Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...

Join the forum, it's quick and easy

Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Ако ви мързи да се регистрирате или не си спомняте паролата си, флезнете с Фейсбук сметката си натискайки бутона който се намира малко преди края на тая страница ...
Добре дошли във: www.forumnazapomnenite.com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Кефи ли ви?
Дълга на Кебек
Latest topics
» Да събудим форума !
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Icon_minitimeСря 27 Мар 2024, 16:57 by vanelo

» A chance to take my little boy home
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Icon_minitimeЧет 02 Ное 2023, 19:43 by vanelo

» ПАК Е ПЕТЪК!
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Icon_minitimeПет 25 Ное 2022, 18:22 by vanelo

» Най дългия електронен роман !!!
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Icon_minitimeПет 02 Юни 2017, 18:55 by Marginal

» Другото ми хоби е музиката ...
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Icon_minitimeПон 07 Мар 2016, 14:09 by Marginal

» Давай Бат Бойко ДАВАЙ !!!
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Icon_minitimeВто 15 Дек 2015, 06:41 by Marginal

» Un québecois bien à sa place ...
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Icon_minitimeПет 23 Окт 2015, 14:58 by Marginal

» A Practical Guide to Free-Energy Devices
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Icon_minitimeНед 18 Окт 2015, 04:29 by Marginal

» Едно от преживяванията на чичо Владо в Канада ...
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Icon_minitimeПон 12 Окт 2015, 12:12 by Marginal

» Жена ви слага ли си го със сина си/ви?
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Icon_minitimeСъб 12 Сеп 2015, 01:58 by Гост

» Слушалките ...
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Icon_minitimeЧет 13 Авг 2015, 05:54 by Marginal

» Кой е арматол Тимотей Венеаминов ?
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Icon_minitimeЧет 06 Авг 2015, 15:26 by bozman

Top posters
Marginal (16898)
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_lcapСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Voting_barСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_rcap 
paparazzo (7150)
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_lcapСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Voting_barСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_rcap 
myhata II (6266)
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_lcapСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Voting_barСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_rcap 
stimi (4915)
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_lcapСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Voting_barСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_rcap 
Mr800Days (4254)
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_lcapСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Voting_barСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_rcap 
7george (3967)
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_lcapСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Voting_barСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_rcap 
danielle (2594)
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_lcapСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Voting_barСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_rcap 
Вода (2380)
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_lcapСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Voting_barСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_rcap 
fluid (2183)
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_lcapСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Voting_barСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_rcap 
kralimarko (1566)
Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_lcapСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Voting_barСлави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Vote_rcap 

Съфружници
Анонимна анкета само за мъже !!!
Колко кожи сте разпрали?
Дефствен съм
1-10
11-20
21-30
31-40
41-50
51+
Шфестер съм

>>Резултати<<
Създайте собствена анкета

Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква

5 posters

Go down

Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Empty Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква

Писане by kralimarko Вто 19 Яну 2010, 18:15

Не съм искал 50% от ГЕРБ. Това заяви Слави Трифонов в шоуто си във вторник.
Хрумвало ми е, че ако можеш да извадиш качествен лидер, който да може да организира хора около себе си, би могъл чрез него да вкараш в парламента достойни хора. Хрумвало ми е, че подобен човек може да бъде ракетоносител, включително ми е хрумвало, че аз мога да бъда ракетоносител, посочи Трифонов.
Защо медиите се срамуват да си кажат, че Бойко Борисов се обажда и пише sms-и на всеки един почти, във всеки един вестник и ги тероризира ежедневно? Аз го знам със сигурност това нещо. И това го знаят всички, на които им пише sms-и – коментира Трифонов.
Да не говорим пък какви sms-и пише на главни редактори и на всякакви други, добави той.
Още по темата

Слави искал 50% от ГЕРБ





Трифонов обаче категорично отказа да коментира дали Борисов и на него му е изпращал подобни sms-и.
Dnes.bg припомня, че неотдавна в интервю за Канал 3 премиерът Борисов обяви: "Слави Трифонов искаше да назначава министри".
По думите му водещият му поискал 50% влияние в ГЕРБ и затова двамата развалили отношенията си.
"Това означава, че ако аз избирам единия министър, той настояваше да посочва другия", обясни премиерът.
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Empty Re: Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква

Писане by Marginal Вто 19 Яну 2010, 19:36

Слави и Борисоф ме кефят !!!
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Empty Re: Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква

Писане by paparazzo Вто 19 Яну 2010, 19:39

откровенно ми простеят.тулупи.
paparazzo
paparazzo
Пише та пише
Пише та пише

Брой мнения : 7150
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Empty Re: Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква

Писане by Marginal Вто 19 Яну 2010, 20:03

На вас у България сички ви простеят ...
Елате тука да видите кво става когато сички почнат да ви сложнеят, дали е по-гот.
Marginal
Marginal
Администратор

Male
Libra Buffalo
Брой мнения : 16898
Рождена дата : 14.10.1961
Възраст : 62
Местожителство : L'Ile Perrot, QC, Canada
Дата на регистрация : 12.01.2009

http://connectedhealer.weebly.com/#/

Върнете се в началото Go down

Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Empty Re: Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква

Писане by danielle Вто 19 Яну 2010, 21:10

Разбирам, че Бойко е вдигнал мерника на Слави и иска да го свали от екран. Същото се случва и с Волен след като беше изритан от Скат ТВ. Сега и Сидеров търси цаката на Валери Симеонов да му спре тока! Дори се чува, че Сидеров обикалял бат Бойко с тази цел да си стават един вид съюзници с/у "врага" Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква 613521
danielle
danielle
Писачко
Писачко

Female
Capricorn Goat
Брой мнения : 2594
Рождена дата : 01.01.1968
Възраст : 56
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Empty Re: Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква

Писане by kralimarko Вто 19 Яну 2010, 22:36

danielle написа:Разбирам, че Бойко е вдигнал мерника на Слави и иска да го свали от екран.

TO MAI Slavi podigrava Borisoff a ne obratnoto ,,ne kazvam che boiko e 100% no Slavi mnogo chesto mi prostee ,,,,ako imash deca deto gledat tv v bg shte me razberesh a i ne samo deca....
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Empty Re: Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква

Писане by IFF Вто 19 Яну 2010, 23:42

И Жан му го беше вдигнал мерника,че и Костов,ама https://www.youtube.com/watch?v=WUVS4okCy2s&feature=related

IFF
Писачко
Писачко

Male
Брой мнения : 511
Местожителство : Montreal
Дата на регистрация : 13.01.2009

Върнете се в началото Go down

Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Empty Re: Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква

Писане by kralimarko Сря 20 Яну 2010, 12:55

Мнението е на ianchefff , автор в Blog.bg.
Здравей, бате Слави. Аз се казвам Станислав и съм на 9 годинки. Мама твърди, че съм кръстен на тебе, понеже много те харесвала. На галено ми викат “Станиславчо”. Много се радвам, че нося твоето име.
Едно време, според татко, можело и Бойко да ме кръстят, но така решил семейният съвет. Имало и вариант да съм с две имена, то, сега е модерно. Примерно Станислав-Бойко. Или Бойко-Станислав.
От няколко дни обаче, татко ми изобщо не е в настроение. Понеже ти, бате Слави, нещо си се скарал с бате Бойко, нещо не се разбирате напоследък.
У дома има много големи разправии и аз искрено се страхувам да не се разведат мама и тате. Понеже тате държи за Бойко, а мама за теб. А аз ви харесвам и двамата. На бате Бойко най-харесвам, че бие лошите, а на теб най-харесвам, че си най-добрият по смешките, откакто се помня. Ние винаги те гледаме с огромно удоволствие.
Бате Слави, радвам се, да ти кажа, че вече не си с патерици, а само с бастун. Аз като съм в настроение, вземам чадъра на татко ми вместо патерица, слагам си една кофа на главата вместо пожарникарска каска и се правя на тебе и на бате Бойко едновременно. Понякога ми се карат, защото вдигам много шум, тъй като обичам да удрям по кофата с чадъра на тате, да пея твоите песни и да крещя: “Стой, горе ръцете, аз съм Бойко Борисов, всички сте арестувани!”
Обаче тате счупи твоята патерица, т.е. чадър, в главата ми и сега временно не мога да бъда и двамата наведнъж. Ама обмислям варианта да взема чадъра на мама. По-къс е, но ще свърши работа. А и ти все пак се оправяш и ще се скъсява и твоя бастун, нали?
Снощи пак те гледахме цялото семейство. Ти си страхотен. Радвам се, че си се излекувал и вече не носиш тъмни очила, а само прозрачни. И аз имам такива. Мама ми ги купи от пазара. Така приличам на теб. Като порасна още малко, ще започна да ходя на фитнес, за да приличам на бате Бойко. И като порасна искам да стана, пожарникар, певец или министър-председател. Но има време до тогава.
Бате Слави, не знам какво да правя по отношение на развода, за който ти пиша. Аз харесвам и двама ви. Ето, ходих с тате да гласува за Бойко, а с мама ходя на всеки твой концерт. Твоята музика е уникална. Някои казват, че е чалга, но аз вече набих един в училище, който твърдеше подобно нещо. Разказвам ти ги тези неща, за да видиш, че подкрепям и двама ви.
Наистина не можах да разбера защо бате Бойко казва, че ти е искал 50%? А пък ти не си му ги бил дал. Или беше обратното?Ти си му искал? Обърквам се...
Аз се обърквам, бате Слави, това са си ваши шоу проблеми, които не винаги разбирам, но майка ми и татко ми вече все повече започват да се карат за пари, за чакане по автобусни спирки, щото нямаме кола, за задръствания, за връщане на заеми и за други неща. Споменават думички, които не са ми ясни какво значат. Питах госпожата в училище, а тя ми каза да извикам родителите си да си поговорели. Ти как мислиш, защо така се получава? Аз тия думички съм ги чувал и в твоето предаване и не смятам, че са гадни, явно учителката не те гледа. То си е за нейна сметка.
Преди си беше добре, бате Слави. Слушахме си твоите песни, радвахме се на бате Бойко по телевизора като го пуснат и всички проблеми някак не се забелязваха. А сега и двамата ми родители са скочили един срещу друг. Не знам какво ще стане, но май не е на добре.
Между другото прав си, че бате Бойко пише есемеси на всички. Вчера написал на мама, да я пита, защо не го харесвала. От есемеса станало ясно, че мама говорела срещу него на някаква опашка, като ходила да плаща тока.
Виж само бате Бойко колко е силен, от разстояние е чул какво казала мама. Сега се чудя, да му се възхищавам ли за тези умения или да съчувствам на майка ми, дето е получила такъв есемес от него. Посъветвай ме нещо, моля те. А мама пък хвърли телефона си в стената и сега е без телефон. Татко й вика, че нямало да й купи друг. Аз ако имах пари, щях да й купя, понеже не искам да се карат моите родители, бате Слави. Понеже ги обичам почти колкото вас, двамата, с бате Бойко.
А татко ми пък ми каза да не те гледам снощи! Ама аз те гледах. И мама те гледа. И татко те гледа, щото мама му каза, че ако не те гледа, нямало да му направи това, за което госпожата ги вика в училище. Сега, не знам, дали Бойко ще ми се кара, че съм те гледал? Ти как мислиш? Щото той не ми е забранявал да те гледам. Аз нямам телефон, за да получа есемес от него и много съжалявам.
А бих искал той да ми пише за каквото си поиска. А телефонът ми ще звъни с някоя твоя песен. Например онази за френската гимназия. Макар и малък, аз много я харесвам. Една от любимите ми е. Да ти кажа, ама тайно, ако бате Бойко ми забрани да те гледам, аз пак ще те гледам, но няма да казвам на никого. Защото все пак ти правиш смешки, а бате Бойко само се бие. Предпочитам смешките пред боя.
А защо, бате Слави, ти не каза, получавал ли си есемеси от бате Бойко или не си? Ние си говорихме после, след шоуто, и установихме, че това е нещо изключително важно. Сутринта питах децата в училище и те ми казаха подобни неща. Че всички деца и родителите им се чудели, дали бате Бойко ти е писал есемеси или не ти е писал. Да ти кажа, това си беше твой пропуск. Така щеше да натрупаш още много много зрители, които да те обичат и да те гледат. Нищо де, следващия път го кажи.
Да те питам, че снощи не разбрах, защо всички сценаристи бяха облечени в черно? Да не би да е починал някой? А онзи с бялата глава защо постоянно се заяждаше с тебе? И с бате Бойко? Даже го нарече лъжец. Това, дори и да е истина, не мога да го повярвам! Ама и ти как му го каза само, на този с бялата глава, че бил болен от емоцио и той млъкна! Нещо такова.
Преди малко, бате Слави, от притеснение какво ще стане с моите родители, пръднах, докато обядваме, и татко зашлеви шамар на майка. Аз се разревах, а те отидоха в кухнята да си довършат скандала. А тъкмо се бяха поуспокоили.
Бате Слави, моля те, да се разберете с бате Бойко, защото не искам мама и тате да се развеждат. Ако се разведат, ще дойда да живея при тебе. Тъй да знаеш! Или при Бойко. Ще го реша после.
И още нещо, бате Слави. Аз понякога си мечтая да стана космонавт. Снощи ти каза, че можеш да бъдеш ракета носител. Може ли да ме вземеш, да ме повозиш малко? Ще се разходим до село, да видим баба ми и дядо ми и ще се върнем. Или пък ще минем покрай училището ми, да се изфукам пред децата, а? Моля те, моля те, моля те.

А сега ти казвам довиждане, приятен ден,приятно пеене и приятно водене.

П.С. Аз наистина искам ти да се разбереш с бате Бойко, защото той все пак е много силен и ако се наложи да се биете, може пак да ходиш с патерици. Нещо, което искрено се надявам да не се случва. Разбира се, в такъв случай аз бих ти услужил с някой от чадърите на мама или на тате. Който си избереш, него ще ти дам. Можеш да разчиташ на мен.

Твой Станиславчо.
kralimarko
kralimarko
Писачко
Писачко

Male
Libra Monkey
Брой мнения : 1566
Рождена дата : 01.10.1968
Възраст : 55
Местожителство : Buenos Aires -Argentina
Дата на регистрация : 12.01.2009

Върнете се в началото Go down

Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква Empty Re: Слави е горе долу пич(60 на 40) ама почва да се понааква

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите