалите и други прояви на агресия", съобщават учените.
Агресията според тях е още един начин за постигане на удовлетворение. Това твърдение се потвърждава от факта, че съществуват хора, които обичат да правят скандали и дори да се бият, а също така има и такива, които обичат да гледат например бокс или екшъни. По този начин те получават удовлетворение подобно на това, което възниква след правенето на секс или след приемането на обилно количество вкусна храна.
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by stimi Сря 21 Апр 2010, 08:17

Аз пък се ужасявам от скандалите и побоищата...и никога не ги подхващам... Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_albino Не знам как някой може да е щастлив от това?... Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_porc Мога и да не обядвам също, но виж без секс не мога.... Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Icon_exclaim
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by fluid Сря 21 Апр 2010, 09:53

Дори елементарна физиологична потребност като жаждата, ние удовлетворяваме по различни начини / в крайна сметка си доставяме вода/. Потребностите от вода на всеки организъм са различни.
А когато изпитваме удоволствие се отделя допамин... Шопингът и наркотиците ги няма в заглавието, но в текста са споменати. :)
Между другото, агресията има много лица. Тя не означава само скандали и побоища. Всяко нарушаване общоприетите норми на публични места, нахлуването в личното пространство на друг човек, опитите за налагане на своята воля или мнение на други хора - също са агресия.
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by stimi Сря 21 Апр 2010, 10:41

Да, така е! В публичното пространство трябва да се спазват определени норми на поведение...Не знам обаче как можеш да повлияеш на мнението на друг човек???...На мен например е много трудно да ми повлияеш,...но може би си права...Гледай как политиците манипулират хората навсякъде...
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by fluid Сря 21 Апр 2010, 10:45

Ставаше дума за опити за налагане на чужда воля или мнение. Та и политиците правят опити да манипулират народите си, но винаги имат опозиция в най-общия смисъл, не само политическа!
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by stimi Сря 21 Апр 2010, 11:00

Знаеш ли хубавото при демокрацията е, че има плурализъм...Всеки може да изложи своята гледна точка, а на теб ако не ти харесва можеш да я игнорираш и подминеш...Това да се опитваш да променяш някого не е сред най-достойните занимания...затова и много бракове не вървят....Ако почнете да се състезавате кой е по-по-най... става страшно...по-добре да не сте заедно...Затова и хората търсят все пак някакво сходство помежду си...без излишна доминация. Скандал, обяд, легло: какво ги свързва 177455
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by fluid Сря 21 Апр 2010, 11:16

Аз съм "за" демокрацията в семейството и обществото с двете си ръце! Скандал, обяд, легло: какво ги свързва 177455
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by stimi Сря 21 Апр 2010, 11:31

Надявам се не ме визираш мене като агресор...Аз си бая разни неща, ама не задължавам никoй да се съобразява с мен! В реалния живот (невиртуалния) всъщност се държа доста прилично... Скандал, обяд, легло: какво ги свързва 177455
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by Marginal Сря 21 Апр 2010, 13:34

На англичаните сичко им е на обратно ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by fluid Сря 21 Апр 2010, 13:39

Ние не сме англичани, но хората понякога, за да компенсират нрава си или нещо друго, се държат странно - не каквито са си обичайно! Особено във виртуалното пространство...
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by fluid Сря 21 Апр 2010, 13:41

stimi написа:Надявам се не ме визираш мене като агресор...
Не визирам теб, Стими! Исках да се получи спор - утре ще разбера, след края на вашия ден.
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by stimi Сря 21 Апр 2010, 13:49

fluid написа:Ние не сме англичани, но хората понякога, за да компенсират нрава си или нещо друго, се държат странно - не каквито са си обичайно! Особено във виртуалното пространство...
Хората са два типа: неприкрити и прикрити ! Да счетем, че аз съм от първия тип без да съм англичанка (само името ми е английско), но също, че и умея да спазвам изискуемите норми на поведение в реалния живот...Мразя прикритите хора!...Съжалявам, че ви шокирам! Скандал, обяд, легло: какво ги свързва 177455
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by fluid Сря 21 Апр 2010, 13:54

Това се казва трясък! И като че ли аз го предизвиках неволно! Скандал, обяд, легло: какво ги свързва 177455
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by stimi Сря 21 Апр 2010, 13:59

Аз никога не лъжа, но и не наранявам хората! Скандал, обяд, легло: какво ги свързва 177455
Ако имам врагове, то честно казано не знам защо са ми такива?
Скандал, обяд, легло: какво ги свързва 111939
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by fluid Сря 21 Апр 2010, 14:19

Трясък - имах предвид неочаквано и шокиращо точно казано! Ами да, това си ти, Стими!
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Скандал, обяд, легло: какво ги свързва Empty Re: Скандал, обяд, легло: какво ги свързва

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите