Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_lcapkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Voting_barkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_lcapkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Voting_barkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_rcap 
myhata II (6266)
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_lcapkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Voting_barkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_rcap 
stimi (4915)
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_lcapkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Voting_barkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_lcapkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Voting_barkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_rcap 
7george (3967)
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_lcapkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Voting_barkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_rcap 
danielle (2594)
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_lcapkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Voting_barkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_rcap 
Вода (2380)
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_lcapkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Voting_barkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_rcap 
fluid (2183)
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_lcapkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Voting_barkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_lcapkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Voting_barkill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

kill_u новата звезда на бгканада.цом

+20
Brakma
Petar Krastev
слонIII
lonly wolf
7george
paparazzo
troll
Mr800Days
Странджата
todor73
alaya
IFF
ablood
filipne
stimi
Вода
kill_u
danielle
Marginal
myhata II
24 posters

Страница 15 от 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Вода Вто 02 Ное 2010, 04:35

Кил, всичко е много индивидуално. Има хора, които си стават това, което са били в България и без приравнителни изпити, има хора, които постигат и много повече от това, което са били, а има и хора, които не могат да постигнат нищо и се чувстват неудовлетворени. За мен лично няма по-важно от семейството ми, а за работата ми е важно да не се преуморявам и да печеля толкова, че да мога да пътувам 2 пъти в годината, където поискам и да не се лишавам от нищо ( е това е различно за всеки-:). Според мен който си е поставил ясно целта, я постига рано или късно, ако върви към нея.

Вода
Писачко
Писачко

Брой мнения : 2380
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by kralimarko Вто 02 Ное 2010, 09:33

даниелка написа:kill_u,
.
остави го бат' ти линко. той си каза човека, че е дошъл да яде парите на младата си женичка и да цуца социалчето. това не веднъж го е потретвал и затова хора като него не могат да разберат какво точно става !!!
Смяхвзалата Смяхвзалата Смяхвзалата Смяхвзалата Смяхвзалата Смяхвзалата Смяхвзалата Смяхвзалата Смяхвзалата
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by ???????? Вто 02 Ное 2010, 10:10

Е, най-после Даниеле си му го каза в прав текст къде е му е проблема на човека.
В куковото лято. :)
е аз винаги говоря в прав текст, но хората го разбират на крив, вкл. и ти за съжаление Wink

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Maria Вто 02 Ное 2010, 10:11

слонIII написа:цитат на онова подобие, дето си мисли, че има тояжка:
това е Петя старата перачка от бургаските села
Сега и "Стъклен К У Р " да гледа няма оправия....
разправят че мъжъ и пак бъхтил а тя пак се оплаквала .... -отеснял и света нещо
драги ми тояжкако,
не си спомняме да си ни казвал, че си светил у къщата на даниелка, че да разбравяш небивалици. айде дай имена, че да ни светнеш кой, аджлюбя, разправял ще горепосочената била бъхтена от мъжа си.
сигурно имаш напредвид твоята особа, която не само че бъхти жените, но и разбрахме, че си им режел клиторите. колко групо и просташко!
+ това, ако бургас е село, според тебе, то тогава доста от съфорумци не би трябвало да се обиждат, ако ги наречем "селяни". Незнам

слонIII, гледам те, че си сравнително нов тук...та да те питам - ти познаваш ли потребителката danielle?
Maria
Maria
Пописва
Пописва

Female
Aquarius Dragon
Брой мнения : 412
Рождена дата : 08.02.1977
Възраст : 47
Местожителство : Urbi et orbi
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by ???????? Вто 02 Ное 2010, 10:14

маре, аз ще ти отговоря - НЕ, НЕ СЕ ЗНАЕМ СЪС СЛОНЧО Wink

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Marginal Вто 02 Ное 2010, 10:15

Ти мож да не го знаеш, ма той мож да те знае ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by ???????? Вто 02 Ное 2010, 10:19

'ми мен всички ме знаят, марги; щом и до леглото са стигнали и вадят заключения кой бил бъхтен или не... значи, коментара е излишен. Wink

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Maria Вто 02 Ное 2010, 10:25

даниелка написа:kill_u,
я вземи че се върни на страница едно от тази тема - започната тази година през януари, и виж какво си писал тогава и какво те "посъветваха" драгите съфорумци тук и в бгканада. казах ти, че много хвърчиш и че нещата ще си дойдат на мястото като му дойде времето и то наистина взе, че дойде. сега разбра ли, че инжинер ще станеш на кукуво лято в канада?
затова най-доброжелателно те посъветвах да спреш да се занимаваш с форуми, че яко затъваш в Лайнар -та.
остави го бат' ти линко. той си каза човека, че е дошъл да яде парите на младата си женичка и да цуца социалчето. това не веднъж го е потретвал и затова хора като него не могат да разберат какво точно става с такива като тебе!!!


kill_u, ти от колко време си в Канада?

Питам те, защото ми се струва, че май не е от много дълго...тъкмо ти е време за "периода на отчаянието и носталгията". И точно мнения като цитираното по-горе трябва да ги игнорираш колкото се може повече!!! Единствено някой нереализирал се некадърен невежа, отровен от собствените си неуспехи, би проявил толкова лош вкус да "предрича" кой какъв ще стане или не...

Най-важното е да не губиш вяра в себе си и в това, което знаеш и можеш, защото тук всичко е възможно...зависи колко го искаш! Аз лично познавам не един или двама реализирали се тука инженери и лекари, хора кадърни и оправни. А ми се струваш умно момче...ако трябва просто смени провинцията с някоя "по-емигрантска", но си дай още малко време и най-вече гледай позитивно на всичко, което ти се случва...трупаш ценен опит, който не се знае в кой момент ще ти послужи!

Успех!
Maria
Maria
Пописва
Пописва

Female
Aquarius Dragon
Брой мнения : 412
Рождена дата : 08.02.1977
Възраст : 47
Местожителство : Urbi et orbi
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Maria Вто 02 Ное 2010, 10:26

Maria написа:
слонIII написа:цитат на онова подобие, дето си мисли, че има тояжка:
това е Петя старата перачка от бургаските села
Сега и "Стъклен К У Р " да гледа няма оправия....
разправят че мъжъ и пак бъхтил а тя пак се оплаквала .... -отеснял и света нещо
драги ми тояжкако,
не си спомняме да си ни казвал, че си светил у къщата на даниелка, че да разбравяш небивалици. айде дай имена, че да ни светнеш кой, аджлюбя, разправял ще горепосочената била бъхтена от мъжа си.
сигурно имаш напредвид твоята особа, която не само че бъхти жените, но и разбрахме, че си им режел клиторите. колко групо и просташко!
+ това, ако бургас е село, според тебе, то тогава доста от съфорумци не би трябвало да се обиждат, ако ги наречем "селяни". Незнам

слонIII, гледам те, че си сравнително нов тук...та да те питам - ти познаваш ли потребителката danielle?

слонIII, гледам те, че си сравнително нов тук...та да те питам - ти познаваш ли потребителката danielle?
Maria
Maria
Пописва
Пописва

Female
Aquarius Dragon
Брой мнения : 412
Рождена дата : 08.02.1977
Възраст : 47
Местожителство : Urbi et orbi
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by ???????? Вто 02 Ное 2010, 10:32

маре, не си хаби пръстите по клавишите. отново глупости изръси. като познаваш господа инжИнерчета, я светни киллката за колко време са станали, какво им е коствало, през кои години са станали, че нали се сещаш - киллката, на 38 лазарника е вече... за кога да се доказва и развива. те, само него чакат на парадния вход.
така че когато килл-ю стане инженер в канада, аз лично ще му се извиня!

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Marginal Вто 02 Ное 2010, 10:34

Моя познат ф ВС сана доктор на 44 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Maria Вто 02 Ное 2010, 10:37

Бяха на повече от 38...станаха през 21-ви век...
38 години много ли е?
Maria
Maria
Пописва
Пописва

Female
Aquarius Dragon
Брой мнения : 412
Рождена дата : 08.02.1977
Възраст : 47
Местожителство : Urbi et orbi
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by ???????? Вто 02 Ное 2010, 10:39

и моите двама доктори познати са станали такива в БС, ама единия с 21 год. трудов стаж в ЮАР, а другия - с над 10; а докторицата вече 5 години не знае кога ляга и кода става и още не е станала докторица.

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Marginal Вто 02 Ное 2010, 10:47

Моя познат па не е и помирисфал докторската професия преди тфа.
И са кфо ше правиме, ше се чудиме и ше се маеме как е станал такъф ли ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by ???????? Вто 02 Ное 2010, 10:51

'ми, освен да му светнем на килката да стане доктор - по-голям шанс има. сега е на 38 - тамън на 44 ще е готов Радостен

????????
Гост


Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Marginal Вто 02 Ное 2010, 11:00

А, начи да разбираме, че доктор мое да стане, ма не и инженер, така ли ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by kill_u Вто 02 Ное 2010, 13:49

Нема стане Маргинал. Хората виж ко разправят
http://www.metronews.ca/halifax/canada/article/679127--ottawa-keeps-2011-immigration-levels-steady--page2

Цитирам:

"Immigrants arrive in Canada with degrees and experience in skilled occupations such as medicine or engineering. Yet, many are unable to fill the critical positions our labour force desperately needs," Kenney said in a speech on Monday.

"It isn't because they are unqualified or that they don't have the skills these positions demand, it's just that they are unable to transfer their international education and experience into Canadian workplaces in a timely manner."

Що не каже Министър Кени що са ънейбъл да ги запълнят тия позиции? И що хората не могат да си трансфернат образованието?
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Marginal Вто 02 Ное 2010, 13:58

Ми ше учиш от начало братчед, щом е толко зор да си инженер ф Канада ...
А министър Кени и сички подобни путко-поклоници си го слкожи на kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 66467 да не оди пеша ...
Та, кфо нема да стане че не разбрах точно ???
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by stimi Вто 02 Ное 2010, 14:30

Аз пък имам един въпрос. От какъв зор ти е да ставаш инженер, килка, освен от стремеж да дремеш в някоя канцелария?
С риск да ме погнат пак ще дам един пример.Ами моят баща е инженер по образование. След като идва тук приравнява дипломата си и дори за кратък период от време работи по специалността си...верно, че става въпрос за преди 20 години...После зарязва всичко и с помощта на измекярски работи, от които ти толкова се срамуваш натрупва първоначален капитал, с който започва собствен бизнес. Не искам да коментирам материалното му състояние в момента, ама само ще кажа, че няколко банки му изпращат персонално подписани картички за всеки негов празник...ти си прави изводите!
P.S.Бил е като теб в английско говоряща провинция, по крайбрежието, но успява да се реализира тук в Монреал с лош и до ден днешен френски и с много добър английски.Без нито ден прекаран на Кофи и социaл.


stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Marginal Вто 02 Ное 2010, 14:38

stimi написа:Аз пък имам един въпрос. От какъв зор ти е да ставаш инженер, килка, освен от стремеж да дремеш в някоя канцелария?
С риск да ме погнат пак ще дам един пример.Ами моят баща е инженер по образование. След като идва тук приравнява дипломата си и дори за кратък период от време работи по специалността си...верно, че става въпрос за преди 20 години...После зарязва всичко и с помощта на измекярски работи, от които ти толкова се срамуваш натрупва първоначален капитал, с който започва собствен бизнес. Не искам да коментирам материалното му състояние в момента, ама само ще кажа, че няколко банки му изпращат персонално подписани картички за всеки негов празник...ти си прави изводите!
P.S.Бил е като теб в английско говоряща провинция, по крайбрежието, но успява да се реализира тук в Монреал с лош и до ден днешен френски и с много добър английски.Без нито ден прекаран на Кофи и социaл.


Аз па го имам тоя фъпрос бая 1 000 пъти повече от тебе, ма по принцип не задавам такива фъпроси щот секи си е господар на kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 66467 и има право да иска, цели и реализира кфот го кефи (тфа дали наистина го кефи е тема на друг разгофор), ма да е по закона ...
Аз лично, дори и импператор да съм бил ф България, тука щях да работя нещо друго щот обичам да сменям, ма нали за тфа сме хора, щот сме различни и уникални ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Mr800Days Вто 02 Ное 2010, 15:59

аз пък съм доктор гинеколог без да уча и 1 ден за тая работа.ма иначе ми взе над 20 години да прегледам поне 20 000 катерички,не им водя точно сметката ,може да са по малко,НО може и да са по вече

Mr800Days
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 4254
Дата на регистрация : 17.01.2009

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Brakma Вто 02 Ное 2010, 22:03

И аз си поставям същият въпрос като Маргинала и Стими - и затова реших да не си губя времето с ордери и т.н. Килю явно си гони своя цел, за мен да почна да доказвам на някой че съм инженер, вече на 38 - отиде та се не виде. Минимум 2 години - ставаш на 40 и кво после ? е, заплата ? В първата фирма инженерите взимаха такива (ниски) заплати, че реших, че е по-добре да съм супер квалифициран кадър отколкото инженер без връзки и познати.
Щото наистина по норматив инженерите от моята професия могат да взимат 120 на час, ама това със сигурност е когато сами са си шефове. Демек може да си договарят обектите сами. Ако не могат - отиват служители някъде и стигат то около 40-50 може би.
Така си представям аз нещата, ако някой знае по-точни данни да каже.
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Brakma Вто 02 Ное 2010, 22:04

иии баси фермана съм написал...
Brakma
Brakma
Пописва
Пописва

Male
Брой мнения : 276
Местожителство : Горе, горе на кленешата...
Дата на регистрация : 16.06.2010

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Marginal Вто 02 Ное 2010, 22:12

Бих могъл да дам пример със сина на жена ми ...
Той следфа и гърби.
Следфането е явно щот сички требва да следфаме и да сме фишисти (да може кат Мухатадфе да се пъчиме после).
Ма ф неговия случай, ф бачкането му станали разни рокади и са (след около 4 годишен стаж фъф фирмата) го гласят за заместник главатар на целата фирма, коят има филиали тука, ф Торонто и не знам си още къде.
Та, тъй кат не ми е син, не ми дреме кфо ше праи (ако ми беше такъф, щеше да му бъде забранено да учи фисше) ...
Та, инженери - минженери, доктори - моктори, да са живи и здрави, ма от там до тфа да се тормозят децата, не ме кефи.
Имах един колега (по млад от мене), беше ми раздул как един негоф съученик се самоубил щот техните само му давали жега да учи.
Накрая се сфитнало детето ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by stimi Вто 02 Ное 2010, 22:14

Brakma написа:И аз си поставям същият въпрос като Маргинала и Стими - и затова реших да не си губя времето с ордери и т.н. Килю явно си гони своя цел, за мен да почна да доказвам на някой че съм инженер, вече на 38 - отиде та се не виде. Минимум 2 години - ставаш на 40 и кво после ? е, заплата ? В първата фирма инженерите взимаха такива (ниски) заплати, че реших, че е по-добре да съм супер квалифициран кадър отколкото инженер без връзки и познати.
Щото наистина по норматив инженерите от моята професия могат да взимат 120 на час, ама това със сигурност е когато сами са си шефове. Демек може да си договарят обектите сами. Ако не могат - отиват служители някъде и стигат то около 40-50 може би.
Така си представям аз нещата, ако някой знае по-точни данни да каже.
Абсолютно, точно! Само, че в случая който аз визирах годините са били 40, освен това пълна смяна на системата, защото сега всичко се работи на компютри, а преди беше ръчно...
Това обаче не е пречка за един интелигентен, работлив човек да успее, стига да не страда от комплекси, че само като вишист може да се реализира и да му се работи най-вече!


stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by ???? Вто 02 Ное 2010, 22:16

То ученето е като емиграцията!
Не за всеки!
:)

????
Гост


Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by stimi Вто 02 Ное 2010, 22:17

Marginal написа:
Накрая се сфитнало детето ...
Е-ее чак пък толкоз! То много слабохарактерно е било това дете! scratch
stimi
stimi
Писачко
Писачко

Female
Leo Dog
Брой мнения : 4915
Рождена дата : 04.08.1970
Възраст : 53
Местожителство : На юг от реката
Дата на регистрация : 31.12.2009

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Marginal Вто 02 Ное 2010, 22:18

Ако беше само кат имиграцията, щехме да ви гледаме кат извън-земни учените ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Marginal Вто 02 Ное 2010, 22:19

stimi написа:
Marginal написа:
Накрая се сфитнало детето ...
Е-ее чак пък толкоз! То много слабохарактерно е било това дете! kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 714860
Лесно се съди чофек или дете, ма не знаеш кфо и колко са го правили, та да стигне до там.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by ???? Вто 02 Ное 2010, 22:19

А и се учи за да се работи повече и да се взимат повече манги и щото ти е кеф!

????
Гост


Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by ?????? Вто 02 Ное 2010, 22:21

Бе има си хора за учене и хора за емиграция!

??????
Гост


Върнете се в началото Go down

kill_u новата звезда на бгканада.цом - Page 15 Empty Re: kill_u новата звезда на бгканада.цом

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 15 от 17 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите