Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_rcap 
myhata II (6266)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_rcap 
stimi (4915)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_rcap 
7george (3967)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_rcap 
danielle (2594)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_rcap 
Вода (2380)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_rcap 
fluid (2183)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_lcapДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Voting_barДавай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

+11
paparazzo
fluid
Linko
kill_u
Странджата
danielle
vanelo
Вода
kralimarko
myhata II
7george
15 posters

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Съб 09 Апр 2011, 10:15

За мене лично преди Бат Бойко не е имало главатар който да си върши работата (може би са изключение разните ханове - манове от преди век и не знам си колко столетия) ...

Marginal
Администратор

Брой мнения : 16898
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by fluid Съб 09 Апр 2011, 10:18

Трудно се управлява държава, още по-трудно една разрушена държава.
fluid
fluid
Писачко
Писачко

Female
Брой мнения : 2183
Местожителство : София
Дата на регистрация : 22.01.2010

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Съб 09 Апр 2011, 10:25

Така е, ма за България требва некой който упрафляфа с железна ръка Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 88480 , кат Бат Бойко.
Не кат ония - предишните, типичните български политици Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 296907 Rolling Eyes Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 612167 Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 203127 Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 215901 Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 618428 ...
А да не обаждаме за мръсните комунисти които си избиха и изпозатфориха за идиотщини собстфения народ Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 613521 Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 34302 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by 7george Съб 09 Апр 2011, 10:25

fluid написа:Трудно се управлява държава, още по-трудно една разрушена държава.
Един честен мъж не би трябвало да се навира във властта, като знае предварително, че нещата не подлежат на оправяне. А всички досега са обещавали и лъгали, знаейки какво ще стане и какво не е възможно да стане. Важното да не са другите - ако това е една достойна цел?
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Съб 09 Апр 2011, 10:31

Неща които не подлежат на опраяне нема, има само разлика фъф необходимото добро желание, фреме, средстфа и жертфи ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Пон 16 Май 2011, 17:40

Борисов: самонапомпване и страх
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15078485,00.html

Предизборните коментари в България се съсредоточават около евентуалното участие или неучастие на премиера. Въпросът е най-притеснителен за управляващите, тъй като за тях залог е не само президентският пост, но и властта.

Анализ на Ясен Бояджиев:

„Просто ме забавляват да гледам колко ги е страх и как треперят всичките и се чудят какво да направят. Затова до август-септември ще ги оставя ей така да им видя акъла”. Така, описвайки настроенията на опонентите и контояжкаентите си, премиерът всъщност показа как вижда себе си - като политическо страшилище, което - не е решило, не е спечелило изборите.




И да участва, и да не участва...

Включването на самия лидер и премиер пък вече далеч не е достатъчна гаранция за успех. Изглежда, въпреки болезненото си самочувствие, го усеща и той. За това говори раздвоението, с което се опитва предварително да оправдае едновременно и двете, взаимоизключващи се опции. При това с абсолютно неверни твърдения.

От една страна президентският пост бил „най-високата длъжност в държавата”, поради което участието му в изборите нямало да бъде „бягство от отговорност”. А и освен това президентските избори били „битка на лидери”. От друга страна обаче ГЕРБ била „единствената партия, която има оправдание да не изпрати лидера си на избори, защото той е премиер на страната”. Тъй че неучастието му няма да е бягство от тази битка.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by 7george Нед 29 Май 2011, 00:06

Борисов: До 3 г. ще върна българите от чужбина :-)

http://dnes.dir.bg/news/patishta-boyko-borisov-magistrali-8723682?nt=4

Айде - няма служба... Уплашен шофьор
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by 7george Нед 29 Май 2011, 00:16

Ква била работата.. scratch

http://www.bivol.bg/emigrantibb.html
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Нед 29 Май 2011, 06:09

Бойката се е замаял нещо Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 208629 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by kill_u Нед 29 Май 2011, 14:37

Marginal написа:Бойката се е замаял нещо Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 208629 ...

Той нивга не е бил отмаян......
kill_u
kill_u
Пописва
Пописва

Male
Scorpio Tiger
Брой мнения : 454
Рождена дата : 19.11.1974
Възраст : 49
Местожителство : Calgary, AB, Canada
Дата на регистрация : 17.01.2009

http://mjekov.110mb.com

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Пон 12 Сеп 2011, 18:33

Големи думи от слаб премиер.

By Nikola Barbutov On 11 Sep, 2011 At 12:48 PM
http://criticaltrend.com/?p=365


Пореден ден, поредно интервю. Интервю, обещаващо и подготвящо за още интервюта. Пресконференции за обявяване на други пресконференции. Рязане на ленти на нов завод за ленти, защото сегашните не стигат при това търсене. От време на време, някой лош доклад от Европа или някоя черна статистика от британски учени относно ВСИЧКО, като и за двете се преиначават и украсяват. Един политически ден в малка България.

България, влизаща в руските новини с изоставените туристи, или в сериозни икономически седмичници с иронията на нещастният народ с многото лимузини. Страната в която, работни места се създават строейки магистрали – първо за фирмите който печелят търговете, после… като, че ли май има достатъчно хора в малка България, който да припечелват нощем по тези магистрали.
Не ме разбирайте погрешно, не ме дразни откриването на реновирания път от Овчарци до Сапарева баня от министър-председател на страна от Европейския съюз и една дузина негови (да негови) министри, не ме дразни нито пък откриването от същите тези лица на частни инвеститорски проекти, като молове или ИКЕА да речем ( напълно съм убеден, че г-н Борисов ще я открие ), нито изтъкването, че той е докарал тези проекти и всички в Европа го поздравявали, че в България имаме ИКЕА ( справка “На Четири Очи” 04.09.2011 ). Нито, че магистралите ни са най-хубави или моста към летището ( “бул. Брюксел” ) “най-красивият в Европа.
Но стига с това !!
“Трябва да спрем с политическият цирк и да направим нещо реално за да помогне на икономиката.” Думи на Барак Обама пред конгреса в четвъртък, но и в момент в който неговият политически рейтинг никога не е бил по-нисък. Реалното в Америка е да се хвърлят стотици милиарди долари в начинания със съмнителна полза. Реалното тук е “Да Градим България” , в която няма кой да живее или прави бизнес.
Да, усвояването на Евро пари за подобряване на инфраструктурата в България е начинание, което трябва да се случва и е похвално, че е сред приоритетите на правителството. Но докато това се случва, един на всеки 8 студенти като цяло и един на всеки 3 който могат да си го позволят заминава извън България да учи и най-вероятно живеят. Докато г-н Борисов възхвалява Азбуката си ( а- Аз, б- Бойко, в- Велик , Г- голям , Д- диктатор из. “Аз, Бойко” ), България няма 40 млн. ( която ще спести и милиони) за въвеждане на нова интерактивна система за обучение изобретена от българи ( Словакия, може би ще я вземе). Докато г-н Борисов открива ИКЕА, над 20% от производителите на мебели фалираха през 2010, ( Производителите в Полша да речем са силно субсидирани). Докато държава усвоява Евро средства за магистрали (проектите между другото са подготвени от предишното правителство ) , българските фирми спечелили проекти за иновации не могат да получат парите си с години.

Г-н Борисов не е слаб лидер, не е и слаб характер, той е слаб политик. Мислещ, не кой ще бъде най добрият президент, а кой ще спечели със сигурност. Мислещ, не как трябва да се случват нещата, а как да угоди на сърдитите на деня за да го харесат.

Надяваме се, че министър-председателят ще използва повече проза и по малко поезия в своите ежедневни интервюта. Повече воля и по-малко егоцентризъм. Дано нещата започнат да се случват, но не залагайте работата си на това…. Ако все още я имате.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Вода Чет 15 Сеп 2011, 01:11

Дааааа, що не кажете какво направи Станишев, когото сега го издържала жена му, както той сам каза или какво направи предишния премиер. Аз ще ви кажа: крадоха. Бойко поне открива и харесва ви или не има нещо наяве.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Чет 15 Сеп 2011, 01:14

Мръсните комунисти са най големата тиня която е била главатар на България през целото и същестфуфане ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Вода Чет 15 Сеп 2011, 13:05



















"Модерният ляв застана зад кандидатурата за президент на модерния десен с думите: "Седми ден гледам провалени политици, които се упражняват върху името и авторитета на човек, който спечели доверието на всички европейски институции и на всички българи. Това е причината, за да изляза днес и да защитя Росен Плевнелиев. Ще го защитя с фактите и истината", коментира футболната легенда Христо Стоичков.
Днес суперзвездата на родния спорт разпрати отворено писмо, в което застава твърдо зад управляващите. БЛИЦ предлага на читателите си пълния текст на безпрецедентното обръщение на Христо Стоичков:

Седми ден гледам провалени политици, които се упражняват върху името и авторитета на човек, който спечели доверието на всички европейски институции и на всички българи. Това е причината, за да изляза днес и да защитя Росен Плевнелиев. Ще го защитя с фактите и истината.

А истината е, че същите тези провалени политици, които от сутрин до вечер се разхождат по медиите и хвърлят гнусни и безпочвени обвинения, че някой е прикривал искан подкуп, същите тези стари муцуни предлагаха на мен да ми помогнат и да ми уредят проблемите с данъчните власти в България срещу пари. Що за наглост и безочие е това тези, който са ми искали подкупи на мен, днес да ходят и да обвиняват някого в корупция и да му петнят името.

Хора, не сме 1300 години назад. Годината е 2011, днес в България вече има институции и хора, които са готови да застанат пред всички с имената и достойнството си, когато трябва да се защити истината. Стига сме плюли. Можем да успеем само с труд и честност. С такива качества аз и моите съотборници през 1994 г. направихме всичко възможно за славата на България. Но, за съжаление, какво получихме след години ние – плюха ни провалени политици, за да си вдигат нищожния рейтинг и платени журналисти, които и до днес обслужват интересите на бившата номенклатура. Така плюем днес и по волейбола, и по футбола, и по България, и по Плевнелиев, и по Борисов, и по Цветанов. Защо никой не си зададе въпроса – какво мога да направя аз за България?

Само че в България вече има мъжкари като мен, Плевнелиев и Борисов, които сме готови да стигнем до край! Всички, които плюят по нас с цялата си компроматна машина, са като овца без история. Примери – колкото щеш! Къде са НДСВ – няма ги. Къде са БСП – всички до един са разделени, нямат треньор, нямат отбор и няма да спечелят. Разберете, че няма да успеете по тоя начин – плюейки хората, плашейки пенсионерите и т.н. Със страх не се печели, печели се с отбор като нашия.

Уважаеми провалени политици, всички вие, които се изредихте да ритате по авторитета на Росен Плевнелиев, който всяка една стотинка и всяко едно евро е изкарал с труд, а не с далавери, както бяхте свикнали вие, откажете се докато е време. Имайте достойнство, поне се извинете, направете го поне за този човек, на който му повярва Европа, на който еврокомисарите му дадоха парите, за да построи на българите магистрали и пътища, каквито вие само обещавахте. Г-н Плевнелиев, не губете тояжкааж, както аз не го загубих. Не сте сам, много сме тези които Ви вярваме.

Правя това изявление, защото е време достойните и можещите в България да получат подкрепата на нас хората. Омръзна ми от стари муцуни и крадливи политикани. Време е страната ни да получи достойно бъдеще и честни и работещи управници. Аз, Христо Стоичков, заставам с името и целия си авторитет зад Росен Плевнелиев и новото бъдеще на България.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by myhata II Пет 16 Сеп 2011, 17:48

Дааа като гледам и Ристо нема да му помогне,май фече забрафихте га Ристо идфаше ф Бгто и Бойко му даваше буркан да кара из софето ,ма нема значение гледайте сега какъф филм се заформя

Кой кого лъже гледайте какво става тука
Преди 2 дни
На шестия ден след като шефът на предизборния щаб на ГЕРБ и вътрешен министър Цветан Цветанов съобщи, че през 2007 г. трима тогавашни общински съветници в София, известни като "брокерите", са поискали от Росен Плевнелиев 500 хил. евро подкуп, кандидат-президентът на управляващите наруши мълчанието си по темата. "Не съм имал среща с никакви брокери - ни един, ни два, нито трима. Лично на мен подкуп не ми е искан. Самите вие знаете, че подкуп не се иска директно, а с много завоалирани намеци", заяви Плевнелиев.

Той свика вчера извънредна пресконференция, на която обаче не беше дадена възможност за въпроси. Така и не отговори на най-сериозните критики на опонентите си - че не е сигнализирал протояжкаатурата, че му е искан подкуп, което е престъпление. И остави да се извадят изводи от думите му, че е нямало директно искане на пари и затова не е реагирал. В краткото си изявление, което прочете и което минути по-късно беше разпространено от пресцентъра на ГЕРБ, Росен Плевнелиев обяви, че темата за него е приключила.

На практика Плевнелиев влезе в противоречие с думите на Цветанов от петък, когато той заяви: "През 2007 г. с Плевнелиев са направили среща трима общински съветници, които са били на важни позиции в общинския съвет. За тях негласно се знаеше, че това са брокерите в общинския съвет... За да му бъдат решени проблемите с бизнес парка, тези хора са му поискали 500 хил. евро." Това постави въпроса защо нито той, нито Плевнелиев са съобщили за поискания подкуп на протояжкаатурата и МВР. След сигнал на граждани дори Софийската градска протояжкаатура започна проверка дали двамата са спомогнали на общинските съветници да избегнат наказателна отговорност, което е престъпление.
Темата беше подета от опонентите на ГЕРБ - от БСП заявиха, че в случая и развитието му са замесени и настоящи общински съветници от ГЕРБ. Кандидатът на БСП за столичен кмет Георги Кадиев коментира казуса с думите, че Цветанов "най-подло е накиснал" Плевнелиев.

Вътрешният министър пък многократно декларира, че е заговорил за случая, за да илюстрира икономическите интереси в местната власт и липсата на доверие в институциите. "Аз съм единственият може би, който най-много и силно желае победата на Росен Плевнелиев", обяви вчера Цветанов.

"В последните дни се наслушах на различни интерпретации от кой ли не. В последните месеци нееднократно предупреждавах, че тези, които дълги години правеха политика, ще продължат да я правят по единствения начин, по който си знаят - с демагогия, с измишльотини, дори откровени лъжи. Познавате ме като прям и честен човек и сега ще постъпя по същия начин, всички факти на масата пред вас", заяви пред медиите кандидат-президентът на ГЕРБ Плевнелиев. Той окачестви реакцията по случая като проява на "пълната безпомощност" на опозицията да се раздели с миналото и да участва в избори с визия и решения.

Вчерашното изявление на Плевнелиев не спира проверката на протояжкаатурата. Тя би трябвало да го разпита за обстоятелствата преди четири години. По закон трябва да бъде разпитан и Цветанов, който да обясни защо, ако е знаел за искан подкуп, не е сигнализирал властите. По онова време вътрешният министър беше зам.-кмет по сигурността.




"Лично на мен подкуп не ми е искан. Сами знаете, че подкуп не се иска директно, а с много завоалирани намеци"
Росен Плевнелиев, кандидат-президент на ГЕРБ

"Аз съм единственият може би, който най-много и силно желае победата на Росен Плевнелиев"
Цветан Цветанов, шеф на предизборния щаб на ГЕРБ

От днес

Кандидатът за кмет на София от БСП Георги Кадиев обяви имената на хората, които са поискали подкуп от Росен Плевнелиев, съобщи БНР.

Кадиев обеща да направи това преди дни. Той посочи, че го прави, защото не иска да лъже избирателите. „Имената, които господин Плевнелиев е казал на господин Курумбашев, който ги е казал на мен, са тези, които и вчера се появиха в медиите. Това са господин Орлин Йорданов, господин Радослав Тошев и господин Данаил Кирилов", каза Георги Кадиев.

Орлин Иванов, Радослав Тошев и Данаил Кирилов ще дадат пресконференция в зала 1 на Столичната община в 16:30 часа днес, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ. Те ще говорят на тема „Кой кой е в СОС". (Очаквайте подробности)

„Господин Цветанов да излезе и да каже имената на тези трима човека от 2007 г., ще ги сравним с имената на тези трима от 2008 г., ще видим колко от тях се повтарят, колко от тях са били в други политически партии", призова Кадиев. „През 2008 г. вече са в ГЕРБ, със знанието на господин Цветанов и ще си направим съответните изводи", допълни той. Кадиев попита защо Цветанов не излезе, за да каже тези три имена. „Най-лесното е да стоиш отстрани и да кажеш - ами не мога да ги кажа", заяви кандидат-кметът на БСП.

„Нека питат Бойко Борисов - ти наистина ли не знаеш за какво става въпрос, наистина ли не си присъствал на среща с Росен Плевнелиев, на която ти е обяснено", призова още Кадиев и допълни, че е много любопитен каква ще е реакцията на Росен Плевнелиев днес. "Защото ако той каже - Георги Кадиев лъже, Георги Кадиев трябва да си понесе политическата отговорност. И тази отговорност е ясна. Ако той каже, че Георги Кадиев не лъже, тогава политическа отговорност трябва да понесат тези лица. Трябва да имаме най-малкото оставки. Оставаме настрана съд, протояжкаатура и такива неща. Нека видим какво ще се случи", допълни Кадиев.

Ако на комуниста думите са истина,то излиза че Плевенлиев "лъже" и не стаа за Пезевенк Смайли с българското

Ето и една много интересна статия по топ темата днес
http://www.dnevnik.bg/analizi/2011/09/1 ... az_iziade/

Смайли с българското Смайли с българското Смайли с българското


myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Съб 17 Сеп 2011, 15:06

КАРОЛЕВ СКОЧИ НА СТОИЧКОВ СЛЕД КЪРВАВОТО ПИСМО
http://www.blitz.bg/news/article/118373

17 септември 2011, 12:43
София, България



Общинският съветник на София и кандидат от НДСВ за столичен кмет Владимир Каролев разпространи отворено писмо до футболната суперзвезда Христо Стоичков. Така той отговори на декларацията на пловдивчанина от 15 септември, в която той атакува всички, които оплюват кандидата на ГЕРБ за президент Росен Плевнелиев.
Каролев реагира остро на думите на Модерния ляв, оплакал се, че хора с червен политически цвят са го рекетирали, и пропомни, че именно общински съветници от БСП са го подкрепяли в някои от бизнес инициативите му.


Открито писмо до Христо Стоичков, бивш модерен ляв и сегашен модерен лилав


Г-н Стоичков, бъди мъжкар и кажи кога НДСВ е плюл срещу Вас и ГЕРБ? Истината може да боли, но не е плюнка.
Г-н Стоичков, бъди мъжкар и кажи кои са тези, които са искали подкупи от Вас и сега петнят името на г-н Росен Плевнелиев?
Г-н Стоичков, бъди мъжкар и не защитавай г-н Росен Плевнелиев, защото по този начин му пречиш. А г-н Плевнелиев не заслужава това.
Г-н Стоичков, бъди мъжкар и кажи какво направи с имота който искаше да вземеш за 300 хиляди лева от общината, докато г-н Борисов беше кмет? И който купи за 1 милион само поради моята намеса в Столичния общински съвет.
Г-н Стоичков, бъди мъжкар и кажи, че за тази заменка те подкрепиха и съветници от БСП.
Г-н Стоичков, бъди мъжкар и покажи кои панелки и в кой квартал на София замени за имота на булевард „Тодор Александров”.
Г-н Стоичков, бъди мъжкар и покажи в какво състояние е днес този имот.
Г-н Стоичков, бъди мъжкар и недей да лъжеш че съм ти се извинил за случая с проваления от мен опит да вземеш въпросния имот в пъти под стойността му. Казах ти, че съжалявам, че стана публичен скандал, надявайки се че ще разбереш жеста ми. Но явно надеждите ми са били напразни.
Г-н Стоичков, бъди мъжкар и кажи защо непрекъснато злословиш против Царя. Защото му завиждаш за престижа и авторитета, който той има в Испания и по света. И който ти и в сънищата си не може да получиш.
Г-н Стоичков, бъди мъжкар и се откажи от почетното си консулство, с което беше награден за вярната ти дружба с ГЕРБ. За да не се срамуват истинските дипломати на България.
Г-н Стоичков, бъди мъжкар и не говори на английски и руски, освен пред приятелите си от ГЕРБ. За да не излагаш още повече България пред света.
Г-н Стоичков, бъди поне малко повече умен. И разбери че колкото повече говориш извън футболни теми, толкова повече за смях ставаш.
Владимир Каролев, общински съветник и кандидат на НДСВ за кмет на София
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Нед 18 Сеп 2011, 18:55

http://www.blitz.bg/news/article/118442
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Нед 18 Сеп 2011, 22:41

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 436944 Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 613521
paparazzo написа:http://www.blitz.bg/news/article/118442
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Пон 19 Сеп 2011, 17:49

ПРЕЗИДЕНТЪТ: КАК ДЯНКОВ ЩЕ ВКАРА В МУЗЕИТЕ АЕЦ „КОЗЛОДУЙ”, НДК, ИЛИ „НЕФТОХИМ”?
19 септември 2011, 21:38 Русе, България
http://www.blitz.bg/news/article/118521


Много интересно как г-н Дянков ще вкара в музеите например АЕЦ „Козлодуй” или НДК, или „Нефтохим”, все обекти, които са построени по времето на социализма и които сега се експлоатират много добре и в днешно време.
Това коментира президентът Георги Първанов в отговор на вицепремиера Симеон Дянков, който при откриването на Музея на социалистическото изкуство каза, че мястото на комунизма е в музеите, информира БНР.

Аз мисля, че подобно деление и подобно незачитане на онова, което е построено в години, доста градивни за страната ни, не говори за добра политическа култура, заяви в изявлението си по случая държавният глава. "Първо, аз смятам, че винаги е добре, когато има нови музеи. И все пак аз не мога да приема идеологически или политически критерии при изграждането на един такъв нов музей. Защото знаем много творци, които са творили в различни периоди. Много интересно къде ще ги поставят? Докъде ще отсекат? Какъв критерий? Много важно е да има естетически, да има научни критерии при решаването на един такъв въпрос. Но, аз очаквам все пак думата на хората, които имат отношение към тази проблематика, на самите творци", каза още Георги Първанов.

Първанов представи тази вечер пред русенските симпатизанти на БСП своята книга, която е отчет за 10-годишната му работа.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Пон 19 Сеп 2011, 20:10

Мръсни комунисти Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 829594...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Съб 01 Окт 2011, 16:37

http://www.blitz.bg/news/article/119381

Оказа се, че демокрацията е уязвима, че няма здрава имунна защита срещу случайните хора. Това каза лидерът на ДПС Ахмед Доган на предизборна среща в тутраканското село Цар Самуил.

Убеден съм, че всички сте наясно, че сега управляващите нямат хабер как се управлява държава.

Вижте го премиера – сложил една ножица в джоба си и си мисли, че това е управляването на държавата. Не, това е пародия. Случайни хора повече не трябва да управляват нито общини, нито държава. Оказа се, че демокрацията е уязвима, че няма здрава имунна защита срещу случайните хора. Имаме опасения, че може да има опити за фалшифициране на изборните резултати и затова ви призовавам, да бъдете особено бдителни и единни. Час по-скоро метлата и – управляващите да си заминават, защото държавата върви към потъване.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Пон 03 Окт 2011, 13:34

http://www.blitz.bg/news/article/119509
ДПС НЕ Е ЯСЛА

"ДПС не е ясла, въпреки че при нас се оказа, че има много ясладжии, които, като ги отбием, тръгват да правят революции, но и в това не успяват", заяви лидерът на движението.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by paparazzo Пет 04 Ное 2011, 07:07

КАЗАХА МИ-ПРОЧЕТИ РАЗКРИТИЯТА НА ПИСАТЕЛЯ АТАНАС ПАНАЙОТОВ ЗА ДА РАЗБЕРЕШ ДНЕШНИТЕ БЪЛГАРИ И ТЕХНИЯ П-П-П-ПАСТИР





http://padeniebg.blog.bg/lifestyle/2011/10/18/kazaha-mi-procheti-razkritiiata-na-pisatelia-atanas-panaioto.837208

Писателят Атанас Панайотов:
Тези, които гласуват за Бойко-Рапона, са безмозъчни същества

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 D0b0d182d0b0d0bdd0b0d181-d0bfd0b0d0bdd0b0d0b9d0bed182d0bed0b2
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Вто 06 Дек 2011, 15:21

Борисов: Бавно министерство - уволнен министър
коментари/29
Премиерът обичал да прилага хитринки, които действали успешно

6 декември 2011, 12:59

София, България

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 20111206.isrtdimedo


В министерствата, които се бавят с изпълнението
на задачите си, си отива министър, каза премиерът Бойко Борисов, който
присъства на старта на системата за електронен обмен на документи между
държавните ведомства. Тя ще обхваща няколко министерства - на
транспорта, Външно, МВР и на икономиката.
Според премиера от
предупрежденията му имало ефект, защото според него министерствата били
активни, а тойим напомнил на Министерски съвет.

Министрите му не
бивало да се оправдават с предшествениците си за несвършена работа. Още
повече, че с новата електронна система за
документооборот, администрацията нямало вече няма да бъде безнаказана.
"точно виждате час, дата, секунда, кога влиза писмото, кога излиза.
Обичам такива хитринки да им прилагам и са много успешни”, каза Борисов.


Премиерът обясни, че е освободил от днешното събитие за
електронния обмен част от министрите. Мирослав Найденов заминал да дава
шарани в Нови хан на бедните и на дечицата при отец Иван. “Питал ме е и
съм го пратил, заместник-министърът му беше тук. Дянков и Нона
Караджова работят по тема, която съм им дал от петък,
и двамата съм ги освободил”./БЛИЦ
Мноо кофти главатар е Бат Бойко Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 1322 ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by filipne Сря 07 Дек 2011, 01:03

paparazzo написа:КАЗАХА МИ-ПРОЧЕТИ РАЗКРИТИЯТА НА ПИСАТЕЛЯ АТАНАС ПАНАЙОТОВ ЗА ДА РАЗБЕРЕШ ДНЕШНИТЕ БЪЛГАРИ И ТЕХНИЯ П-П-П-ПАСТИР

paparazzo, защо комунистите го мразите толкова много бат Бойко ? Нали уж бил и той такъв пък ...

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Сря 07 Дек 2011, 04:48

[quote="filipne"]
paparazzo написа:КАЗАХА МИ-ПРОЧЕТИ РАЗКРИТИЯТА НА ПИСАТЕЛЯ АТАНАС ПАНАЙОТОВ ЗА ДА РАЗБЕРЕШ ДНЕШНИТЕ БЪЛГАРИ И ТЕХНИЯ П-П-П-ПАСТИР

paparazzo, защо комунистите го мразите толкова много бат Бойко ? Нали уж бил и той такъв пък ...[/quote]
Щот Бат Бойко обича да си казва което както си е.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by filipne Сря 07 Дек 2011, 20:22

И сега какво става - комунистите го мразят, антикомунистите го мразят щото бил комунист. Направо чуденка Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 111939

filipne
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 591
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Marginal Сря 07 Дек 2011, 23:25

filipne написа:И сега какво става - комунистите го мразят, антикомунистите го мразят щото бил комунист. Направо чуденка Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 111939
От кога па стана комунист?
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Вода Чет 08 Дек 2011, 00:15

Не стана, а е бил. Ама ако не за него, за кого трябваше да се гласува? За комуниста ли?
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by 7george Пет 09 Дек 2011, 00:29

"Обвиняват ма.." - херувимче, да го расцелуваш от умиление. Незнам

Мноо кофти главатар е Бат Бойко
Убаф човек, ме не случи на мат'рял и той. Народа - и той не случи на управници... трагедия е там направо. Бира
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by myhata II Пет 09 Дек 2011, 00:36

Като скифам мноо ама мноо матрял дошъл в канатско... Гот
Така е раята гласуфат за Бойка а интелигенцията за Космоф,ама тъй като Космоф се насра не гласуфа за никой !
myhata II
myhata II
Пише та пише
Пише та пише

Male
Брой мнения : 6266
Местожителство : TORONTO
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!! - Page 3 Empty Re: Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 3 от 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите