Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Свободата води до изчезване Icon_minitimeYesterday at 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Свободата води до изчезване Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Свободата води до изчезване Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Свободата води до изчезване Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Свободата води до изчезване Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Свободата води до изчезване Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Свободата води до изчезване Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Свободата води до изчезване Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Свободата води до изчезване Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Свободата води до изчезване Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Свободата води до изчезване Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Свободата води до изчезване Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Свободата води до изчезване Vote_lcapСвободата води до изчезване Voting_barСвободата води до изчезване Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Свободата води до изчезване Vote_lcapСвободата води до изчезване Voting_barСвободата води до изчезване Vote_rcap 
myhata II (6266)
Свободата води до изчезване Vote_lcapСвободата води до изчезване Voting_barСвободата води до изчезване Vote_rcap 
stimi (4915)
Свободата води до изчезване Vote_lcapСвободата води до изчезване Voting_barСвободата води до изчезване Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Свободата води до изчезване Vote_lcapСвободата води до изчезване Voting_barСвободата води до изчезване Vote_rcap 
7george (3967)
Свободата води до изчезване Vote_lcapСвободата води до изчезване Voting_barСвободата води до изчезване Vote_rcap 
danielle (2594)
Свободата води до изчезване Vote_lcapСвободата води до изчезване Voting_barСвободата води до изчезване Vote_rcap 
Вода (2380)
Свободата води до изчезване Vote_lcapСвободата води до изчезване Voting_barСвободата води до изчезване Vote_rcap 
fluid (2183)
Свободата води до изчезване Vote_lcapСвободата води до изчезване Voting_barСвободата води до изчезване Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Свободата води до изчезване Vote_lcapСвободата води до изчезване Voting_barСвободата води до изчезване Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Свободата води до изчезване

3 posters

Go down

Свободата води до изчезване Empty Свободата води до изчезване

Писане by 7george Нед 27 Окт 2013, 00:49

Трябва ли да ви разяснявам. Не се ли сещате.

Свободата да си правиш квото щеш. Да си сам, необвързан, без класическо многодетно многочислено семейство. Да си сингъл и необвързан. Да не оставиш гени след себе си.

Такива са, оказва се 50 - 60% от всички в съвременните развити държави. Такъв е избора им. Да се мятат от кратка връзка в друга такава. Или да си седят самотни и депресипани. Уважаваме избора им, както и те нашия. Те, ние, все сме тия. Като си заминат, ще останат ония многочислените. И част от тяхното потомство ще остане самичко. Такова явно е времето. Някрая явно ще намалеем, както някой го е планирал някъде.

Кво ми пука ще кажете - мойте гени ли са най-ценните? Не мисля. И кво ми пука? Експеримента май е към края си. Или този му етап.

Незнам  Тва е положението.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Свободата води до изчезване Empty Re: Свободата води до изчезване

Писане by 7george Нед 27 Окт 2013, 01:02

Мислиш ли? Някъде свободата води до пренаселване, и пренаселяване. Като в китай примерно. Е, докато стреса пак доведе до самовъзпиране, поради свършек на ресурсите примерно, или поне така изглежда.

Може би, човечеството най после се е ужасило от себе си. И си завързва гащите? Може би тякой му то нашепва. scratch Има ли въобще свобода.

Ай де бе, кви са тия мисли в събота вечер.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Свободата води до изчезване Empty Има ли свобода?

Писане by 7george Нед 27 Окт 2013, 01:14

Има ли свобода? - да, мога примерно, да се прибера в къщи по 1-ва или по 2-ра стрийт, изборът е мой.

И ще избегна ли така саксията, дето ще падне от оня прозорец, или ще я нацеля? Въпрост на вероятност. 1 вповече, 1 по-малко, все тая. Карайте напряко. Или по най-далечния път, за повече движение. Зависи кво ТВ сте гледали напоследък. И какво са ви внушили. Не гледате ТВ? Няма проблем, имаме го на песни имузика, етикети, сошъл нетуърк, книжки и картинки, радиовълни, блу рей и ДВД, уайърлес, проповеди, внушения, нашепване, вътрешен глас. Изборът е наш. :)
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Свободата води до изчезване Empty Re: Свободата води до изчезване

Писане by Marginal Вто 29 Окт 2013, 07:13

7george написа:Трябва ли да ви разяснявам. Не се ли сещате.

Свободата да си правиш квото щеш. Да си сам, необвързан, без класическо многодетно многочислено семейство. Да си сингъл и необвързан. Да не оставиш гени след себе си.

Такива са, оказва се 50 - 60% от всички в съвременните развити държави. Такъв е избора им. Да се мятат от кратка връзка в друга такава. Или да си седят самотни и депресипани. Уважаваме избора им, както и те нашия. Те, ние, все сме тия. Като си заминат, ще останат ония многочислените. И част от тяхното потомство ще остане самичко. Такова явно е времето. Някрая явно ще намалеем, както някой го е планирал някъде.

Кво ми пука ще кажете - мойте гени ли са най-ценните? Не мисля. И кво ми пука? Експеримента май е към края си. Или този му етап.

Незнам  Тва е положението.
Ми аз съм такъф (поне до колкото знам) и ме кефи.
Не че се фърлям от връзка на връзка, ма мисля, че нямам деца.
Не ме кефи да създавам нещо което да се мъчи и което да допринася за развитието на мутренската система.
Почти по цял сфят е направено така, че да се стимулира развитието на най низките чуфства, емоции и страсти.
А там където не е, няма стинки.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Свободата води до изчезване Empty Re: Свободата води до изчезване

Писане by 7george Сря 30 Окт 2013, 23:34

Маргинала написа:Почти по цял сфят е направено така, че да се стимулира развитието на най низките чуфства, емоции и страсти.
А там където не е, няма стинки.
Те тва е то, двете начала в нас се борят. Животинското и духовното.
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Свободата води до изчезване Empty Re: Свободата води до изчезване

Писане by 7george Съб 02 Ное 2013, 00:59

https://www.youtube.com/watch?v=uzSr3Q9Le-M
От тайните на генетиката, старателно скривани доскоро. ДНК - то излъчва вълни, светлина, която носи информация. ДНК-то на (по-)първия мъж примерно, оставя инфо в жената задълго и се отразява на всичкото й останало поколение. Даже и през презерватива. И т. н. т. Всичко се е знаело на определени нива и преди години. Което обяснява традициите на много народи за непорочни бракове. Интересен филм, макар и на руски.

Може и да имаме някъде (други) потомци, но е трудно доказуемо.

(Telegony is one of the theories in heredity, holding that offspring can inherit the characteristics of a previous mate of the female parent; thus the child of a widowed or remarried woman might partake of traits of a previous husband.)
7george
7george
Писачко
Писачко

Male
Capricorn Buffalo
Брой мнения : 3967
Рождена дата : 13.01.1962
Възраст : 62
Местожителство : Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://picasaweb.google.com/george7cal

Върнете се в началото Go down

Свободата води до изчезване Empty Re: Свободата води до изчезване

Писане by Marginal Съб 02 Ное 2013, 03:51

7george написа:https://www.youtube.com/watch?v=uzSr3Q9Le-M
От тайните на генетиката, старателно скривани доскоро. ДНК - то излъчва вълни, светлина, която носи информация. ДНК-то на (по-)първия мъж примерно, оставя инфо в жената задълго и се отразява на всичкото й останало поколение. Даже и през презерватива. И т. н. т. Всичко се е знаело на определени нива и преди години. Което обяснява традициите на много народи за непорочни бракове. Интересен филм, макар и на руски.

Може и да имаме някъде (други) потомци, но е трудно доказуемо.

(Telegony is one of the theories in heredity, holding that offspring can inherit the characteristics of a previous mate of the female parent; thus the child of a widowed or remarried woman might partake of traits of a previous husband.)
Така е, даже и от целуфки се предава ДНК-то и носи промени ф състоянието на другия.
И тва важи и за двата пола.
На по чуфствителните от тези които приемят не им е лесно, щото се чудят от къде им е дошло и кво точно значи.
Най интересното е, че има отварячки, които пращат енергии които оказват влияние и без да има физически контакт.
А още по интересното е, че някои от тях ползват тая тяхна способност за да вредят, и по тоя начин си фкарват афто гол за няколко прераждания напред.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Свободата води до изчезване Empty Re: Свободата води до изчезване

Писане by Marginal Съб 02 Ное 2013, 03:53

7george написа:Може и да имаме някъде (други) потомци, но е трудно доказуемо.
Винаги кат са ме питали дали имам деца, отговарям: "До колкото знам - не." ...
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Свободата води до изчезване Empty Re: Свободата води до изчезване

Писане by Вода Вто 05 Ное 2013, 10:15

Аз мисля, че идват неизбежни промени. Голяма част от традициите са за манипулация, за масата, за контрол, независимо от времето. Идва времето, когато ще трябва осъзнато всеки да реши дали да избере пътят на доброто или на злото (колкото и тривиално да звучи). Идва времто, когато знанията са навсякъде и всеки трябва да реши как ще ги използва. Освен това всеки си има задача за изпълнение. Тази задача за едни е да създадт семейство и деца, но за други е да се борят, за трети да разпространяват знания и т.н. И освен това свободата си е вътре в самите нас.
Вода
Вода
Писачко
Писачко

Female
Gemini Брой мнения : 2380
Местожителство : Канада
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Свободата води до изчезване Empty Re: Свободата води до изчезване

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите